Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA NIEBEZPIECZNE TEMATY

Tylko w Niezależnym Wydawnictwie Internetowym "AFERY PRAWA"
cykl: "NIEBEZPIECZNE TEMATY" - polecany książki niedostępne w Polsce w normalnym obiegu.
Tytuł wzięty z książki dr Dariusza Ratajczaka pt: Tematy niebezpieczne.

Logiczne, że takim tematem jest książka "ŻYDZI WOBEC ANTYPOLONIZMU ŻYDÓW" - cykl zaczynamy od wstępu autora dr Dariusza Ratajczaka.

Pisanie o stosunkach polsko - żydowskich jest czynnością ryzykowną. Szczególnie dla Polaka, który uważa, że stosunki te powinny być przedstawiane w oparciu o prawdę. Łatwo wtedy "paradoksalnie" narazić się na zarzuty o skrajny nacjonalizm, ksenofobię i ”dyżurny” antysemityzm. Konsekwencje są zazwyczaj smutne: towarzyski bojkot (każdy ma takich znajomych na jakich zasługuje), prasowy i wydawniczy ”knebel”, ostatecznie- zawodowa śmierć.

Sprawa przedstawia się inaczej, gdy „wzorem warszawsko-krakowskiej elitki moralnej, złożonej z pisarzy-kłamców i całego tabunu artystów, ”naukowców” i dziennikarzy- uznamy za pewnik następujące bajdurzenia: Polacy to pijana, katolicka hołota współodpowiedzialna za holocaust (proporcje- 50% winy Polaków, 50 lub mniej nazistów- broń Boże wszystkich Niemców; w końcu mieli szlachetnego Schindlera);
i tak
- oddziały Armii Krajowej w przerwach pozorowanych walk z Niemcami zabawiały się strzelaniem do bezbronnych Żydów,
- szczególnie podczas anty-sowieckiej manifestacji politycznej, jaką było Powstanie Warszawskie;
- polscy chłopi -bez zębne jełopy- masowo wydawali okupantowi ukrywających się Żydów, a następnie radośnie kopulowali z kozami („Malowany ptak” J.Kosińskiego);
- obozy koncentracyjne zbudowano na ziemiach polskich, gdyż takiej właśnie lokalizacji sprzyjał zoologiczny antysemityzm prymitywnych tubylców;
- nie można mówić o współodpowiedzialności Żydów za zbrodnie na Polakach w latach 1944-1956, ponieważ panowie: Berman, Zambrowski, Fejgin, Różański nie reprezentowali społeczności żydowskiej i przede wszystkim byli internacjonalistami (zasmarkany zaś szmalcownik z jakiejś zapadłej dziury był oczywiście typowym Polakiem doby okupacji).

Ten antypolski, wewnątrz krajowy trend, przyrównujący nas do bydląt w ludzkiej skórze, uważający za głupawych, słowiańskich untermenschów, jest tylko uzupełnieniem wściekłych ataków kierowanych pod adresem Polaków ze strony wpływowych kół żydowskich Starego i Nowego Świata. Ciekawskich i znających język angielski odsyłam na łamy opiniotwórczej prasy amerykańsko-kanadyjskiej („New York Times”, „International Herald Tribune” ”Washington Post” ”Toronto Star”), do książek autorstwa np. R.Shoenfelda („Ofiary holokaustu oskarżają”), M.Elkinsa („Forget in fury”), Biermana („The penalty of Innocence”), do kin (przyglądajcie się - a dobrze!- „Liście Schindlera” - filmowi tyleż słynnemu, co nieuczciwemu w stosunku do Polaków), przed ekrany telewizorów (może jeszcze pokażą skaczących z radości Polaków przyglądających się eksterminalizacji Żydów w dokumentalnych ”Shoah” Claude Lanzmanna. Jeśli będzie wam za mało - doprawcie się „Shtetl” Marzyńskiego). Dla milusińskich zaś pozostawiam na deser komiks (nagrodzony „Pulitzerem”) „Myszy”, w którym tytułowe gryzonie to Żydzi, koty (zwierzęta czyste i diaboliczne)- Niemcy, natomiast rolę Polaków- obozowych kapo - grają tarzające się w gnoju świnie.
I możemy sobie bez końca powtarzać, że była Żegota”, że za pomoc Żydom w okupowanej Polsce groziła śmierć (w przeciwieństwie np. do naprawdę szmatławej i zhańbionej kolaboracją Francji), że tysiące rodzin polskich uległo eksterminalizacji właśnie za pomoc udzieloną Żydom, że podziemne państwo polskie bezlitośnie tępiło przypadki szmalownictwa, że wreszcie polski rząd uchod¥czy zrobił wszystko co w jego mocy, aby uczulić opinię międzynarodową - w tym uparcie milczących Żydów amerykańskich - na tragedię rozgrywającą się w gettach i obozach koncentracyjnych. Te oczywiste prawdy nie trafiają do całego roju paszkwilantów, polakożerców, pseudonaukowców i niedouczonych literatów.

Na szczęście są jednak ludzie, polscy patrioci żydowskiego pochodzenia i Żydzi - świadkowie historii, którzy powodowali zwykłą uczciwością- starają się bronić Polaków i Polski w tym morzu pomówień, przeinaczeń i zwykłego chamstwa. Bronić przed atakami innych Żydów i niektórych, zazwyczaj znanych z pierwszych stron gazet, Polaków. Nie są oni wprawdzie - z istotnymi wyjątkami „szerzej znani w Polsce i na świecie, niemniej jednak przez swą „drażniącą obecność” potwierdzają tezę, iż nie ma zacietrzewionych w nienawiści narodów - są tylko mądrzy i głupi ludzie. Przypomnijmy lub wybiórczo przedstawmy ich sylwetki.

Zacznijmy od profesora Izraela Szahaka, Żyda uważanego przez Żydów za antysemitę (niedawno ukazała się w przekładzie polskim jego książka „Żydowskie dzieje i religia”). Szahak jest konsekwentnym obrońcą Polski i Polaków. Uważa, że Rzeczpospolita przez wieki stanowiła dla Żydów bezpieczne przytulisko, w którym cieszyli siê dużymi swobodami. Uczony ten twierdzi, że obecny Izrael jest państwem nacjonalistycznym i nietolerancyjnym, a cechy te, jego zdaniem, wynikają z żydowskiej historii znaczonej przez wieki zamkniętym, fanatycznym, wręcz totalitarnym światem utonomicznej gminy. Szahak stawia ponadto rewolucyjną tezę: antysemityzm tradycyjny / bez zabarwienia rasowego/ to dziecię pierwotnego, głęboko nienawistnego stosunku Żydów do świata nie żydowskiego (golus).

Wielkim przyjacielem Polaków był zmarły10 lat temu Józef Lichten. Ten dzielny człowiek nie tylko głośno protestował przeciwko antypolskiej wymowie scenariusza filmu „Holocaust” ( w którym polscy żołnierze, kompletnie umundurowani, wespół z „kolegami’ z SS mordują Żydów w getcie ), ale jednoznacznie bronił sióstr karmelitanek w Oświęcimiu. Niestety w Polsce nie jest znany. Miał nieszczęście być antykomunistą.

Wyra¥nie sprzyjał Polakom profesor Izaak Lewin, który otarł się o Pokojową Nagrodę Nobla. Nigdy nie godził się z twierdzeniami (obecnymi w prasie amerykańskiej), ze to Polacy wybudowali obozy koncentracyjne („polskie obozy”). Podkreślał również, że słynna polska tolerancja obejmowała także Żydów.

Kto w Polsce zna rabina Salomona Rapaporta- wielkiego obrońcę Polaków, albo Barnetta Litvinoffa, który w swym dziele: „Antysemityzm i historia świata” napisał wprost: „Polska (w wiekach średnich i pó¥niej) ocaliła żydostwo przed wytępieniem”.

Wspomnijmy jeszcze o profesorze Aleksandrze Schenkerze (językoznawcy z USA), który odrzuca tezę o odpowiedzialności Polaków za tragedię warszawskiego getta (w tym miejscu „ukłony” dla prof. Błońskiego i jego bałamutnych, ahistorycznych wypocin o „biednych Polakach patrzących na Getto”); Klarze Mirskiej (w książce „W cieniu wielkiego strachu” stwierdziła, że Polacy, jak żaden inny naród, w czasie okupacji wydali „tylu ludzi bez skazy, tylu aniołów, którzy „tak ratowali obcych”); Oswaldzie Rufeisenie i tych Żydach lub Polakach żydowskiego pochodzenia, którzy żyjąc tu i teraz, odpowiadają się za prawdziwym dialogiem polsko-żydowskim.

Czy ich głos zostanie wreszcie zauważony, rozpatrzony i poddany rzetelnej analizie na łamach polskiej i światowej prasy ? Cóż, „prawdy uświęcone” wbite w niedouczone, pełne złej woli głowy prawie nie poddają się rewizji. Signum temporis. Jestem więc pesymistą...

Internetowa Biblioteka Narodowa - nowe pozycje książkowe

Pobieranie książek jest całkowicie bezpłatne. Pliki są w formacie ,,.rar"

Aktualizacja z dnia 23.08.2005r.
1. Bajki polityczne - A. Dzierżawski
2. Biblia i globalizm - M. Głogoczowski
3. Bestia z Apokalipsy - ,,Michael"
4. Era pokoju - J. Leary
5. Ewangelium Vitae, Encyklika - Jan Paweł II
6. Id¥ precz szatanie - G. Huber

,,A"
A naród śpi - H. Pająk
Antykościół w natarciu - ks. H. Czepułkowski
Antologia Polska

,,B"
Bunt - B. Regalica
Bajki polityczne - A. Dzierżawski
Biblia i globalizm - M. Głogoczowski
Bestia z Apokalipsy - ,,Michael"

,,C"
Czarna legenda dziejów Polski
Czy kapitalizm jest ustrojem totalitarnym
Cena
Czerwone skunksy - W. Gauza

,,D"
Dzienniczek Siostry Faustyny
Duch dziejów Polski - A. Chołoniecki
Dzieje bez dziejów - J. Stachniuk

,E"
Encyklika o bezbożnym komuni¥mie - Pius XI
Era pokoju - J. Leary
Ewangelium Vitae, Encyklika - Jan Paweł II

,,F"
Faraon - B. Prus
Fraszki - A. Fredro

,,G"
Gloria Victis - E. Orzeszkowa

,,H"
Humanus Genus, Encyklika - Leon XIII

,,I"
Idea państwa narodowego - M. Gortat
Id¥ precz szatanie - G. Huber

,,J"
Jak zgotowano Krzyż narodowi polskiemu - PS PNP
Jedwabne geszefty - H. Pająk

,,K"
Kwiatki Jana Pawła II - J. Poniewierski
Kogo muszą przeprosić Żydzi - J.R. Nowak
Kościół jako polityczny wychowawca narodu
Kto wykreował i sfinansował komunizm
Książe - N. Machievelli
Kolektywizm a naród - J. Stachniuk
Kto jest kim w lobby filosemickim - J. R. Nowak
Księstwo SS - J. Wilczur

,,L"
Liberalizm

,,M"
Masoneria
Mit holocaustu
Myśl nowoczesnego Polaka
Meksykanin - J. London
Międzynarodowy Żyd
Manipulacje propagandy lewicowej - J. R. Nowak
Mein Kampf - zbrodniarz A. Hitler

,,N"
Nowe metody walki z Kościołem - J. R. Nowak
Największe oszustwa i proroctwa Świadków Jehowy - C. Podolski
Na kolejnym zakręcie - Z. M. Rurarz
Na przekór skorpionom - J. R. Nowak

,,O"
Odezwa do młodzieży polskiej A.D. 2001
Ocalić Polskość

,,Q"
Quanta Cura Encyklika - Pius IX

,,P"
Papieże przeciw Polsce - Andrzej Nowicki
Patriotyzm w medialnej wiosce
Polacy, Żydzi i Holocaust
Polski kodeks honorowy
Program walki z Żydami
Przedsiębiorstwo Holocaust
Przemilczane zbrodnie
Protokół Mędrców Syjonu
Poznaj Żyda
Personalizm czy socjalizm - H. Kieres
Poza dobrem i złem - F. Nietzsche

,,R"
Rewolucja bez rewolucji - L. Moczulski
Ribbentrop - Molotow
Rzeczpospolita kłamców - W. Łysiak

,,S"
Strach być Polakiem - H. Pająk
Społeczeństwo zdegenerowane
Szkice o masonerii i pogaństwie
Sens Życia - J.M. Bocheński
Silny naród - B. Byrzykowski
Spotwarzona przeszłość - R. Kafel

,,Ś"
Święte psy - S. Tymiński

,,T"
Tematy niebezpieczne - D. Ratajczak
Teksty Jacka Kaczmarskiego

,,U"
Ucieczka z piekła - wspomnienia satanisty
Uśmiech Lwowa

,,W"
Wiersze i pieśni z PRLu - zbiór
Wyprzedaż Polski
Walka o Polskę - B. Tejkowski
Wobec komunizmu - A. Balon
Wyprzedaż polskiej ziemi - P. Krzemień

,,Z"
Zbrodnie sowieckie
Zgubne zasady talmudyzmu - A. Rohling
Za plecami komunizmu - F.L. Britton
Zbrodnia bez kary - L. Wichrowski

,,Ż"
Żydzi przestańcie kłamać - S. Witkowski
Życie po życiu - R. A. Moody
Żydzi w dawnej Polsce
Żywoty wieszczów - L. Stępniewski

Specjalne podziękowania dla Pana George Rek z Australii za okazaną pomoc oraz dla Pana Janusza Mischke i Jaśka z Toronto za udostępnię zbiorów.

STRONA NASZE KSI·ŻKI POWSTAŁA DZIĘKI UDOSTĘPNIENIU SWOICH ZBIORÓW PRZEZ PANA JAŚKA Z TORONTO – KANADA.
WSZYSTKIE ZAMIESZCZONE MATERIAŁY S· W FORMACIE DOC / RTF / HTML SPAKOWANE DO PLIKÓW ZIP-RAR PROGRAM DEKOMPRESUJ·CY - POBIERZ

Nowe publikacje o tematyce aferalnej i korupcyjnej:
ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI - JAKI PREZYDENT, TAKIE PAŃSTWO
KIM NAPRAWDĘ JEST PREZYDENT R.P.???? ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI, CZY MOŻE STOLZMAN???
NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA KWAŚNIEWSKIEGO - KOLEJNA AFERA SLD?
"CZY JOLANTA KWAŚNIEWSKA MA SZANSE ZOSTAĆ PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ???"
czy jej fundacja "pierze pieniądze?" ,
- został tylko krzyż narodu polskiego? - Judaizm, czyli "Jak rozpoznać Żyda" i Jedwabne tylko dla Żydów?
TAJNE - JAWNE TAJEMNICE PAŃSTWOWE? - raport o działalności pułkownika Władimira Ałganowa z KGB w sprawach: Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, Premiera Józefa Oleksego i Leszka Millera, szefa MSWiA oraz Ministra Spraw Zagranicznych Włodzimierza Cimoszewicza, Ministra Skarbu Wiesława Kaczmarka, oraz biznesmena Jana Kulczyka.
witryna OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO
,
tym samym dochodzimy do setna sprawy, czy "Raportu o stanie sądownictwa polskiego"

Zapraszamy wszystkich sędziów, prokuratorów, adwokatów, polityków i resztę urzędniczego "badziewia" zamieszanego we wszelkie oszustwa do ogólnopolskiej "czarnej listy Raczkowskiego"...
miłego towarzystwa wzajemnej adoracji w ukrywaniu durnowatych kantów...
wierzcie mi, że prawda zawsze na wierzch wypłynie...., zresztą już ja się o to postaram...

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-) ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje.
uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bąd¥ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Gracyn
05-01-2015 / 07:16
And to think I was going to talk to soonmee in person about this. pihyoft.com [url=tpcwixivpec.com]tpcwixivpec[/url] [link=yoqhbgt.com]yoqhbgt[/link]
~Sergei
25-12-2014 / 09:33
It's about time soonmee" rel="nofollow">fmfnozoca.com">soonmee wrote about this.
~Mariano
20-12-2014 / 17:37
That's cleared my thoughts. Thanks for cotnirbuting.
~BOLESŁAW TEJKOWSKI
01-01-2013 / 19:03
POLSKA WSPÓLNOTA NARODOWA ZARZĄD NACZELNY 00-521 Warszawa, ul. Hoża 25 m. 13, telefon: 22-6215571, 6293606 Adres pocztowy: 00-956 Warszawa 10, skrytka pocztowa 15 www.pwn.waw.pl e-mail: pwn@pwn.waw.pl Konto bankowe: PKO BP SA Odział 10 w Warszawie, nr 77 1020 1013 0000 0802 0118 8408 Warszawa, styczeń 2013 rok BROŃMY POLSKIEJ ZIEMI Po masowym wyprzedawaniu za bezcen obcemu kapitałowi polskich przedsiębiorstw przemysłowych, rolno-przetwórczych, handlowych, usługowych i bankowych, domów mieszkalnych, przedsiębiorstw wydobywczych i złóż surowcowych, przychodzi kolej na wzmożoną wyprzedaż polskiej ziemi. Postępuje ona przede wszystkim na zachodnio-północnych obszarach Polski, odzyskanych po II wojnie światowej. Polską ziemię chcą tam wykupywać i już wykupują głównie Niemcy w ramach finansowanego przez władze niemieckie planu przesuwania niemieckiej własności na wschód od granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej. Stanowi to nową formę starego niemieckiego Drang nach Osten – Parcia na Wschód. Jest bowiem prawdą, że każdy Kraj sięga tam, gdzie sięga jego własność ziemi. Polska sięga tam, gdzie sięga polska własność ziemi, gdzie sięga ziemia w polskich rękach. Dlatego wyprzedaż obcym Państwom i ich obywatelom polskiej ziemi jest wyprzedażą Polski samej, jest pomniejszaniem terytorium Państwa Polskiego. Już około miliona hektarów Polski jest w rękach obcych. Tej zbrodniczej działalności dopuszczają się władze państwowe i samorządowe w Polsce. Dają tym dowód, że nie są władzą polską, lecz delegaturą władzy unijno-niemieckiej na polski Kraj. Nie realizują polskich interesów narodowych, lecz imperialne interesy Niemiec i innych zachodnich Państw dążących do podważenia obecności Polski na Śląsku, Ziemi Lubuskiej, Pomorzu, Warmii i Mazurach. Temu antypolskiemu celowi służy wyprzedaż polskiej ziemi. Czyni to głównie Agencja Nieruchomości Rolnych, zarządzająca ziemią państwową Skarbu Państwa, będącą własnością Narodu Polskiego. Miała być ona sprzedawana polskim rolnikom dla powiększenia ich rodzinnych gospodarstw rolnych. Jest bezprawnie sprzedawana Niemcom dla powiększania niemieckiej własności w Polsce i pogarszania stanu polskiego rolnictwa. Dokonuje się tego przez ustawiane przetargi na sprzedaż ziemi i podstawiane przez Niemców osoby z polskim obywatelstwem, oferujące za nabywane grunty nawet trzykrotnie więcej od ich ceny rynkowej. Zarządzana przez władze ziemia państwowa jako własność wszystkich Polaków może być sprzedawana tylko polskim rolnikom. Jej sprzedaż obcemu kapitałowi przez zarządców nie będących właścicielami jest bezprawna i będzie w przyszłości unieważniana, jak unieważniana będzie nielegalna wyprzedaż przedsiębiorstw, domów mieszkalnych i złóż surowcowych. Zaś osoby winne bezprawnej wyprzedaży polskiego majątku narodowego będą pociągane do odpowiedzialności karnej. Wzywamy władze w Polsce do sprzedawania państwowej ziemi tylko polskim rolnikom. Wzywamy polskich rolników do trwania na polskiej ziemi i nie wyzbywania się ani piędzi ziemi ze swoich rodzinnych gospodarstw rolnych. Niech wzorem dla wszystkich będą legendarni chłopi broniący swej rodzinnej ziemi polskiej przed zaborcami. Wzywamy wszystkich Polaków, wszystkie organizacje i instytucje w Kraju do obrony polskiej ziemi, do działania na rzecz zachowania całej ziemi w Polsce w rękach Polaków, do konsekwentnego uwalniania naszej Ojczyzny od niosącej zło antypolskiej, antysłowiańskiej, antychrześcijańskiej Unii Europejskiej. Zwracamy się do Episkopatu Polski, aby w imieniu Kościoła Katolickiego w Polsce wezwał władze do zaniechania wyprzedaży polskiej ziemi obcemu kapitałowi, aby wezwał rolników do trwania na swoich rodzinnych gospodarstwach rolnych i powiększania ich areału. Zwracamy się w tej najżywotniejszej dla Narodu Polskiego sprawie także do Kościoła Prawosławnego i pozostałych Kościołów w Polsce. Zachowanie polskiej ziemi w polskich rękach da Polakom siłę do odzyskania zrabowanych Polsce przedsiębiorstw, domów mieszkalnych, złóż surowcowych. Dlatego największą odpowiedzialność za Polskę ponoszą polscy rolnicy, ciężko pracujący na polskiej ziemi i będący tej ziemi najwierniejszymi strażnikami. Niechaj Nowy Rok 2013 przyniesie Polakom nadzieję uratowania z Bożą pomocą Polski przed zaborczymi planami Unii Europejskiej i NATO. Niechaj Polska i Polacy rychło doczekają się rzeczywistej wolności, niepodległości, sprawiedliwości i dobrobytu. Polska Wspólnota Narodowa Przewodniczący Bolesław Tejkowski