Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
26 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA urzędników i funkcjonariuszy państwowych

Przekręt w imieniu Rzeczpospolitej. Prezes sądu w Tarnowskich Górach SSR Teresa Żyłka idzie w zaparte.

W zeszłym miesiącu pokazałem co warte są wyroki polskich sądów. W dwóch sprawach zapadły wyroki skazujące, przy ewidentnie fałszywych oskarżeniach i fałszywych i zeznaniach świadków. Badanie wariografem w 100 procentach zaprzeczyło obu wyrokom.

Wbrew twierdzeniom niektórych „znawców”, wariograf nie jest łatwo oszukać. Trzeba mieć do tego wprawę popartą solidnym treningiem i znać szczegóły działania danego urządzenia. Jest bardzo mało prawdopodobnie aby człowiek badany po raz pierwszy, oszukał maszynę. Wiarygodność wariografu jest potwierdzona przez wykorzystywanie go przez prokuraturę, służby specjalne czy żandarmerię wojskową.

W obu przypadkach sędziowie znali moje wcześniejsze artykuły i wiedzieli, że nie zawaham się przed publicznym obnażeniem ich matactw. Byli ostrzegani, że skorzystam z wariografu a mimo to idą w zaparte z uporem wartym lepszej sprawy. Ponieważ przekręty te są na poziomie nastolatka i mają miejsce w różnych sądach i prokuraturach, odnieść można wrażenie, że są one koordynowane i to przez osobę o poziomie intelektualnym nie przewyższającym sędziów. Rzecz bowiem jest względnie prosta, a przeciętnie rozgarnięty człowiek załatwiłby ją przyzwoicie, aby uniknąć publicznej kompromitacji.

W sprawie, w którą jest uwikłana prezes Żyłka, zostałem skazany za rzekome pobicie teściowej, która uniemożliwiała mi zabranie moich małych dzieci do domu. Obdukcja zupełnie nie pasowała do opisu bicia. Teściowa zeznała, że tłukłem ją plecami o samochód, a miała zasinienia na piersiach, obrzęk stawów skokowych i otarte kolana. Jednocześnie sama zeznała, że goniąc mnie przewróciła się, a potem przechodziła przez wysoki spiczasty płot. Trudno wyobrazić sobie aby coś takiego nie pozostawiło śladów u starej kobiety.

Następnego dnia po ogłoszeniu wyroku, wysłałem faks z wnioskiem o pisemne uzasadnienie wyroku, co jest wstępem do zaskarżenia go. Ponieważ sąd nie reagował, po ok. dwóch tygodniach zadzwoniłem. Dowiedziałem się, że o faksie nikt nic nie wie. Wobec tego wysłałem natychmiast pocztą powtórny wniosek o pisemne uzasadnienie wyroku wraz z prośbą o przywrócenie terminu jego złożenia. Wysłałem też kopię badania wariograficznego i dowód nadania faksu. Wniosek mój został odrzucony z argumentem, że faks się nie liczy bo nie ma tam oryginału podpisu a poza tym nie wiadomo czy w ogóle ten faks wysłałem. O wariografie w ogóle nie wspomniano. Wcześniej z tym samym sądem prowadziłem korespondencję faksem bez żadnych obiekcji ze strony sędzi Żyłki. Nagle faks okazał się niedobry.

Uzasadnienia wyroku do tej pory nie otrzymałem. Kuriozalny jest przy tym sam fakt wydawania wyroków bez uzasadnienia i że o wyrok na piśmie trzeba składać specjalną prośbę.

W postanowieniu odrzucającym mój wniosek, sędzia zapomniała dodać, że podlega ono zaskarżeniu. Jest tam też ewidentny błąd datowania. Na potwierdzeniu nadania faksu widać wyraźnie, że był on wysyłany 28 lutego a nie 29 lutego 2008r. Jak widać sąd ma prawo do pomyłek i oczywiście błędnych wyroków. Od „zwykłego śmiertelnika” oczekuje jednak umiejętności przewidywania wszelkich przekrętów robionych przez urzędników n-tej RP.

Prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, aby ów faks zaginął przypadkowo, tym bardziej, że mam wyraźne potwierdzenie jego odbioru. Żądanie przesłania oryginału dowodu nadania faksu też budzi podejrzenia. Jeśli zaginął faks, zaginęłoby też jego potwierdzenie. Najbardziej prawdopodobne w tym jest przypuszczenie, że sąd robi przekręty dla uprawomocnienia się wyroku opartego na fałszywych oskarżeniach. Pani Żyłka idzie w zaparte. Powinna jednak wiedzieć, że na ogół zaparcie nie wychodzi na zdrowie.

Żeby nie być gołosłownym, załączam potwierdzenie poprawnej transmisji faksu i postanowienie SSR Żyłki o odrzuceniu mojego wniosku o przywrócenie terminu. Link do badania wariograficznego jest pod tekstem.

gocz.zylka.odrzuc.wznow.uzasadn.jpg (48875 bytes) gocz.zylka.odrzuc.wznow.jpg (84983 bytes) gocz.zylka.odrzuc.wznow2.jpg (124071 bytes)

Bogdan Goczyński

Wykrywacz kłamstw potwierdza zorganizowane ustawianie spraw. Kompromitacja polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Polski wymiar sprawiedliwości przestępcza organizacja psychopatów.

Numer "na wariata" w wykonaniu sądu Rejonowego w Pruszkowie

Czy minister Ćwiąkalski wspiera korupcję wymiaru?

„Prorodzinna” polityka władz RP, czyli jak rozbija się rodziny. Przestępcza organizacja degeneratów?

Fałszywa obdukcja, sędzia na lewych papierach i rozprawa, której nie było. Numer na bitą żonę w wykonaniu Sądu Okręgowego w Warszawie.

Prawo nietykalnych w wydaniu Sądu Okręgowego w Warszawie.

Sędzia przyklejony do stołka.

Niepełnosprawny intelektualnie biegły Lech Suchcicki wydaje opinie dla sądu.

Zawiadomienie Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie o przestępstwach sędziów i biegłych sądowych.

Dowody zorganizowanej korupcji wymiaru sprawiedliwości. Zawiadomienie o przestępstwie.

Korupcja polskiego wymiaru sprawiedliwości – raport Transparency International.

Sędziowska Camorra - elita, nietykalni, gang, czy nawet mafia? - czym jest korporacja sędziowska?

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Emmy
05-01-2015 / 00:13
This is just the perfcet answer for all forum members vpeslvhaxo.com [url=zyfgvjoe.com]zyfgvjoe[/url] [link=xokrdzmixl.com]xokrdzmixl[/link]
~Amu
24-12-2014 / 04:00
merhaba,usa da Harvard daki 4 haftalık yogun kuruunsz" rel="nofollow">yvpmgdmbj.com">kuruunsz hakkında bilgi almak istiyorum. ucretler ve sartlar konusunda detayli bir mail atmanizi rica ediyorum. ayrica vize alma kousunda da bilgilendirirseniz sevinirim.tesekkurler.
~Juan
20-12-2014 / 10:16
iyi gfcnler ben ingiltere,amerika veya avlaturauysda master yapmak istiyorum fakat yeterli derecede ingilizcem yok bu yfczden sizden kurs alıp direk gee7iş yapabileceğim okullar var mı? sizden nasıl bir eğitim almam gerek bana bu konuda geniş bir bilgi aktarırmısınız f6nfcmfczde temmuzdan itibaren hareket etmek istiyorum bu yfczden ailemle konuşmam ie7in en kısa zamanda mailinizi bekliyorum,f6nceliğim ingiltere gibi gf6zfcksede sizin f6nerileriniz benim ie7in e7ok f6nemli,teşekkfcrler