Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

EWOLUCJA ŚWIŃ ŚWIŃSKA SPRAWA, ŚWIŃSKI INTERES FUNKCJONARIUSZY PRAWA

Ewolucja świń? - czyli jakby to miło było, gdyby się świniom nie było :-)

Jak widzimy, świnia to ostatnie stadium ewolucyjne funkcjonariusza państwowego XXI wieku charakteryzujące się otyłością (świnia tłusta) sporadycznie anemią - dot. funkcjonariuszek.

Świnie należy podzielić na kilka gatunków a mianowicie:

Świnie uczone
Świnie którym wydaje się że są uczone
Świnie tępe do których nic nie dociera i są odporne na argumenty przy jednoczesnym przeświadczeniu o swej mądrości.

Jak rozpoznać świnię?
Najczęściej należy podjąć rozmowę, najlepiej telefoniczną wtedy świnia albo rzuci słuchawką nie wytrzymując argumentów uczciwego człowieka bądź zachowa się w sposób następujący:

Będzie przesadnie używać słów kończąc ich ęęę lub ąąą dobitny akcent chcąc uświadomić rozmówcy z jaką to inteligentnąąą świniąąą on ma do czynienia modulacja głosu jest wzniosła a ton naszej wypowiedzi zawsze cenny.

Pod byle pretekstem świnia będzie nas złośliwie drażnić starać się pouczać i liczyć świnia będzie na to, że w tej rozmowie przyjmiemy pokorną pozę słuchacza który swoją czapkę trzyma nerwowo ściskając w dwu rękach i kiwie się w pozycji ‘’tak proszę pani bądź tak proszę pana’’- wtedy świnia czuje się naprawdę jak w swym żywiole tzn. chlewie.

W takim razie my jeszcze nie ześwinieni co powinniśmy zrobić mając dokoła świńską rzeczywistość czy trzeba nam wejść między świńskie wrony i krakać- przepraszam ‘’chrząkać’’ jak i one?

Czy powinniśmy ulec tej zarazie, temu chamstwu, próżności, głupocie? Gdzie podziały się takie ideały człowieka takie jak honor, dotrzymanie obietnicy, słowo świętsze od wody święconej, uczciwość, serce otwarte na krzywdę innych...
W tym świńskim pędzie zatracono ideały - liczy się forsa, za którą wzajemnie liżą sobie dupy. Dzisiaj jeden drugiego stara się wykiwać, ośmieszyć, ogłupić, okraść, pobić, zgwałcić, zamordować, fałszywie oskarżyć, skazać, a nawet zabić - to są ideały w jakie wierzą ludzkie świnie XXI wieku, ten blask z ich oczu, ta butna, pycha - przecież oni mają władze w tym chlewie, więc trzeba się z nimi liczyć.

Czy to znak końca człowieka co może być po tym jak stał się już świnią? Kiedyś mówiono: człowiek człowiekowi był bratem, dziś stał się wilkiem, a jak widzimy ewolucja doprowadza go do stadium świni.

Może w tym strasznym świńskim pędzie za pieniądzem i władzą każdy choć przez sekundę mógłby się zatrzymać i zastanowić czy tędy droga? Czy można tak po świńsku iść przez życie i nie liczyć się z nikim i z niczym, bo ja jestem Pan bądź Pani tego świata i ja jestem ponad prawem ?!?

Nie chce być jasnowidzem ponieważ tą nazwę zarezerwowano dla pewnej grupy funkcjonariuszy z chlewu pełnego gnoju . Nie może być tak dłużej, dlatego postaramy się wspólnie przewietrzyć ten smrodliwy chlew.

Dość świniom! - wystarczy waszych świństw.A dla odreagowania sympatyczne linki dla poszkodowanych przez schorowane organy sprawiedliwości :-))
10 przykazań dla młodych adeptów prawa, czyli jak działa głupota prawników + modlitwa...
"walczący z wilkami, szeryf z Bieszczad czyli z impotentnymi organami (nie)sprawiedliwości?" takie sobie dywagacje Z. Raczkowskiego
Wilk Zygfryd - CZARNA BIESZCZADZKA RZECZYWISTOŚĆ...

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Mariusz Pogorzelec, Zygfryd Wilk, Grzegorz Bentkowski i SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Trisha
04-01-2015 / 23:17
I bow down humbly in the presence of such grsaentse. cyllmhwix.com [url=ryqrgv.com]ryqrgv[/url] [link=eozcevvmfy.com]eozcevvmfy[/link]
~Mahammadarief
20-12-2014 / 10:25
Hey, once I told Hey, once I told my buddies that i used to be geittng to go earn a living on-line, they titillated Pine Tree State. on the other hand I showed them my profits. Was this answer helpful?
~Turk
11-07-2012 / 03:44
~ffhvsjgfi
23-03-2011 / 03:57