Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

10 PRZYKAZAŃ
dekalog dla młodych adeptów sztuki prawniczej. 


1.Ty jesteś panem i bogiem na sali sądowej, ty ustalasz prawa. Oceniaj i wyceniaj motłoch według swego uznania i zapotrzebowania, albowiem nie ma możliwości podważenia Twoich błędnych, czy sugestywnych decyzji, nawet najgłupszych pomysłów.

2. Pamiętaj, abyś  nigdy nie podważał, umarzał, zmieniał, wszelkie wydane wcześniej decyzje, wyroki, czy postanowienia, przez inny organ sprawiedliwości, nawet te najbardziej kretyńskie, albowiem może to wiązać się z wzajemnymi stratami materialnymi, jak i opinią.  Pamiętaj, że możesz sam znaleźć się w podobnej sytuacji. 

3. Czcij wzajemną wspólnotę, wzajemne zależności wszelkich organów sprawiedliwości, wychwalaj wzajemne działania decyzyjne,  świętuj tylko we własnym towarzystwie adoracji, uważaj żeby żadne opinie i perwersyjne zachowania organów nie przedostały się do opinii społecznej, zwłaszcza dziennikarskiej. Wspólnota bowiem nie dopuszcza żadnych odstępstw od kliki. 

4. Dbaj o wzajemne interesy wspólnoty, jak swoje własne. Zabieraj biednym, oni niczego nie potrzebują, dawaj bogatym, ponieważ nie potrafią żyć bez luksusów. Starannie skrywaj wspólne matactwa, a szczególnie uważaj na tych, którzy mogą opublikować i ośmieszyć organy, a będziesz miał możliwości awansu. 

5. Gnęb i niszcz każdego wyznającego odmienne od twoich opinie dowolnym sposobem, dowolnym przekrętem prawnym, jak tylko będzie powoływał się na prawo, i nie będzie chciał poddać się osądowi i wymyślnej karze, poddaj go badaniom psychiatrycznym. Tam wiedzą co z nim zrobić.

6. Przyklaskuj głośno i spontanicznie wychwalaj wszelkie wzajemne działania organów wspólnoty, nawet jeśli są jawnie niesprawiedliwe i krzywdzące innych, bo ty i tak z tego będziesz miał pożytek.

7. Karaj śmiało i bezzasadnie wszystkich niezależnych, chłopów i roboli od czarnej roboty. Mają byś posłuszni i zależnych od twojej woli i samopoczucia, a w szczególności wtedy, gdy odważają się mówić, odwoływać i pisać  coś złego na twoją instytucję, lub kolegów po fachu.

8. Cel uświęca środki, tak więc każda prawda jest rzeczą względną, a twoja decyzja, czy interpretacja ma służyć wyłącznie organom sprawiedliwości i innym społecznością żywotnie z nimi związanymi. 

9. Nie próbuj żadnym sposobem odejść od wspólnoty, zdradzić komukolwiek jej sekrety, ponieważ zostaniesz wtedy zniszczony i pozbawiony możliwości jakiegokolwiek działania. Pamiętaj, że siła leży w wzajemnej zależności i wspólnym jednomyślnym działaniu zespolonych organów.

10. A czyń to wszystko w imię utrzymania trwałej wzajemnej zależności, majętności majętnych, ubóstwa biednych,  ukrycia afer sfer rządzących i wpływowych prominentów, a będziesz doceniony i łaskawie nagrodzony we właściwym czasie.

Na koniec pomódl się, żeby te tajemne przykazania, jak i wszystkie matactwa organów sprawiedliwości nigdy nie ujrzały światła dziennego i jako materiały "ściśle tajne" przeleżały wieki w "czarnej teczce". 

 Wspólnoto nasza,
Wielki Organie Sprawiedliwości, 
ktoryś jest wszechobecny,
Święć się w Państwie bezprawia, 
Twój Przyjdź daj prawa bogatym, 
Twój Bądź dla rządzących, 
Twój  Tak jak opisane w przykazaniach,
 tako i w rządzeniu naszym  powszednim daj nam dzisiaj  moc matactw.
I odpuść nam nasze przekręty,
Jako i my odpuszczamy sobie, a karamy niepokornych,
 I nie sądz nas, bądź z nami, nas zbaw od wszelkich mediów,
 Bo wierne są sobie organy sprawiedliwości,
zespolone we wzajemnej wspólnocie na wieki wieków.

A na koniec dla poszkodowanych przez schorowane organy polskiej (nie) sprawiedliwości 
dowCIPY "spod paragrafu" - czyli o prawnikach dowcipy o blondynkach - najlepiej dla sędzin... dowcipne rysunki  10 przykazań prawników + modlitwa... terror -  czy tylko anarchia?
"walczący z wilkami???"  - takie sobie dywagacje.......  
"porcja humoru z sal sądowych"     dekalog leniwego prawnika, aforyzmy o prawie... 
i szereg innych propozycji w części ...i coś na poprawienie humoru...
DowCIPNE linki do zaprzyjaźnionych stron:ZEMSTA BLONDYNEK???
, a podobno ZEMSTA to wyłącznie rozkosz  BOGÓW? - chociaż najbardziej mściwi są sędziowie, w końcu sami uważający się za bogów???!!!! ha, ha ,ha....

PERWERSYJNI SĘDZIOWIE??? - zdegenerowani, czy może tylko zakompleksieni???

"Hodowla mężczyzn?" - instrukcje dla Pań za Amatorskim Portalem Humorystycznym HUMOREK

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Dayana
04-01-2015 / 19:53
Ah, i see. Well thta's not too tricky at all!" voixdn.com [url=xhmyqtfqqd.com]xhmyqtfqqd[/url] [link=nwjyvmx.com]nwjyvmx[/link]
~Kang
24-12-2014 / 06:26
Flaming cheek of it, I hope they find them and throw away the key.Makes me mad to think of someone doing thgnis" rel="nofollow">zmtntfjl.com">thgnis like that. Good news that your get the money back. Just in time for Chirstmas and pay day.Everyone should watch their backs this time of year, I hate the chip and pin thingys, they are just crap. Everyone and anyone can see what your typing argh! lolRant over.Thank you thank you honey for the lovely goodies. My little tree is hanging next to me. I'll post about them soon.Hugs.Catherine x
~Colonel
15-07-2012 / 19:32
~uybhmxvqruy
22-03-2011 / 10:07