Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 listopada 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA sędziów i prokuratorów LIST OTWARTY DO PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO

Epidemia obłędu w wymiarze sprawiedliwości - pismo do prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

dnia 19 grudnia 2007r.

Szanowny Pan
Prezydent Rzeczpospolitej Lech Kaczyński
Kancelaria Prezydenta RP
ul. Wiejska 10
00-498 Warszawa

Szanowny Panie Prezydencie,

Dotyczy epidemii obłędu wśród urzędników wymiaru sprawiedliwości.

Piszę do Pana w związku z epidemią obłędu wśród powołanych przez Pana i Pana poprzedników, urzędników wymiaru „sprawiedliwości”. Epidemii tej, poza irracjonalnym zachowaniem, wydaje się też towarzyszyć ociężałość umysłowa. Objawia się to brakiem zrozumienia podstawowych zasad prawa i logiki, nie mówiąc o tak zaawansowanych dokumentach, jak Konstytucja czy kodeksy prawa. Poza zaburzeniami umysłowymi, ma miejsce naruszenie przyjętej hierarchii instytucji.

W szczególności, w przypadku, który dotknął mnie bezpośrednio, Prokuratura Rejonowa dla Warszawy-Woli wydaje polecenia Sądowi Okręgowemu, a ten skrupulatnie wykonuje najbardziej niedorzeczne polecenia owych ludzi. Wymieniona prokuratura wydaje się cierpieć na manię prześladowczą, gdyż bierze ona udział w ukrywaniu przede mną moich małych dzieci, mimo postanowienia Sądu Apelacyjnego wskazującego potrzebę i konieczność mojego kontaktu z córkami.

Należy zauważyć, że prokuratura, zgodnie z Konstytucją, nie ma statusu władzy państwowej ani żadnego innego, i jest zagadką sposób, w jaki podporządkowuje ona sobie inne instytucje. Może to świadczyć o innych strukturach zależności niż konstytucyjne.

Jednocześnie postanowienie samego Sądu Apelacyjnego wskazuje, co najmniej na niedyspozycję umysłową tamtejszych sędziów, gdyż z góry wiadomo było, że będzie ono niewykonalne. Sąd ów, w swojej genialności, postanowił bowiem o cotygodniowych spotkaniach moich z dziećmi w odległym o prawie 300km domu ich matki i dziadków, ale bez obecności matki, która miała zapewne czekać przez trzy godziny na zewnątrz. Inną możliwością było moje chodzenie z dziećmi po ulicy, przed domem teściów przez trzy godziny. Jest to atrakcyjna propozycja, szczególnie zimą. Dodatkową atrakcją był koszt każdorazowego spotkania w wysokości 180zł, płatne z góry. Trudno też wyobrazić sobie, aby osoby, którzy porwały moje dzieci, chciały ułatwić mi spotkania z nimi. Jednocześnie za wiedzą i zgodą sądów niższej instancji, córki przez półtora roku nie były posyłane do szkoły w celu uniemożliwienia mi spotkania z nimi.

W obraz obłędu wpisuje się też Sąd Rejonowy w Pruszkowie, który wspiera fałszywe oskarżenia i fabrykowanie dowodów oraz obsesyjnie dąży do udowodnienia mojej niepoczytalności, mimo obszernego badania przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej, jak również badań szpitalnych, które potwierdzają moją dobrą kondycję psychiczną. W tym celu, zostałem porwany z sekretariatu sądu i siłą zawieziony do szpitala psychiatrycznego. Ze względu na wcześniejsze badania zostałem bardzo szybko zwolniony. Sąd jednak kontynuuje matactwa, utrudnia obronę i przeprowadzenie poprawnych rozpraw.

Przed ostania rozprawą 5 grudnia 2007r. w Sądzie w Pruszkowie, złożyłem w Sądzie Najwyższym pismo z prośbą o przysłanie na ową rozprawę obserwatora z doświadczeniem psychiatrycznym, ze względu na zachowanie sędziego. Sędziowie o zdrowych zmysłach, bowiem takich nadużyć by się nie dopuszczali. Spotkałem się z odmową.

Zgodnie z Konstytucją, Sąd Najwyższy sprawuje nadzór nad sądami niższej instancji i oczywistą rzeczą byłoby zbadanie i wyjaśnienie sprawy. Było to tym łatwiejsze, że podałem wszelkie dane identyfikacyjne procesu. Prawidłowe działanie wymiaru sprawiedliwości powinno być kwestią najwyższej wagi państwowej, a sprawa jest poważna. Tymczasem, w odpowiedzi otrzymałem od Sądu Najwyższego pismo uchylające się od wszelkiej odpowiedzialności. Jak się wydaje, obłęd dotknął również tę instytucję.

Moje dobrze udokumentowane zawiadomienie o oszustwach sądowych, złożone w Ministerstwie Sprawiedliwości 10 września 2007r, zostało zignorowane a sędziowie odpowiedzialni za nadużycia nadal prowadzą sprawy wymienione w zawiadomieniu. Odnieść można wrażenie, że w Polsce jedynym sędzią, któremu można uniemożliwić dalsze szkodzenie, jest sędzia meczów piłkarskich a w państwie, którego Pan jest głową, ma miejsce system kastowy równych i równiejszych.

Szanowny Panie Prezydencie, pozostaję w nadziei, że przynajmniej w Pana otoczeniu jest garść osób niedotkniętych epidemią, którzy będą w stanie zapoczątkować sanację służb państwowych.

W razie potrzeby służę obszernymi informacjami.

Bogdan Goczyński

W załączeniu:
Korespondencja z Sądem Najwyższym

Do wiadomości:
Pismo internetowe Afery Prawa, www.aferyprawa.com

W załączeniu typowe powielane pismo z SN Danuty Mysłowskiej - kogoś kto podpisuje się jako specjalista (chyba od przekrętów :-) ponieważ z reguły pracownicy Ministerstwa są tam " z układów" a nie dlatego że posiadają jakąś wiedze a o specjalizacji to trudno marzyć...

Wybrane artykuły interwencyjne:
Walka Dawida z Goliatem - mafią wymiaru "sprawiedliwości". Zawiadomienie Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie o przestępstwach sędziów i biegłych sądowych.

Ojciec bez szans w polskich sądach - haracz dla wymiaru (nie)sprawiedliwości - z cyklu patologie polskiego sądownictwa.
Walczymy o prawa dzieci Bogdana Goczyńskiego do normalnego życia i rodzinnego. Korespondencja z sądem.
Fałszywie oskarżony i nękany przez wymiar (nie)sprawiedliwości – pismo interwencyjne do Prezesa Sądu Apelacyjnego w Warszawie
Goczyński - ojciec który walczy o kontakt ze swoimi dziećmi zostaje skazany na badania psychiatryczne!?! - to już jest nie tylko nieetyka sędziów...
Tragiczny Stan Polskiego Sądownictwa Rodzinnego Wywiad dla AFERY PRAWA - z Jackiem Sztajerem, prezesem Stołecznego Stowarzyszenia Obrony Praw Ojca – SSOPO. Rozmawia Bogdan Goczyński.
Sędziowie idioci wysyłają zdrowych ludzi do psychiatryku
Ofiary polskiego sądownictwa i fikcyjny Trybunał

Test na sprawdzenie etyki urzędniczej - czy prowadzący Twoją sprawę sędzia lub prokurator jest skorumpowany?

Nagrywanie posiedzeń sądowych - czy sędzia może odmówić ? - z cyklu patologie systemu sądownictwa. Tylko wpadka niekompetentnej blondynki? Iwona Paczosa - sędzia z Sanoka.

Biegli sądowi są jedną z najbardziej skorumpowanych grup - w polskich sądach kwitnie korupcja - raport Transparency International.

PORADY - WYŁĄCZENIE SĘDZIEGO

Rzeszów. Pelc Artur - sędzia Sądu Okręgowego w Rzeszowie, Żak Jacek - dębicki prokurator - kolejni urzędnicy chorzy psychicznie? - skazani za niewinność - z cyklu patologie organów (nie)sprawiedliwości.

EUROFARM - jak syndyk Włodzimierz Bernacki rozkradł firmę Witolda Duchiewicza - czyli wielomilionowy przekręt syndyka przy sprzedaży Osiedla Przylesie EUROFARMU

Centralne Biuro Śledcze w Katowicach - zawiadomienie o przestępstwach adwokata Jacka Sobczaka, prokurator Beaty Książek itp. członkach śląskiej mafii.

Głogów - numer na pedofila przez skorumpowanych prokuratorów: Joanna Kiełkowicz, Monika Pieczonka, Bogdan Myrna, Łukasz Kudyk i psycholog Lucyna Adamowicz-Gabryś - z cyklu patologiczne organy (nie)sprawiedliwości.

TARNÓW - Jak ukryć fałszerstwa w księgach wieczystych? - tylko NIEKOMPETENCJA SEDZIÓW?

Czarna i Polana to miejscowości w Bieszczadach. A tam panuje dzika przyroda i zdziczali urzędnicy....

BYSTRZANOWASKI JANUSZ - oszustwo adwokata z Tarnowa - spacjalista w okradaniu staruszków?

TARNÓW - Jak ukryć fałszerstwa w księgach wieczystych? - tylko NIEKOMPETENCJA SĘDZIÓW?

Sanok - przekręt "na wariata" w wykonaniu v-prezesa SSR Mariusza Hanusza i prokuratora Adama Sawickiego - z cyklu patologie organów (nie)sprawiedliwości.

Z cyklu "patologia systemu sądownictwa" - KOLEJNY DOWÓD NIEETYKI SĘDZIÓW KROŚNIEŃSKICH: niby etycznego należącego do śmiesznej kliki wzajemnej adoracji IUSTITIA? przewodniczącego wydz. karnego ARKADIUSZA TROJANOWSKIEGO

Pozew o odszkodowanie za przewlekłość postępowania sądowego - z cyklu "patologie systemy sądownictwa"

Rzeszów - Sąd Wydział Karny - kolejny dowód niekompetencji i stronniczości prawniczej - psia sprawa tajemnicą państwową, czy może tajemnicą korupcji sędziowskiej!?! Czy wice-prezes Sądu Rejonowego w Rzeszowie Tomasz Mucha i sędzia Piotr Popek zakupili swoje aplikacje sędziowskie? - z cyklu patologie systemu sądownictwa.

93 procent Polaków uważa, że ich kraj jest skorumpowany - sondaż Rzeczpospolitej
ŁAPÓWKOLAND -
Pięć miliardów dolarów jest wart polski detaliczny rynek łapówkowy
Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją - Wystąpienie - prezesa Zarządu Głównego Tadeusza Wolnego na Ogólnopolskiej KONFERENCJI anty – korupcyjnej z otwartą dyskusją obywatelską organizowanej w dniu 8.10.2006 r.
Ruch Normalne Państwo - walka z korupcją urzędników państwowych
SPRAWA ROMANA KLUSKI - PREZESA OPTIMUSA
Etyka zawodowa- jak osądzamy prace urzędników? Mamy typowe szambo w polityce i w sądach - tak oceniają ankietowani Polacy.
KORUPCJA - DYWAGACJE DLA NIEUŚWIADOMIONYCH PRZYSZŁYCH BIZNESMENÓW
Jakie jest nastawienie społeczeństwa do korupcji i nadużyć wśród urzędników zajmujących wysokie stanowiska.
KORUPCJA, rzecz w Polsce normalna i oczywista?... nawet Namibia, Białoruś czy Mauritius są mniej skorumpowanymi krajami...

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~DearWist
10-03-2017 / 03:51
~DearWist
10-03-2017 / 00:44
~Destrie
18-02-2015 / 20:22
its edtriallpacks.com quite certain listed below toppharamacy.com criteria window between drugssonline.com increased blood testosterone bestdrugustore.com harmful side
~Kaylie
04-01-2015 / 17:19
This artlice keeps it real, no doubt. fpgdmfzrum.com [url=ztggibym.com]ztggibym[/url] [link=bukqytewaih.com]bukqytewaih[/link]
~Clara
04-01-2015 / 16:28
Your story was really infoimatrve, thanks! dcysleznd.com [url=fsodir.com]fsodir[/url] [link=hcsaetxw.com]hcsaetxw[/link]
~Jake
24-12-2014 / 04:59
~Jagadish
20-12-2014 / 12:41
Hey, that's the grttseea! So with ll this brain power AWHFY?
~Pannelal
20-12-2014 / 12:34
Awesome you should think of somnthieg like that