Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
1 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Protest ojców przed więzieniem w Iławie dot. Rafała Lewickiego..

Polska SB jest przyzwyczajona jest do nocnych najść i zakuwania ludzi w kajdanki bez cienia protestu. Dlatego zaskoczeniem był protest ojców z Porozumienia Rawskiego 7 stycznia przed więzieniem w Iławie.

Został on zorganizowany spontanicznie przez 6 osób, jako sprzeciw wobec arogancji i prowokacji bezpieki w Ostródzie. Dokładnie zaś chodziło o zamknięcie w więzieniu Rafała Lewickiego, ojca, który nie mogąc znieść złego traktowania swoich małych synów przez matkę i jej rodzinę, zabrał ich do siebie. Jak nieraz pisaliśmy, prowokacje i fabrykowanie oskarżeń są typowymi metodami działania SS (Służb Sądowych). Nie reagowały one na wcześniejsze skargi Rafała na utrudnianie kontaktów i złe traktowanie dzieci. Jednak, gdy ojciec wziął sprawy w swojej ręce, prokurator Kłokocki z Ostródy pokazał co parafii. Rafał został zamknięty z art. 211 kk za „uprowadzenie” własnych dzieci. Przypomnijmy, że ma on pełnię władzy rodzicielskiej. Prawo polskie jest jednak elastyczne a tutejsi sędziowie są niezawiśli i nie są związani ani prawem, ani tym bardziej zdrowym rozsądkiem. Tak więc bliżej nieokreślony sędzia z sądu w Ostródzie (podpis nieczytelny) przyklepał nadużycie władzy przez prokuratora. Jak widać z załącznika, zamknąć człowieka w więzieniu to dla togowców drobiazg, nie muszą nawet podawać swojego nazwiska ani swojego bandytyzmu uzasadniać.

Ponieważ protesty do „demokratycznych” władz nie odnosiły skutku, ojcowie wybrali się pod więzienie w Iławie. Mieli ze sobą transparenty, megafon i syrenę. Na miejsce przyjechała też dziennikarka z miejscowego Kuriera Iławskiego.

Wkrótce pojawił się radiowóz a po pół godzinie następne dwa większe samochody policyjne typu „dyskoteka” (ze szczekaczką i kogutem), przystosowane do transportu grup więźniów. Protestujących wylegitymowano, zabrano im dokumenty, sfotografowano i usiłowano zastraszyć pod pretekstem, że nie mieli pozwolenia na pikietę. W odpowiedzi policja usłyszała, że prawo gwarantuje wolność zgromadzeń a zezwolenia nie są wymagane, jeśli ilość osób nie przekracza 14. Jeden z obecnych esbeków w cywilu, wyglądający na szefa grupy interwencyjnej, usiłował pertraktować z protestującymi i sugerować, że lokalni mieszkańcy mogą się poskarżyć, że zakłócany jest spokój. Z dalszych prób zastraszania jednak wycofał się, gdy dziennikarka Kuriera Iławskiego zaczęła nagrywać rozmowę. Argument esbecki był kiepski, gdyż więzienie jest przy ruchliwej ulicy a mieszkańcy więzienia nic przeciwko protestowi nie mieli, a nawet przeciwnie, zza krat słychać było okrzyki sympatii. Koledzy Rafała obeszli więzienie kilkakrotnie z megafonem i syreną, aby upewnić się, że ich usłyszy. Chcieli żeby wiedział, że nie jest sam i że nie będzie milczącej zgody na bandytyzm.

Impreza była cały czas filmowana przez protestujących a policjanci przywykli do uległości i pokorności „plebsu” wobec „władzy” zgłupieli. Byli traktowani jak powietrze. I tak należy. Pokazać im ich właściwe miejsce.

Ojcowie z Porozumienia Rawskiego

współpraca Bogdan Goczyński

P.S. O tym, że sprawa aresztowania Rafała Lewickiego była prowokacją SS, świadczy zachowanie się służb na próbę spotkania się dziadków (rodziców Rafała) z wnukami w niedzielę 10 stycznia. Dziadkowie udali się do domu matki chłopców w czasie wyznaczonym przez sąd. Drzwi zastali zamknięte a policja odmówiła interwencji.

lew.post.areszt.jpg (46049 bytes) lew.1.JPG (72016 bytes) lew.2.JPG (23930 bytes)
lew.3.JPG (29455 bytes) lew.4.JPG (25619 bytes) lew.5.JPG (37966 bytes)

Linki do publikacji związanych z artykułem.

Porozumienie Rawskie.

Łapy precz od Rafała Lewickiego. Prokurator Kazimierz Kłokocki z Ostródy zamyka przykładnego ojca.

Polska prokuratura i sądy. Specjaliści od prowokacji, fałszywych oskarżeń i rozbijania rodzin.

Kim są obecni nietykalni? Prokurator Kłokocki.

Fikcja i zakłamanie w siedzibie Krajowej Rady Sądownictwa. Przesłuchania kandydatów na Prokuratora Generalnego.

Psychopaci i kryminaliści u władzy. Jak sądy niszczą polskie rodziny.


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~uusswezcwz
27-12-2011 / 13:02
~dgzvmccgm
26-12-2011 / 11:34
~nznsnhlc
25-12-2011 / 09:25
~Snow
25-12-2011 / 01:39
Now I'm like, well duh! Truly thaknful for your help.