Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
29 stycznia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński platforma w objęciach sld Prusiński - z cyklu polskie sprawy -  JASKÓŁKA ZE SZPONAMI ORŁA

 

   

Zygmunt Jan Prusiński

 

Po dwunastu latach, po powrocie z emigracji politycznej, pierwszy raz ogromna radość wybuchła w moim sercu. Już nie będę szukał słów najbardziej trafnych, ale wczoraj, w dniu 1 października 2006 roku usłyszałem „Memoriał w Obronie Państwa Polskiego”do Narodu przez premiera Jarosława Kaczyńskiego. Z miejsca, gdzie ono jest święte, bo z placu Stoczni Gdańskiej, w kolebce polskiej Solidarności ludzi pracy! 

Jeśli ktoś jest wrogo nastawiony do premiera i do PiS-u, to niech się zastanowi nad swoim życiem. Wrogiem może być tylko nie myślący człowiek, zwalniam tych niepełnosprawnych umysłowo, z wiadomych przyczyn. Ale, jeśli zdrowy na umyśle człowiek jest wrogo nastawiony do spraw polskich, do uporządkowania państwa polskiego, do ukarania tych którzy świecili oczkami jak świetliki, a za skórą ukrywają niecne dokonania w postaci oszustw i kradzieży mienia majątkowego z arsenału skarbu państwa i tego narodu który wypracował to pokoleniami, to najwyższa kara za kratami więziennymi powinna im w twarz spojrzeć, i nie tylko odsiedzieć za te złodziejskie czyny, ale natychmiast odbierać im te majątki. Odbierać im zawyżone emerytury, lewe renty, a i tym, zbrodniarzom i zdrajcom, którzy uciekli za granicę i pobierają z polskiej kasy świadczenia. Rewizja w imieniu Narodu!    

I taką nadzieją dla znerwicowanego narodu, dla zubożałego narodu, dla ludzi, którzy latami nie pracują - bo taką a nie inną wprowadzało się koniukturę, niby potrzebną w planach rozwoju gospodarczego, a to był pic na wodę, bo to oni byli niszczycielami polskiej gospodarki, dla potrzeb obcego kapitału, dla potrzeb sitwy połączonej z zewnątrz, w ramach niszczenia a zarazem zyskiwania tych ważnych miejsc strategicznych dla prywatnych celów, jest właśnie na dziś... PRAWO  I  SPRAWIEDLIWOŚĆ.   

Naród żyje poniżej poziomu socjalnego, a „oni”, czerwona oligarchia  gra miliarderów już dolarowych. Gdzie znalazłeś „ptaszku” taką fortunę? Czemu jesteś taki chytry i nie powiesz nam, gdzie znalazłeś... by podzielić się tą nowiną, ba, by podzielić się solidarnie z narodem. Fe, niegrzeczny jesteś złodzieju – chciałeś być sprytniejszy od nas?  

Proponuję premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu utworzyć między innymi GWARDIĘ NARODOWĄ, i w Imieniu Narodu oczyścić nasze Państwo – RZECZPOSPOLITĄ z tej gangreny!  

Onegdaj, kiedy jako przewodniczący POLSKIEJ PARTII BIEDNYCH  organizowałem wraz z liderami PPB pokojowe manifestacje przed ratuszem w Słupsku, i z tego Placu Zwycięstwa (czytaj: Placu  Nędzników), to lepiej brzmi a jestem tej nazwy autorem, to ogłosiłem przy PPB SŁUPSKI  SĄD  SPOŁECZNY. Jedyny taki sąd był na całą Europę , (rok powstania: 1999). Było dwunastu zaprzysiężonych ławników, z piękną rotą przysięgi, którą głośno za sędzim SSS powtarzali; obrońcą z urzędu był Ryszard Bogusz, były poseł III RP z KPN-u; prokuratorem był Jerzy Izdebski, sławny radiowiec z radia City w Słupsku i z radia Supermova z Londynu; sędzią byłem ja. Podam dwa mądre orzeczenia, co do sytuacji jaka odbywała się na tych zgromadzeniach. Jerzy Izdebski głośno wypowiadał się, cytuję: „To gołym okiem widać, kto bogaci się z niecnych czynów. Wystarczy dookoła spojrzeć”. A Ryszard Bogusz powiedział jeszcze inaczej, cytuję: „Nie jest sztuką kraść, ale utrzymać to w dalszym ciągu by nikt się nie dowiedział”. Filozofia bardzo prosta; idzie Gwardia Narodowa i pyta „ptaszka”: Proszę faktury na to? Proszę dokumentację na to? Proszę udowodnić, skąd nabyłeś tego majątku? A jeżeli zmarła ci babcia w Ameryce, proszę przedstawić jej testament. To jest proste w cywilizacji.

Można ze sobą wziąć liczydło, i zliczyć „ptaszka – wesołka”. I do tego dziś potrzebny jest PiS. Ale to Naród ma też w tym pomagać, bo zawsze, ale to zawsze NARÓD ma w swoich rękach władzę. Wystarczy wyjść na zewnątrz z domów i wyłapać tych „ptaszków” z komuny i z postkomuny. Wielu też jest z tak zwanej prawicy, udających prawicę, a się zaprzedali dla kilku dukatów. 

Do boju Panowie Prawa i Sprawiedliwości! Do boju Polski Narodzie! Stadiony czekają, i lwy też czekają na nich... 

2.10.2006 – Ustka.

Podobne tematy znajdziesz w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

 Motto: Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji -  A TO TEN, OD BARANÓW! 

 ROZTAŃCZONE  BAŁWOCHWALSTWO
Błazny i judasze
"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum” 

LIST OTWARTY - PONAGLENIE!  Prezydencie III RP!  POUCZENIE PREZYDENTA.  Do mediów w kraju i za granica...

LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO
POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

Podobne tematy znajdziesz w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.