DOKUMENTACJA ZOSTAŁA OPUBLIKOWANA 
 CELEM   PROCESOWEGO ZAŁATWIENIA  PRZEZ
  PROKURATORA GENERALNEGO I  MINISTRA  SPRAWIEDLIWOŚCI

 

 SPRAWA ICo 39/00-to trzecia strona przekrętów sędziego M. Olszewskiej
Sędzia nawet nie jest w stanie odpowiedzieć sensownie na moją skargę. Nie jest to fachowo napisane, ale ja nie jestem prawnikiem, a w takim wypadku sąd zobowiązany jest do udzielenia porad, a nie tak jak sędzia Olszewska manipulować prawem. Za te przekręty - rażące naruszenia prawa, uchybienia godności sędziego - wnoszę o przekazanie sprawy do Sądu Dyscyplinarnego. 

Zgoda na przekręty komornika doprowadziły do tego, ze  zawiadomienie o przestępstwie defraudacji popełnionym przez komornika L. Pankiewicza przy Sądzie Rejonowym w Brzozowie otrzymała prokuratura isąd. Przekrety komornika zawsze były kryte przez sędziów tego sądu - czy z tajnych wysprzedaży coś  dostają to inna sprawa. Wyjaśnieniem miał się zająć prokurator Marcinkowski - miał okazję oczyścic z zarzutów swoją rodzinę, ale znaleziono innego kozła ofiarnego - prokuratora Zbigniewa Piskozuba. Na postawione zarzuty zwyczajowo nic nie potrafił wyjaśnić, a swoje "postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia"  jakkolwiek udokumentować, czyli następna typowo stronnicza decyzja mająca na celu ukrycie, jakby nie było, poważnego  przestępstwa. Następny prokurator współdziałający z przestępcami?

Oczywiście kwestionuję to Postanowienie

Sędzia M. Olszewska wprawdzie przyznała mi adwokata z urzędu, czym przyznała się do oszustwa w datach, jednak nie ma on ani telefonu, ani komputera i mieszka w jakiejś zapadłej miejscowości co uniemożliwia mi jakikolwiek kontakt pomimo wielokrotnych prób. Czy to jeszcze jedna manipulacja prawem to się okaże. Na razie brak działania sądu - przerwa wakacyjna. Przypuszczam, ze po opublikowaniu coś się ruszy..
Na pewno dopiszę i uzupełnię brakujące dokumenty.

Nastała przerwa wakacyjna - potrwa zapewne wiele miesięcy..
do strony poprzedniej

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: sprawiedliwy@hoga.pl

POWRÓT