Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY CZASOPISMO INTERNETOWE

Z cyklu "patologia systemu sądownictwa" - zrób sobie własną gazetę, lub czasopismo internetowe :-)
NA PRZYKŁADZIE MATACZENIA SĘDZIÓW KROŚNIEŃSKICH

Sprawa jest prosta, jak tylko masz dostęp do internetu, dużo odpowiedzialności, "żyłkę dziennikarską" i wiedzę  podstawową kilkunastu programów  komputerowych do obsługi tego wszystkiego. Dzisiaj to wiedza z poziomu szkoły podstawowej, no może gimnazjum - nic nadzwyczajnego, chociaż przerasta zwykle możliwości intelektualne prawników. Ale ich upośledzenie umysłowe wynika z wad genetycznych - rodzinnego dziedziczenia tych stanowisk urzędniczych. 
Swój zamiar prowadzenia wydawnictwa zgłaszamy do Sądu Okręgowego, który obligatoryjnie (podobnie jak spółki) zobowiązany jest do jego rejestracji.  
Problem zaczyna się, gdy sędziowie są niedouczeni, nie aktualizują swej wiedzy - czyli nie zapoznają się z nowymi obowiązującymi przepisami. 
Akurat w tym niedouczeniu przodują wyraĽnie sędziowie podkarpaccy wielokrotnie opisywani w tym czasopismie.
I tu mamy przykład kolejnej nieetyki sędziowskiej, stronniczości, albo po prostu debilizmu sędziowskiego.
Raczkowski zgłasza wniosek o zarejestrowanie prowadzonej działalności wydawniczej do Sądu Okręgowego w Krośnie. Wniosek powinien być zarestrowany do miesiaca.
Jednak w Krośnie sędziowie długo udają że myślą, a  w końcu po przypomnieniu i  upomnieniu odpowiada opisana i znana już czytelnikom z niekompetencji (głupoty) i sędzi Anna  Pasterz, która przesyła swoją prywatną opinię oddalającą wniosek Raczkowskiego o rejestrację jego czasopisma. Oczywiście, do tego nie ma prawa, zwłaszcza, że jak sama stwierdziła "brak jest podstaw do odmowy rejestracji" - tylko debilizm?
W swojej impotencji umysłowej sędzi stara się coś wymyślić, ale co można oczekiwać po blondynce?
Sędzi Pasterz stwierdza idiotycznie, że internet nie jest środkiem masowego przekazu i że nie ma tam gazet i czasopism !!! - kolejny przykład debilizmu sędziego krośnieńskiego

wydawn.okr.krosno.uzasad.s1.gif (20598 bytes) wydawn.okr.krosno.uzasad.s2.gif (18941 bytes)

Nie ma sprawy, dla zabawy robię zażalenie na jej złośliwe postanowieni - sprawa rejestracji trafia do żydowskiego Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie. 
W teorii powinni tam zasiadać co nieco mądrzejsi urzędnicy, ale jak ich zmusić do nauki i uzupełniania wiedzy?
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie w składzie: przewodniczący SSA Andrzej Palacz, i sędziowie Anna Pelc, oraz Jerzy Mulak - wykazuje się kolejny raz swoją niewiedzą i stronniczością - oddala wniesioną apelację dot. zarejestrowania wydawnictwa. Sąd już wie (akurat w tym ma rację :-), że nieistniejące czasopismo nie będzie  raczej chwalić urzędników, dlatego ma nadzieję, że swą bezprawną i nic nie znaczącą decyzja jest w stanie zablokować działalność Raczkowskiego w necie - z taką głupotą sędziów spotykam się średnio co drugi dzień, dlatego dla mnie to nic nowego, czy stresującego. 

wydawn.apel.uzasad.s1.gif (12458 bytes) wydawn.apel.uzasad.s2.gif (20739 bytes) wydawn.apel.uzasad.s3.gif (26429 bytes) wydawn.apel.uzasad.s4.gif (15616 bytes)

Logiczne, że czasopismo internetowe może być wszędzie, ponieważ internet nie zna granic. Dlatego następny wniosek złożyłem do sądu w Poznaniu. Tak się złożyło, że tamtych sędziów nie miałem jeszcze okazji opisać :-) . Sędziowie też nie mieli nic na mnie, a może naprawdę uzupełniaja swa wiedze? - chwała im :-)
Tak więc zgodnie z prawem czasopismo "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE"  zostało zarejestrowane bez dalszego mataczenia i wpisane do rejestru dzienników i czasopism. Tylko dlaczego sędziowie krośnieńscy na czele z prezesem  Zbigniewem Dziewulskim upierają się, że nie działają na szkodę Raczkowskiego? - tylko niedouczenie, stronniczość, a może jednak schizofrenia? Jakoś żaden nie przedstawił badań psychiatrycznych, że jest w stanie prawidłowo wykonywać swą funkcje urzędniczą.    

Specjalnie dla podkarpackich sędziów, jako dowód ich nieetyki, niedouczenia, stronniczości i głupoty zamieszczam na końcu postanowienie sądu poznańskiego. 
Ale tak dla informacji nieetycznego krośnieńskiego rzecznika prasowego Arkadiusza Trojanowskiego, który nie jest w stanie odpowiedzieć mi na żadne pismo sądowe:
Panie Rzeczniku, zgodnie z Prawem Prasowym zobowiązuję Pana do odpowiedzi na wszystkie artykuły krytykujące nieetykę, niewiedzę i zacofanie sędziów sądów krośnieńskich zamieszczonych w czasopiśmie "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" dział "sądy" przez Redaktora Naczelnego mgr inż. Zdzisława Raczkowskiego. Do tego jest Pan zobowiązany.

Raczkowski udowodnił tu, że miał rację - kiedy sędziowie krośnieńscy będą w stanie przyznać się do błędów wynikłych z ich niewiedzy? Czy kolejny raz będą naruszać PRAWO i zaczną się mścić i popisywać swą głupotą? 
O kolejnych przekrętach krośnieńskich sędziów już niedługo :-)

Zapraszamy wszystkich sędziów, prokuratorów, adwokatów, polityków i resztę urzędniczego "badziewia" zamieszanego we wszelkie oszustwa do ogólnopolskiej "czarnej listy Raczkowskiego"... 
miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ...
tym samym dochodzimy do setna sprawy, czyli "Raportu o stanie sądownictwa polskiego"

Niezależne Czasopismo Internetowe 
"AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" 
Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
www.aferyprawa.com  

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~good
09-08-2016 / 13:25
https://www.quester.pk/ Quester is a Pakistan-based questioning answering website where people can ask questions and we try our best to provide them with the best answers. Anyone can ask any legit question in English or Roman Urdu and we provide answers in the same language format.
~NBA Canotte 2016
14-05-2016 / 11:09
www.2016nbacanotte.com/ NBA Canotte 2016 www.lefenil.fr/ Chaussures NIKE www.icefandom.com/ NHL Jerseys www.06annonces.fr/ Nike Air Max pas chers www.computer-slave.fr/ Nike Air Max pas cher www.3610.fr/ Chaussures Nike Air Max 90 www.vitameen.fr Nike Air Jordan
~Ramanand
23-12-2014 / 13:51
Posted on Do you mind if I quote a few of your articles as long as I" rel="nofollow">ehxvqltfkh.com"> porvide credit and sources back to your blog? My blog is in the very same area of interest as yours and my users would definitely benefit from a lot of the information you present here. Please let me know if this okay with you. Thank you!
~Cristina
19-12-2014 / 20:29
Posted on I really like your wnitirg style, superb info, appreciate it for putting up . You can complain because roses have thorns, or you can rejoice because thorns have roses. by Ziggy.