Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
26 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Medialne "obrzezanie mózgów" społeczeństwa polskiego trwa i ma się dobrze - tylko w internecie możesz dowiedzieć sie prawdy...

Po zmianach w TVP, a zwłaszcza w informacji (TVP-Info) wydawało sie ze "idzie w dobrym kierunku" mimo zdarzających się programów tendencyjnych. Niestety, ponownie tendencyjne programy biorą górę, mało tego, do programów na różne tematy zapraszani są jedni i ci sami "eksperci" którzy ze znajomością poruszanych tematów mają tyle samo wspólnego co ja z Tuskiem. Wszelkie granice przekroczył program o patriotyzmie w ostatni piątek gdzie głównym ekspertem (od jakiegoś czasu w większości programów) K. Skiba - swego czasu wypinający na publiczność nagi "zad" spasiony na tej publiczności - z którego zdaniem utożsamiał się też prowadzący program.
No cóż, jakie redakcje programowe tacy i eksperci, tyle że niech przez siebie pojęty "patriotyzm" prezentują "swoich" telewizjach typu TVN, a nie w publicznej.
Natomiast 09. 11.2009 w pewnym momencie zacząłem się zastanawiać czy ja jeszcze mieszkam w Polsce czy już w niemieckim landzie.
Przez cały dzień TVP-Info (pozostałe programy trochę krócej) transmitowało uroczystości z Berlina, nawet niemiecka telewizja nie poświęciła tyle czasu co Polska. Zastanawiając się dlaczego taka nadgorliwość wobec sąsiadów którzy nasze uroczystości nie zawsze nawet dostrzegają, dochodzi się do wniosku że jest to jakaś próba manipulacji społeczeństwem. A jeżeli przypomni się z przed paru dni podobną akcję TVP na temat "pandemii" grypy, wszystko staje się jasne. Jest to dalszy ciąg rozmydlania afer wszystkich klik bandyckiego układu z Magdalenki udających "rządy". PiS mimo że chciałby, nie może nagłaśniać mafijnych konszachtów "premiera" D. Tuska z El-Assirem - finansistą terroryzmu Al Kaidy, ściganym m.in.. przez USA za finansowanie zamachu w dn. 11.09.2001r - bo PiS również utrzymywał kontakty z nim. Jak miałaby wyglądać "sprzedaż" dwóch stoczni Al Kaidzie, pod czyim patronatem i jaka produkcja miałaby być uruchomiona, ile tam Al Kaida wyprałaby pieniędzy prawdopodobnie się nie dowiemy nigdy. Możemy jedynie dochodzić dokąd poszła zaliczka na "przetarg" stoczni wpłacona przez EL-Assira. - TEJ AFERY W MEDIACH JUŻ NIE MA !!!


A następne ? - Komisja d/s hazardu powołana za nasze pieniądze jest iluzoryczną bo wszystkie sankcjonujące ją przepisy od samego początku ukierunkowują na zagmatwanie sprawy i "oczyszczenie" samych bohaterów afery - najbliższych współpracowników "premiera" - i D. Tuska, bo przecież nikt myślący nie uwierzy że nie było tam udziału "premiera" - jednego z pierwszych "klientów" pierwszego powstałego kasyna w Polsce, jednego z szefów KLD - najbardziej złodziejskiej "partii-kliki" w dziejach RP której kolejną następczynią jest PO działająca na tych samych zasadach co poprzedniczki (UD-KLD=UW=PO).
Afera "podsłuchowa" z mediów też już praktycznie zniknęła - a ja dalej jestem podsłuchiwany, inwigilowany nawet podczas "morsowskiej" kąpieli w jeziorku (a może to było dla mojego "bezpieczeństwa"?).
DLA ODWRÓCENIA UWAGI SPOŁECZEŃSTWA WYMYŚLA SIĘ
W MEDIACH "PUBLICZNYCH" ZLECONE AKCJE TYPU "PANDEMIA", "UROCZYSTOŚCI" GDZIEŚ TAM I TYM PODOBNE KTÓRYCH BĘDZIE JESZCZE SPORO ZANIM "OCZYŚCI SIE" HOCHSZTAPLERÓW ZAJMUJĄCYCH MINISTERIALNE STOŁKI.

Za jednym "zamachem" korzystając z medialnych akcji zasłaniających dotychczas ujawnione afery (ujawnia sie najwyżej ok. 0,5%) jest próba wyeliminowania obecnego Prezesa IPN - Dr Hab. J. Kurtyki - za Jego rzetelność w wyjaśnianiu tworzonych przez SBcję i ich "Bolkow" - wszelaką komuszą agenturę - nowych "białych plam" w historii Polski.
Dlaczego dopiero teraz ? - Bo dotychczas nikt nie szukał "teczek" Tuska i jego kolesi ze spółdzielni studenckich późniejszych założycieli i szefów KLD - opisywałem zależności miedzy spółdzielniami studenckimi a komuszą agenturą dzięki której zarobki były tam o wiele wyższe niż dla normalnych pracowników wykonujących takie prace. Nie szukano też teczki podwójnego agenta L. Balcerowicza - grabarza Polskiej Gospodarki Narodowej.
A IPN POD KIEROWNICTWEM J. KURTYKI MOŻE ZNALEŹĆ "ZAKOMUFLOWANE" PRZEZ "ABW" I INNE SPECSŁUŻBY, TECZKI, DO KTÓRYCH DOTĄD NIKT NIE MIAŁ DOSTĘPU.


PRECZ Z LEPKIMI, UTYTŁANYMI W SBeckim SZAMBIE ŁAPAMI OD I P N-u !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bandystwo Magdalenkowe nie ukryje się, nie będzie IPNu, ja wam wyciągnę wasze "Bolkostwo"!

Marek Chrapan


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~rolex replica
10-01-2017 / 03:09
Today's apple is spinning at the www.replicawatches0.co.uk acceleration of ablaze and it seems infiltrated by deadlines on top of deadlines. In this anarchic www.web-farm.co.uk ambiance the watch is absolutely in demand! For some their time section is even www.toprolexsreplicauk.co.uk calmness at moments. There are arrangement to accept from in abounding styles and personalities. Aloft that there are a amount of brands with ample capricious amount ranges.