Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA BIEGŁYCH PSYCHOLOG LUCYNA ADAMOWICZ - GABRYŚ GŁOGÓW PEDOFILIA, MOLESTOWANIE SEKSUALNE, KAZIRODZTWO

Głogów - numer na pedofila przez skorumpowanych prokuratorów: Joanna Kiełkowicz, Monika Pieczonka, Bogdan Myrna, Łukasz Kudyk i psycholog Lucyna Adamowicz-Gabryś - z cyklu patologiczne organy (nie)sprawiedliwości.

Pedofilia, molestowanie seksualne, kazirodztwo dotykające dzieci - nie ma dla AFER PRAWA tematów tabu, jednak do tej pory unikaliśmy poruszania tych tematów. Wynika to z faktów, że zwykle dowodami w takich sprawach są tylko ulotne słowa, wzajemne pomówienia dowolnie interpretowane przez obie strony. Pozwala to chorym na schizofrenie prokuratorom dowolnie naginać zarzuty w zależności od zapotrzebowania, czy celu prowadzonego dochodzenia.

Poniżej przedstawiamy dokumenty "niekumatych" (czyt. skorumpowanych) prokuratorów z "badziewia" zwanego prokuraturą w Głogowie i będącej na ich usługach "jeszcze" psycholog Lucyny Adamowicz - Gabryś z Głogowa, która spełnia rolę "suczki" dla prokuratorskich "kundli"... :-)

Dlaczego wyśmiewamy się z ich niekompetencji? - ponieważ teraz to nie my ich oceniamy, ale fachowcy potwierdzają głupotę tych funkcjonariuszy.

Przechodzimy do faktów.


Pan Egeniusz urodził się w 1935r, tak więc przeżył ciężką wojnę, był więźniem obozu koncentracyjnego, potem prześladowany przez komunistów - wiele wycierpiał. Wie co to bieda, głód... Zmuszony do wyjazdu za granicę dorobił się znacznego majątku. Jednak rok 1990 i powstanie Solidarności dało mu wiarę, że będzie mógł powrócić do swej ojczyzny.
Bez wahania sprzedał swój dom i 130tys.dolarów zasilił konto Solidarności. Dzisiaj wie że popełnił głupstwo.
Organizował też dla biednych rodzin pomoc wysyłając dziesiątki TiR-uw z żywnością i ubraniami. Osobiście pomagał też wielu biednym rodzinom w Polsce.

Jedną z nich była wielodzietna rodzina z Głogowa. Dostawała od P. Eugeniusza nie tylko paczki żywnościowe, ale podarki i pieniądze. Fajnie im było, a ich zapotrzebowania stale rosły. Jak zmusić darczyńcę do coraz większych nakładów? - można np. do tego celu wykorzystać niepełnoletnie dziecko. I to nic, że P. Eugeniusz ma 70 lat, że nie to zdrowie, że chore serduszko i już "nie może". To nawet lepiej, zanim córka dorośnie, to może on umrze a majątek zostanie dla małolata - żony? Ale nie będziemy dywagować w tym temacie.

P. Eugeniusz popełnił jeden istotny błąd - walczył z "komuną" za wyrządzone mu krzywdy i nie wziął pod uwagę, że nawet w 2000r w prokuraturach i sądach dalej władzę sprawować będą "żydo-komuchy". Polska to nie Niemcy, gdzie od razu zrobiono porządek z tym gównem. Ponieważ "wnerwił" go postkomunistyczny prokurator Czerwiński z Głogowa to obiecał mu i paru innym przyszłość na śmietniku. A ponieważ prokuratorzy to zwyczajni mściwi i zawistni ludzi, tak więc zagięli na niego parol.


Nie trzeba było długo czekać, żeby skorumpowani funkcjonariusze głogowscy "dorobili" na niego dokumenty. Wszak metoda "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" to w końcu komunistyczny sposób na likwidacje mądrzejszych od siebie.
Tym sposobem "wrobiono" P. Eugeniusza w "numer na pedofila". Prosty numer, przez który niejeden nauczyciel wyleciał ze szkoły, czy kierownik z pracy - wystarczy byle jakie pomówienie a idioci z prokuratury smrodu narobią. Do tego przekrętu potrzebny jest głupi, ale zaufany psychiatra. Idealnie nadaje się do tego celu niekompetentna Lucyna Adamowicz - Gabryś.

P. Eugeniusz sam zainteresował się losem dziecka - 14 letniej Moniki G. która wyraźnie była zdeprawowana. Badania szpitalne na które ją zawiózł potwierdziły fakt, że już współżyła - czyli sam się podłożył. Teraz tylko należało odpowiednio spreparować zeznania.
Monika G. na tą okoliczność najpierw zeznała, że stała się ofiarą zbiorowego gwałtu na terenie Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Wąsowie, przy czym poinformowaniu o tym wychowawcy odpowiedzialni za opiekę ukryli ten fakt. Trzeba więc było znaleźć "kozła ofiarnego". Tak więc kolejno w dwóch następnych przesłuchaniach zostaje "urobiona" przy udziale pseudo psycholog Lucyny Adamowicz - Gabryś i funkcjonariuszki Moniki Pieczonka. Tym razem ofiarą staje się P. Eugeniusz.
Nie będziemy publikować głupot niedouczonej psycholog Lucynki, ponieważ naruszałoby to dobra osobiste dziecka. Za to przedstawiamy opinię z Fundacji Pomocy Dzieciom - Ofiarom Gwałtu i Przemocy w Warszawie, oraz aneks do opinii w zakresie cech formalnych i merytorycznych nie zostawiający "suchej nitki" na tej pseudo psycholog z Głogowa.

musz_opinia_fpdogip.sa1.gif (33140 bytes) musz_opinia_fpdogip.sa2.gif (17456 bytes) musz_opinia_fpdogip.s1.gif (29810 bytes) musz_opinia_fpdogip.s2.gif (36317 bytes) musz_opinia_fpdogip.s3.gif (36453 bytes)
musz_opinia_fpdogip.s4.gif (35500 bytes) musz_opinia_fpdogip.s5.gif (32695 bytes) musz_opinia_fpdogip.s6.gif (27808 bytes) musz_opinia_fpdogip.s7.gif (28759 bytes) musz_opinia_fpdogip.s8.gif (27513 bytes)

To jeszcze nie wszystko w tej sprawie.
Fałsz i kit interpretacyjny w pseudo-opinii
Lucyny Adamowicz - Gabryś dokumentuje dr. Katarzyna Stemplewska_Żakowska z Instytutu Społecznej Psychologii Klinicznej w Warszawie i stwierdza:
1/ Wiarygodne jest, że Monika doznała przemocy fizycznej i seksualnej.
2/ Wskazanie sprawców przemocy fizycznej jest wiarygodne w pierwszym zeznaniu Moniki, nie jest natomiast wiarygodne w dwóch kolejnych.
3/ Zeznania na temat sprawstwa nie są wiarygodne, ponieważ Monika jest zastraszana przez kolegów - sprawców gwałtu.
4/ Zeznania na temat sprawstwa nie są wiarygodne, ponieważ na Monikę najprawdopodobniej wywierają nacisk zamieszane w sprawę osoby dorosłe.
5/ Zeznania na temat sprawstwa nie są wiarygodne, ponieważ Monika nie rozumie znaczenia swoich zeznań.

Podsumowując opinię dr. pisze: "Uważam za konieczne wyjaśnienie wszystkich okoliczności i ustalenie rzeczywistych sprawców popełnionych na Monice G. nadużyć, ponieważ w przeciwnym razie zarówno sama poszkodowana, jak i inne dzieci mogą być nadal ofiarami. Ufam, że pełne wyjaśnienie sprawy doprowadzi także do oddalenia zarzutów wysuwanych obecnie wobec pana Eugena, co także jest niezbędne - zarówno dla ochrony dóbr osobistych jego samego, jak i dobra wszystkich potrzebujących..."

Rozpoznając otrzymane dokumenty Piotr Kiemblowski z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego podważył nie tylko brak wiarygodności opinii podpisanych przez Lucynę Adamowicz - Gabryś, ale zarzucił też błędy w postępowaniu prokuratorów głogowskich - Monice Pieczonka przesłuchującej dziecko, oraz manipulowanie w sprawie.
Główne zarzuty stawiane prokuratorom to:
1/ brak wywiadu środowiskowego
2/ brak weryfikacji zajść z Ośrodka w Wąsoczu
3/ brak dokładnych ustaleń co do okoliczności związanych z zachowaniem się i przebywaniem oskarżonego

4/ ustalenia roli i zachowania sprawców gwałtu

5/ badanie bez rejestracji audiowizualnej co umożliwiło funkcjonariuszom mataczenie w sprawie - brak dokładnego protokołu oraz opisu zachowań niewerbalnych i emocji.

musz_opinia_uw.podsum.1.gif (9509 bytes) musz_opinia_uw.podsum.2.gif (22874 bytes) musz_opinia_uw.podsum.3.gif (26378 bytes)
musz_opinia_uw.podsum.4.gif (24928 bytes) musz_opinia_uw.podsum.5.gif (27260 bytes) musz_opinia_uw.podsum.6.gif (4774 bytes)

Jednak te wszystkie fachowe opinie nic nie znaczą dla skorumpowanych prokuratorów. Funkcjonariusze robiąc znany nam już wcześniej "numer na pocztę" - polegający na wysyłaniu zawiadomień na nieistniejący adres - blond asesor Joanna Kiełkowicz z Głogowa wnosi o nakaz tymczasowego aresztowania.

musz_sad.areszt.s1.jpg (83171 bytes) musz_sad.areszt.s2.jpg (29706 bytes)

Na nic się zdało, zaskarżanie tego postanowienia. Znana nam już blond Monika Pieczonka sama na siebie rozpatruje skargę P. Egeniusza i niedowidzi swojej niekompetencji - jak typowa blondynka z dowcipów. Cóż, po prostu nie dostała żądanej łapówy w kwocie 30tys. euro która miała załatwić sprawę....

musz_prok.piecz.areszt.odm.s1.jpg (109274 bytes) musz_prok.piecz.areszt.odm.s2.jpg (111555 bytes)

Jak każdy funkcjonariusz, niedouczony kręcący Prokurator Okręgowy z Legnicy Bogdan Myrna z zakupionym tytułem dr. (od głupoty?) odpisuje całkiem nieproceduralne (jak do kochanki?), że "asesor sądu rejonowego jest umocowany do działań w takim zakresie, jak sędzia sądu rejonowego, a także wobec czego również do stosowania środków zapobiegawczych". Na pewno nie jest to prawda - sprawą umocowania asesora już dawno miał zająć się Trybunał, ale ciągle jakoś przerasta to kompetencje i możliwości umysłowe żydo-komunistycznych sędziów TK. Może tak zlikwidować tą bezużyteczną pasożytniczą instytucję, albo przynajmniej wymienić sędziów na bardziej kompetentnych?


O tępocie umysłowej asesorów dowodzi też zachowanie kundla zwanego Kudyk Łukasz z prok. głogowskiej, który opublikowane wyżej opinie wydane przez niezależnych fachowców nie dopuszcza z prostej przyczyny - nie pasują do chorej schizofrenicznej linii niszczenia człowieka przez skorumpowanych funkcjonariuszy prokuratury.

musz_kudyk_odm.1.jpg (62445 bytes) musz_kudyk_odm.2.jpg (76617 bytes)

Jednocześnie wiarygodna (czyt. wygodna) jest dla niego opinia pseudo-psycholog Lucyny Adamowicz-Gabryś z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Głogowie, która ma bardzo ograniczone doświadczeni, która nie posiada nawet atestu biegłego sądowego, nie jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego ani Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Krakowie. Tak więc jej opinia "z urzędu" jest nieważna. Istotne też jest, że Adamowicz-Gabryś jest zatrudniona w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Głogowie - czyli w takim samym ośrodku w jakim popełniono grupowy gwałt na Monice i w których często dochodzi do podobnych patologicznych sytuacji.
Co jeszcze ukrywają funkcjonariusze i pseudo-psycholog?

Pan Eugeniusz udokumentował fachowymi badaniami swój zły stan zdrowia i fakt, że już nie może beż narażenia życia opuszczać swego mieszkania.

musz_opinia_lek.s1.gif (13927 bytes) musz_opinia_lek.s2.gif (8574 bytes)

Przy dzisiejszej stanie techniki nie ma żadnych problemów przesłuchiwania stron na odległość. Metoda audiowizualnego przesłuchiwania świadków od paru lat jest stosowana w Niemczech i tamtejsi prokuratorzy chętnie ją wykorzystują. Jednak jak widać przerasta to możliwości percepcji i wiedzy skundlonych funkcjonariuszy głogowskich. Dowodem jest postanowienie kundla Łukasza Kudyka który kolejny raz odrzuca adwokacki wniosek, a nawet ten idiota potrafi kwestionować opinie profesorskie. Tak tylko zapytam metaforycznie - z czym do ludzi? - ponieważ nie można oczekiwać logiki działania od jakiegoś bezmyślnego kundla zatrudnionego "z układów" w prokuraturze głogowskiej. Wszystko jest możliwe, ale nie przestrzeganie PRAWA gdy jakimś niewyszkolonym kundlom przekazuje się pilnowania dobra ludzi....

Takie postępowania pozwala oprócz korupcji (żądane 30tys,) zarzucić prokuratorom głogowskim przestępstwo narażenie życia tj. art.160kk.
Tak więc ten udokumentowany artykuł Centralne Biuro Antykorupcyjne
powinno potraktować jako zawiadomienie o przestępstwie funkcjonariuszy prokuratury w Głogowie.

Na koniec przedstawiamy opinie kolejnego autorytetu.
Prof. dr. hab. Lew Starowicz z Zakładu Seksuologii Sądowej w Warszawie swym podpisem stwierdza, że zarzucane P. Eugeniuszowi przez prokuraturę wyczyny seksualne nie mogą być wiarygodne z uwagi na jego wiek i stan zdrowia.


Czy to nie kolejny dowód schizofrenii prokuratorskiej?
cdn.


PS. dla funkcjonariuszy.
Nie poniżajcie ludzi a nie będziecie poniżani - jakie to proste...

Linki do stron o podobnej tematyce:

Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu obozem koncentracyjnym? Eksperymenty na pacjentach prowadzone przez psychiatrę Piotra Ciska?

PROKURATOR ADAM SAWICKI SKAZUJE BEZ WYROKU CHORĄ STARUSZKĘ NA CIĘŻKIE WIĘZIENIE - z cyklu patologiczne organy wymiaru (nie)sprawiedliwości.

Psychiatryczne przekręty skorumpowanych lekarzy i prokuratorów. Bandytom, złodziejom, wszelkim aferzystom (prze)biegli lekarze psychiatrzy wypisują chorobę psychiczną żeby nie trafiał za kratki i swobodnie korzystali z ukradzionej kasy

Biegli sądowi są jedną z najbardziej skorumpowanych grup - w polskich sądach kwitnie korupcja - raport Transparency International.

Rola biegłego psychiatry w procesie cywilnym i karnym.

Antoni Ferenc - żydowski lekarz psychiatria?, ordynator szpitala w Jarosławiu, alkoholik?, biegły sądowy?, ukrywający się przed PRAWEM? - kim naprawdę jest???

Stanisław ADAMIK - kolejny schizofreniczny lekarz psychiatra z Jarosławia?

Goczyński - sędziowie idioci wysyłają zdrowych ludzi do psychiatryka

Starzychowicz - kolejny dowód skorumpowania sędziego krośnieńskiego czy choroba umysłowa? - z cyklu patologie polskiego sądownictwa.

MAFIA W TOGACH - PROCEDURA KARNA PO POLSKU - wspomnienia z pobytu w więzieniu Andrzeja Kursa. Jak zostaje się sędzią w Polsce, biegli i inne psy sądowe, prawda o więzieniach i aresztantach.

Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie

Psychiatra toruński Piotra Melnyczok, eksperymentator, ALKOHOLIK, NARKOMAN, CHORY, PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE ZNĘCAJĄCY SIĘ NAD WŁASNĄ RODZINĄ - z cyklu patologie sądowe.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~maryann
28-02-2013 / 20:10
Sa ludzie,ktorzy pisza to co im pasuje,a nie jaka jest udokumentowana prawda. Ale sa ludzie i ludziska...
~milka
11-02-2010 / 00:00
Chciałam aby moje dziecko leczył pan Starowicz, ale opinia jaką wystawił pedofilom na których są 100% dowody uzmysłowiła mi że jest coś nie tak. Poza tym dziwnie sie zachowuje bronił Samsona a teraz Polańskiego. Nie mam juz do niego krzty zaufania.