Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
5 lutego 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA W SĄDACH I PROKURATURACH

Polska prokuratura i sądy. Specjaliści od prowokacji, fałszywych oskarżeń i rozbijania rodzin. 

Swojego czasu opublikowałem art. Polski wymiar sprawiedliwości, przestępcza organizacja psychopatów. Mogło się to wówczas wydawać twierdzeniem na wyrost. Z czasem jednak przybywało dowodów na temat zorganizowanego ustawiania spraw oraz  nieoficjalnych i niejawnych reguł rządzących zachowaniem się prokuratury i sądów. Swoją sprawę traktuję jako studium przypadku dla analizy zachowań się tych ludzi.

Adwokaci w sprawach rozwodowych mają dostęp do sieci biegłych wydających lewe opinie i sędziów ustawiających sprawy. Do takich biegłych zaliczają się lekarze Lech Suchcicki z Warszawy czy Halina Sobala - Sitko z Tarnowskich Gór. Jeśli chodzi o sędziów to opisywałem ich już w moich artykułach i niewątpliwie zalicza się do nich Wydział IV Cywilny Sądu Okręgowego w Warszawie, gdzie przekręty mają miejsce przy udziale przewodniczącego wydziału. Mogę jednak stwierdzić, że czarna lista sędziów nie jest potrzebna. Byłem na sporej ilości procesów, swoich i jako obserwator. Nie spotkałem jeszcze sędziego, o którym mógłbym powiedzieć, że prowadził sprawę uczciwie. W znacznej części, były to jawne nadużycia i prowadzenie procesu na z góry określony wyrok.

Jednego jestem pewien. Mowa o państwie prawa i uczciwych, niezależnych sądach, to propaganda dla naiwnych oglądaczy telewizji. Dużą część dowodów na systematyczne przekręty już publikowałem, są one dostępne poprzez linki pod niniejszym tekstem.

Ostatnio jednak dostałem perełki w postaci pism prokuratury, które potwierdzają moją tezę o zorganizowanej przestępczości polskiego wymiaru sprawiedliwości.  Moja historia polega na tym, że trzy lata temu dla uzyskania korzystnego rozwodu, zostałem fałszywie oskarżony o znęcania się nad rodziną. Wytoczono mi kilka spraw karnych, między innymi za próbę spotkania się z dziećmi bez pozwolenia sądu, mimo że miałem pełnię praw rodzicielskich. Dzieci nie widziałem do dziś. Przy ewidentnie sfingowanych obdukcjach oskarżono mnie też o pobicie żony i teściowej. Po ustawionych procesach dostałem dwa wyroki skazujące. W trakcie procesów oskarżycielki i ich świadkowie odmówili weryfikacji swoich zeznań za pomocą wariografu. W tej sytuacji, do apelacji poddałem się sam badaniu wykrywaczem kłamstw. Oczywiście wynik był w stu procentach na moją korzyść.

            Podstawą obecnych wariografów jest potężne oprogramowanie zawierające doświadczenie dziesiątek lat pracy specjalistów. Bardzo trudno jest je oszukać. Trzeba posiadać w tym względzie doświadczenie, znać dokładnie funkcjonowanie danego typu urządzenia i mieć odpowiedni trening. Takich umiejętności nie nabywa się w trakcie wprowadzenia przed samym badaniem, a było to jedyne doświadczenie jakie miałem.

            Mając w ręku tak potężny argument, złożyłem w Prokuraturze Krajowej zawiadomienie o przestępstwie składania fałszywych zeznań i oskarżeń. Powinno to być potraktowane poważnie. Ponieważ procesy miały miejsce w Warszawie i w Tarnowskich Górach, tam też, do lokalnych prokuratur skierowano moje zawiadomienie. W obu przypadkach odmówiono śledztwa a gdy na owe postanowienia złożyłem zażalenia, odmówiono ich przyjęcia. W obu przypadkach zachowanie się prokuratury było bardzo podobne. Powołano się na tą samą uchwałę Sądu Najwyższego OSNKW 2005/7-8/66 argumentując, że nie jestem osobą uprawnioną do składania zażalenia (asesor Ewa Skrzypek z prokuratury dla Warszawy Woli) lub nawet, że nie jestem osobą pokrzywdzoną (asesor Adrian Sikora z prokuratury w Tarnowskich Górach)!  Tego typu pokrętna argumentacja powinna być zamieszczona w podręcznikach dla prawników jak robić z białego czarne i odwrotnie. Sprawa ta była dość szczególna i trudno sobie wyobrazić aby asesorzy korzystali z ogólnego podręcznika przekrętów prokuratorskich. Dużo bardziej prawdopodobne jest, że otrzymali odgórną jednakową instrukcję motywowania odmowy śledztwa.

Biorąc pod uwagę strukturę prokuratury w Polsce i sposób rozsyłania zleceń, wygląda na to, że instrukcja ta była wydana na poziomie Prokuratury Krajowej. Świadczy to również o poziomie umysłowym osób tam pracujących, że nie potrafią zrobić porządnie przekrętu.  Prawdę mówiąc jednak, najlepiej byłoby nie robić przekrętów, lecz postąpić zgodnie z prawem. To wymagałoby jednak rozprawy i przesłuchania osób biorących udział w szwindlu. Jest też ryzyko, że wydałoby się, że jest to zorganizowana  i świadoma polityka niszczenia rodzin poprzez prowokacje, judzenie ograniczonych kobiet i fabrykowanie oskarżeń.

            Nie jestem tak zadufany w sobie, żeby uważać się za kogoś wyjątkowego, kto stał się obiektem zainteresowania wymiaru. Tego typu zachowanie się mafii jest typowe. Historię fałszywych oskarżeń i intryg ze strony prokuratury opisywaliśmy w przypadku Marcina Frymusa, przykładnego ojca, którego w wyniku prowokacji zamknięto za kratami za to, że dalej chciał być ojcem i porządnie wychowywać syna. Podobne przykłady są na stronach stowarzyszeń obrony praw ojców. Nie są to przypadki. Należy też pamiętać, że prokuratorzy i sędziowie są urzędnikami państwowymi i nie mają kompletnej dowolności podejmowania decyzji, szczególnie w sprawach tak ważnych jak fałszywe oskarżenia. Jeśli takie oskarżenia wspierają, to musi być to za zgodą lub nawet z inicjatywy władz zwierzchnich. Jest to tym bardziej oczywiste, że o wszystkim była informowana Prokuratura Krajowa i ministerstwo sprawiedliwości. Ciekawe też, że tego rodzaju przekręty mają miejsce niezależnie od koloru politycznego bieżącej władzy. Należy w związku z tym spytać, kto rzeczywiście tym krajem rządzi, bo na pewno nie ci, których ludzie uważają że wybrali.  

Bogdan Goczyński

Załączniki:
Zawiadomienie o przestępstwie fałszywych zeznań.
Pismo Prokuratury Warszawa Wola.
Pismo Prokuratury w Tarnowskich Górach

gocz.prok.skrzypek.jpg (96765 bytes) gocz.prok.sikora.s1.jpg (76931 bytes) gocz.prok.sikora.s2.jpg (119635 bytes)

Apelacja w sprawie wyroku Sądu w Pruszkowie oraz w sprawie wyroku Sądu w Tarnowskich Górach. 

Linki:
Czy fałszywe zeznania są karalne?

Wykrywacz kłamstw potwierdza zorganizowane ustawianie spraw
.
Niepełnosprawny intelektualnie biegły wydaje opinie dla sądu.

Polski wymiar sprawiedliwości -  przestępcza organizacja psychopatów.

Dzieci w roli zakładników –metody działania mafii wymiaru sprawiedliwości.

Numer na wariata w wykonaniu sądu w Pruszkowie.

Numer na bitą żonę.

Sztuka rozbijania rodzin.

Marcin Frymus w łapach psychopatów.

Sprawa Frymusa – niszczenie rodziny, prowokacja prokuratorsko-sądowa
. 

 

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI 
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Kishu
23-12-2014 / 21:37
Hello, you used to write fantastic, but the last" rel="nofollow">rpjmctliht.com"> svaerel posts have been kinda boring… I miss your super writings. Past few posts are just a little bit out of track! come on!
~marek777
14-07-2012 / 21:40
Do Rafała – skazany „ustawami” na pastwę togowych przestępców okręgu Koszalin. Z uwagą przestudiowałem treści korespondencji wydawało by się INSTYTUCJI, które mają zagwarantować sprawny system resortu sprawiedliwości : Prawdę Materialną, Prawo i Zasady Prawa, rzetelne postępowania procesowe i INNE mające zapewnić równość stron, RACJĘ STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski. NIC bardziej mylnego. Treści autoryzowane : Wanda Jóźwiak - Kwaśna z Sądu Najwyższego; mgr Dominik Laska z Ministerstwa Sprawiedliwości; Halina NIEMIEC z Prokuratury Generalnej, To bełkot porównywalny do treści jakie na kilogramy produkują w formie ostemplowanego procesowego obornika na zadupiu w powiatowym Koszalinie, który jest przesyłany OFIAROM NAZISTOWSKIEJ Przemocy prokuratorów i sędziów jako Postanowienia i INNE insynuacje urojeń własnych Űbermensche z IMMUNITETAMI. Z tych treści wynika pogarda dla OFIARY. NIC więcej. Jak byś tą objętość ścisnął w garści . NIC NIE zostanie po otwarciu dłoni. Te informacje SĄ PUSTE. Zainteresowałem się jaki jest tego powód. Z informacji uzyskanych od „wiewiórek” wynika ponad wszelką wątpliwość stan następujący. Ministra Krzysztof Kwiatkowski funkcjonując jako minister i prokurator generalny podpisał obiegowe pismo- zarządzenie – dyrektywę ogólnopolską wg której personel resortu sprawiedliwości ma NIE dopuszczać a wręcz udaremniać OFIAROM wszczynanie postępowań procesowych. Włącznie z użyciem biegłych psychiatrów – serwujących zespół paranoidalny i pochodne. Gdy przyrównać te informacje z dokumentem sporządzonym przez jeszcze NIE ministra a wówczas sekretarzynę stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości - Krzysztof Kwiatkowski jako odpowiedź dla marszałka Krzysztofa PUTRA. Możliwa jest do przyjęcia wersja, że „gwardia pałacowa” z MS zredagowała te pisma w takiej formie by skompromitować asa K. Kwiatkowskiego. Zapoznałem się z tą odpowiedzią dla K. PUTRY. Odpowiem krótko. COŚ w tym jest. Pierwsza część treści przedmiotowego dokumentu jako Odpowiedź do mrsz.K.P. potwierdza tą wersję. Przyznaje stan, że w wyniku awanturnictwa procesowego Czesław ŚWIĄTEK z Sarbinowa został okradziony przez zorganizowaną grupę Niepospolitych przestępców - złodziei m. in. wójt urzędu gminy, prokurator, sędziowie, policjanci i INNI. „KTOŚ” kto znał zwyczaje Kwiatkowskiego, że TEN czyta tylko początek a później bezmyślnie podpisuje dokumenty, w końcowym fragmencie podjął się sporządzenia ORTOGONALNEJ treści, która była sprzeczna z częścią decyzyjną na korzyść OFIARY. Analiza tych treści wykazała, że są sprzeczne logicznie i NIE ma płynnego przejścia. Stanowią zlepek. Całość jest bzdurą. O ile podjąć się oceny wg korespondencji otrzymywanej z MS to wskazywałaby na trzy damy R. To REWA & RESIAK & Rydzak z MS; w Prokuraturze Generalnej Antonina SUWAŁA robią wała z pryncypała. Kolejnym jest prof. Jarosław GOWIN. Panie Rafale – na ten bajzel jest jedyna rada. Sądy Obywatelskie lub ekipa uzbrojona w widły, gumaki, soda kaustyczna lub wapno chlorowane i wrzątek. Tylko tak da się opróżnić stajnię augiasza z gnoju. Szambo to NIE perfumeria tak ocenił o. Rydzyk patologiczny stan krytyczny.
~mpkhgebwjt
13-06-2012 / 08:39
~bavrgcjeqv
11-06-2012 / 02:28
~xehcqlckbia
09-06-2012 / 19:35
~MujiEb
09-06-2012 / 07:32
"Mf3wiąc o przyjaciołach miałem na myśli Rosjan"At, to się zdgazam, ale dlatego powinni wydać Zakajewa (na razie się wzbraniają) i nie drążyć sprawy katastrofy (co ma miejsce)."Musi Pan być bardzo młody."Dziękuję. Duchem jestem na pewno."Z wiekiem kryteria urody się zmieniają."Jako, że czuję się wciąż młodo, to nie wiem.
~staton1964
03-04-2012 / 11:53
mnie spotkał podobny los. zostałem fałszywie oskarżony o rzeczy, których nie zrobiłem. przecież w mediach jest nagonka: chłop pije i bije. kto ma w sypialni świadka? a właśnie wiele osób wykorzystuje ten wariant. nie jest ważne, że w wielu innych sytuacjach to kobiety są sprawcami przemocy lub tez samookaleczeń, winny jest tylko chłop. na salach sądowych widać solidarność macicy. żadne argumenty poparte dowodami nie są brane pod uwagę, ważne żeby kobieta wygrała. mnie pozostaje pozdrowić wszystkie panie, chcące mieć w łóżku maczo, a na spacerze kochającego inaczej.