Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
26 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan

Często zadaję sobie pytanie : ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Nie zaliczam do nich żadnej z klik pozostałych po bandyckim układzie z Magdalenki nieprzerwanie, uzurpatorsko "rządzących" w Polsce od 20 lat mimo że część z nich tak się reklamuje (PiS, PSL).
Często otrzymuję różnego rodzaju propozycje przystąpienia do nikomu nie znanych oprócz tych respondentów "organizacji". I nawet nie czekając na jakąkolwiek moją odpowiedź próbują mnie odwieść od ukazywania faktycznej, mafijnej rzeczywistości stworzonej po roku 1989 i sposobów przeciwstawiania się panującemu "państwowemu" bandytyzmowi w wykonaniu "rządzących", proponując przystąpienie do wcielanie w życie "swoich" programów z których po scaleniu rzeczywiście można by było stworzyć sensowny program naprawy Państwa. Problem jednak w tym że żaden najlepszy nawet program nie będzie realizowany bez posiadania władzy, a propozycje odzyskania władzy przy pomocy "kartki do głosowania" jest tak samo realna jak powrót "Samoobrony" do "rządów".

Mafijny układ z Magdalenki (GTW) nie odda władzy drogą "kartki do głosowania" żadnej opcji z po za tego układu, doskonale wiedzą że sami wydaliby wyrok na siebie. Zastanawiam się czy ci respondenci nie zdają sobie sprawy z tej zależności, czy też celowo próbują "zneutralizować" ludzi ukazujących konieczność zdecydowanych działań do przywrócenia Państwa Polskiego Narodowi ? - Według mnie jest to ta druga kategoria, nasłani przez staro-nową SBcję prowokatorzy mający zneutralizować przejawy wszelkiego buntu przeciw "rządzącemu" na przemian bandyctwu mafijnego układu z Magdalenki. Nie raz opisywałem handel "głosami" (nawet 50 zł za głos) bezrobotnych, czy też nakazy "przedsiębiorców" do głosowania na określoną klikę w zamian za pracę przy bezrobociu rzeczywistym ok. 40-parę% (poniewierają się za granicą z powodu bezrobocia w Polsce i tak muszą być liczeni). To dlatego mamy tak skonstruowaną "ordynację wyborczą" że niezależnie od frekwencji w wyborach - np. 1/stutysięczna promila - gwarantuje ona "legalność" wyborów. "GTW" (SBcki "biznes") doskonale wie że społeczeństwo wytresowane w komunie i przez ostatnie 20 lat zdaje sprawę że wybory te są fikcją i nie idzie do urn po za "krewnymi i znajomymi królika" oraz uczestnikami nakazowymi za pracę i 5o zł.
To dlatego PiS przekazał "rządy" w 2007 roku dla PO - na polecenie GTW- wiedząc że otrzyma je z powrotem wg znanej zasady "policjanta złego i dobrego" (Pamiętamy tajną rozmowę L. Kaczyńskiego z D. Tuskiem pod koniec 2005 roku z której obaj byli bardzo zadowoleni mimo wcześniejszych bardzo "złych" - dla publiki - relacji). Nie dalej jak przedwczoraj j. Kaczyński oficjalnie przyznał że "elektoraty" PiS i PO niczym się nie różnią, to znaczy że tacy jak ja dla PiSu nic nie znaczą. Jeżeli ktoś spróbuje mi wmawiać, że jest to tylko zabieg dla pozyskania wyborców - odpowiadam: a co było po takim samym krętackim okłamaniu w roku 2005 ? - kiedy to PiS wręcz odwrócił się od przedwyborczego programu pomimo że LPR i "Samoobrona" żądali jego realizacji.

Cała "nasza" tzw. "demokracja" jest na pokaz, dla "legitymizacji" w oczach świata, w rzeczywistości typowo mafijny system -
wystarczy prześledzić tylko parę programów TV np. E. Jaworowicz, "Uwaga", "Telewizjer", "Misja specjalna" - i nie trzeba wyjeżdżać w teren gdzie to widać na każdym kroku. Dla utrzymania tego systemu stworzonego bandyckim "prawem" mimo systematycznych deklaracji zmiany "prawa" w przedwyborczych deklaracjach wszystkich klik, tworzy się nowe stanowiska represji dla zwykłych ludzi pod obłudnymi hasłami "odpolitycznienia" jak ostatnio "rozdział prok. generalnego i min. "sprawiedliwości". Czy to znaczy że prokurator nie ma swoich preferencji "politycznych" ustalających jego płacę, zakres obowiązków itd..itp.. ? - A może nie będzie respektował bandyckiego "prawa" ustanowionego i ustanawianego przez mafię z bandyckiego układu Magdalenkowego ? - DOŚĆ MYDLENIA OCZU !!!
WYZWOLIĆ SIĘ Z POD PATOLOGICZNEGO, MAFIJNEGO SYSTEMU STWORZONEGO PRZEZ KOMUSZĄ SBcję DO SPÓŁKI JEJ KAPUSIAMI I ZWERBOWANYMI BEZIDEOWYMI, OGARNIĘTYMI RZĄDZĄ WŁADZY KONIUNKTURALISTAMI, MOŻEMY JEDYNIE ZBROJNYM ZRYWEM !!!

Marek Chrapan

Szykować Kałachy !!! Marek Chrapan

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~DearWist
10-03-2017 / 04:28
~DearWist
10-03-2017 / 01:51
~Joshuawef
07-03-2017 / 12:31
~Kgrtkuac
13-08-2015 / 14:28
~Jayne
05-01-2015 / 06:44
Inceillgente and simplicity - easy to understand how you think. lzdrnyyji.com [url=xujfjsfd.com]xujfjsfd[/url] [link=zbtqnisfrx.com]zbtqnisfrx[/link]
~Vikram
25-12-2014 / 08:53
~Tentri
24-12-2014 / 08:03
No worries my" rel="nofollow">segykx.com"> fneird I know that your garden forgives you and so do we Life gets in the way and we need to tackle it head on can't wait to go on our nursery expedition when you are ready!
~Ericka
20-12-2014 / 21:52
These really are one of a kind. I would place them on dsapliy somewhere in my living room they are that amazing. I would love to see how you would style them though. petitesideofstyle.com
~Aicha
20-12-2014 / 13:20
Thanks for writing such an eau--toysnderstand article on this topic.
~Poeta ZJP
23-03-2010 / 00:00
Teresko, czytaj do cholery !_____________Zygmunt Jan Prusiński___ BYŚMY ODRODZILI SIĘ, DLA NICH, W NAJMNIEJSZEJ OKRUSZYNIE PAMIĘCI___ Panie Boże, nie spowiadam się zbyt często - to nie wychodzi z lenistwa, ależ jakie Ci grzechy powiedzieć, żem całkowicie zatracił się, com Polskę uszlachetnił piórem poety ! 2.02.2010 - Ustka BO Z TOBĄ JEST HORYZONT PAMIĘCI___ Weź ode mnie te małe słowa z Ojczyzny. Weź moją miłość Polski – poczujesz ją, że jest mi bliska, każdego dnia i każdej nocy.___ Tylko jak raniutko budzę się, witają mnie mewy, te samoistne rzeźby na dachach w Ustce, krzykliwe za mnie dźwięki układają zniewolone.___ Zygmunt Jan Prusiński, 19.11.2008 – Ustka