Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI STOLZMAN - CZYJ TO PREZYDENT MAJĄTEK PREZYDENTA KWAŚNIEWSKIEGO

Aleksander Kwaśniewski – czy to na pewno były Prezydent WSZYSTKICH POLAKÓW?- a może Prawo i Sprawiedliwość odsłoni prawdziwego Kwaśniewskiego .

Wracam jako były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Nie aspiruję do żadnych funkcji publicznych, ale moment jest taki, że trzeba działać. Będę wspierał centrolewicę. Pomogę jej budować wizerunek partii demokratycznej, która walczy o prawa obywatelskie i godne życie. Trzeba dyskutować, budować programy, spotykać się z ludźmi i słuchać ich uważnie - powiedział były prezydent.

Od takiego pokrętnego stwierdzenia rozpoczął Kwaśniewski urobienie sobie opinii tego obrońcy narodu „Prezydenta wszystkich Polaków” który widzi zagrożenie ze strony PISU i w jego przekonaniu PIS to cyt.. podsłuch inwigilacja i szczucie, wiec Kwaśniewski postanowił wkroczyć do akcji, ponieważ subiektywnie przejął się , że jest zagrożona demokracja okradania Polski i demokracja tych co okradali.

Ironicznie jak przystało na Aleksandra Kwaśniewskiego życzy on braciom Kaczyńskim wszystkiego najlepszego i dodaje, że ostatnią rzeczą jaką się zmartwi będzie utrata władzy przez Jarosława Kaczyńskiego i przejęcie jej przez centrolewicę, czego sobie życzy.

Skąd taka pewność u tego pana jeszcze nie wiemy ( a może wiemy!), lecz zadziwiający jest fakt z jaką łatwością mówi on o przeprosinach za partyjniactwo rządów SLD.

Za to co działo się za jego rządów, za przekręty które dopiero teraz są rozliczane, za system bankowy sprzedany za lekkomyślne pieniądze- Kwaśniewski mówi przepraszam.

Co to słowo znaczy i co ono oszukanemu i zadłużonemu krajowi daje? złudzenie że będzie inaczej tym razem ? ilu ludzi zagłosuje na złudzenie?, oczywiście oprócz tych którzy dobrze wiedzą za czym będą głosować- czyli za dalszym partyjnictwem.

Były prezydent obawia się iż celem PISU jest uruchomienie przeciwko lewicy serii śledztw prokuratorskich dlatego mówi on cyt…- Trzeba działać, bo jeżeli Polska zawiśnie na zazdrości, oszczerstwach i podsłuchach i to stanie się polską normą, to będzie tragedia. Dzień, w którym polityk pozwala bić przeciwnika politycznego, oznacza, że któregoś dnia i on zostanie uderzony - mówi Aleksander Kwaśniewski w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".

My prawdziwi Polacy nie” podszywani w lisiej czapce” nie mamy nic do ukrycia i nie boimy się takiej polsk,i w której trzeba coś oczyścić i posprzątać, w której powołuje się C.B.A. żeby nawyki Kwaśniesizmu raz na zawsze opuściły ten kraj.

My za to boimy się powrotu takiej Polski ,w której będą kontynuowane zabiegi demono-kracji w wykonaniu powracających z obawy rzekomego zagrożenia demokracji i jak na ironie losu swym powrotem są zagrożeniem demokracji.

Przyglądając się sytuacji można wysnuć wniosek, że PIS włożył kij w mrowisko i skrywane w ciemności lobby postanowiło powołać do życia politycznego „uśpionego ratownika ich demokracji ” Kwaśniewskiego- czy to dobry pomysł zobaczymy.

Grudzień 2005r. Kwaśniewski opuścił fotel prezydenta R.P. i zaledwie 15 miesięcy po wyprowadzce chce wrócić. Czyżby pensyjka prezydencka w kwocie 5 tysięcy zł nie zadowalała Aleksandra ?, a może w tak krótkim czasie wychodzą na jaw przekręty.

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro obiecuje dochodzenia prokuratorskie w stosunku do osób, które zajmowały wysokie funkcje w kraju i czy wykorzystywały te funkcje dla celów prywatnych – nie chce być złym prorokiem lecz gdy wykorzystywały to nawet te 5 tysięcy uczciwy PIS zabierze „ NIE naszemu prezydentowi wszystkich Polaków „

Nawet gdyby mu nie zabrał to będziemy apelować, żeby za te” dobre” uczynki dla Polski zmniejszył do 600 zł czego większość nas ludzi oszukanych sobie życzy.

W rozmowach ( ostatnio na topie) Oleksy & Gudzowaty – ja ciebie i ty mnie przesłuchujesz

Jest stwierdzenie cyt.. Żydy zawsze Kwaśniewskiemu pomagać będą bo uważają go za swojego … więc dobre wychowanie nakazuje, aby pozostawić bez odpowiedzi pytanie postawione na wstępie czyj to prezydent Kwaśniewski i jakich Polaków on prezydent był.

Na zakończenie bardzo ciekawy cytat świadczący jak przypuszczam o zaburzeniach Aleksandra Kwaśniewskiego cyt… mam poczucie, ze jestem podsłuchiwany - powiedział Aleksander Kwaśniewski na antenie TVN24. Na pytanie kto go podsłuchuje odpowiedział - IV RP. - Ja niczego pani nie udowodnię - mówił w rozmowie z Katarzyną Kolendą-Zalewską - Ale mam takie poczucie

No drodzy czytelnicy i prokuraturo przypuszczam, iż to są przesłanki do wysłania na specjalistyczne badania pana Kwaśniewskiego. Ja nie jestem ekspertem, ale Alek ma chyba schizofrenie ( to takie urojenia prześladowcze o istnieniu nieistniejących w rzeczywistości wrogów)

Wybrane artykuły o Aleksandrze Kwaśniewskim.

ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI, CZY MOŻE STOLZMAN???
KIM NAPRAWDĘ JEST PREZYDENT R.P.????
NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA KWAŚNIEWSKIEGO

Podsumowanie kadencji Aleksandra Kwaśniewskiego - czy z mitu o "dobrym prezydencie" pozostał tylko gruz?

OSKARŻONY PREZYDENT ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI

Kim naprawdę jest prezydent RP Aleksander Kwaśniewski? - dyskusja z "Super Expressem"- fragment listu do redakcji AFERY PRAWA

Stolzman Izak - ojciec prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego - Zdzisław Kwaśniewski - UB-owiec?, zbrodniarza?, rosyjski Żyd? Prawda o rodzinie Kwaśniewskich.

Raport o działalności pułkownika Władimira Ałganowa z KGB w sprawach:
Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, Premiera Józefa Oleksego i Leszka Millera, szefa MSWiA oraz Ministra Spraw Zagranicznych Włodzimierza Cimoszewicza, Ministra Skarbu Wiesława Kaczmarka, oraz biznesmena Jana Kulczyka.

JAKI PREZYDENT, TAKIE PAŃSTWO... - Czy prezydent Kwaśniewski poniesie odpowiedzialność za podstawowe błędy polskiej polityki zagranicznej?

10 kłamstw Aleksandra Kwaśniewskiego

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~GOCKO ANDRZEJ
22-10-2017 / 14:25
GOCKO ANDRZEJ OPISUJE JAK POWSTAŁO SERCE BOGA SATELITA I KOMPUTERY DRUGI MOZG CZŁOWIEKA ADAM I EWA STWORZYŁ BOG ZA ADAME I EWE BYŁ JEZUS CHRYSTUS I MATKA BOSKA DZIADEK GOCKO WŁADYSŁAW DZIADEK WRAZ Z ZONA STWORZYLI DZIECI BLIZNIAKOW GOCKO JAROSŁĄW BYŁ W PRZEMYSLU GŁOWE BOGA MIAŁ DZIADEK ŁUCZAK JAN WRAZ Z ZONA STWORZYLI CORKE ŁUCZAK OLGE MIAĄ GŁOWE MATKI BOSKIEJ I ZROBILI MAŁZENSTWO GOCKO JAROSŁĄW I GOCKO OLGA ŁUCZAK KTORA STWORZYŁĄ SYNA GOCKA ANDRZEJA GŁOWE MIAL JEZUSA CHRYSTUSA I TAK POWSŁĄWA SWIETA TROJCA GOCKO JAROSŁĄW OJCIEC GOCKO ANDRZEJ SYN I JAN PAWEŁ II DUCH SWIETY ZA PRYMASA WYSZYSKIEGO GOCKO ANDRZEJ MIAŁ BYC BISKUPEM LWOWA NIE BYŁ TO JAN PAWEŁ II ZROBIŁ Z GOCKA ANDRZEJA DUCHA ROK 1964 ROKU 28 PAZDZIERNIKA GOCKO ANDRZEJ SIE URODZIŁ KIEDY PRYMAS WYSZYNSKI BYŁ W PRZEMYSLU DAL SYNA GOCKA ANDRZEJA I MACIE DLATEGO RADIO MARYJA NA TADEUSZA SIE URODZIŁ GOCKO ANDRZEJ I JEST DYREKTOREM RADIO MARYJA RYDZYK TADEUSZ
~GOCKO ANDRZEJ
21-10-2017 / 16:29
GOCKO ANDRZEJ OPISUJE WSZYSTKO DLACZEGO ROZWIAZYWALI WSZYTKO W POLSCE WOJEWODZTWA I WYWOZILI DO LASU ALBO LEZA NA CMENTARZU WSZYSCY SIE PODDALI PRZESZLI NA KŁĄMSTWO POWOLUTKO BEDZIEMY PRZECHODZIC NA PRAWDE ARCHIKATEDRA PRZEMYSKA KOSCIOŁ MIALA RODZINE ŁUCZAKOW KOSCIOŁ FRANCISZKANOW Z PRZEMYSLA MIAŁ RODZINE GOCKOW SWIETA TROJCA W PRZEMYSLU KOSCIOŁ RODZINE BEDNARCZYKOW PRZEZ URZAD MIASTA PRZEMYSLA NIE JEST ROZBUDOWANY MIASTO PRZEMYSL BYŁ ZABLOKOWANY GOCKIEM ANDRZEJEM SLUBEM KOSCIELNYM A PRZEZ ARCHIKATEDRE PRZEMYSKA KOSCIOŁ NIE JEST ROBUDOWANA KALWARIA PACŁAWSKA BYŁ KOSCIŁ ZABLOKOWANY GOCKIEM ANDRZEJEM CYWILNYM SLUBEM BYŁA SAMOWOLKA BUDOWLANA I ZLE GRUNTY POMIERZONE DOWOD NA UL PIŁSUDSKIEGO 6 I NA SUCHARSKIEGO 60 W PRZEMYSLU ZEBY GOCKO ANDRZEJ DOSTAŁ UCZCIWY NUMER DOMU I PODZIA FIZYCZNY ZROBIŁ NA UL SUCHARSKIEGO 60 W PRZEMYSLU PRZEMYSL MUSI BYC WOJEWODZTWEM KOSCIOŁ KQATEDRA W PRZEMYSLU BEDZIE SWOJ BŁĄD NAPRAWIAC SWIETA RODZINA URNA GOCKA WĄŁDYSŁĄWA MA LEZEC RAZEM Z ZONA KOŁO PELCZARA W ARCHKATEDRZE PRZEMYSKIEJ I URNA GOCKA JAROSŁĄWA I GOCKO OLGI ŁUCZAK MA LEZEC KOŁO BALICKIEGO I URNA GOCKA ANDRZEJA I MAŁGORZATY GOCKO BEDNARCZYK MA LEZEC KOŁO BISKUPA TOKARCZUKA A URNA ŁUCZAK JAN I TERESA ZONA MAJA LEZEC URVY NA KALLWARII PACŁAWSKIEJ KOŁO MATKI BOSKIEJ KALWARYJSKIEJ A URNA TADEUSZA BEDNARCZYKA WRAZ Z ZONA MAJA LEZEC W SIETEJ TRUJCY W PRZEMYSKU KOSCIELE RATOWAŁ SWIETA RODZINE NIEBOSZCZYKAMI BEDZIEMY RATOWAC MIASTO PRZEMYSL ZEBY BYŁO WOJWODZTWEM PRZEZ URZAD MIASTA PRZEMYSLA I ARCHIKATEDRE PRZEMYSKA STRACIŁEM BABCIE DZIATKOW MATKE I OJJCA TERAZ MUSZA PRZEPROSIC RZESZOW ZEBY ODDAŁO WOJEOWDZTWO
~GOCKO ANDRZEJ
19-06-2017 / 21:51
Temat: Kancelaria Senatu E-mail: puma8883@wp.pl Imię: ANDRXZEJ Nazwisko: GOCKO Firma/organizacja/instytucja: prosze dopilnowac to pismo BARDZO PROSZE PAPIEZA FRANCISZKA KARDYNAŁĄ DZIWISZA ORAZ RP PREZYDENTA PANA ANDRZEJA DUDE I PANI PREMIER SZYDŁO O ZREALIZOWANIE TEGO SWIETA RODZINA ZEBY JUZ NAZWISKO GOCKOW NIE NISZCZYLI I SIE NIE BRONILI OPISUJE CO TZREBA ZROBIC GOCKO WŁĄDYSŁĄW I GOCKO FRANCISZKA Z DOMU KAWECKA URNA MA LEZEC W KOSCIELE KATEDZE KOŁO BISKUPA PELCZARA A URNA GOCKO JAROSŁĄWA I GOCKO OLGI Z DOMU ŁUCZAK MA LEZEC KOŁO BALICKIEGO A URNA GOCKA ANDRZEJA I MAŁGORZATY GOCKO KLOPOTOWSKIEJ I MALGORZATY GOCKO BEDNARCZYK MA LEZEC KOŁO BISKUPA TOKARCZUKA DZIADEK OJCIEC I SYN JAN PAWEŁ II NIE NADARMO WZYWAŁ DUCHA DAŁ GOCKOWI ANDRZEJOWI MATKA BOSKA KROLOWA POLSKI DWIE ZONY ZEBY NIE BYO WOJEN I ZEBY SADU PRZEMYSKIEGO NIE ZBURZYLI BLIZNIAKAMI BRONILI POROZBIJALI GOCKA JAROSŁĄWA TRZYMALI W PRZEMYSLU A GOCKO ROMANA NA UKRAINIE KIEDYS BYLA POLSKA W TRAKCIE WOJNY W 1939 ROKU BARDZO PROSZE O NATYCHMIASTOWE PODJECIE DECYZJI DOBRO DLA POLSKI RZADZOCYCH I DLA KOSCIOŁA I CERKWIE Potwierdzamy odbiór listu nadesłanego na skrzynkę poczty elektronicznej Prezydenta RP Andrzeja Dudy o następującej treści: GOCKIEM JAROSŁĄWEM OJCEM I GOCKIEM ANDRZEJEM RATOWLI SAD PRZEMYSKI WYBUDOWANY NA CMENTARZU GOCKO ANDRZEJ BYŁ SYNEM I ZASTEPOWAŁ GOCKA JAROSŁĄWA BLIZNIAKA GOCKO ANDRZEJ NIE NADARMO MIA DWIE ZONY MAŁGORZATY GOCKO Z JEDNA KOSCIELNY SLUB Z DRUGA CYWILNY SLUB TERAZ JUZ WIECIE ZE GOCKAMI ROBILI ZGODE MIEDZY KOSCIOŁAMI A CERKWIAMI KOSCIOŁY TO LUDZIE SOLIDARNOSC A CERKWIE TO PARTIA RZADZOCY KOSCIOŁY MAJA DOWODY NA NIEBOSZCZYKACH A CERKWIE W DOKUMENTACH I PRZEZ KOGO BY BYŁO KONIEC SWIATA PRZEZ NIEMCOWE I PROSOW KOSCIOŁAMI SIE BRONILI PROSZE BARDZO O POMOC NA UL SUCHARSKIEGO 60 W PRZEMYSLU NIE MOGE ZROBIC PODZIAU FIZYCZNEGO DWIE GRANICE DZIAŁKI I NUMERU DOMU NIE MAQM UCZCIWEGO JAK TO ZROBICIE WSZYSTKIE STRATY MAS POKRYC PANSTWO POLSKIE I WYZEKWOWAC OD NIEMCOW ZEBY JUZ DOMU NIE ZABRALI GOCKOM I NIE NISZCZYLI TYLKO SZANOWALI I NIE WOLNO PODBIJAC KOMORNIKAMI CHCIELI ZNISZCZYC MAJONTEK KOLEJNY GOCKOW DLATEGO UCZCIWEGO NUMERU NI MA DOMU I NIE MA PODZIAŁU FIZYCZNEGO WIEDZA KTO JEST WINNY A PRZEZUCALI NA GOCKOW ZEBY ZYLI Kopia wiadomości wysłanej przez ciebie do Andrzej Matusiewicz z Andrzej Matusiewicz - Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej To jest list z zapytaniem wysłanym z www.andrzejmatusiewicz.eu/ przez: GOCKO ANDRZEJ PRZEZ BOLSZEWIKOW GOCKOWIE STRACILI MAJONTKI NA ROGOZINSKIEGO W PRZEMYSLU WUBUDOWALI RZEZNIE W PRZEMYSLU I Z GOCKOW ZROBILI RZEZNIKAMI PRZEZ ZYDOW GOCKOWIE STRACILI MAJONKI NA WILCZU W PRZEMYSLU MIAŁA ISC OBWODNICA ALE INACZEJ POSZŁĄ PRZEZ NIEMCOW GOCKOWIE STRACILI MAJONKI NA KOPERNIKA W PRZEMYSLU WYBUDOWALI POLICJE GOCKOWIE NIE STRACILI MAJONKU PRZEZ ROJE NA SUCHARSKIEGO W PRZEMYSLU ROZWIAZALI WOJEWODZTWA W CALEJ POLSCE ZEBY PRAWDY NIE POKAZAC NA GRTUNCIE DLATEGO NIE MAM UCZCIWEGO NUMERU DOMU I NIE MOGE ZROBIC PODZIAŁU FIZYCZNEGO TERAZ OPISUJE SAD PRZEMYSKI BYŁ WYBUDOWANY NA CMENTARZU I URODZILI SIE BLIZNIACY GOCKA WŁĄDYSĄŁWA I GOCKO FRANCISZKI Z DOMU KAWECKA W 1938 ROKU KIEDY SKACZYLI SAD PRZEMYSKI BUDOWAC I W TRAKCIE WOJNY POROZBIJALI ICH JEDNEGO TRZYMALI W GRODKU JAGIELONSKIM TERAZ GORODOK NA UKRAINIE A DRUGIEGO W PRZEMYSLU GOCKO JAROSAŁW MIAL ZONE GOCKO OLGE Z DOMU ŁUCZAK KTORAS MURODZIAŁ DWOCH SYNOE GOCKO ANDRZEJA I GOCKA KRZYSZTOFA PRYMAS WYSZYNSKI BYL W PRZEMYSLU W 1964 ROKU I GOCKO ANDRZEJ URODZIAŁ SIE NA TADEUSZA W 1964 ROKU I PRYMAS WYSZYNSKI MIAŁ GOCKA ANDRZEJA WYCHOWAC NA BISKUPA LWOWA TO BYŁ DRUGI RZYM LWOW I ZA TO ,DALI NAM DZIECKO W 1906 ROKU GOCKA WŁADYSŁĄWA URODZIŁ SIE W GRODKU JAGIELONSKIM I TERAZ GORODOK TAM JEST SYN GOCKO ROMAN UL UKRAINSKA 25 I W 1906 ROKU ROZWIAQZALI GWARDIE LWOWSKA DLATEGO ZEBY DRUGIEGO RZYMU NIE BYŁO GOCKO ANDRZEJ MA DWIE MAŁGORZATY GOCKO ZONY I DWOCH TESCIOW TADEUSZOW I DWIE NATALKI CORKI MIAŁY BYC ALE ZONA WYBRAŁĄ EWELINKA I STRACIŁĄ OJCA PRZEZ TO PODBIŁĄ KOLEZANKE IWONE REPICH DLATEGO Z NIEJ CHRZESNA ZROBIŁEM GOCKO KRZYSZTOF JEST CHRZESNYM NATALI I EWELINKI Z PIERSZEGO MAŁZENSTWA I Z DRUGIEGO MALZENSTWA PRZEZ KOSCIOŁY STRACILEM OJCA ZA PRAWDE PRZEZ CERKWIE STRACIŁEM MATKE ZA KŁAMSTWO ZOBACZCIE JAK RODZINA SEMKA MICHALA WYGLODA KIEROWNIKA LOKALIZACJI I DRUZGALE ŁAWNIKA KŁAMALI A JAK POPKOW I POPKOWA BAZAR MEDYKA I PRYWATNE DROGOWKE MIELI WYGLODA ZA TO ZE ICH WROBILI I CHCIELI PRAWDE PRZEZ PROSOW I NIEMCOW CIERPI SWIAT
~GOCKO ANDRZEJ
17-06-2017 / 23:36
PRZEZ BOLSZEWIKOW GOCKOWIE STRACILI MAJONTKI NA ROGOZINSKIEGO W PRZEMYSLU WUBUDOWALI RZEZNIE W PRZEMYSLU I Z GOCKOW ZROBILI RZEZNIKAMI PRZEZ ZYDOW GOCKOWIE STRACILI MAJONKI NA WILCZU W PRZEMYSLU MIAŁA ISC OBWODNICA ALE INACZEJ POSZŁĄ PRZEZ NIEMCOW GOCKOWIE STRACILI MAJONKI NA KOPERNIKA W PRZEMYSLU WYBUDOWALI POLICJE GOCKOWIE NIE STRACILI MAJONKU PRZEZ ROJE NA SUCHARSKIEGO W PRZEMYSLU ROZWIAZALI WOJEWODZTWA W CALEJ POLSCE ZEBY PRAWDY NIE POKAZAC NA GRTUNCIE DLATEGO NIE MAM UCZCIWEGO NUMERU DOMU I NIE MOGE ZROBIC PODZIAŁU FIZYCZNEGO TERAZ OPISUJE SAD PRZEMYSKI BYŁ WYBUDOWANY NA CMENTARZU I URODZILI SIE BLIZNIACY GOCKA WŁĄDYSĄŁWA I GOCKO FRANCISZKI Z DOMU KAWECKA W 1938 ROKU KIEDY SKACZYLI SAD PRZEMYSKI BUDOWAC I W TRAKCIE WOJNY POROZBIJALI ICH JEDNEGO TRZYMALI W GRODKU JAGIELONSKIM TERAZ GORODOK NA UKRAINIE A DRUGIEGO W PRZEMYSLU GOCKO JAROSAŁW MIAL ZONE GOCKO OLGE Z DOMU ŁUCZAK KTORAS MURODZIAŁ DWOCH SYNOE GOCKO ANDRZEJA I GOCKA KRZYSZTOFA PRYMAS WYSZYNSKI BYL W PRZEMYSLU W 1964 ROKU I GOCKO ANDRZEJ URODZIAŁ SIE NA TADEUSZA W 1964 ROKU I PRYMAS WYSZYNSKI MIAŁ GOCKA ANDRZEJA WYCHOWAC NA BISKUPA LWOWA TO BYŁ DRUGI RZYM LWOW I ZA TO ,DALI NAM DZIECKO W 1906 ROKU GOCKA WŁADYSŁĄWA URODZIŁ SIE W GRODKU JAGIELONSKIM I TERAZ GORODOK TAM JEST SYN GOCKO ROMAN UL UKRAINSKA 25 I W 1906 ROKU ROZWIAQZALI GWARDIE LWOWSKA DLATEGO ZEBY DRUGIEGO RZYMU NIE BYŁO GOCKO ANDRZEJ MA DWIE MAŁGORZATY GOCKO ZONY I DWOCH TESCIOW TADEUSZOW I DWIE NATALKI CORKI MIAŁY BYC ALE ZONA WYBRAŁĄ EWELINKA I STRACIŁĄ OJCA PRZEZ TO PODBIŁĄ KOLEZANKE IWONE REPICH DLATEGO Z NIEJ CHRZESNA ZROBIŁEM GOCKO KRZYSZTOF JEST CHRZESNYM NATALI I EWELINKI Z PIERSZEGO MAŁZENSTWA I Z DRUGIEGO MALZENSTWA PRZEZ KOSCIOŁY STRACILEM OJCA ZA PRAWDE PRZEZ CERKWIE STRACIŁEM MATKE ZA KŁAMSTWO ZOBACZCIE JAK RODZINA SEMKA MICHALA WYGLODA KIEROWNIKA LOKALIZACJI I DRUZGALE ŁAWNIKA KŁAMALI A JAK POPKOW I POPKOWA BAZAR MEDYKA I PRYWATNE DROGOWKE MIELI WYGLODA ZA TO ZE ICH WROBILI I CHCIELI PRAWDE PRZEZ PROSOW I NIEMCOW CIERPI SWIAT GOCKAMI ROBILI ZGODE MIEDZY CERKWIAMI A KOSCIOŁAMI
~GOCKO ANDRZEJ
17-06-2017 / 22:37
Kopia wiadomości wysłanej przez ciebie do Andrzej Matusiewicz z Andrzej Matusiewicz - Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej To jest list z zapytaniem wysłanym z www.andrzejmatusiewicz.eu/ przez: GOCKO ANDRZEJ Temat: Kancelaria Senatu E-mail: puma8883@wp.pl Imię: ANDRZEJ Nazwisko: GOCKO Firma/organizacja/instytucja: prosze dopilnowac to pismo dobro dla polski i calego swiata ZEBY NIE BYŁO WOJNY NA UKRAINIE I NA CAŁYM SWIECIE TO MUSICIE ZROBIC OPISUJE OD 1946 ROKU GOCKAMI BRONILI ZYDOW ZEBY NIEMCY NA MAPIE BYLI TO GOCKOWIE ZA POŁ DARMO TRACILI MAJONTKI GOCKO ANDRZEJ OTWIERA PANSTWO DLA ZYDOW ZEBY WOJNY NIE BYŁO TO MUSICIE TO ZREALIZOWAC NA GRUNCIE OD GRODKA JAGIELONSKIEGO TERAZ GORODOK DO SZEGINI PANSTWO DLA ZYDOW LWOW POLSKA ODDAŁA ZEBY NA MAPIE NIEMCY BYLI I BEDZIE BEZ GRANIC UKRAINA NIE BEDZIE SIE ŁACZYC Z PRZEMYSLEM TYLKO ZYDZI ZYDZI USPOKOJA SWIAT E-mail: puma8883@wp.pl Imię: ANDRZEJ Nazwisko: GOCKO Firma/organizacja/instytucja: PROSZE WYJASNIC W PRZEMYSLU NA UL SUCHARSKIEGO I PIŁSUDSKIEGO PAMIENTAJCIE WZOROWY ZOŁNIERZ WOJSKA POLSKIEGO I DUCH TO JEST GOCKO ANDRZEJ TO CO WIDZI I SPRAWDZA NA WŁASNYM ZDROWIU PODBIJA NA POLSKE A POLSKA NA CAŁY SWIAT MAM DOWOD NA GRUNCIE I W DOKUMENTACH I BLIZNY NA SOBIE OD DZIECINSTWA MNA SIE ZABEZPIECZYLI NA UL SUCHARSKIEGO 58 I PIŁSUDSKIEGO 6 KAMIENICY MIAŁY ISC DO ZBURZENIA W PRZEMYŚLU DLATEGO WOJSKO POLSKIE ZROBIŁĄO MAPE KATESTRALNA 444/5 KSIEGA WIECZYSTA 849 OBREB 87 Z 1955 ROKU DZIAŁKA 214/2 PODZIA BYŁ ZABLOKOWANY TEJ DZIAI DO WYJASNIENIA W 1980 ROKU W PRZEMYSLU NA UL SUCHARSKIEGO OPISUJE ZSSR I NIEMCOW GRA POLITYCZNA SEMKO MICHAŁ KIEROWNIK LOKALIZACJI Z PRZEMYSLA KRAKOW I GDANSK PRYMAS WYSZYNSKI GENERAŁ JAROZELSKI ZOMO WOJSKO POLSKIE MATKA BOSKA KROLOWA POLSKI PIŁSUDSKI WZOROWY ZOŁNIERZ WOJSKA POLSKIEGO BRAŁEM DWIE PRZYSIEGI WOJSKOWE W JEDNOSCE 32-09 ELBLOG W 1984 ROKU I W NOWEJ DEBIE W 1997 ROKU GOCKO ANDRZEJ I MIAL PIERSZA ZONE MAŁGORZATE GOCKO KLOPOTOWSKA SLU KOSCIELNY WODNICKI BRONISŁĄW KIEROWNIK GEODEZJI I ZABYTKOW Z PRZEMYSLA WARSZAWA BYDGOSZCZX JAN PAWEŁ II I PAN LECH WAŁESA POLICJA I LUDZIE MAYKA BOSKA FATYMSKA MAJ. H SUCHARSKI GOCKO ANDRZEJ MIAŁ DWIE ZONY MA;GORZATY GOCKO DUCH GOCKO ANDRZEJ MAŁGORZATA GOCKO BEDNARCZYK SLUB CYWILNY 2000 ROKU BO PAPIEZ NIE BYŁ W PRZEMYSLU DLATEGO WZIOŁEM SLUB CYWILNY I NA ROCZNICE SLUBU CYWILNEGO URODZIŁA SIE CORKA EWElinkA GOCKO A WIKTORAIA GOCKO MIAŁĄ SIE URODZIC NA ANDRZEJKA URODIŁĄ SIE TRZY DNI SZYBCIEJ 2012 ROKU DLATEGO WIKTORAIA GOCKO ZWYCIESTWO GOCKO ANDRZEJ WYMIENIAL NAZWISKA KTO JEST WINNY ALE OSZCZEHGAŁ TYLKO ZEBY ZYLI I ZEBY NIE KŁAMALI BO TO BYŁO BEZ SADU TO ZAMYKALI GOCKA ANDRZEJA DO PSYCHIATRYKA DLATEGO POKAZALI KŁAMSTWO NA GRUNCIE NA SUCHARSKIEGO W PRZEMYSLU OD MIASTA PRZEMYSLA MIALO SIE ZACZAC KONIEC SWIATA JAK BY TO SAD ADMINISTRACYJNY PROWADZIŁ PO SMIERCI GOCKA JAROSŁĄWA W 1998 ROKU ALE GOCKO ANDRZEJ WZIOŁ WSZYTKO NA SIEBIE DLATEGO CIERPI ZA PRAWDE I ZE URATOWAŁ LUDZI TRZESIENIAMI I BURZAMI I POWODZIAMI MIELI SWIAT ZNISZCZYC 2000 ROKU GOCKO ANDRZEJ STRACIŁ OJCA MATKE I DWIE ZONY I DZIECI PRZEZ TO ZE GOCKOWIE CHCIELI PRAWDE OPISUJE SEMKO MICHAŁ DRUZGAŁA KŁAMALI ZOBACZCIE JAK ICH RODZINA WYGLODA TAK JAK BY SIE NIC NIE STAŁO POPEK I POPKOWA BAZAR MEDYKA ZA PRAWDE NA SUCHARSKIEGO BO BYLI WROBIENI ZOBACZCIE JAK ICH RODZINA WYGLODA ZBANKRUTOWALI TERAZ NIECH WYJASNI RADA MIASTA PRZEMYSLA DWA PLANY ZAGOSPODAROWANIA TERENU PRZEMYSKI MIEJSKI DOM SUCHARSKIEGO 58 WYBUDOWANY I RZESZOWSKI WOJEWODZKI DOM SUCHARSKIEGO 60 WYBUDOWANY W PRZEMYSLU A PREZYDENT MIASTA PRZEMYSLA DOPIERO DZIAKE 214/2 OBREB 87 KSIEGA WIECZYSTA 849 Z 1955 ROKU DWIE GRANICE DZIAŁKI WYJASNI DLACZEGO UL SUCHARSKIEGO W PRZEMYSLU ZROBILI MIEJSKA DROGE A NIE WOJEWODZKA DLATEGO WOJEWODZTWA NIE MA W PRZEMYSLU URZAD MIASTA PRZEMYSLA MIAŁ KIEROWNIKA LOKALIZACJI SAMKA MICHAŁA I ZABEZPIECZYLI GO RODZINA KŁOPOTOWSKICH DLATEGO GOCKO ANDRZEJ NIE MOZE ZROBIC PODIAŁU FIZYCZNEGO I DWIE GRANICE DZIAŁKI I DWA PLANY ZAGOSPODAROWANIA TERENU RZESZOWSKI WOJEWODZKI I PRZEMYSKI MIEJSKI NA UL SUCHARSKIEGO W PRZEMYSLU URZAD WOJEWODZKI PRZEMYSKI MIAŁ DO OBRONY WODNICKIEGO BRONISŁAWA KIEROWNIKA GEODEZJI I ZABYTKOW Z PRZEMYSLA I RRZINA BEDNARCZYKOW ZABEZPIECZYLI SIE CHCIŁ DROGE WOJEWODZKA A NIE MIEJSKA SUCHARSKIEGO JUZ WIECIE KTO RATOWA RODZINY KŁOPOTOWSKICH I BEDNARCZYKOW GOCKO ANDRZEJ NIE NADARMO MAIAL DWIE MALGORZATY DWOCH TESCIOW TADEUSZOW BO GOCKO ANDRZEJ URODZIŁ SIE NA TADEUSZA I DWIE NATALE MIAŁO BYC CORKI GOCKA ANDRZEJA ALE WYBRALI EWElinkA NA DRUGIE MA NATALA DLATEGO BEDNARCZYKOWIE STRACILI OJCA WYBRALI IWONE REPICH DLATEGO ZROBIŁEM CHRZESZNOŁ OPISUJE URZAD MIASTA PRZEMYSLA MA ZAŁATWIC PIENIADZE NA OGRODZENIE DZIAŁKI 214/2 WYREMONTOWANIE DOMU SUCHARSKIEGO 60 W PRZEMYSLU I GOCKOWI ANDRZEJOWI EMERYTURE DO KONCA ZYCIA ZA TO ZE SIE BRONILI I ZDROWIE STRACIŁ GOCKO ANDRZEJ I OJCA I MATKE TERAZ NIE PRZEMYSL PRZEPROSI RZASZOW ZE WZIOŁ WOJEWODZTWO PRZEMYSKIE DO SIEBIE I ODDADZA WOJEWODZTWO PRZEMYSKIE JAK TO ZROBIA I NUMER DOMU GOCKO ANDRZEJ DOSTANIE UCZCIWY SUCHARSKIEGO W PRZEMYSLU
~GOCKO ANDRZEJ
26-04-2017 / 20:41
SEMKO MICHAŁ KIERWNIK LOKLIZACJI I URZAD MIASTA PRZEMYSLA ZABLOKOWAŁ NACZELNY SAD ADMINISTRACYJNY KRAKOW UL MANIFESTU LIPCOWEGO 6 ZMIENILI NA PIŁSUDSKIEGO I POZMIENIALI DOKUMENTY KAMIENICA MIALA ISC DO ZBURZENIA GOCKO O;LGA SIE ZABEZPIECZYLI I MAŁGORZATA GOCKO KOPOTOWSKA PIERSZA ZONA SLUB KOSCIELNY GOCKA ANDRZEJA ZNISZCZYLI W 1995 ROKU PODDAL SIE URZAD WOJEWODZKI MIASTA PRZEMYSLA WODNICKI BRONISŁĄW KIEROWNIK GEODEZJI I ZABYTKOW MIAŁ URZAD WOJEWODZKI MIASTA PRZEMYSLA I ZABLOKOWAŁ SAD ADMINISTRACYJNY RZESZOW BO ZMIENILI UL ROBOTNICZA NA GROTTA ROWECKIEGO I POZMIENIALI DOKUMENTY ZEBY NIE DOJSC PRAWDY ZABEZPIECZYLI SIE GOCKIEM JAROSŁĄWEM I DRUGA ZONA MALGORZATA GOCKO BEDNARCZYK GOCKA ANDRZEJA ZA TO ZE KŁĄMALI I PRAWDE NIE CHCIELI CO Z GOCKIEM ANDRZEJEM ROBILI PRZEZ URZAD MIASTA PRZEMYSLA DUSILI GOCKA ANDRZEJA W LUZKU BO ZLE BYŁA SATELITA USTAWIONA NA KŁĄMSTWO A PRZEZ URZAD WOJEWODZKI PRZEMYSKI ZA TO ZE ROZWIAZALI ZAMYKALI DO PSYCHIATRYKA ZEBY POKAZAC KLAMSTWO NA GRUNCIE NA UL SUCHARSKIEGO 60 W PRZEMYSLU I NA PIŁSUDSKIEGO 6 PIŁSUDSI PODBIJALI SOLIDARNOSC I NISZCZYLI ROSJE KŁAMSTWEM A SUCHARSKIM PODBIJALI PARTIE I NISZCZYLI NIEMCOW PRAWDA TERAZ JUZ WIECIE DLACZEGO GOCKO ANDRZEJ MA DWIE ZONY ZA PARTIE I SOLIDARNOSC I DLACZEGO BRAL DWIE PRZYSIEGI WOJSKOWE ZA PARTIE I SOLIDARNOSC DWOMA ZONAMI RATOWAŁ PRYMASA WYSZYNSKIEGO I JANA PAŁĄ II A DWOMA PRZYSIEGAMI GENERAŁĄ JAROZELSKIEGO I PANA LECHA WAŁESE JUZ TERAZ JAK TO ZROBICIE BEDZIE DOBRZE USTAWIONA SATELITA SERCE BOGA OGRODZENIE GOCKA ANDRZEJA W PIERWOTNYCH I WLĄSCIWOSCIACH ZLIKEWIDOWANIE WINDYKACJIE GOCKOWI ANDRZEJOWI DRUGIEJ ZONIE MAŁGORZACIE GOCKO BEDNARCZYK I SYNOWI PRZEPISANEMU PAWLOWI GOCKO SULIBIE I EMERYTURY GOCKOWI ANDRZEJOWI Z POKOLENIQA NA POKOLENIE TYLE ILE MA PREZYDENT MIASTA PRZEMYSLA JAK ODCHODZI I NIE BEDZIE WINNYCH I NOWEJ HISTORII I WTECZAS MOZNA PRZEMYSL ROZBUDOWYWAC BO INWYSTYCJAMI WYKANCZAJA LUDZI JUZ MIEJSC NIE MA NA CMENTARZU NA SŁOWACKIEGO I NA ZASANIU INACZEJ JAK BEDZIE ROZPRAWA TO RODZINA SEMKOW DRUZGAŁY I POPKOW POJDZIE DO WIEZIENIA ZA ZDRADE POLSKI CZEBA BYŁO ROZMAWIAC Z GOCKIEM JAROSLAWEM I PANEM ROMANEM LISEM GENERALNYM ARCHITEKTEM KATOWIC BIEGŁY SADOWY
~GOCKO ANDRZEJ
17-04-2017 / 18:27
SEMKO MICHAŁ KIEROWNIK LOKALIZACJI Z PRZEMYSLA ZABEZPIECZYLI GO RODZINA KŁOPOTOWSKICH I ŁUCZAKAMI MAŁGORZATA GOCKO KŁOPOTOWSKA PIERSZA ZONA SLUB KOSCIELNY Z GOCKIEM ANDRZEJEM W 1989 ROKU I MATKĄ GOCKO OLGA ŁUCZAK Z DOMU I URZAD MIEJSKI PRZEMYSKI KŁAMALI POŁ PRZEMYSLA BYŁO ZA TYMI RODZINAMI WODNICKI BRONISŁĄW KIEROWNIK GEODEZJI I ZABYTKOW Z PRZEMYSLA MIAŁ RODZINE BEDNARCZYKOW I GOCKOW DRUGA ZONA MAŁGORZATA GOCKO BEDNARCZYK SLUB CYWILNY W 2000 ROKU Z GOCKIEM ANDRZEJEM GOCKO JAROSŁĄW TO OJCIEC URZAD WOJEWODZKI PRZEMYSKI CHCIA PRAWDE POŁ PRZEMYSLA BYŁO ZA TA RODZINA GOCKOWIE CAŁY CIEZAR DZWIGALI OD ROKU 1906 DO 2017 ZEBY JUZ WOJEN NIE BYŁO W POLSCE I ZEBY SWIAT USOKOIC ZA TO GOCKO ANDRZEJ MIAL DWIE ZONY PONIEWAZ PRZEZ SEMKA MICHALA W 1971 ROKU NIE WYBUDOWALI TECHNIKUM ZAWODOWE DLATEGO PRYMAS WYSZYNSKI GOCKA ANDRZEJA NIE WYCHOWAŁ NA BISKUPA LWOWA POZNIEJ W 1979 ROKU JAN PAWEL II OSZCZEGAŁ DUCHEM SEMKO NIE ZBURZY DOMU SUCHARSKIEGO 58 W PRZEMYSLU DLATEGO GOCKO ANDRZEJ BRAŁ DWIE PRZYSIEGI WOJSKOWE WZOROWY ZOŁNIERZ WOJSKKA POLSKIEGO MIAŁ JAN PAWEŁ II WYCHOWAC GOCKA ANDRZEJA NA KIEROWNIKA ALE NIE CHCIELI PRAWDY I CHCIELI RZADZIC KŁAMSTWEM STRACIŁEM OJCA I MATKE DZIATLKOW I BABCIE ZOSTAŁEM SAM Z BRATEM TRUDNO Z WOJNY WRUCIŁEM ALE LUDZIE SA NA ZIEMI I ZYJE SWIAT
~GOCKO ANDRZEJ
17-04-2017 / 18:26
SEMKO MICHAŁ KIEROWNIK LOKALIZACJI Z PRZEMYSLA ZABEZPIECZYLI GO RODZINA KŁOPOTOWSKICH I ŁUCZAKAMI MAŁGORZATA GOCKO KŁOPOTOWSKA PIERSZA ZONA SLUB KOSCIELNY Z GOCKIEM ANDRZEJEM W 1989 ROKU I MATKĄ GOCKO OLGA ŁUCZAK Z DOMU I URZAD MIEJSKI PRZEMYSKI KŁAMALI POŁ PRZEMYSLA BYŁO ZA TYMI RODZINAMI WODNICKI BRONISŁĄW KIEROWNIK GEODEZJI I ZABYTKOW Z PRZEMYSLA MIAŁ RODZINE BEDNARCZYKOW I GOCKOW DRUGA ZONA MAŁGORZATA GOCKO BEDNARCZYK SLUB CYWILNY W 2000 ROKU Z GOCKIEM ANDRZEJEM GOCKO JAROSŁĄW TO OJCIEC URZAD WOJEWODZKI PRZEMYSKI CHCIA PRAWDE POŁ PRZEMYSLA BYŁO ZA TA RODZINA GOCKOWIE CAŁY CIEZAR DZWIGALI OD ROKU 1906 DO 2017 ZEBY JUZ WOJEN NIE BYŁO W POLSCE I ZEBY SWIAT USOKOIC ZA TO GOCKO ANDRZEJ MIAL DWIE ZONY PONIEWAZ PRZEZ SEMKA MICHALA W 1971 ROKU NIE WYBUDOWALI TECHNIKUM ZAWODOWE DLATEGO PRYMAS WYSZYNSKI GOCKA ANDRZEJA NIE WYCHOWAŁ NA BISKUPA LWOWA POZNIEJ W 1979 ROKU JAN PAWEL II OSZCZEGAŁ DUCHEM SEMKO NIE ZBURZY DOMU SUCHARSKIEGO 58 W PRZEMYSLU DLATEGO GOCKO ANDRZEJ BRAŁ DWIE PRZYSIEGI WOJSKOWE WZOROWY ZOŁNIERZ WOJSKKA POLSKIEGO MIAŁ JAN PAWEŁ II WYCHOWAC GOCKA ANDRZEJA NA KIEROWNIKA ALE NIE CHCIELI PRAWDY I CHCIELI RZADZIC KŁAMSTWEM STRACIŁEM OJCA I MATKE DZIATLKOW I BABCIE ZOSTAŁEM SAM Z BRATEM TRUDNO Z WOJNY WRUCIŁEM ALE LUDZIE SA NA ZIEMI I ZYJE SWIAT
~GOCKO ANDRZEJ
17-04-2017 / 17:24
PRZEZ PRZEMYSL KRAKOW NIEMCOW SEMKA MICHAŁĄ KIEROWNIKA LOKALIZACJI Z PRZEMYSLA PORUCZNIKA Z KRAKOWA CIERPIAŁ JAN PAWEŁ II BO KŁAMALI MAPE KATESTRALNA WOJSKOWA DOMEM SUCHARSKIEGO 58 W PRZEMYSLU ZABLOKOWALI I PODBIJALI KŁAMSTWO BUDYNKAMI I OGRODZENIAMI ZA TO ZE ROBILI I BUDOWALI LUDZI WYKANCZALI I BLOKOWALI PRZEZ RZESZOW WARSZAWE ROSJE WODNICKIEGO BRONISŁĄWA KIEROWNIKA GEODEZJI I ZABYTKOW Z PRZEMYSLA I PODPORUCZNIKA RZESZOWA CIERPIELI PREZYDENCI RP ZA PRAWDE DOMEM SUCHARSKIEGO 60 W PRZEMYSLU ZABLOKOWALI I OGRODZENIEM ROBILI ZGODE ALE NIE CHCIELI DLATEGO W POLSCE WSZYTKO ROZWIAZYWALI ZAKŁĄDY PRACY STOCZNIE ZEBY SIE NIE BILI I WOJNY ZEBY W POLSCE NIE MBYŁO DOSZLISMY PRAWDE PRZEZ NIEMCOW POLSKA CIERPI BO SI4E BRONILI POLSKA I SIE WYBILI SKIEROWALI NAS NA KATYN DLATEGO TYLE ZOŁNIERZY POGINEŁO BO BYLI ZA NIEMCASMI NIEMCY NA MAPIE NIE POWINI ISTNIEC PO GRUMWADZIE KROL JAGIEŁO ICH ZOSTAWIŁ LITWA SIE DENERWOWAŁA BO POLSKI NA MAPIE PRZEZ TO NIE BYŁO A POSZĄŁ NA PIERSZY OGIEN POD GRUNWALDEM PO SMIERCI LECHA KACZYNSKIEGO W 2010 ROKU TUSK DAŁ UNIJNE PIENIADZE NAQ ZROBIENIE SUCHARSKIEGO DROGE A NIE4 POWINIEN MIAŁ WYJASNIC W PRZEMYSLU PAN LECH KACZYNSKI BLOKOWAŁ TA DROGE SUCHARSKIEGO W PRZEMYSLU DO WYJASNIENIA
~GOCKO ANDRZEJ
12-04-2017 / 19:11
JAN PAWEŁ II MECZYŁ SIE PRZEZ PARTIE ROSJA BO MIAŁA RACJE RZESZOW I WARSZAWA CAŁA ELITA RAZEM Z PRZEZYDENTEM RP ZGINELI PRZEZ SO;IDARNOSC NIEMCOW PRZEMYSL I KRAKOW BO KŁAMALI MAPA KATESTRALNA WOJSKOWA Z 1952 ROKU WOJSKOWA ZROBIONA NA UL SUCHARSKIEGO W PRZEMYSLU SEMKO MICHAL KIEROWNIK LOKALIZACJI WYKONCZY WODNICKIEGO KIEROWNIKA GEODEZJI I ZABYTKOW W 1971 ROKU DLATEGO PLANEM ZAGOSPODAROWANIA TRENU RZESZOWSKIM NIE WYBUDOWALI TECHNIKUM TYLKO REALIZOWALI PLAN ZAGOSPODAROWANIA TERENU PRZEMYSKI W 1972 ROKU I BUDOWALI DOMY I OGRODZENIA TYM LUDZI WYKANCZALI RZESZOW SWOJA PRAWDE PRZEMYSL SWOJA PRZAWDE I BY SIE POZABIJALI