Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA głos gminy starozakonnych co z tą Polską i żydami?

GŁOS GMINY STAROZAKONNYCH - CO Z TĄ POLSKĄ?

Drodzy Polacy ! Co z tą Polską ?

Od kilku lat na łamach Głosu Gminy Starozakonnych, informujemy Was o niszczycielskich działaniach odbywających się na Polskiej Ziemi, dokonywanej przez Przewodniczących Gmin Żydowskich. Budowane przez wieki sakralne majątki żydowskie są wymazywane z pamięci historycznej. Akt ten szczególnego barbarzyństwa, dokonywany jest wespół ze Światowym Kongresem Żydów. Dla liderów tej i podobnych im organizacji żydowskich, majątki te są tylko i wyłącznie poletkiem do uprawy „Przedsiębiorstwa Holocaust”. Niestety biorą udział w tym procederze hierarchowie kościelni oraz dzisiejsi politycy i ci którzy wtedy uchwalili restytucyjną ustawę z dnia 20 lutego 1997 roku. Dziesięć lat temu zgodzili się na wykreślenie z tej ustawy w Art. 30 paragrafów 2 i 3, które w pełni zabezpieczały te święte miejsca, godząc się na handlowanie nimi oraz ich likwidację.

Dla prawdziwych Polaków i Polskich Żydów, te cudem ocalałe majątki nie zniszczone przez hitlerowców oraz rządy komunistyczne, były przez 60 lat świadectwem wspólnego współistnienia kulturowego Chrześcijan i Żydów.

Nie żywimy pretensji do tych posłów, którzy zgodzili się na taki zapis, tej haniebnej ustawy, ponieważ pamiętamy, iż wówczas była ona uchwalona pod groźbami i szantażem ze strony Żydów amerykańskich: albo wejdziecie do NATO i Unii Europejskiej albo będziecie stali w przedsionku Państw „demokratycznych”...

Obecnie wysuwane są żądania dotyczące wypłaty odszkodowania przez Polskę, za pozostawione mienie przez Żydów zamordowanych przez hitlerowców. Zwrot jakichkolwiek pieniędzy w ich bandyckie ręce jest nie tylko bezzasadny, ale uwłacza godności ludzkiej i pamięci o pomordowanych naszych braciach. Dlatego dziś musimy wspólnie i kategorycznie - Panie posłanki i Panowie posłowie, ludzie kościołów wszelakich wyznań, Rodacy !!! musimy razem przeciwstawić się tym zboczonym żądaniom wysuwanym wobec naszego suwerennego Państwa.

W czwartek 20 grudnia 2007 oddajemy w wasze ręce wysoko nakładowy ogólnopolski miesięcznik polsko-żydowski pt. „Co z tą Polską” ? Wspólnie z Panem Prezesem Leszkiem Bublem, który w swoim życiu, niejednokrotnie został oskarżony o głoszenie haseł antyżydowskich przez Żydów, za mówienie niewygodnej prawdy. Na łamach tego pisma pragniemy m.in. wyrazić dezaprobatę dla Polskiej Polityki uległej wobec organizacji żydowskich .

Zapraszamy Was na konferencję prasową do restauracji „Polski Pub”, w dniu 19 grudnia o godzinie 11.00 przy ulicy Marszałkowskiej 45/49 (wejście od Placu Konstytucji 1, obok Hotelu MDM, pod arkadami)

Adres: ul. Gibalskiego 21, 01-190 Warszawa, tel./fax.: 0 22 636 36 89,
Redaktor Naczelny: Bolesław Szenicer mobile: 0 602 243 150

e-mail: starozakonni@interia.pl, http://starozakonni.w.interia.pl/
e-mail:
office@jewishcem.waw.pl , http://www.jewishcem.waw.pl/

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~David
20-12-2014 / 11:51
That's a quik-cwitted answer to a difficult question