Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFER PRAWO POLSKA KRAJEM ŻYDÓW MUZEUM HISTORII ZYDOWSKIEJ ŻYDZI W POLSCE

Żydowski ”marsz żywych” w Oświęcimiu - armia i symbole Izraela na Polskiej Ziemi -16.04.2007 odbył się kolejny marsz obywateli obcego państwa po polskiej ziemi.

Około 7 tys. uczestników XVI Marszu Żywych przeszło sprzed bramy obozowej z napisem "Arbeit macht frei" w byłym niemieckim obozie Auschwitz I do byłego Auschwitz II-Birkenau.


Trzykilometrowa trasa zwana jest Drogą Śmierci. Marsze Żywych od 1988 roku organizuje izraelski resort oświaty we współpracy z organizacją "March of the Living International".
Największy z dotychczasowych Marszy odbył się w 2005 roku, w 60. rocznicę wyzwolenia Auschwitz. Uczestniczyło w nim około 20 tysięcy osób. Poprowadzili go premierzy: Polski - Marek Belka i Izraela Ariel Szaron. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele 50 państw, między innymi premier Węgier Ferenc Gyurcsany i noblista Elie Wiesel. (PAP)

Po tym jak - w imię neutralności religijnej - zakazano katolikom polskim wszelkiego kultu religijnego na terenie dawnego obozu w Oświęcimiu, następuje eskalacja żydowskiej agresji w tym miejscu.

Charakter marszu już od dawna - nie ma cech praktyk religijnych czy żałobnych, a jest wyrazem agresji zbrojnej przeciw Polsce.

Jak wyraźnie widać na zdjęciu, flaga Państwa Polskiego podlega izraelskiej - jest poniżej na drzewcu i to dwa razy mniejsza.

W marszu biorą udział umundurowani żydzi. Porządku pilnują uzbrojone służby Izraela.

Armia i symbole Izraela na Polskiej Ziemi.

Oświęcim, w sposób widoczny, jest planowanym przyszłym miejscem wielomilionowych przerzutów żydów z Izraela do Polski. Nowy Izrael jest bowiem jednym wielkim rozczarowaniem i należy prędko powrócić do dawnej dobrej diaspory i znowu wszystko będzie dobrze.
Oświęcim, w sposób widoczny, jest planowanym przyszłym miejscem wielomilionowych przerzutów żydów z Izraela do Polski.
Podczas wystąpień odbywaj się czynności nad którymi, ani Polacy ani administracja państwowa nie ma kontroli, np. modlitwy odbywają się po hebrajsku i zawierają treści nienawistne.

Polska - raj dla Żydów, terror i horror dla wielu polskich rodzin żyjącej poniżej minimum socjalnego.

Żydzi pierwsi - koszer oczywiście z tyłu, widać kto w Polsce rządzi.

Przemówienie Premiera Ariela Sharona Marsz Żywych

Zebraliśmy się dziś tutaj w liczbie 20 000 ludzi – wyznawców różnych religii, osób
wielu narodowości, przywódców oraz zwykłych obywateli. Jesteśmy tu, by uczestniczyć
w Marszu Żywych, wydarzeniu, które jest inspirującą demonstracją solidarności i pamięci. Przyjechałem tu dziś z Jerozolimy, stolicy Państwa Izrael – jedynego miejsca na świecie, gdzie Żydzi mają prawo oraz zdolność do bronienia się przez siebie samych.

Są tu ze mną z Izraela ludzie, którzy przeżyli Holocaust. Mężczyźni i kobiety, którzy przetrwali prześladowania, tortury, psychiczne oraz fizyczne poniżenie; prawdziwi bohaterowie, którzy doświadczyli marszów śmierci, deportacji i ścigania; bohaterowie, którzy przeżyli getta, Auschwitz, Buchenwald, Bergen-Belsen, doliny śmierci, obozy koncentracyjne oraz obozy śmierci, których przerażające nazwy są wyryte krwią na kartach historii naszego narodu. Mężczyźni i kobiety, którzy odnaleźli w sobie siłę by wyemigrować do Izraela, walczyć o jego odbudowę, by stworzyć swoje domy oraz kształcić tam dzieci, wnuki i prawnuki.

Poprosiłem ich, by włączyli do składu delegacji swoje wnuki, które służą w Siłach Obrony Izraela. Tak oto ocaleni z Holocaustu są tu pośród nas – znów stoją na tej przeklętej ziemi, otoczeni przez ludzi noszących mundury. Jednak tym razem nie są to pełni żądzy zabijania niemieccy SS–mani, ale wnuki tych, którzy ocaleli – żołnierze Sił Obrony Izraela – armii wolnego i suwerennego Państwa Żydowskiego.

Zwracam się dziś do tych wnuków, a także do ich przyjaciół – żydowskiej młodzieży
z Izraela i Diaspory.

Stoicie tu dziś z pochylonymi głowami, jednak stoicie przepełnieni dumą. Wielu z was
ma pewnie oczy mokre od łez. Nie powstrzymujcie tych łez. Dajcie im płynąć i pamiętajcie je. Zapamiętajcie ból i okrucieństwo, które łzy te spowodowało. Zabierzcie tę pamięć ze sobą do swych domów i podzielcie się nią z waszymi przyjaciółmi, sąsiadami, znajomymi i nieznajomymi.

Mieliście przywilej urodzić się w rzeczywistości, w której Żydzi mają swoje państwo.
Gdy już nie będzie nikogo, kto będzie mógł zaświadczyć o tej historii na podstawie własnego doświadczenia, to na was właśnie spadnie obowiązek opowiedzenia innym o Holocauście. Wy – ogniwo łączące pokolenie Holocaustu i Odbudowy z przyszłymi pokoleniami – macie obowiązek dawania lekcji, przywoływania wspomnień oraz pojedynczych historii, aby dać wyraz wagi, jaką ma istnienie Państwa Żydowskiego.

Zawsze pamiętajcie o ofiarach – nigdy nie zapominajcie o mordercach. Nie zapominajcie
o tym jak miliony Żydów było prowadzonych na śmierć podczas gdy świat stał w milczeniu; o tym jak tysiące Żydów błąkało się na burzliwych wodach na próżno poszukując schronienia; o tym jak zamykane były granice i jak Żydzi znów stłaczani byli za drutami kolczastymi i przetrzymywani w obozach na Cyprze i jak wielu z nich nie mogło dotrzeć do swej ojczyzny padając ofiarą polityki Białej Księgi, polityki kapitulacji wobec arabskich nacisków.
Jestem przekonany, że wszyscy moi koledzy – przywódcy tego świata – pamiętają jak świat trwał wtedy w milczeniu. Nie dajcie im o tym zapomnieć – pamiętajcie o milczeniu świata.

Pamiętajcie jeszcze o jednym – pamiętajcie kim jesteście: wolną młodzieżą żydowską, członkami narodu, który jest rozsypany po wszystkich kontynentach, po niezliczonej ilości krajów, młodzieżą, której serca są w jednym miejscu: w kraju, który jest ich własnym - Państwie Izrael, Państwie Żydowskim.
Flaga tego państwa – powiewająca silnie i dumnie na wietrze biało-niebieska flaga, którą trzymacie teraz w swoich rękach, to flaga, której tak rozpaczliwie brakowało 60 lat temu.

Pamiętajcie o tym. Nigdy tego nie zapomnijcie.

O tym że w Polsce rządzą Żydzi dowodzi Muzeum "tysiąclecia? Żydów w Polsce"? - po co podatnikom polskim żydowskie muzeum za 80mln zł?

Budowa ma się rozpocząć już za dwa miesiące - 26 czerwca uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego. Wczoraj, tj. 17 maja w ratuszu już zebrał się komitet wspierający to przedsięwzięcie, oczywiście pod przewodnictwem żydówki Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Na spotkanie w ratuszu przyjechali m.in.: Marek Edelman, Henryka Bochniarz, Izabella Cywińska, Małgorzata Niezabitowska, Janusz Morgenstern i Tomasz Stańko, który do komitetu dołączył niedawno.
Projekt muzeum prezentował jego dyrektor Jerzy Halbersztadt. Budynek o powierzchni ok. 4 tys. m kw. będzie miał na parterze wielki hol w formie szczeliny. Stała ekspozycja znajdzie się pod ziemią, zaś na górnych kondygnacjach zaplanowano m.in. salę konferencyjną, centrum edukacyjne i sale wystaw czasowych.
Dyr. Halbersztadt po raz pierwszy pokazał publicznie nowy projekt wystawy stałej. Ekspozycja ta opowie historię polskich Żydów od średniowiecza do czasów współczesnych. Międzynarodowy zespół jeszcze nad nią pracuje. - Zwiedzanie tej wystawy będzie jak podróż w czasie. Pokażemy m.in.: średniowieczną osadę, XVIII-wieczne miasteczko z dachem drewnianej synagogi, XIX-wieczny dworzec kolejowy, okres międzywojenny z manifestacją Bundu, potem getto i Holocaust - opowiadał Jerzy Halbersztadt.
Budowę muzeum finansować będą miasto i Ministerstwo Kultury - dadzą po 40 mln zł - oczywiście kosztem gojów.
Otwarcie ma nastąpić w 2009 r.

Artykuły w podobnym temacie:

Jan Tomasz Gross - Strach Grossa czy jego obłęd? Mamy kolejny żydowski przekręt i historyczne mataczenia, a Żydzi uważają się za inteligentnych? - chyba wśród robali :-)

ŻYDOWSKI SZANTAŻ- próby WYŁUDZENIE 65 mld dolarów od Polski!!! - z cyklu POLITYKA PIENIĄDZ WŁADZA I ŻYDOWSKIE ZBRODNIE - kogo muszą przeprosić Żydzi?

Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy. TO CO JEST NASZE, TO NIE JEST WASZE - Gross i jego obłęd - Jerzy Skoryna

Antypolonizm szowinistów żydowskich rodzi antysemityzm dr Leszek Skonka

ŻYGOCINA, czyli HIENY CMENTARNE - HOLOKAUST INTRATNYM PRZEDSIĘBIORSTWEM? - z cyklu polityka, pieniądz i władza H. Pająk

Kafel - żydowskie próby wyłudzenia nienależnych odszkodowań - nieporozumienie... czy bezczelna chucpah! - z cyklu polityka, pieniądz, władza...

Reszta tematów w dziale dla inteligentnych, czyli z wyłączeniem Żydów:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~erer
05-04-2013 / 22:43
"armia i symbole Izraela na Polskiej Ziemi" - Polacy chcą upamiętnić ofiary katastrofy w Smoleńsku - postawić krzyż itd. Czyli rozumująć tak jak autor tego aurtykułu Rosjanie nie powinni się na to zgodzić. Jak to? polskie symbole na rosyjskiej ziemi. To działa w 2 strony.
~ddd
20-06-2011 / 17:43
puknij sie w głowe debilu.. autorze tego artykułu..
~adam
12-08-2010 / 00:00
taka jest prawda,w polsce rzadza zydzi,dowodem jest wywiad geremka z 1981r ktory sam przyznal ze zydzi przejma wszystko a polaczki beda za ochlapy pracowac,przejmiemy media i bedziemy otomaniac gojow (goj to bydle w ludzkiej skurze)ten wywiad nigdy nie byl opublikowany,ale ja go osobiscie slyszalem,wiec jesli ktos temu zaprzecza to albo jest tak otumaniony przez media albo celowo prubuje robic glupote z prawdy
~Anna
12-04-2010 / 00:00
CO ZA BZDURY!!! Jesteście chorzy z nienawiści. Jako Polka i patriotka wstydzę się za was!!!