Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

I Kongres Przymierza Narodu Polskiego - 1 część"11Minut"

Pierwsza relacja z Kongresu Przymierza Narodu Polskiego, który odbywa się w Krakowie w dn. 1-2 Maja 2010 r.http://www.youtube.com/watch? v=ctfVGk_Z_yE

Życzę przyjemnego odbioru

,,Ten Naród się podniesie, zwycięży, miecze na wrogach połamie,
a potem wroga myślą zabije, bo myśl jego ogniste ma ramię”

Juliusz Słowacki

Stanowisko

Kongresu Zjednoczeniowego opcji narodowo-katolickiej w Krakowie w dniu 1-maja 2010 roku

W sprawie: wyborów prezydenckich w R.P. oraz obecnej sytuacji społeczno-politycznej

My, zebrani w Krakowie działacze wielu środowisk narodowych, patriotycznych, katolickich na kongresie zjednoczeniowym, postanawiamy w zbliżających się wyborach prezydenckich nie brać udziału i nie popierać żadnego kandydata na ten szlachetny Urząd w naszym kraju.

Jednocześnie apelujemy do Polaków o nie branie udziału w farsie zwanej wyborami. Głosowanie na kandydata z partii: PiS, SLD, PO, PSL to wybór tego samego tzn. wybór osoby która będzie realizować interesy swoich mocodawców umieszczonych poza Polską. Każda osoba wystawiona z tych partii, to osoba która przyczyniała się do likwidacji Państwa Polskiego w ramach tzw. prywatyzacji majątku polskiego oraz prac nad wstąpieniem Polski do UE oraz zgodziła się oddać Niepodległość Polski wraz z suwerennością narodową na rzecz organizacji masońskiej jaką jest UE i jej przybudówki. Dobitnym tego przykładem była zgoda tych partii i ich kandydatów na ratyfikowanie antypolskiego tzw. ,,Traktatu Lizbońskiego” zwanego Konstytucją UE.

Kandydaci tych partii nie chronią życia od poczęcia do naturalnej śmierci, zgodzili się na okupację wojsk amerykańskich w Polsce tworząc tzw. bazy wojskowe w naszym kraju.

Każdy kandydat z w/w partii brał udział w różnych rządach, które przyczyniały się do ekonomicznego rozbioru Polski, gigantycznego zadłużania naszego kraju, wspierania bankowego lichwiarskiego systemu pieniężnego, służeniu międzynarodowej mafii finansowej, która wyprowadza z naszego systemu finansowego dziesiątki miliardów złotych rocznie, wpieranie gigantycznej afery związanej z OFE, oddawanie firmom amerykańskim licencji do naszych zasobów naturalnych jak gaz, wprowadzania do Polski żywności i nasiona genetycznie modyfikowaną, uwłaszczeniu się na majątku polskim różnych fundacji, które służą im w polityce jak np.; Fundacja Prasowa Solidarności, tuszowaniu ludobójstwa na Polakach na kresach wschodnich, godzili się na haniebną łupieżczą wojnę w Iraku i Afganistanie w interesie kosmopolitycznych firm naftowych umieszczonych w USA oraz na prywatyzację tych wojen.

Te partie i ci ludzie odpowiadają za biedę w Polsce: Polska ma największe bezrobocie w UE, najwięcej bezrobotnych bez prawa do zasiłku w UE, najniższą płacę minimalną w UE, nie moralne zarobki prezesów banków instytucji finansowych w stosunku do średniej płacy itd. Żadna partia i ich kandydaci na Urząd Prezydenta nie dążą do zmian systemowych w naszych kraju, korzystnych dla umocnienia Niepodległości Polski oraz Suwerenności narodowej, rodzinnych zarobków, likwidacji kredytów i pożyczek lichwiarskich, samowystarczalności energetycznej Polski, wspierania gospodarstw rodzinnych, rozwoju polskiej wsi, rozwoju polskiej myśli technicznej, budowy silnej polskiej armii wraz z budową obrony terytorialnej, likwidacji patologii w wymiarze sprawiedliwości, własnej polityki zagranicznej, obronnej, pieniężnej, zaprzestania zadłużania kraju, zmiany Konstytucji R. P. która powinna przyczynić się do umocnienia naszej niepodległości, natychmiastowego zaprzestania okupacji przez nasz kraj Iraku i Afganistanu, ochroną polskiej ziemi, prawa do życia od poczęcia do naturalnej śmierci, odbudowie polskich banków, likwidacji bezrobocia, powszechnego uwłaszczenia, likwidacji OFE, podwyższenie najniższej płacy minimalnej, patologii w mediach, powszechną cenzurą itd.

To są podstawowe postulaty Polaków, które są pomijane przez wszystkich kandydatów. Kolejna kampania wyborcza będzie polegać na odwracaniu uwagi społeczeństwa od spraw zasadniczych dla nas. Brać w czymś takim nie ma sensu, tym bardziej, że partie te żerują na naszych ogromnych pieniądzach, które odprowadzamy z tytułu podatków. W naszym kraju mamy fasadową demokrację, z naszego kraju chcą zrobić kolonię lub prowincję. Każda władza w Polsce jest namiestnikiem central kosmopolitycznych które leżą poza Polską. W naszym kraju wyłanianie władzy nie odbywa się w procesie demokratycznym, podejmowany jest w sposób tajny poza Polską resztę robi pieniądz oraz dziennikarz, który strzela informacją jak żołnierz na wojnie, korzystną dla układu kosmopolitycznego. Obecne partie są tylko wykonawcami woli układu a ich obecni kandydaci to tylko wytrenowani komendianci, ku zadowoleniu i uciesze naiwnych.

Obecnie jedynym naszym sposobem jest całkowity bojkot i odmowa narodu polskiego udziału w farsie przygotowanej przez obce tajne obce ośrodki umieszczone poza Polską.

Zebrani na kongresie zjednoczeniowym w Krakowie

Stanowisko przyjęte w zdecydowanej większości przez przedstawicieli różnych środowisk narodowych w Polsce.

11 Minut 12.03.2010- Wszechnica Narodowa - prof. R. Kozłowski. Telewizja Społeczna

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Joshuawef
07-03-2017 / 09:42
~Williamfluro
06-03-2017 / 09:05
~Jameswog
01-03-2017 / 19:09
what are the functions of sildenafil citrate tablets 20mgsildenafilcitrate100mg.bid/ brand names of sildenafil citrate in india http://www.20mgsildenafilcitrate100mg.bid/" rel="nofollow">20mgsildenafilcitrate100mg.bid/">http://www.20mgsildenafilcitrate100 sildenafil citrate 100mg how to take 20mgsildenafilcitrate100mg.bid/>sildenafil citrate 100 mg lysto sildenafil uso
~Jameswog
01-03-2017 / 14:22
~Mario
23-12-2014 / 12:05
I was very pleased to find this web-site.I" rel="nofollow">dpsyaamw.com"> wntaed to thanks for your time for this wonderful read!! I definitely enjoying every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you blog post.
~Sirin
19-12-2014 / 18:47
Very sweet card Katina... lovin those light and fresh colours... and like that image too!HugsChristinePS....... no it's not just you fienelg the weeks flying by.... they go SOOOOOOO fast! x
~Kaja
03-05-2010 / 00:00
Nie zgadzam się! Musimy wziąc udział w wyborach.Może kandydaci nie spełniają naszych oczekiwań ale innych nie mamy.Musimy głosowac na wartości.Wybrac takiego kandydata,który będzie najmniej spolegliwy wobec Europy.Aby nasz kraj nie zatracił swoich korzeni,tradycji i wartości chrześcijanskich.