Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY ŚWIATOWY KONGERES ŻYDÓW ORGANIZACJĄ MAFIJNĄ? ZNOWU MAMY AFERY I PRÓBY WYŁUDZEŃ

Żydzi ciągłe nie nasyceni - odszkodowania, czyli powtórka z rozrywki - Światowy Kongres Żydów mafijną organizacją wyłudzającą mienie i kasę?

Światowy Kongres Żydów liczy na szybkie znalezienie kompromisu z Polską w sprawie restytucji mienia żydowskiego, zrabowanego przez hitlerowców i znacjonalizowanego przez rządy komunistyczne - zadeklarował w Brukseli nowy prezes Światowego Kongresu Żydów (World Jewish Congress - WJC) Ronald Lauder.
- Wierzę, że jest (w Polsce) zrozumienie, że musimy w tej sprawie iść do przodu w kwestii restytucji. Zbyt wiele czasu zostało stracone - powiedział Lauder na konferencji prasowej. Zaznaczył, że rozumie, iż restytucja i odszkodowania za pozostawiony w Polsce żydowski majątek "to bardzo złożona kwestia". "Ale z dobrą wolą ludzi można znaleźć porozumienie" - dodał.
Amerykańskie organizacje żydowskie krytykowały niejednokrotnie rekompensaty za utracone mienie proponowane w projekcie ustawy wniesionym do Sejmu, twierdząc, że 15 procent wartości majątku to stanowczo za mało. Chodzi o projekt zaproponowany jeszcze przez rząd Marka Belki. Zakłada on wypłatę 15-procentowego odszkodowania w formie świadczenia pieniężnego dla byłych właścicieli majątków przejętych przez państwo w latach 1944-1962. Odszkodowania przysługiwałyby także spadkobiercom. - To nie chodzi o procenty, ale o zrozumienie w Polsce, jaki jest najlepszy, najsprawiedliwszy sposób restytucji mienia - powiedział Lauder.
Pytany przez zachodnich dziennikarzy o ocenę rządów Lecha i Jarosława Kaczyńskich, szef WJC powiedział, że finansowana przez niego fundacja spotykała się zawsze z pomocą polskich władz. - Zawsze mieliśmy bardzo dobre stosunki - zadeklarował.
Ronald Lauder - amerykański miliarder, filantrop i dyplomata, syn założycielki imperium kosmetycznego Estee Lauder - 10 czerwca zastąpił na stanowisku szefa WJC 77-letniego miliardera Edgara Bronfmana, który kierował Kongresem przez ostatnie 28 lat.
http://wiadomosci.onet.pl/1560861,11,1,0,120,686,item.html

O co na to sami Żydzi?

My, Polacy żydowskiego pochodzenia (i nie tylko) od wielu lat protestujemy przeciwko wypłacaniu odszkodowań za zagładę Żydów Polskich, dokonanej przez hitlerowców na ziemi polskiej. Rząd RP powinien zaprzestać dalszych rozmów z organizacjami żydowskimi z USA. Targowanie się w ilości czy to 15, czy 50 czy 100 procent zwrotu pieniędzy za utracone majątki lub pozostawione obligacje jest bezczelną komercjalizacją tragedii Holocaustu. Ronald Lauder to taka sama żydowska hiena jak Singer czy Bronfman. Widać po jego 10 letnim zarządzaniu zabytkowymi kamienicami przy ulicy Próżnej w Warszawie, które przejął za darmo w swe brudne łapska od miasta. Miał tam budować Centrum żydowskie, tymczasem dziś już wiemy chodziło mu tylko o wzbogacenie się ze sprzedaży tych zabytków.
Dziś, jako lider Światowego Kongresu Żydów będzie prowadził rozmowy z polskim rządem w innym stylu. Trochę wyciszonym i bardziej ugodowym, w żądaniach wypłacenia im pieniędzy - może nie sto procent, no może pięćdziesiąt, no a może jak się da wyszarpać z Polski 30% - to też oni wezmą i zeżrą traktując jak świeżą padlinę ?!

Jak mawiają ludzie, apetyt hien rośnie w miarę żarcia. Skoro udało im się uzyskać korzystną ustawę z 20 lutego 1997 w sprawie zwrotu mienia religijnego, dziś żądania przeniosły się na mienie prywatne. Wtedy to szantażem i groźbami wobec Polski, rząd Kwaśniewskiego i Cimoszewicza podpisał ustawę, która oficjalnie zezwoliła na zwrot majątków żydowskich w Polsce, nie zniszczonych ani przez hitlerowców, ani w okresie PRL-u. Wtedy to kraj nasz stał przed możliwością wejścia w skład Państw NATO i do Unii Europejskiej. Posłowie z lewicy i z prawicy Sejmu RP uznali, że dla dobra naszego kraju lepiej będzie szybko oddać sakralne majątki żydowskie, pomimo iż dobrze zdawali sobie sprawę z następstw wynikających z tej ustawy, która zezwoliła na handel i likwidację ich - na zawsze - z krajobrazu naszych miast i miasteczek.
Dalsze pertraktacje w sprawie ustawy reprywatyzacyjnej i zwrotu pieniędzy za Zagładę Żydów Polskich dokonaną przez hitlerowców, powinny być natychmiast wstrzymane. Oni nie mają moralnego prawa do reprezentacji Żydów. Wyciąganie ich splamionych łap po pieniądze jest absolutnie bezzasadne. Należy im przypomnieć, ich działalność podczas okupacji hitlerowskiej i ich bierność w niesieniu pomocy mordowanym Polskim i Europejskim Żydom, które pozwoliło na skazanie na Zagładę (Holocaust) około 6 milionów .
Dlatego dziś absolutnie nie należy bać się oskarżeń o antysemityzm, który natychmiast wysuwany jest z ich strony. Jakiekolwiek rozmowy i ustępstwa - to czysta kolaboracja ze złem. Dla tych degeneratów moralnych cel jest jeden: wzbogacenie się w ramach wymyślonego przez nich Przedsiębiorstwa Holocaust.
Czy nie wystarczy już, że Pan Prezydent Lech Kaczyński wraz z Ministerswem Kultury w imieniu Narodu Polskiego wyasygnował 80 milionów złotych celem budowy Muzeum Historii Żydów Polskich ? Ile jeszcze trzeba im dać pieniędzy,
by stać się wolnymi od tych zuchwałych lichwiarzy ?
Bolesław Szenicer
Pan Bolesław Szenicer potwierdza to o czym mówię uparcie od lat : dla pokoju na świecie, dla dobra ludzkości, dla wolności i dobrobytu Polaków , trzeba pilnie uwolnić Żydów od żydołaków.
W odniesieniu do wypowiedzi Pana Bolesława Szenicera stwierdzam, że odzyskiwane w sposób często podstępny, tereny i kamienice, a w tym i synagogi sa sprzedawane nowobogackim wywodzącym się ze świata gangsterskiego i mafijnego.
Ta nowobogacka swołocz nie ma najmniejszego szacunku dla zabytkowego charakteru budowli reprezentujących style architektury, kulturę regionów Polski ( ledwo na nielicznych uwidocznione były symbole judaizmu) itp. Te dobra kultury są masowo niszczone.
Tanio się je adaptuje na lokale mające przynosić zyski., obdziera się z elementów historycznych dla uniknięcia wydatków na kosztowną konserwację.
Osobiście nie dziwi mnie postawa służb konserwatorskich , ułatwiających wręcz taki proceder. Przecież tam na samych szczytach władzy nie ma Polaków i Polaków żydowskiego pochodzenia. Tam są tylko żydołacy i szabesgoje służący ślepo sjonistom-neokonserwatystom.
Ciekawym zjawiskiem w tym procederze jest fakt, że takie kamienice mające wielu współwłaścicieli są sprzedawane tak, że w każdej zostawiany jest co najmniej 1 współwłaściciel mieszkający w Izraelu i nie wyrażający zgody na sprzedaż swojej części.
ppłk o dotąd złośliwie i przestępczo nie ustalonym statusie.
Edward Makowiecki

Z punktu widzenia prawnego żadne pieniądze ani Harrisowi, ani jego komitetowi, ani żadnemu Światowemu Kongresowi Żydów żadna kasa się nie należy.

Pełny tekst komunikatu na oficjalnej stronie AJC
Press Releases

AJC Board Delegation Visits Poland

March 15, 2006 – Warsaw, Poland – An AJC leadership delegation visiting Warsaw met with Prime Minister Kazimierz Marcinkiewicz, President Lech Kaczynski, and Speaker of the Parliament Marek Jurek. The group, led by AJC Executive Director David Harris, also celebrated the tenth anniversary of the Polish-American Jewish exchange program, which AJC sponsors in partnership with the Polish-based Forum for Dialogue among the Nations.

In meetings with the AJC delegation, each Polish leader stressed the importance of strengthening Transatlantic ties and Polish–Israeli relations and promised to be a strong voice for these efforts within the European Union. The President and the Prime Minister both asserted that Poland would stand firm in opposition to Iranian nuclear efforts and to any attempts to weaken the European community’s resolve against Hamas if it does not disavow its terrorist agenda.

Prime Minister Marcinkiewicz acknowledged the need to adopt legislation that would address private property claims, including those of Holocaust survivors and their heirs. President Kaczynski also spoke to the importance of addressing this issue. Each leader pledged that legislation would be presented and adopted before the end of the calendar year. Parliamentary Speaker Jurek also indicated that after seventeen years, the Polish Government must finally complete this unfinished issue.

While in Poland, the AJC delegation also traveled to the Belzec Memorial and Museum, the site of the former Nazi death camp, to participate in ceremonies marking the 64th anniversary of the first deportations on March 17, 1942. The Memorial and Museum, a joint project of the AJC and the Government of Poland, was dedicated in 2004.

Pamiętajmy że to w tym samym miesiącu 03 Marzec Sąd Najwyższy USA odrzucił wszelkie żądania Żydów od Polski i Austrii. Panika wśród szantażystów żydowskich działających pod ochroną Kongresu Żydowskiego Ameryki i Polskiego Rządu jest więc zrozumiała.

Komentarz · Radio Maryja · 29 marca 2006 | www.michalkiewicz. pl
(...)
Zachęcony tymi łatwymi pieniędzmi Światowy Kongres Żydów, główna firma koncernu holokaustowej industrii, ustami swego ówczesnego sekretarza, pana Izraela Singera, zażądała od Polski kolejnego haraczu. Tym razem chodziło o mienie pozostawione przez Żydów zabitych w czasie wojny przez Niemców. Pan Singer wprawdzie ani ich brat, ani swat, ale z dużym tupetem zagroził Polsce, ze jeśli nie zastosuje się do żądań Kongresu i nie przekaże co najmniej 60 miliardów dolarów, to „
będzie upokarzana na arenie międzynarodowej”. Efektem tego „upokarzania” były awantury urządzane przez Żydów na terenie oświęcimskiego obozu, rozdmuchanie incydentu w Jedwabnem, a obecnie – przygotowania do wielkiej propagandowej imprezy w Kielcach, w rocznicę tak zwanego „pogromu”. To „upokarzanie” Polski postępuje równolegle do zdejmowania winy za wymordowanie Żydów z Niemców. Kontrolowana przez przedsiębiorstwa holokaustu amerykańska prasa pilnuje się, żeby nigdy nie pisać o „Niemcach”, tylko zawsze – o „nazistach”, którzy nawet posługiwali się „nazistowskim” językiem, za to na Polsce używa sobie na całego, pisząc m.in. o „polskich obozach zagłady”. No ale Niemcy zapłacili Izraelowi co najmniej 100 miliardów marek i nadal płacą, m.in. dostarczając okręty podwodne, więc jakiegoś winowajcę trzeba znaleźć, bo w przeciwnym razie świat mógłby sobie pomyśleć, że ci Żydzi poumierali śmiercią naturalną.
michalkiewicz
Żeby łatwiej rozmiękczyć Polaków i w ten sposób wyciągnąć od Polski co najmniej 60 miliardów dolarów, trzeba z jednej strony oczerniać nas przed światem jako naród morderców, a z drugiej – doprowadzać nas do stanu bezbronności wobec żydowskich żądań poprzez systematyczną tresurę w tak zwanej tolerancji i w tak zwanym dialogu. Owa tolerancja, to nic innego, jak przyjęcie żydowskiego punktu widzenia, zaś dialog – to nic innego, jak potulne spełnianie wszystkich zachcianek przedsiębiorstwa holokaust.
michalkiewicz
W tej tresurze ogromna rolę pełni „Gazeta Wyborcza”, będąca zresztą osobliwym przykładem żydowskiej piątej kolumny na terenie Polski. Oto w grudniu ub. roku odwiedzili Polskę przedstawiciele władz izraelskich, żądając od rządu polskiego spacyfikowania Radia Maryja, które, nazywając rzeczy po imieniu, psuje przedsiębiorstwu holokaust interes. Jednocześnie „Gazeta Wyborcza” przypuściła niezwykle intensywny atak na Radio Maryja, pozyskując w charakterze tak zwanych „pożytecznych idiotów” również niektórych przedstawicieli duchowieństwa. W samym tylko grudniu naliczyłem w „Gazecie Wyborczej” aż 26 publikacji poświęconych Radiu Maryja, a wszystkie utrzymane mniej więcej w takim samym tonie, jakiego arcykapłan Kajfasz używał wobec Pana Jezusa. Ta gazetowa ofensywa miała na celu stworzenie atmosfery sprzyjającej ustępliwości rządu wobec żądań przedstawicieli izraelskich władz. Nawiasem mówiąc, wysunięte przez przedstawicieli izraelskich władz żądanie spacyfikowania Radia Maryja stanowiło bezprzykładną ingerencję w polskie sprawy wewnętrzne i zamach na wolność słowa i wolność mediów. Warto zatem pokazać, jak „Gazeta Wyborcza” realizuje zlecone zadania w dziedzinie kneblowania wolnych mediów w Polsce.
michalkiewicz
Po co była potrzebna ta akcja przeciwko Radiu Maryja w grudniu ub. roku? Ano po to, że 16 marca roku bieżącego zjawił się w Polsce pan Dawid Harris i po raz kolejny zażądał od rządu pieniędzy. Pan Harris stoi na czele Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego. Jest to jeden z mniejszych zakładów przedsiębiorstwa holokaust, ale jest to jego jedyna zaleta. W odróżnieniu od Światowego Kongresu Żydów, który idzie na całość i żąda od Polski co najmniej 60 miliardów dolarów, Komitet pana Harrisa chce tylko 2,5 miliarda. Jest mniejszy i tańszy, ale to jedyna jego zaleta, bo tak naprawdę, to nic nie może. Pan prezydent Kaczyński podczas swojej wizyty w Ameryce prosił go, żeby wstawił się za nami w amerykańskich mediach, by przestały pleść o „polskich obozach zagłady”, ale pan Harris, mimo obietnic, nie ma na to żadnego wpływu, bo oto największe nowojorskie gazety używają tego określenia w najlepsze, bez oglądania się na pana Harrisa.
michalkiewicz
Więc 16 marca pan Harris pojawił się w Polsce po raz kolejny, stanowczo żądając pieniędzy. Niestety tym razem uzyskał obietnicę, że rząd postara się załatwić tę sprawę „jeszcze w tym roku”.
michalkiewicz
Dlaczego „niestety”? Dlatego, że z
punktu widzenia prawnego żadne pieniądze ani panu Harrisowi, ani jego Komitetowi, ani Światowemu Kongresowi Żydów się nie należą. Zgodnie z prawem polskim, a konkretnie – z przepisami dekretu z 8 października 1946 roku – prawo spadkowe – jeśli do 1 stycznia 1949 roku nie zostało przed polskim sądem wydane posta cony, przypada Skarbowi Państwa. Oznacza to, że nowienie o stwierdzeniu nabycia spadku – to taki spadek, jako tzw. utra menadżerowie przedsiębiorstwa holokaust zwyczajnie chcą od państwa polskiego te miliardy dolarów wyłudzić.
michalkiewicz
Dlaczego w takim razie rząd złożył im jakieś obietnice? Trzeba wyraźnie powiedzieć: wszelkie próby smarowania tego tłustego połcia pieniędzmi wyłudzonymi od Polski borykającej się z ekonomicznymi problemami, są nie do pogodzenia z obroną narodowego interesu. Trzeba w związku z tym przypomnieć, że zarówno pan prezydent Kaczyński, jak i pan premier Marcinkiewicz obiecywali zwrócić szczególną uwagę na obronę interesu państwowego w stosunkach międzynarodowych. Niechże go więc bronią, zaś my życzymy, żeby nigdy nie zabrakło im odwagi, zwłaszcza gdyby jeszcze raz przyjechał pan Harris, nawet w towarzystwie naszego wroga, pana Izraela Singera.
michalkiewiczStanisław Michalkiewicz.

tak więc Żydzi z USA mają tylko jedną drogę do Kasy Polskiego Narodu: Dobrowolny Dar , Ustawa 133 w sejmie przygotowana przez Żydów w Polskim Rządzie , czeka na zatwierdzenie. Sam fakt jej przygotowania , poddania pod glosowanie w Sejmie jest oczywistą zdrada Stanu i Intersu Narodu Polskiego. Tym samym obecny rząd i Sejm ewidentnie dokonali największego przestępstwa kryminalnego, Pytaniem teraz jest dlaczego Sejm milczy , dlaczego rząd z Prezydentem nie podał się jeszcze do dymisji ?? Co do Singera to jest on już wykluczony z Kongresu i Komisji Roszczeniowej.... z polecenia Generalnego Prokuratora Nowego Jorku za malwersacje finsowe .
SHALLOM 29Czerwiec 2007Kanada

[ Skok na 60 miliardów dolarów ]michalkiewicz
Felieton · Radio Maryja · 7 czerwca 2006 | www.michalkiewicz.pl

Szanowni Państwo! Jak z pewnością Państwo pamiętają, po ujawnienie przeze mnie w felietonie nadanym przez Radio Maryja 29 marca, ze 16 marca pan premier Marcinkiewicz obiecał panu Dawidowi Harrisowi z Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, iż sprawa żydowskich roszczeń majątkowych zostanie załatwiona „jeszcze w tym roku", podniosła się przeciwko mnie (...)
michalkiewicz
Tymczasem Biuro Prasowe Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego w komunikacie o spotkaniu pana Harrisa w panem premierem w dniu 16 marca pisze m.in. co następuje: „Premier Kazimierz Marcinkiewicz stwierdził, że istnieje potrzeba przyjęcia ustawy, która rozwiązywałaby problem restytucji mienia prywatnego, w tym mienia ofiar Holokaustu i ich spadkobierców. Polscy rozmówcy zapewniali, że stosowna ustawa zostanie przyjęta przez Sejm jeszcze w tym roku".
michalkiewicz
Dokładnie taką samą informację podałem 29 marca, nie znając jeszcze treści komunikatu Biura Prasowego Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, tylko opierając się na własnych źródłach informacji. (...)

W dodatku okazało się, że zdymisjonowany niedawno pan minister Ryszard Schnepf, doradzający panu premierowi w sprawach polityki zagranicznej, mógł pracować również dla Światowego Kongresu Żydów. Taki wniosek można wysnuć z informacji, jaka została zamieszczona na stronie internetowej Światowego Kongresu Żydów, a którą w pełnym brzmieniu odważył się podać czytelnikom polskim tygodnik „Najwyższy Czas!". Wynika z niej, że między rządem polskim, a tak zwaną Komisja Roszczeniową ze strony żydowskiej, trwały negocjacje w sprawie rewindykacji. Te negocjacje zostały odroczone, co autor notatki wiąże z dymisją ministra Schnepfa, którego ojciec „był głową polskiej społeczności żydowskiej w czasach komunistycznych". Komunikat sugeruje, ze pan minister Schnepf był bardzo zaangażowany w doprowadzenie tych negocjacji do pomyślnego końca. Pomyślnego oczywiście z punktu widzenia Komisji Roszczeniowej. Warto w związku z tym wiedzieć, że ta Komisja uznaje sama siebie za legalnego spadkobiercę żydowskiego majątku, co do którego „nie było roszczeń", to znaczy - co do którego nie ma żadnych pretendentów, mogących wylegitymować się jakimkolwiek tytułem prawnym. Dlatego - jak Państwo pamiętają - w swoim felietonie z 29 marca powiedziałem, ze mamy tu do czynienia z próbą wyłudzenia od Polski haraczy w wysokości 60, a być może nawet 65 miliardów dolarów.
michalkiewicz
Takie wyłudzenie nie może dokonać się na podstawie decyzji rządu. Muszą być w tym celu stworzone pozory legalności w postaci ustawy, nad którą muszą głosować posłowie i senatorowie. Dlatego na łamach tygodnika „Najwyższy Czas!" i na własnej stronie internetowej: www.michalkiewicz.pl zwróciłem się do wszystkich wyborców, bez względu na sympatie polityczne, z apelem, by napisali do tych posłów i senatorów, na których głosowali w ostatnich wyborach, list ostrzegający, że jeśli przyłożą rękę do tego rabunku Polski i będą głosowali za taką ustawą, to niech ani oni, ani partia, do której należą, nigdy już nie liczą na nasze głosy.
michalkiewicz
Podtrzymuję ten apel i dzisiaj tym bardziej, że niedawno pani wicepremier Zyta Gilowska poinformowała, że dług publiczny Polski przekroczył 500 miliardów złotych. Oznacza to, że w ciągu 5 miesięcy, licząc od grudnia ubiegłego roku, powiększył się o kolejne 20 miliardów dolarów. Jeszcze raz przypominam, że Leszek Miller potrzebował 2 lat na powiększenie długu publicznego o 20 mld dolarów, premier Marek Belka - roku, no a teraz powiększenie długu publicznego o 20 mld dolarów nastąpiło już w ciągu 5 miesięcy. W tej sytuacji realizacja bezpodstawnych roszczeń, z jakimi występuje wobec Polski Światowy Kongres Żydów i Amerykański Komitet Żydowski oznaczałaby dla Polski poważne problemy, a może nawet gwałtowny kryzys finansowy.
(...)michalkiewicz
Szczęść Boże! Mówił Stanisław Michalkiewicz
www.michalkiewicz.pl

W tej sytuacji Polacy powinni zastosować się do apelu Korwina Mikke
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/

Apel do wyborcówmichalkiewicz

Toczą się rozmowy między przedstawicielami polskich władz państwowych i przedstawicielami żydowskich organizacji, zajmujących się m.in. wyłudzaniem od różnych państw pieniędzy pod pretekstem „odszkodowań”.

Suma, której się domagają jest porównywalna z rocznym budżetem Polski! Więcej szczegółów na ten temat m.in. w tekście Skok na 60 miliardów dolarów, Jest brzydka sprawa... a także Tekst, który potrząsnął elitką.

W związku z tym apeluję do wszystkich, bez względu na ich polityczne zapatrywania: napiszcie Państwo do posła, na którego głosowaliście w ostatnich wyborach.

Apeluję, by listy o podanej poniżej treści wysyłać na adres biura poselskiego posła, na którego nadawca listu głosował w ostatnich wyborach. Jeśli kandydat, na którego głosował, nie został posłem – na adres biura poselskiego dowolnego posła w okręgu.

Mam tu na myśli zarówno e-maile, jak i tradycyjne listy – dobrze, by akcja szła dwutorowo.

Aktualną listę posłów na Sejm można znaleźć pod adresem http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel.html – po kliknięciu w nazwisko posła zobaczą Państwo stronę z danymi o nim. Na niej, pod linkiem 'Biura poselskie' podane są adresy: zarówno e-mail jak i poczty.

Możliwość wysłania e-maila do posłów bezpośrednio z naszej strony – już wkrótce!

Apel – wersja do wydrukowania: Word (8 kB) | Plik RTF (5 kB)
Wzór listu


Miejscowość i data

Wielce Czcigodny(a) Pan(i) Poseł
(imię i nazwisko)


Ponieważ w dniu 16 marca br. pan premier Kazimierz Marcinkiewicz zapewnił przewodniczącego Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, pana Dawida Harrisa, że sprawa żydowskich roszczeń majątkowych wobec Polski zostanie załatwiona „jeszcze w tym roku”, zwracam się do Pana(i) z uprzejmą prośbą, by głosował przeciwko ustawie, która będzie miała na celu stworzenie pozorów legalności ewentualnego wypłacenia organizacjom żydowskim jakichkolwiek pieniędzy.

Według moich wiadomości, szacunkowa wartość tych pozbawionych podstaw prawnych roszczeń, określana jest na 60 do 65 miliardów dolarów, co stanowi równowartość rocznego budżetu państwa.

Pragnę jednocześnie ostrzec Pana (Panią), że w przypadku poddania się szantażowi ze strony organizacji żydowskich i głosowania za ustawą, która stworzy pozory legalności tego rabunku Rzeczypospolitej Polskiej, już nigdy nie oddam głosu ani na Pana (Panią), ani też na partię, do której Pan (Pani) należy i będę zachęcać wszystkich moich przyjaciół i znajomych, by postąpili tak samo.


Z wyrazami szacunku
(imię i nazwisko)

Podobne tematy:

EMIGRACJA POLSKA INFORMUJE O PRÓBACH PODSTĘPNEGO WYŁUDZANIE “ODSZKODOWAŃ” DLA ŻYDÓW USA

ŻYDOWSKI SZANTAŻ- próby WYŁUDZENIA 65 mld dolarów od Polski!!! - z cyklu POLITYKA PIENIĄDZ WŁADZA I ŻYDOWSKIE ZBRODNIE - kogo muszą przeprosić Żydzi?

LIST PRZEWODNI OD EMIGRACJI POLSKIEJ DO SENATU, SEJMU, RZĄDU W POLSCE
ORAZ KORPUSU DYPLOMATYCZNEGO W SPRAWIE PODSTĘPNEGO WYŁUDZANIA 
PIENIĘDZY PRZEZ ŻYDÓW.
żydowski ruch roszczeniowy - kolejna wysprzedaż Polski?

ŻYGOWINA, czyli HIENY CMENTARNE - HOLOKAUST INTRATNYM PRZEDSIĘBIORSTWEM? - z cyklu polityka, pieniądz i władza H. Pająk - Nowotwory Watykanu" i nie tylko...

Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy. TO CO JEST NASZE, TO NIE JEST WASZE - Gross i jego obłęd - Jerzy Skoryna

Antypolonizm szowinistów żydowskich rodzi antysemityzm dr Leszek Skonka

Jan Tomasz Gross - Strach Grossa czy jego obłęd? Mamy kolejny żydowski przekręt i historyczne mataczenia, a Żydzi uważają się za inteligentnych? - chyba wśród robali :-) Jak żydowscy pretorianie Hitlera zainicjowali holokaust...

GRUPA WINDSOR - WAŻNIEJSZE EKSPOZYTURY RZĄDU ŚWIATOWEGO W POLSCE (1) - czyli kto naprawdę nami kreci! ...z cyklu ludzie, polityka, władza i pieniądz...

WOLNOŚĆ PUBLIKACJI - CO TO TAKIEGO?

http://www.polonica.net/

I PODOBNE TEMATY w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~paranoja
23-02-2015 / 14:37
Pasożyd tak długo będzie żerował na żywicielu dopóty zostanie choć kropla krwi do wyssania po czym porzuca martwa ofiarę i znajduje inna ! A pan Michalkiewicz nie jest żadnym autorytetem jest zwykłym mataczem i jak większość w Polsce tzw.opozycja kontrolowana czy tez V kolumna! "W gównie diamentów nie znajdziesz" cyt. "Spójrzmy teraz na osoby związane z Grupa Windsor. Uzyskamy obraz wpływów, jakie w światku "polskiej" polityki posiada ta organizacja: Lech Kaczyński [PC], Marian Lemke - wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych, Stefan Niesiołowski [ZChN], Maciej Łętowski [były red. nacz. "Ładu" p.z.], wsławił się oświadczając, że przyjęcie przez Polskę emigrantów żydowskich z Rosji... jest nasza racją stanu, Tadeusz Syryjczyk [UW], Stanisław Michalkiewicz [UPR], Wiesław Chrzanowski [ZChN], Stanisław Kurowski ["S"], Michał Kulesza, od lat odpowiedzialny za tzw. reformę administracyjną kraju, czyli podział Polski na regiony, Rafał Ziemkiewicz [dawniej UPR, p.z.], Marek Jurek i Marian Piłka - obaj [ZChN], Piotr Nowina-Konopka i Andrzej Wielowiejski [UW], prof. Ryszard Legutko, Ludwik Dorn [PC], Maria Gintowt-Jankowicz, Piotr Naimski [ROP], to tylko niektórzy...." NIECH ICH PIEKŁO POCHŁONIE! - życzę im tego każdego dnia! przyłączcie sie do życzeń-będą miały większą moc! suwerennosc.blogspot.com/2010/04/jacek-karpowicz-wazniejsze-ekspozyt Masy niestety, mają zawsze naiwną tendencje do zakładania, ze „wszystko będzie dobrze” i ze być może uda sie uniknąć poświecenia. Taka strategia daje społeczeństwo więcej czasu na oswojenie sie ze świadomością zmiany, a także na akceptacje tej zmiany w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas-obecnie stosowana socjotechnika! Bądźmy dumni ze jestesmy Polakami NIE POZWÓLMY SOBĄ POMIATAĆ pasożydowi.