Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA POLACY TO STADO BARANÓW - POWIEDZIAŁ ADAM MICHNIK WOJCIECH JARUZELSKI

Prusiński - Motto: Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji -  A TO TEN, OD BARANÓW! 

       Normalność nigdy nie może być z pożytkiem spożytkowana, bo wtedy armia mądrych ludzi, poprzewraca świat do góry nogami. "Z politycznego punktu widzenia inteligencja jest grupą kontrowersyjną. Wielkie są oczekiwania względem niej, a ona sama nie jest monolitem i ma ograniczone możliwości działania" - dr Władysław Zabielski. Od starej Rosji, tej carskiej, kto zmienił oblicze i nazwę i system polityczny w tym kraju: żydzi. Kim był Lenin? Kim był Trocki? No i wielu innych zblazowanych inteligentów? Dziś, patrząc na tę „zbrodniczość normalności” w XX wieku, można śmiało orzec: Ta normalność była nienormalnością. I dzisiaj, teraz w Polsce chcą żydzi poprzewracać normalność, żeby wyszła nienormalność. Za 100 lat, taki podobny do mnie niezależny publicysta, będzie pisał w XXII wieku, że ten kraj, Polskę, zniszczyli doszczętnie żydzi. Bo o to im chodziło.  

      Ale dlaczego to tak się dzieje, że prawie w całej Europie, nie ten naród we własnym kraju ma pierwszy głos, tylko oni... „wybrani”. Dlaczego, pytam? Żyje w moim kraju wielu cudzoziemców, wiele etnicznych grup. O, cyganie na przykład. I pytam się, dlaczego cygan nie jest prezydentem Rzeczpospolitej. Chętnie dałbym głos na przyszłego prezydenta cygana, aniżeli na żyda. Ja nigdy na żyda nie głosowałem, bo dla mnie to cygan ma charakter, jest uczciwszy od niejednego żyda. Nie chodzi mi o najzwyklejszych żydów, a o tych z "kameralnych organizacji".  

      Miasto Koszalin, to czerwona scheda po komunizmie, podobnie miasto Słupsk; to syjamscy bracia, na pewno. Tu, w tych miastach towarzysze z żydowskiego pochodzenia mieli walor bezkarności. Poleninowska i postalinowska niezapominajka, ale ja tego nie zapomnę. Nie zapomina się tego bałwochwalstwa. Ale gościnny Koszalin zaprosił w swoje dziedziczenie ślicznego jąkałę, o nieprawdziwym imieniu i nazwisku, zdradliwego żyda Adasia Michnika. Adaś jest tak rozrywany (przez swoich podobnych), że nabrał on powietrze w uszach i nic nie słyszy, co za nim wykrzykują Polacy, patrioci - bo nie wszyscy są patriotami choć są Polakami. Wielu chce być niewolnikami właśnie dla żydów, naprawdę. Ba, będą bronić takiego fajnego Adasia, bo Adaś to niezły inteligent, wyrobił się w KOR... Dzisiaj o obronie robotników w ogóle zapomniał. Wolał lub udawał, że tak bardzo kocha polskiego robotnika z "Solidarności". Dziś kocha Kiszczaka, Jaruzelskiego, Kwaśniewskiego - to czyściutccy Polacy - no, prawie wszystkich komunistów z PRL! 

        No i zaczynamy, co takiego ten mędrzec naopowiadał tym naiwnym i podnieconym od kłamstw z ust oszusta. Oto cytat główny z artykułu pt. "Demokracja jest szara. Szare jest piękne". - Widzicie, już zaczyna Adaś żonglować przy sterniku zardzewiałego okrętu, płynącego donikąd. A gazeta dwustrona dla Koszalina i Słupska, o nazwie "Głos Koszaliński" i "Głos Słupski" tak zaczyna wtórować: "W czwartek (11.05.2006 r. przy. Z.J.P.) do Koszalina przyjechał Adam Michnik, redaktor naczelny "Gazety Wyborczej", jeden z czołowych organizatorów demokratycznej opozycji w Polsce, historyk, eseista, publicysta polityczny. Przyjechał na zaproszenie Młodego Centrum, by promować swoją książkę "Wściekłość i wstyd".  

                                                                                  *     *     * 

           MEDIA. "Skok na media ze strony obecnej koalicji nie jest najbardziej elegancki. Ale to nic nowego. To wszystko jest ściągnięte od komunistów. Na zasadzie: słowa są moje, ale muzyka szwagra". 

         No, ja bym powiedział że media nie są już w rękach komunistów, a w rękach żydów - choć oni w PRL-u nazywali się politycznie: komunistami. Zatem skok koalicji nie jest takim skokiem, bo jedynie konstytucyjnie odpowiada ta koalicja za publiczną telewizję i radio. Gazety są już inaczej rozparcelowane. "Adasiu", nie bądĽ taki zazdrosny. 

         KOALICJA. "Rządzi w wyniku naszych decyzji. Myśmy tak głosowali, że umożliwiliśmy powstanie takiej koalicji. Zobaczymy, jak zagłosujemy jesienią. Mam nadzieję, że pokażemy wtedy od Polski demokratycznej czerwoną kartkę tej koalicji". 

         Nie wiem "Adasiu", czy ty jesteś od tej Polski demokratycznej. Ty reprezentujesz tę lepszą demokrację - żydowską, inaczej demokrację uprzywilejowanych, ja reprezentuję tę gorszą demokrację - polską. Naród mój nadal siedzi w gnoju i w gównach przeszłości. Nie strasz "jesienią"... Twoja jesień zabija cię chorobami i zdradami w imieniu byłej "Solidarności". Nałykałeś się trucizny zdrady. Czy dziwić się, że akurat ty? Jesteś żydem - a żyd zdradza. Z założenia zdradzi nawet "swojego" dla pieniędzy. 

            LEW RYWIN. "Nigdy nie miałem żadnej przyjemności w tym, że ktokolwiek siedzi w więzieniu. Moją intencją nie było zamykanie kogokolwiek. Wolę występować w roli adwokata niż klawisza więziennego. Natomiast uważałem, że moim obowiązkiem - publicysty i obywatela - jest ujawnienie tej całej sprawy. Ja nie chcę żyć w państwie, gdzie do redaktora naczelnego dużego dziennika może przyjść bardzo znany producent filmowy i powołując się na urzędującego szefa rządu, (Leszek Miller, pseudonim "Minim" z PZPR-SdRP-SLD, przy. Z.J.P.) żądać bardzo wysokiej łapówki. Gdyby to ode mnie zależało, to ja bym jutro Rywina puścił". 

        Widzę że jesteś psychicznie słaby. Twoje włókna i wrzeciona są luĽne, zawiąż je jak sznurowadła przy butach, na kokardkę. Dlaczego nie zamykać zbrodniarzy politycznych i korupciarzy, powiedz dlaczego? Czyżby to byli twoi kumple? Powiedz mi "Adasiu", kto jest najczęstszym złodziejem Polaków i Polski? Jak trafnie odpowiesz, to napiszę specjalny wiersz, taki sakralny, a twoje imię orły polskie przeniosą hen wysoko, do najwyższej chmury płynącej teraz na Zachód. Nie wypuszczaj z więzienia Lwa Rywina, bo ci tego i tak on nie podaruje. Ty jesteś od Jaruzelskiego i Kwaśniewskiego, on jest od Millera. 

         AUTORYTETY. "Żyjemy w świecie, w którym właściwie nie ma już autorytetów. Wraz z Janem Pawłem II odszedł ostatni autorytet". 

         Jedna to prawda z twoich ust; ta jedna... Tak, tu mogę się zgodzić "Adasiu". I wcale nie chodzi o to, że Karol Wojtyła ostał się papieżem. Uważam wręcz, że jeszcze większym był Kardynał Stefan Wyszyński. Oczywiście, nie odbieram wcale tej opinii, ale pamiętam na klęczkach pocałunek Papieża Jana Pawła II w rękę Kardynała Wyszyńskiego. Sam Papież docenił wielkiego Polaka. 

         GENARAŁ JARUZELSKI: "Jak dzisiaj czytam, że chce się go oskarżyć o zbrodnię komunistyczną, to we mnie coś się burzy. Uważam, że wytaczanie dzisiaj procesu o wydarzenia sprzed 27 lat, to jakiś nonsens. Pewne sprawy zostawmy Panu Bogu, nie bądĽmy od niego mądrzejsi. Oczywiście, wpływ na moją ocenę generała miał pokojowy demontaż dyktatury. Trzy sprawy mają wpływ na moją opinię: generała poznałem i go lubię. Druga - uważam, że jest rzeczą idiotyczną, żeby na użytek igrzysk politycznych, robić mu po 27 latach proces. Po trzecie - uważam, że jest w tym coś głęboko sprzecznego z polską tradycją. Nie można starszego człowieka, który miał skomplikowany życiorys, był ranny na placu boju, poniżać, poniewierać. Nie pozwala mi na to poczucie smaku ani poczucie polskiej tożsamości historycznej". 

          Słuchaj "Adasiu", zjedz więcej surowej kapusty i popij kwasem ogórkowym. Pewnie kochasz swojego szeregowego Jaruzelskiego Wojciecha - zbrodniarza. Kochałeś go już jak był niemowlęciem, dzieckiem, podlotkiem. W ogóle kochać go będziesz i po jego śmierci. Tylko proszę w tej chwili, nie płacz, bo nie mam chusteczki. - Gdyby tak się stało, to po kwiaty i znicze przyjeżdżaj do Słupska, do mojego brata Andrzeja. Prowadzi słynną (działalność bankruta), więc dasz mu troszeczkę zarobić. Nie dlatego, że nie umie handlować, tylko (łakomość urzędnicza) w tym kraju, co roku chce więcej, chodzi o składki ubezpieczeniowe, co jest typowym ale ukrytym podatkiem, a i tak jak brata rodzina wizytuje u lekarzy, to płacą specjalne stawki, według wagi, wzrostu i koloru włosów.  Czy myślisz, że jest esbecja w ZUS-ie? Bo to dla mnie tam na górze jest ukrytą farsą. Dzięki ZUS-owi "popadały" w większości małe i średnie przedsiębiorstwa rodzime dla molochów zachodnich!  To znaczy, że Trybunał w Hadze dla "jaruzelka" jest błędem w tej opinii i w tych poglądach patriotycznych Polaków, bo co, nie wypada? Jest już wiekowo za stary? A kto mu kazał być mundurowcem - zdrajcą w mundurze polskim dla Kremla? Przecież - twój - ukochany wujek Wojtek mógł zostać ślusarzem, piekarzem, szewcem, no nie? A może od początku był agentem dla Rosji Sowieckiej, nie myślisz o tym, "inteligencie" z koziej dupy! Jeżeli uważasz, że staruszek "miał skomplikowany życiorys", to chociaż w tej przyjaĽni (on do ciebie, ty do niego) niech postrzyże ci trawnik. A gdyby się przewrócił o jakiś mały kamyk, to nie szarp nim, tylko delikatnie przenieść go do sypialni... Wiesz, jest taka dzisiaj moda, na nienormalność w Polsce, że nic nie szkodzi. Jak równość to równość! - Nie może być, "był ranny na placu boju"? Tylko on, inni nie. A Armia Krajowa, to w niej nikt nie był ranny? Piszesz o jego poniewieraniu, a zapytaj się mnie, jak mojego ojca Lucjana poniewierali ubeki w Otwocku. Tylko za jedną myśl w zdaniu, cytuję: "Precz z komunizmem, niech żyje Polska!" I jeszcze jedno, panocku, kiedy wrócisz do prawdziwego żydowskiego imienia i nazwiska? Odczep się od poczucia "polskiej tożsamości historycznej!" Ty lepiej dbaj o Izrael., Palestyńczycy mają karabiny. To nie Polacy ... z procami!; choć Dawid pokonał Goliata, to znaczy, że my kiedyś pokonamy was. Na razie jesteście Goliatami. Cieszcie się, że tak oślepł mój naród że nie broni polskości, a was broni we zwykłej rozmowie na chodniku. Co znaczy mieć media. Propaganda negatywna i kłamstwo służy wam, do czasu. Gdyby Polacy mieli wiedzę, którą ja mam, to takich pierdołek, że na kiju kwiat na czubku urośnie, nie uwierzyliby. Mówisz, że to "nonsens" karać Jaruzelka za "zbrodnie komunistyczne", to jesteś zblazowany  umysłowo. Zbrodnie ludzkości są w każdej chwili do osądzenia, bez czasu. - Trzeba mieć po prostu jaja, być mężczyzną, a nie gumą od majtek kobiety. 

Ustka 20.05.2005.

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II - Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

...i odszedł do lepszego świata Karol Wojtyła - Jan Paweł II WIELKI

Podobne tematy znajdziesz w dziale: 
 ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia
i wiele innych w kolejnych działach czasopisma "AFERY PRAWA":
   SˇDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~rolex replica
12-12-2016 / 08:16
Rolex in the European table branch is one of www.replicaswatchesuks.co.uk the few companies accept produced a lot of of the movement. In accession to some timing movements, (since the 4130 movement, the Rolex all The bulk are fabricated - dubbed who note) of their own authoritative movement, watchcase, watchband and azure table mirror all. They accept all the administration stores, and www.fashionwatches.org.uk they accept no His shareholders (Rolex is captivated by two families and has a acceptability as a accommodating donor). As they do so, they can advance their abiding planning afterwards fear.Do not accept to doubtable that they are the bigger table in Switzerland: the anniversary assembly of www.rolexreplicasstore.uk.com about 800 thousand tables, they are still affairs their own assembly of anniversary table, they await on the multivariate Market Indeed, it can be said: This is their ability table in the apple (sorry).
~czek
06-09-2011 / 22:59
A. (Je-Ży) jest tępakiem bez mózgu :)