Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA NIEBEZPIECZNE TEMATY

To że PO to nie tylko "przechrzty polityczne" o tym mówi cała Polska...

26 paĽdziernika 2005 Marszałkiem Sejmu V kadencji jest Marek Jurek.
Od wyborów do Sejmu Rzeczpospolitej minęło ponad miesiąc czasu, a Lech Kaczyński został wybrany Prezydentem Narodów Rzeczpospolitej (23-X-2005r.) 
Co na to tzw. "polskie media" - nadal pranie mózgu?

Wmawiają wyborcą, że to PiS jest winien, niby PO powinna rządzić ( w obronie bezprawia)? 
"Wyborcza" nie zaprzestaje opluwania - nie mogą przełknąć przegranej. 

Może to tylko skleroza, a więc przypomnę: że to wyborcy zdecydowali o tym, że to PiS ma realizować program. 
Po pierwsze -PiS wygrał wybory do sejmu.
Po drugie - pomimo wulgarnej propagandy i poniżających kandydata PIS na prezydenta sondaży to Lech Kaczyński został prezydentem. 
To PiS ma marszałka sejmu - w głosowaniu 325 posłów było za marszałkiem Marek Jurek. 
PO, przegrało Komorowski maiła 100% mniejsze poparcie i przegrał z kretesem. 
Ale dalej w mediach jest pełna krytyka, podobno milionów wyborców - po co te bajery? - dla obrony przestępców? Żądają aby wymiar sprawiedliwość był tylko z nazwy?

Pytanie dlaczego PiS nie reaguje na te paszkwile, czyżby obawa przed "starszymi braćmi w wierze"?
To że PO to nie tylko przechrzty polityczne o tym mówi cała Polska.
Rokita (Izaak Goldwicht) walczył o Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, co bezsprzecznie leży w gestii premiera, oraz żąda MSWiA. Po co? - czy po to jak to zrobił minister Pracy Kuroń- (Icek Kordblum) - chce wysyłać policję żeby pałowała robotników?
Żąda od ABW żeby nadal inwigilować. 
Mała ściąga, w rządzie Hanny Suchockiej pełnił funkcję szefa Urzędu Rady Ministrów  - przypomnę, w lipcu - po tym jak formowanie gabinetu nie powiodło się Waldemarowi Pawlakowi - premierem została Hanna Suchocka. Ale i jej rządy szybko obróciły się w kolejną spektakularną klęskę. 

28 maja w związku z aferą, jak wybuchła po ujawnieniu w marcu 1993 roku przez Jarosława Kaczyńskiego tajnej instrukcji UOP (nr 0015/92), dotyczącej zakładania podsłuchów i inwigilacji partii politycznych, Sejm przyjął (jednym głosem przewagi) wniosek Solidarności o wotum nieufności wobec rządu Suchockiej. 
U Mieczysława Wachowskiego znaleziono akta dotyczące tzw. inwigilacji prawicy - akcji służb specjalnych 
podjętej na początku lat 90. przeciwko politykom prawicy, którzy domagali się lustracji, dekomunizacji, zaprzestania grabieży mienia narodowego, budowy niepodległego i sprawiedliwego państwa, a więc m.in. przeciwko Janowi Olszewskiemu, Antoniemu Macierewiczowi, Lechowi i Jarosławowi Kaczyńskim. Następne cytaty: ROKITA Jan Maria - jak zwykle u polskich polityków - życiorys zaczyna się od studiów. Co ukrywają? - czy np. Maria Rokita, to  Izaak Goldwicht  - mason i szuja? 

Wielu Żydów ma typowy problem dla żydostwa - właściwą wymowę polskiej spółgłoski "r" np. Hanna Gronkiewicz ( Hajka Grundbaum), Jan Maria Rokita, Donald Tusk, Janusz Zemke). http://dhost.info/lepper/modules/newbb/viewtopic  
Czcigodny Pośle Rokita, w obronie przestępców i aferzystów następuje zamach stanu: 29 maja 1992 r., (piątek) - w imieniu partii tworzących tzw. małą koalicję (UD, KLD, PPG), poseł Jan Maria Rokita składa u Marszałka Sejmu wniosek o włączenie do porządku dziennego obrad najbliższej sesji Sejmu punktu 
dotyczącego natychmiastowego odwołania rządu premiera Jana Olszewskiego. Udział Tuska potwierdza Rzecznik Prasowy KLD, bliski współpracownik Donalda Tuska, przeciwnik połączenia KLD z Unią Demokratyczną. Donald Tusk rzeczywiście uczestniczył w bardzo istotnym spotkaniu, które przerwało nie do końca kontrolowany proces lustracyjny. 

Następny cytat z 1987r- Donald Tusk - "Polskość to nienormalność (...)Polskość wywołuje u mnie 
niezmiennie odruch buntu(...)Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej, przegranej, 
brudnej i biednej(...)" - tak Donald Tusk wypowiadał się w 1987 roku w wywiadzie dla czasopisma "Znak". Kto na listach PO? - wiadomo że ci sami, teraz  członkowie PO, a wcześniej tak samo jak Tusk byli w różnych rządach, poczynając od rządu T. Mazowieckiego, J. K. Bieleckiego, H. Suchockiej, J. Buzka. 
Rządy te tworzone były przez partie, do których Tusk należał tj.: ROAD, UD, KLD, UW, SKL, AWS, a teraz PO. Przecież te partie, które tworzyły rządy odpowiadają za ekonomiczny rozbiór Polski, oraz były haniebnym przykładem materialnego dostatku dla władzy, a dla Polaków bezrobocie, nędza, brak perspektyw na przyszłość. To za tych rządów (pomijam celowo rządy postkomunistyczne, bo dbanie o swoje interesy przez komunistów było oczywiste) trwało tzw. uwłaszczanie się nomenklatury komunistycznej. To Tusk bronił SB w 1992 roku i ich współpracowników przed dekomunizacją i lustracją. To ci przefarbowani w liberałów SB-cy tworzą dziś szarą strefę w Polsce.

O co walczą tzw. Liberałowie? Proste śnią im się zwroty majątku ( czytaj rozbiór Rzeczpospolitej). Nie dla Polaków, polecam obserwacje ile się zwraca Żydom. 
Ale to nie koniec. Żydzi chcą zwrotu kamienic. W raporcie sporządzonym na zlecenie izraelskiego rządu na ponad 30 miliardów dolarów wyceniono mienie przedwojennych polskich Żydów pozostawione po wojnie w naszym kraju.
Kto wtóruje tym roszczeniom? Oto przykład: "Teraz, kiedy Kwaśniewski honoruje szefa żydowskiego ruchu roszczeniowego w USA za jego inicjatywy w upamiętnianiu holokaustu i konserwacji obozu w Brzezince, potwierdza tym samym żydowską propagandę niszczącą prawdę historyczną o roli Polski, którą bronią..." itd. 
(Nasz Dziennik, Wtorek, 27 września 2005, Nr 225 (2330) - następnie: "Nieraz pytają mnie znajomi Amerykanie jak to jest, że prezydentem w Polsce jest były minister rządu komunistycznego, który upił się w czasie obchodów na grobach oficerów polskich mordowanych masowo przez NKWD w Charkowie i 
który publicznie kpił sobie z Papieża ? 
Odpowiadam znajomym Amerykanom, że niestety mamy tu do czynienia z "soft ball and hard ball political game", używając amerykańskiego wyrażenia, które określa grę polityczną prowadzoną "miękkimi, łagodnymi" 
lub "twardymi" czyli bardziej brutalnymi środkami. 

Następni popierający roszczenia żydowskie - doświadczenie z plotkarskiej prasy - "niemiecki wydawca wchodzi na polski rynek." Tematem tego artykułu jest pojedynek niemieckiego FAKT-u z WYBORCZˇ Adama Michnika, który działa jak trockista nawrócony na syjonizm i gorliwie popiera żydowski ruch roszczeniowy. Jak wiadomo sąd zabronił WYBORCZEJ posługiwać się emblematem "Solidarności". 
Niemieckie roszczenia tyczą żądanie zwrotu Śląska, Pomorza tzw. Prus Wschodnich. Nie przypadkowo wczoraj (2005-10-26) usłyszałem o bezczelnym ataku Niemki ( Angieli Merkel), która w hitlerowski sposób poucza prezydenta RP i utwierdza, że upamiętni wygnanych Niemców. 
A tzw. "polskie media" milczą na ten temat, PO także milczy. 
Komorowski twierdzi że PiS ma schizofrenie, tak samo sądzi o wyborcach. 
Uważają że Polacy to sklerotycy i nie pamiętają podane przykłady prawdziwe oblicze PO. To nie PiS powinien się leczyć. Narody Rzeczpospolitej mają dość oszczerców i  obrońców zbrodniarzy komunistycznych. Dlatego wybrali PiS i głosami posłów wybranych przez większość wyborców, oraz poparli wybór marszałka sejmu i senatu. 

Wasale precz ręce żądamy "Sprawiedliwej Polski" z rządami popierającymi Polski Ludowo-Narodowej. 

W artykule jak zwykle przedstawiłem fragmenty różnych artykułów, cel to wiarygodność a nie zakłamanie jak w "Wybiórczej" polecam także http://www.pogonowski.com/main_pl.php?page=home_pl  
http://www.usopal.com/index.php  -Konspiracja liberałów z elitą komunistyczną.
www.victoria.go.pl  
Bogusław Maśliński

Zapraszamy wszystkich sędziów, prokuratorów, adwokatów, polityków i resztę urzędniczego "badziewia" zamieszanego we wszelkie oszustwa do ogólnopolskiej "czarnej listy Raczkowskiego"... 
miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ...

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~ANDE
25-06-2014 / 00:11
Wmawiaja wyborcom kolego a nie wyborca