Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA TUSK LIBERAŁ

Trochę prawdy na temat PO i Donalda Tuska. 
Konspiracja liberałów z elitą komunistyczną przeciw Narodowi Polskiemu?

Mówi się, że dlatego, iż w Polsce miała miejsce "bezkrwawa rewolucja", więc z tego powodu potrzebna była "gruba kreska" liberałów z "Unii Wolności" (a dziś "Platformy Obywatelskiej"), żeby zapomnieć bezprawie komunizmu i żeby uwolnić elitę komunistyczną tak od odpowiedzialności za jej agenturalne rządy na rzecz Moskwy, jak również żeby pozwolić członkom tej elity, żeby mogli zatrzymać przywłaszczone przez nią mienie nadal mieć możność rządzenia Polską. Świadomość takiego stanu rzeczy jest wysoce demoralizująca i utrudnia odbudowanie poczucia prawa i sprawiedliwości w kraju. Kiedyś, w czasie tworzenia Pierwszej Rzeczypospolitej mówiono: "Polska nie rządem, ale cnotą stoi." niestety dziś "liberalna" postawa wobec zbrodni rządów "ludowych" uaktualnia smutne powiedzenie z czasów saskich mówiące że "Polska nierządem stoi." 

Na takich "liberalnych" poglądach korzystają oportuniści, gotowi sprzedać swoje usługi polityczne za korzyści materialne. Przykładem jest kariera Jana Tomasza Gross'a w Fundacji Batorego, która to fundacja, finansowana przez międzynarodowego spekulanta walutowego George'a Soros'a, pokryła koszty oszczerczego filmu "Sąsiedzi," stworzonego na korzyść żydowskiego ruchu roszczeniowego i z jednoczesnym pożytkiem dla elity komunistycznej.

Tak więc elita komunistyczna skorzystała z okazji, żeby skompromitować działalność Instytutu Pamięci Narodowej i zniechęcić skandalem prowadzenia sprawy Jedwabnego, do śledztw w sprawach zbrodni komunistów. Wsławił się wtedy na całym świecie Aleksander Kwaśniewski i jego fałszywa polityka "przeprosin i skruchy." Polityka to dała żydowskiemu ruchowi roszczeniowemu jeden z najczęściej do dziś używanych argumentów, na arenie światowej przeciwko Narodowi Polskiemu. Obecnie prasa kontrolowana przez Żydów w USA i innych państwach wciąż wraca do sprawy Jedwabnego, jak jest mowa o Polsce z czasów wojny jako miejscu ,,polskich obozów koncentracyjnych”.

Teraz, liberał, Donald Tusk, kandydat na prezydenta Platformy Obywatelskiej, jest przykładem takiej "utylitarnej" postawy niby wolnej od "polskich stereotypów." Tusk dał charakterystycznie płytką i prymitywną wypowiedz na ten temat dla miesięcznika Znak w 1997 roku (nr11-12, s. 190). Tak sformułował on swoje osobiste nastawienie do Polski: 
"Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło -ponuro- śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to niemoralność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dĽwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski, tej ziemi, konkretnej, przegranej brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem."

Neokonserwatysci - syjoniści i żydowski ruch roszczeniowy w USA, podobnie jak "liberalna" Gazeta Wyborcza w Polsce, ośmieszają i dyskredytują historię Polski w propagandzie, która jest potrzebna żydowskiemu ruchowi roszczeniowemu i komunistycznej elicie. Propaganda ta zawsze stawia karykaturalny nacisk na niesprawiedliwą wersję polskich tragedii narodowych, a natomiast w ogóle nie uznaje wielkich polskich osiągnięć jaki wielkiego wkładu Polski w kulturę i historię Europy.

Liberalny "Tygodnik Powszechny" często działa w roli prawej ręki "Gazety Wyborczej," która w Krakowie często jest prenumerowana w domach "liberalnych patriotów," przywykłych od lat do lektury "Tygodnika Powszechnego" - pisma dziś popierającego kandydaturę "liberalnego" Donalda Tuska. Cytuje powyżej ważne wypowiedzi Tuska, w których wyraża on swoje przekonania co do Polski. Z tych wypowiedzi, jak i tradycji "grubej kreski", czy ,,nocnej zmiany” "liberalnemu" Tuskowi nic nie będzie na przeszkodzie, żeby tak jak Kwaśniewski, używał prezydenckiego weta i niszczył każdą ustawę, mającą sprawiedliwie rozliczyć się z rządami komunistów i ich "prywatyzacją" mienia Polskiego.

Trzeba pamiętać, że demoralizującą tradycję "grubej kreski" zapoczątkowali i kontynuują liberałowie z "Unii Wolności," dziś działający w "Platformie Obywatelskiej." Prezydenckie weto jednak przedstawia tylko część możliwości wyrządzania szkód Narodowi Polskiemu. Prezydent ma nie tylko prawo weta ustaw popieranych przez mniej niż dwie trzecie posłów w Sejmie. Do tego prawa dochodzi bardzo ważna kontrola, tak służb specjalnych jak i wojska. Czy wiec dzisiejsza gra polityczna o stanowisko prezydenta Polski nie jest konspiracją skierowaną przeciw Narodowi Polskiemu przez liberałów z "Platformy Obywatelskiej" i elity komunistycznej, której liberałowie już wcześniej umożliwili powrót do władzy mimo "bezkrwawej rewolucji." 

Iwo Cyprian Pogonowski
http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=189
 

Inne artykuły  Iwo Cypriana Pogonowskiego

  Uwięzienie w żydostwie 2005-09-09
  Jak Anglo-Saksoni stracili władzę na rzecz Żydów w USA? 2005-09-05
  Katastrofa Nowego Orleanu - hańba narodowa USA? 2005-09-02
  Profesor Jan Moor-Jankowski 2005-08-29
  Protest matki poległego żołnierza 2005-08-29
  Czy Bush jest "pożytecznym idiotą" Alkaidy ? 2005-08-26
  Skutki wzrostu cen nafty 2005-08-20
  Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów 2005-08-13
  Rozkaz wiceprezydenta i zabójstwa zapobiegawcze 2005-08-08
  Republika Islamska w Iraku tworzona przez Busha?

Nowe publikacje o tematyce aferalnej i korupcyjnej z cyklu "NIEBEZPIECZNE TEMATY" 
Co może jeszcze zrobić III RPRL (bezustannie żydowska) w swym agonalnym stanie? 
Mistyka żydowskich finansów - czy "makler" Włodzimierz Cimoszewicz korzystał z poufnych informacji giełdowych?
TECZKA CIMOSZEWICZA - tylko jakiś tam kit? - kiedy skończy się pobłażliwość społeczeństwa dla sprzedawczyków z PZPR?
WŁODZIMIERZ CIMOSZEWICZ? [alians: Goldstein, alians Timoszko]

ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI - JAKI PREZYDENT, TAKIE PAŃSTWO
KIM NAPRAWDĘ JEST PREZYDENT R.P.???? ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI, CZY MOŻE STOLZMAN???
NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA KWAŚNIEWSKIEGO - KOLEJNA AFERA SLD?
"CZY JOLANTA KWAŚNIEWSKA  MA SZANSE  ZOSTAĆ PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ???"
czy jej fundacja "pierze pieniądze?" ,
- został tylko krzyż narodu polskiego? - Judaizm, czyli "Jak rozpoznać Żyda" i  Jedwabne tylko dla Żydów?    
TAJNE - JAWNE TAJEMNICE PAŃSTWOWE? - raport o działalności pułkownika Władimira Ałganowa z KGB w sprawach: Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, Premiera Józefa Oleksego i Leszka Millera, szefa MSWiA oraz Ministra Spraw Zagranicznych Włodzimierza Cimoszewicza, Ministra Skarbu Wiesława Kaczmarka, oraz biznesmena Jana Kulczyka.
  witryna OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO 

tym samym dochodzimy do setna sprawy, czy "Raportu o stanie sądownictwa polskiego"

Zapraszamy wszystkich sędziów, prokuratorów, adwokatów, polityków i resztę urzędniczego "badziewia" zamieszanego we wszelkie oszustwa do ogólnopolskiej "czarnej listy Raczkowskiego"... 
miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ...

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.