Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Pandemia - ale nie świńskiej grypy dopiero będzie - z cyklu nowy porządek świata...

Ten wykład dotyczący widma dalszej "stabilizacji" w UE i na świecie. - Tak, na świecie.
Zaledwie kilka korporacji kontroluje produkcje żywności na świecie. Tak, na świecie.
Zaledwie kilka firm farmaceutycznych kontroluje życie lub śmierć.
Nazistowski rodem terror finansowany jest przez wielkie korporacje a teraz przez globalne korporacje których kontrola pozostaje w malej grupie osób, nawet mniejszej niż nam to wydaje się. W tych rękach tej malej grupy są wszystkie dziedziny życia poprzez interrelacje.
"Stabilizacja" o której mówi Schuman w połączeniu z depopulacja to jest Nowy Porządek Świata o którym mówiono w małych gronach "nadludzi" jeszcze pól wieku temu teraz jest programem oficjalnie wyrażanym przez najwyższych dostojników państwowych.
Trumny z których wielu sobie kpi, których zdjęcia dzięki internatowi wymknęły się kontroli to z pewnością tylko część tego co przygotowane jest w ukryciu.
"Świńska robota" (pandemia grypy), która miała przyśpieszyć realizacje NWO (New World Order) nieco zawiodła, tylko nieco, ponieważ plany są daleko bardziej rozległe, wolniej realizowane.

Społeczeństwa głosują ale nie wybierają swoich przedstawicieli którzy mogliby coś zmienić. W Polsce już przysłowiowo wygłosowano sobie nawet dwa razy Kwaśniewskiego (Stolzmana). Po tym zmieniały się tylko nazwiska. W Ameryce nie lepiej. Obama wysyła do Afganistanu następne 30 tysięcy wojska. Ile już tam wysłał "kontraktorów" nikt nie wie. Najpierw destabilizacja potem "stabilizacja" a Indie i Pakistan są polem do popisu w "osiągnięciach". Te dodatkowe 30 tysięcy są objawem niecierpliwości, zresztą już dawno zapowiadanej.

Oglądając to video na temat depopulacji "Codex Alimentarius" trzeba poświęcić więcej czasu oglądając związane z tematem inne videa w tej grupie, także z polskimi napisami. Wszystko to jest tak odrażające jak nauki Talmudu czyli aż niewiarygodne.
A jednak - z historii to wiemy.

Wojciech Właźliński

W związku z tym, że w internecie pojawia się coraz więcej informacji na temat świńskiej grypy, a wiele z nich jest zmanipulowanych i sterowanych po to, by odbiorcom zrobić mętlik w głowie i wprowadzić ich w błąd, należy odsyłać Internautów na wiarygodne strony, gdzie można uzyskać rzetelne informacje na temat zagrożeń jakie nam przygotowano.

Nikczemne plany wprowadzenia "nowego ładu na świecie" odkryła znana austriacka dziennikarka śledcza Jane Burgermeister.

To ona wpadła na trop skażonych szczepionek i założyła sprawy kryminalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), firmie farmaceutycznej Baxter oraz Rządowi USA z Prezydentem Obamą na czele, za rzekome świadome przygotowania do szczepień zainfekowanymi szczepionkami przez sztucznie stworzonego wirusa.

W nagłośnieniu tej afery pomógł jej Polak mieszkający w Kanadzie dr Piotr Bein, który zajmuje się badaniem ludobójstwa w XX i XXI wieku.

Do niego dołączyły kolejne osoby dążące do ujawnienia prawdy i w ten sposób w Krakowie powstało Stowarzyszenie "Cywilizacja życia". Następnie została utworzona strona internetowa: http://www.swinskasprawa.pl

Na podanych stronach znajduje się cały szereg istotnych i ważnych informacji na temat zgotowanego nam zagrożenia. Są tam filmy, reportaże, ciekawe artykuły i wypowiedzi osób z całego świata.

W związku z tym, że media nie przekazują prawdziwych i rzetelnych informacji na temat świńskiej grypy, podają tylko zmanipulowane informacje, proszę o przekazanie tej wiadomości dalej, jak największej ilości osób i instytucji oraz organizacji. Jest to również wskazane, ze względu na planowane zamykanie tzw. "niebezpiecznych stron internetowych" tak w USA jak i w Europie.

Zapoznaj się z tą informacją i przekaż dalej te linki do jak największej ilości odbiorców!

http://www.swinskasprawa.pl

Koncerny nie biorą odpowiedzialności za szczepionki

Zachowanie firm farmaceutycznych w sprawie szczepionek na grypę może być postrzegane jako zmowa - powiedział wiceminister zdrowia Marek Twardowski. Jak zauważył: żaden z koncernów nie chce przekazywać szczepionek do hurtowni - sprzedawane są one wyłącznie rządom, tak aby w razie czego - na rządy spadła odpowiedzialność za stosowanie szczepionek.

Wiceminister jest zszokowany praktyką wszystkich koncernów farmaceutycznych. Nie chciał jednak stanowczo powiedzieć, że mamy do czynienia ze zmową tych firm. Twardowski dziwił się też, że wszystkie rządy tolerują tego typu praktyki. Dodał, że zastanawia się nad poruszeniem tego tematu na forum Unii Europejskiej.

Ponadto wiceminister zwrócił uwagę, że szczepionki przeciwko grypie nie przeszły czwartej fazy badań klinicznych. Zaznaczył, że nie twierdzi, iż te szczepionki są złe, ale ma co do nich wątpliwości.

Tymczasem, poprzez sprzedaż szczepionek bezpośrednio rządom, a nie hurtowniom - firmy farmaceutyczne zrzucają odpowiedzialność za stosowanie szczepionki na władze rządowe - powiedział Twardowski. - A my chcemy mieć pewność że to co dopuszczamy na nasz rynek jest bezpieczne - wyjaśnił. Za: http://waldek1984.wordpress.com/2009/11/04/marek-twardow-ski-koncerny-nie-biora-odpowiedzialnosci-za-szczepionki/

ŚWINIE SZCZEPCIE SIĘ SAME

Problem szczepień przeciw tzw świńskiej grypie urósł do rangi fundamentalnego zagadnienia ludzkości. Niestety nie chodzi o tą chorobę, która rozpełza się po świecie w podejrzany sposób. Ogniska pojawiają się tu i ówdzie, po czym „przeskakują” znienacka w odległy zakątek świata. Choroba okazuje się jednak że problemem nie jest, problemem jest szczepienie.

Pandemię czyli formalny powód do wymuszania szczepień profilaktycznych, ogłoszono jeszcze zanim pojawiły się ogniska choroby. Ta kolejność zdarzeń zda się sugerować, że mamy doczynienia ze zorganizowaną akcją obliczoną na krociowe zyski ze źródeł państwowych, firm produkujących szczepionki posługując się straszakiem pandemii „okrutnej grypy” z pełną świadomością że szczepionka może być niebezpieczniejsza niż choroba. W końcu jest to wprowadzenie do zdrowego organizmu, żywego szczepu virusa grypy zwanej „świńską” a przy okazji jak się okazuje także rtęci i skwalenu.

Jak twierdzą niektóre autorytety medyczne „świńska” grypa wcale nie jest bardziej zabójcza niż grypa sezonowa ale to nie robi wrażenia na agitatorach akcji szczepień. Do akcji straszenia włączają się coraz to nowe ośrodki propagandy (m.in. TVN24 i polska Naczelna Rada Lekarska). Dla uzasadnienia „proszczepionkowych” kłamstw wszystkie grypopodobne zachorowania, przypisywane są świńskiej grypie. Ale w mieście Olsztyn stwierdzono „świńskiego wirusa u kilkorga dzieci, nie mających fizycznego kontaktu z potencjalnymi nosicielami wirusa. Oznacza to że, rzeczona grypa rozprzestrzenia się w dziwnych okolicznciach i dziwnymi sposobami co skłania do podejrzeń że wirus rozprzestrzenia się przez TV lub zorganizowaną dystrybucję. Metoda zatruwania studni chorobami zakaźnymi, stosowana przez peregrynujących po „podpadniętych” krajach, emisariuszy śmierci, znana była już w średniowieczu.

Według oficjalnego oświadczenia naszej minister zdrowia E. Kopacz, producenci szczepionek unikają przyjęcia odpowiedzialności za skutki uboczne działania szczepionki. Oznacza to po prostu próbę wyłudzenia zapłaty, bez ryzyka odpowiedzialności za towar. Mimo braku sympatii do p. Minister, w tej kwestii jestem po jej stronie, pomimo że to nie troska o zdrowie Polaków dyktuje jej taką postawę, rząd Tuska nie ma po prostu pieniędzy na zakup szczepionki. Wojna Busha/Obamy w Afganistanie, pożera coraz to więcej środków, kasa świeci pustkami, rządzący szastają bez refleksji publicznym groszem, szpitale przestają leczyć, rząd Tuska umywa ręce, bo winien temu rzekomo jakiś księżycowy twór - NFZ.

A tu szczepionki nacierają ze wszystkich stron, mimo ewidentnych przeciwwskazań. Francja nakupiła szczepionek, zapłaciła oczywiście sowicie a tu chorych nie ma i chętnych do szczepienia także. Podobnie ma się sprawa w Szwecji, gdzie społeczeństwo także odmawia szczepień. Dowództwo Bundeswehry odrzuciło zalecenie niemieckiego ministerstwa zdrowia, zalecającego szczepienie żołnierzy. Tylko Ukraina zaakceptowała dyktaturę lobby promedycznego - i prosi o więcej wirusa.

W Belgii już już, miało być obowiązkowe wszczepianie choroby, ale też coś „nie wypaliło”. Dla celów propagandowych posłużono się idolami kibiców - piłkarzami. Piłkarzom dwóch czołowych klubów zaaplikowano szczepionkę w nadziei że „kibole” uruchomią lawinę szczepień. Wyniku tego chytrego zabiegu nie znamy. Nie znamy też formy sportowej zarażonych wirusem grypy piłkarzy.

W Polsce na Podkarpaciu SANEPID przeprowadził sondaż chętnych do zaszczepienia się, było ich - 3%.

Pomijam tu doniesienia o dwu rodzajach szczepionek we Francji i w Niemczech, dla notabli i dla plebsu. Świadczy to być może o kolejnej próbie depopulacji ludności świata, która za lat kilkadziesiąt stanie się balastem dla elit.

Skoro w Europie szczepienie natrafia jednak na opór, wirusa świńskiej grypy zawleczono do żołnierzy tzw koalicji w Afganistanie. Zapewne z nadzieją, że może przekleństwo grypy przejdzie na Talibów i dokona tego, co nie udało się dzielnym marines.

I mimo wspomnianych przeszkód nadal wszyscy jesteśmy w kręgu zagrożenia nie tyle grypą co szczepieniami przeciw niej o nieznanych nam skutkach. Owszem grypa AH1/N1 może nas dopaść na ile to będzie dziełem przypadku a ile celowego działania kissingerowychżołnierzy” - trudno zgadnąć. W każdym razie patrzmy wokół trzeźwiejszym okiem nie oczami szczepionkowych beneficjentów, zdrowie i życie jest nasze i lepiej samemu decydować o nich.

Oto co serwuje nam propaganda mediów polsko-języcznych. Ostatnio w TVN 24 [www.Fakty.tvn 24.pl. 18 Październik 2009] – „Test szczepionki…”:

„Już jest. Nie tylko w planach i testach szczepionka przeciwko grypie AH1N1, w Ameryce ruszyły szczepienia, w samą porę, bo sezon grypowy dopiero się zaczyna, a w Stanach Zjednoczonych na nowy rodzaj grypy zmarło już więcej dzieci niż w ciągu całego roku na tę zwykłą grypę!

Zaszczepionych ma być około 200 milionów Amerykanów, ale okazuje się że producent szczepionki nie nadąża z realizacją zamówień - z Waszyngtonu, Marcin Wrona i dalej:

Kilkuset osobowy tłum, zmęczenie i wiele godzin oczekiwania, i nikt nie narzeka bo to pierwsza w Baltimore szansa na szczepienie przeciwko świńskiej grypie - oto słowa młodej osoby z tłumu:

„Zaszczepiłyśmy się z mamą przeciwko zwykłej grypie, postanowiłyśmy też przyjąć szczepionkę, przeciwko świńskiej bo to już prawdziwa pandemia”!

Do wielu amerykańskich stanów szczepionka jeszcze w ogóle nie dotarła, a Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom poinformowało właśnie że do końca miesiąca nie uda się wyprodukować zapowiadanych 40 milionów szczepionek, będzie ich o 10 milionów mniej, takie doniesienia sprawiają, że przestraszonych chętnych - szybko przybywa - wypowiedź dr Anne Bailowitz, naczelny lekarz Baltimore:

„Mamy wręcz oblężenie, tylko dziś zamierzamy zaszczepić ponad 1000 osób, u nas dostępne są wszystkie 3 (trzy) szczepionki przeciwko grypie, w zależności od stanu zdrowia i wieku pacjenci dostają albo zastrzyk albo spray do nosa, przede wszystkim szczepionkę dostają pacjenci będący w jednej z pięciu grup ryzyka:

# kobiety w ciąży,

# opiekunowie dzieci do 6-go miesiąca życia,

# pracownicy służby zdrowia,

# pacjenci między 6-tym miesiącem, a 24 rokiem życia,

# dorośli do 64 roku życia cierpiący na przewlekłe choroby.

Szczepionka budzi nadzieję, ale też duże obawy, bo pracowano nad nią w pośpiechu i w pośpiechu wprowadzono ją na rynek - wypowiedź dr Mark Geier (genetyk):

Ta szczepionka nie została przebadana pod względem bezpieczeństwa ani skuteczności, została dopuszczona do użytku, tylko na podstawie zapewnienia, że zeszłoroczna szczepionka była bezpieczna.

Prof Andrew Pekosz [Uniwersytet Hopkinsa w Baltimore] ur. w Ameryce, syn polskich emigrantów, który od miesięcy zajmuje się nową grypą, zapewnia że szczepionka jest bezpieczna i potrzebna, bo tylko co dziesiąty Amerykanin jest odporny na nowy wirus, choć sama choroba nie różni się od zwykłej grypy to spodziewamy się dużo większej liczby zachorowań, jeśli znaczna część społeczeństwa nie weźmie szczepionki.

I dalej redaktor Marcin Wrona…:

Świńska grypa zabiła już w Stanach Zjednoczonych 86-ro dzieci, część z nich zanim trafiła do szpitali z nową grypą była zupełnie zdrowa. Szczepionka przeciwko świńskiej grypie budzi obawy choćby dlatego, że jest nowa, ale mimo to Ameryka szczepi się na potęgę, bo strach przed świńską grypą jest znacznie większy niż obawa przed nową szczepionką.

Komentarz do powyższych informacji TVN 24:

- różnica 200 mln Amerykanów ma być zaszczepionych i 40 mln szczepionek...,

- trzy (3) szczepionki - jakie? znane są tylko 2 rodzaje,

- zapewnienie o bezpiecznej szczepionce - czyje zabezpieczenie?

- grypa zabiła 86 dzieci, część z nich, zanim trafiła do szpitali z nową grypą była zupełnie zdrowa - (czyżby w szpitalu wszczepiono świńską grypę?)

- szczepi się na potęgę - gdzie? [Mieszkam w Stanach i widzę że są, ale silne protesty, np. na początku października w Waszyngtonie, oglądając zdjęcia w internecie, było parę zrobionych z samolotu, oceniam na około półtora miliona ludzi],

- dlaczego nic nie mówi się o zmuszaniu ludzi do szczepień pod groźbą utraty pracy i ubezpieczenia?

- nie informuje się o masowych protestach przeciwko testowaniu szczepionki na populacji ludzkiej, której celem jest zmniejszenie ludności na ziemi, to jest zbrodnia w białych rękawiczkach. Tomasz Koziej

Protest przeciw szczepieniom na świńską grypę w NY

W połowie października ukazały się ulotki pod tytułem: Forced Vaccinations ”Death by Bureaucracy”, by Roman Shusterman Comraderoman@yahoo.com www.nopolicestatecoalition.blogspot.com - zawiadamiające o trwającym proteście przeciw szczepieniom na świńską grypę, który odbywa się w każdy wtorek w godzinach od 1,00 do 2,00 PM, pod poniżej podanym adresem: 80 Maiden Lane 10 flor, New York, N.Y. 10038.

Również podany był telefon: 212-497-5053.

Zaciekawieni tą sprawą 27 października, pojechaliśmy w kilku zainteresowanych pod podany adres by zobaczyć jak wygląda taki protest. Kiedy wjechaliśmy na 10 piętro, pierwsze co nas zaskoczyło to m.in. napis w języku hebrajskim. Weszliśmy pod wskazany adres: Project Office Home INC [poza tym napisy wskazywały że mieszczą się tu dwie inne organizacje: Jewish Community Canncil Services Commission, INC i Met Council Home Care Services, INC], gdzie powitała nas kobieta w średnim wieku, pytając w jakiej sprawie - powiedzieliśmy w sprawie protestu przeciw szczepieniom. Odpowiedziałanie martwcie się szczepienia na AH1N1 na stan Nowy Jork zostały odwołane”. W tym momencie podszedł ortodoksyjny Żyd i coś do niej powiedział, za chwilę przyszła starsza kobieta i zapytała w ostrym tonie: ”kim wy jesteście”, - kolega odpowiedział: nie ważne kim, przyszliśmy zaprotestować przeciw szczepieniom na AH1N1. Odpowiedziała: ”szczepienia na stan Nowy Jork są odwołane” i odeszła.

Co było największym dla nas zaskoczeniem, że agencja odpowiedzialna za szczepienie ludności, jest prowadzona przez Żydów. Myśleliśmy, że tą sprawą powinien się zajmować raczej Departament Zdrowia.

Po wyjściu zastanawialiśmy się o co tu właściwie chodzi. Protest wyobrażaliśmy sobie inaczej, że ludzie o wyznaczonej godzinie będą zbierali się przed budynkiem z transparentami, a tu zupełnie coś odmiennego. Jednak doszliśmy do wniosku, że organizatorom protestu, najprawdopodobniej chodziło by każdy, wjeżdżając na 10 piętro, na własne oczy zobaczył kto decyduje o szczepieniu na H1N1.

H.Pawelec, A.Tomaszewski

Zwykli ludzie dostaną gorsze szczepionki niż politycy

Niemcy są oburzeni na swój rząd. Okazało się że dla polityków, urzędników i żołnierzy zamówiono inną szczepionkę przeciw grypie AH1N1 niż dla reszty społeczeństwa. Wg niemieckich mediów, w lepszej szczepionce nie ma substancji powodujących skutki uboczne.

Dziennikarze, lekarze i organizacje społeczne wią o nierównym traktowaniu obywateli. Ekspert od spraw zdrowia opozycyjnej już SPD Karl Lauterbach określił działanie rządu jako "tworzenie dwuklasowej medycyny". Alexander Kekule - szef Instytutu Mikrobiologii Medycznej w Halle - nazwał skandalem fakt, że rząd i jego urzędnicy mają dostać inną szczepionkę niż zwykli obywatele.

Ministerstwo spraw wewnętrznych, które zamówiło szczepionki, zapewnia, że nie chciało dzielić ludzi na równych i równiejszych. Resort wyjaśnia, że kupszczepionki wiele miesięcy temu, kiedy skutki uboczne wszystkich użytych w nich substancji nie zostały do końca zbadane. Na tydzień przed rozpoczęciem masowej akcji szczepień przeciwko wirusowi A/H1N1 politycy starają się zatrzeć niekorzystne wrażenie. Jak podał dziennik "Bild", kanclerz Angela Merkel zamierza skorzystać ze zwykłej szczepionki przeznaczonej dla większości obywateli.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7160041,Niemcy__Zwykli_ludzie_dostana_gorsze_szczepionki_niz.html

Na temat pandemii tak ostatnio nagłaśnianej, można powiedzieć: jest pandemia, ale nie ma grypy. Jest pandemia decepcji, a więc pandecepcja, ponieważ obejmuje ogromny zakres terytorialny. Nie tylko terytorialny lecz tkwi we wszystkich dziedzinach życia, przy czym sprawa grypy i szczepionek jest rodzajem zasłony dymnej lub medium odwracającym uwagę od daleko poważniejszych, szerszych i groźnych spraw z jednej strony, a z drugiej, jako jeden z technicznych środków atwiających realizację pandemicznych planów.

PANDECEPCJA

W związku z zachodzącymi zmianami i warunkami, jako że nic nie stoi w miejscu poza naukami Chrystusa, potrzebny jest nowy termin i nowa jego definicja.

Terminy pandecepcja lub pendemizacja społeczeństw wydaje mi się spełniać tę potrzebę.

Pamiętajmy że termin szczepienie lub inokulacja (wszczepianie), nie koniecznie musi znaczyć coś dobrego, co najczęściej nam kojarzy się z tymi terminami. Może to mieć także zupełnie odwrotne znaczenie lub bardzo różne cele. Także to, co dla jednych jest dobre dla innych jest lub może być zgubne. Zdają się o tym nie wiedzieć manipulatorzy genetyką, że zmiana jednego elementu w genach może mieć jakiś pozytywny efekt, ale też miliony innych nieznanych i odwrotnie realizujących się nie wiadomo w którym z pokoleń i nie wiadomo z jakich powiązań. Dobrze o tym wiedzą manipulatorzy, ale to już jest ich indywidualna sprawa że o tym milczą. Z wszczepianiem czegoś do żywego organizmu jest podobnie czy to w sferę fizyczną lub fizjologiczną czy umysłową.

Nieco szerzej bolszewizm w Rosji pozbawił wszystkich wszystkiego [inokulacja zarazy]. Po II Wojnie Światowej pozbawiono wszystkich wszystkiego, na większym o wiele terenie, oddanym pod panowanie bolszewizmu pod nazwą ZSRR realizując plany stworzone, zanim jeszcze USA przystąpiły do wojny. Po II WŚ zrealizowano je, nie tylko za zgodą rządów USA i tak zwanej Europy zachodniej, ale z ogromną ich pomocą, i tych którzy zginęli w niewiedzy i powodu swojej niewiedzy.

Już wtedy wiadomo było, że to tylko stan przejściowy, jeden z etapów realizowania jeszcze szerszych planów. (Naturalne reakcje odpornościowe nie spowodowane żadnymi szczepionkami). A dla wielu było to coś, co wydawało się szczytem, i że nie może już powtórzyć się coś bardziej katastrofalnego niż to co stworzono w strefie bloku ZSRR.

To co dla jednych było katastrofą, śmiercią - dla innych było sukcesem, tylko jednym z wielu sukcesówstopni prowadzących do dalszych sukcesów.

Genszatan nabyty przez indukcje-obcowanie lub dziedziczny

Musimy zdać sobie sprawę z tego, że globalizacja pod znakiem NWO (New World Order) ma swoje korzenie sięgające czasów przed rewolucją bolszewicką w Rosji. Że korzenie NWO w oparciu, głównie na globalizacji bankowości istniały w Wielkiej Brytanii a Federal Reserve system USA, to tylko coś co tam już wcześniej istniało*, ale w postaci Federal Reserve (w 1913 r.) został mocno usprawniony i poprzez ich połączenie kolosalnie spotęgował system finansowania NWO [warto przypomnieć, że jest całkowicie w prywatnych rękach zarówno w USA jak i GB i nie podlega żadnej instytucji ani żadnemu prawu**].

W latach przełomu 1800/1900 nierealnym było jeszcze spełnienie celu w jakim tworzono NWO [globalnego rządu]. Zabrano wszystko wszystkim ale naturalne dobra, grunt, ziemia, teren z całym swoim bogactwem zagarnięte w bloku ZSSR pozostawały jeszcze jako własność państw. Były one całkowicie uzależnione ale miały atrybuty państw i narodów. Nie była to pandemia choć obejmowała wiele państw ale poważna choroba której jeszcze poważniejsze skutki miały się ukazać dopiero w następnym pokoleniu.

Rozmontowanie tego systemu [ZSSR i państw w tym bloku], planowo i sprawnie przeprowadzono kiedy już zostały utrwalone wszystkie wartości jako państwowe - dało otwartą drogę organizatorom do realizacji następnej fazy planów NWO.

Za niewielką cenę kupna państwowych urzędników od prezydenta do szatniarza, także planowo i wybiórczo przygotowanych i ustawionych na odpowiednich rządowych stanowiskach, dotychczasowe dobra państwowe [jeszcze narodowe] zostały przekazane za niewielką cenę w ręce prywatne - poza granice państwa, dotychczasowego właściciela tych dóbr. Tak więc mieszkańcy państwa, którzy zostali pozbawieni wcześniej wszystkiego teraz indywidualnie zostali pozbawieni wartości zbiorowych/narodowych. Ten proces jeszcze trwa i to już jest śmiertelna pandemia Polski i wschodniej Europy. Ironią losu jest to, że okrzyczana „chorą” - Białoruś jest w tym wszystkim najzdrowsza.

„Pierestrojka” w odpowiednio przygotowanych do niej państwach bloku ZSSR nie trafia na trudności. W tak zwanym Zachodzie pozbawienie wszystkich wszystkiego jest trudniejsze a więc wymaga bardziej skomplikowanych zabiegów.

Dotychczasowy proces przestrajania Zachodu wydaje się być zbyt wolny organizatorom tego przestrajania, a więc usiłuje się to przyśpieszyć.

Niektóre działania zawiodły inne zawodzą co nie znaczy że nie ma sprawnie realizowanych programów tworzenia globalnego rządu opartego na globalnych korporacjach i policyjnym systemie. Działania ostatnich kilku miesięcy sygnalizują objawy zniecierpliwienia i przystąpienia do szturmu mającego znamiona szturmu wojskowego.

Drastyczne, nieuzasadnione, choć próbuje się to nachalnie i przewrotnie uzasadniać - prowokacyjne, [bardzo grubymi nićmi szyte], globalne działania w związku z „pandemią grypy” i przymusowe szczepienia wskazują, że cierpliwość skończyła się, i są do wszystkiego przygotowani łącznie z obozami koncentracyjnymi i pojemnikami na zwłoki [„trumny”]. Pociągi i wagony do transportu ludzi [więzienne] i sprzętu [„trumny”], cały aparat wykonawczy [FEMA] łącznie z Departmentem of Homeland Security [DHS] i setkami rozkazów prezydenckich (Executive Order. Rozkaz/dekret nie wymagający akceptacji Kongresu), są już od dawna przygotowywane i stale ich przybywa.

Tak, jest pandemia ale nie grypy. Jest pandemia decepcji, a więc pandecepcja, ponieważ obejmuje ogromny zakres terytorialny. Nie tylko terytorialny lecz tkwi we wszystkich dziedzinach życia, przy czym sprawa grypy i szczepionek jest rodzajem zasłony dymnej lub medium odwracającym uwagę od daleko poważniejszych, szerszych i groźnych spraw z jednej strony, z drugiej jako jeden z technicznych środków ułatwiających realizację pandemicznych w najszerszym tego słowa znaczeniu planów.

To już jest klasyka, że jeśli wskazuje się nachalnie w masowych mediach na terror to znaczy że jest on nie tam gdzie się wskazuje, bo jeśli wskazuje się na pandemię grypy w tak nachalny sposób, to znaczy że istnieje zupełnie inna pandemia, że jeśli nawoływało się do solidarności Polaków to znaczyło solidarność ich wrogów że jeśli widzi się wielkie tytuły demokracja to znaczy, że jest tam odwrotność demokracji. Przykładów tego rodzaju decepcji, możnaby przytaczać bardzo do, dlatego nazwałem to klasyką współczesnej rzeczywistości medialnej czyli pandecepcją. W. Właźliński

Globalny przekręt "na ocieplenie?"


Więcej informacji w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Joeie
04-01-2015 / 23:34
At last, soeomne who comes to the heart of it all qgqmoqugno.com [url=qstwmv.com]qstwmv[/url] [link=jshwitz.com]jshwitz[/link]
~Marcia
24-12-2014 / 03:20
Niesamowite! Byłem przekonany że wiele wiele mniej. Co do" rel="nofollow">xtvcwm.com"> obcneej sytuacji w Polsce, to jestem przekonany, ze swinskiej grypy w Polsce jest kilkadziesiąt razy wiecej niz podajesz, glownie przypadkow nierozpoznanych. A co do potrzeby zaszczepiania teraz mam opinie taką samą jak Amstern do WalburgaJa sie tu nie zaszczepie. A odnośnie negocjacji zakupu szczepionki przez polski rzad podejrzewam sporą aferę korupcyjną. :( Tak jest zawsze kiedy urzednicy decydują za obywateli na co mają wydać swoje pieniądze.Brakuje tylko, zeby na szczepienia przymusowo zaczeli doprowadzać - jak w szpitalu doktora Mengele ....Trzymaj sie zdrowo Odo :)
~Angelita
20-12-2014 / 11:15
MarkuTo, że nie wpisuję kaetnmorzy, nie oznacza, że nie interesuje mnie Twf3j Blog. Wręcz przeciwnie czekam na Twego maila i otwieram czytając jego dokładnie i wszystko co chciałbyś w nim przekazać innym a nic w zamian, poprostu dzielisz się z nami dobrem.Dobrze, że są tacy ludzie jak Ty podtrzymujesz mnie na Duchu, dajesz nadzieję, i mam do Ciebie dużo pytań.Idą Święta, ale jak mi się uda zadam Ci je w mailu, a Ty z odpowiedzią możesz zrobić co uważasz i opublikować, być może i inni mają problem, ktf3ry mnie nurtuje.Trzymaj Blog i pisz w nim wszystko co może zainteresować nasze zdrowie