Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
30 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

SS (służby sądowe) atakują. Aresztowania ojców.

Ja się dowiedzieliśmy, w ramach akcji świątecznej SS (służby sądowe), aresztowały dwóch ojców, współpracujących z Porozumieniem Rawskim - Jana Koszałkę i Rafała Lewickiego. Aresztowania mają prawdopodobnie związek z planowanym spotkaniem wigilijnym. Jednocześnie jest to pokaz siły i władzy.

Pretekstem do aresztowania Jana Koszałki było jego uporczywe spotykanie się z synem, mimo zakazu wydanego przez SS. 9-letni syn Jana Koszałki – Jasiek, latem tego roku został osadzony w domu dziecka w celu umożliwienia matce kontaktu z nim. Matka do tej pory synem nie interesowała się. Jednocześnie ojcu zakazano kontaktu z dzieckiem, którym opiekował się od początku. Przyczyna zakazu kontaktów nie jest jasna, gdyż ojciec synem opiekował się przykładnie. Chłopiec chodził do szkoły i na dodatkowe zajęcia. Uczył się dobrze. Nie było również zastrzeżeń do warunków bytowych Koszałków ani do zachowania się ojca.

Rafał Lewicki z kolei, został aresztowany na wszelki wypadek, do wyjaśnienia. Jednocześnie odebrano mu dwóch synów w wieku 5 i 7 lat. Na początku listopada tego roku, Rafał zabrał swoich synów po tym jak matka uniemożliwiała mu kontakt z dziećmi nie mówiąc już o wychowywaniu synów. Jak twierdzi, chłopcy źle się czuli w domu matki i chętniej przebywali u niego. Spotkałem całą trójkę osobiście w Warszawie zaraz po tak zwanym uprowadzeniu. Synowie był z ojcem bardzo zżyci i nie odstępowali go na krok.

Poza próbą uniemożliwienia spotkania wigilijnego i zastraszania, dodatkową przyczyną aresztowań jest prawdopodobnie postępująca epidemia pandemii wśród SS.

Bogdan Goczyński

„Sądy rodzinne przypominają handel żywym towarem”.

Ojciec zatrzymany za spotkanie z synem w szkole.

Właśnie porywam swoich synów! Ojciec bierze sprawy w swoje ręce.

Epidemia obłędu w wymiarze sprawiedliwości. Pismo do prezydenta RP.

Psychopaci w sądach rodzinnych.

Cała władza w ręce psychopatów.

Polski wymiar sprawiedliwości – przestępcza organizacja psychopatów.

Świry w togach.

Psychopaci i kryminaliści u władzy. Jak sądy niszczą polskie rodziny.

„Prorodzinna” polityka władz RP, czyli jak rozbija się rodziny.

Więzienie za domaganie się Sprawiedliwości i Prawdy - 30 grudnia ofiary siedzą a kaci zabawiają się - Klaudiusz (ale już raczej nie) Wesołek...
klaudiuszwesolek@yahoo.com

PS

Prosimy Państwa komentujących artykuły o wypowiedzi merytoryczne odnoszące się do treści tych artykułów. Komentarze nie mające związku z artykułem, pomówienia i bezpodstawne oskarżenia psują opinię "Afer Prawa" i szkodzą nam wszystkim.
Tak samo wulgarne i agresywne wypowiedzi. To nie jest próba ograniczania swobody wypowiadania się, ale zamiar uporządkowania dyskusji na tematy, które poruszane są w artykułach naszych autorów.
Redakcja "AFER PRAWA"


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Boston
04-01-2015 / 22:43
TYVM you've solved all my prolbems fzujqv.com [url=nkyrciqrbb.com]nkyrciqrbb[/url] [link=raykjht.com]raykjht[/link]
~Issam
23-12-2014 / 23:23
ojczym pisze:No tak u nas bardzo wolno się cyzliiwuje" rel="nofollow">gxosscig.com">cyzliiwuje służba zdrowia. Spuścizna mentalna po PRL ciągle się dobrze trzyma.Pozdrawiam i cieszę się, że tu zaglądasz.