Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
3 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

MONITOROWANIE TREŚCI RASISTOWSKICH, KSENOFOBICZNYCH I ANTYSEMICKICH W POLSKIEJ PRASIE - czyli podsłuchiwanie wszystkich?

Przekazuje dwa materiały audio-wizualne w ramach monitorowania.
Na temat monitorowania wspominałem już zaraz kiedy w USA ustanowiono na najwyższym szczeblu administracji bo w samym Departamencie Stanu specjalne biuro do monitorowania antysemityzmu z dokładnym określeniem co to biuro uznaje za antysemityzm.
W skrócie, antysemityzmem uznano wszystko co ma w sobie słowo Żyd, żydostwo, Izrael, łącznie ze Syjonizmem i jest w stosunku do tego w jakiś sposób, bezpośrednio lub pośrednio krytyczne.
Posłużyło to jako wzór do do wykonania w innych państwach będących pod tym samym koszernym parasolem.

Rząd polski posłusznie wykonał polecenie.
Opublikowany został elaborat autorstwa Aleksandra Gliszczyńska, Katarzyna Sękowska-Kozłowska, Roman Wieruszewski, pod tytułem: Monitorowanie treści rasistowskich, ksenofobicznych i antysemickich w polskiej prasie. Raport przygotowany na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA). Poznańskie Centrum Praw Człowieka Instytutu Nauk Prawnych PAN, Poznań 2007. Na czyje zlecenie MSWiA wydal zlecenie nie podano.
Opublikowany raport ogranicza się do polskiej prasy i zaznaczonych w tytule ...treści rasistowskich, ksenofobicznych i antysemickich.


Zdumiewającym w tym raporcie jest to, że mimo zaznaczenia: ...treści rasistowskich, ksenofobicznych... nie ma tam ani słowa na temat ksenofobii i rasizmu skierowanego przeciwko Polakom. Jest natomiast wiele gróźb w stosunku do Polaków.
Obrona, przeciwstawianie sie antypolonizmowi, antypolskiemu rasizmowi i antypolskiej drastycznej ksenofobi jest karalna, przypomina Raport i podaje odpowiednie paragrafy, celem zastraszenia.

Polecam Raport w .pdf:

Nie sądzę żeby celem autorów Raportu była promocja nazwisk osób które zostały tam wymienione do ukarania, jednak do tego sprowadza się to i jest to jedyna pozytywna strona tego Raportu, ponieważ istnieje jeszcze inny monitoring i a w nim te osoby mają bardzo wysokie uznanie wśród Polaków i zasługują na szacunek.
Jeśli dalej pójdzie ten typ monitoringu i aktualnej poprawności politycznej wyrażony przez autorów tego Raportu, to w końcu to co teraz nazywane jest antysemityzmem stanie się zbawcze także dla Żydów. Przede wszystkim tych najbiedniejszych Żydów, bo oni są zawsze ofiarami swoich rabinów a poprzez nich swoich syjonistycznych organizacji.

Szkoda ze w j. angielskim ale dobre i to. W każdym kraju i każdym języku istnieją dwa monitoringi z tym że jeden z nich jest baaardzo cierpliwy.

Znającym j. angielski bardzo polecam.
http://www.youtube.com/watch?v=cNQSV3BBtZ4
Oraz także jeden wielu tego rodzaju, zwięzły i treściwy:
http://www.youtube.com/watch?v=QqFKhGHpvnQ&feature=player_embedded
Dosyć długi lecz bogatszy w szczegóły.:
http://video.google.com/videoplay?docid=2894821400057137878&ei=PFNjS9CYAZnC-QbsuszJCA&q=Documentary+%27The+Israel+lobby+-+The+influence+of+AIPAC+on+US+Foreign+Policy%27#

Wojciech Wlazlinski

Tuska i państwo totalne - czyli totalna kontrola elektroniczna

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.