Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 08-06-2011

Zbrodniczy system sądowy. TVG-9 - wywiad Klaudiusza Wesołka z Bogdanem Goczyńskim

Ostatnio miałem okazję gościć u siebie Pana Klaudiusza Wesołka z jego telewizją TVG-9. Powiedziałem bez ogródek (prawie) co sądzę o wymiarze sprawiedliwości i jego mafijnych strukturach.  Nie bawiłem się w politpoprawną retorykę o niezawisłości sędziów. Ostatecznie ktoś musi to nazwać  po imieniu, wystarczy udawania, że nie ma problemu. Pozostaję w cichej nadziei, że w końcu sprawy, o których na razie mówię sam, staną się przedmiotem debaty publicznej, po czym nastąpią konkretne zmiany. Do tego potrzebne  jest jednak najpierw zrozumienie sytuacji a następnie działania obywatelskie. Nie łudźmy się bowiem, że obecna władza cokolwiek zmieni na naszą korzyść. Ci ludzie są zbyt skorumpowani, mają zbyt wypaczone umysły. Te działania musimy podjąć sami.

Polecam Państwu dwie części nagrania Telewizji TVG-9 Pana Klaudiusza Wesołka.

Bogdan Goczyński o zbrodniczym systemie sądowym cz. 1

Bogdan Goczyński o zbrodniczym systemie sądowym cz. 2

Bogdan Goczyński

Więcej:


Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Rafał ze Szczecinka
12-06-2011 / 00:48
Film i publikację A.P. dedykuję Prezydentowi R.P. Rzecznikowi Praw Obywatelskich. Ministrowi Sprawiedliwości. Prokuratorowi Generalnemu. Obecnej ekipie rządzących. Polska nierządem stoi od gór do morza a Wy ciągle bezczelnie wmawiacie społeczeństwu, że żyjemy "w demokratycznym Państwie prawa". Dość Waszej obłudy i cynizmu. Czas to zmienić. Sędziów i prokuratorów przestępców pod Sąd. Łącznie ze skorumpowanymi przez nich adwokatami, policjantami i dyspozycyjnymi biegłymi oszustami sądowymi - psychiatrami. www.youtube.com/watch?v=wBkItO5vZhc www.aferyprawa.eu/Adwokatura/BEZPODSTAWNY-AKT-OSKARZENIA-AUTORSTWA-A
~Beatka
08-06-2011 / 22:56
Klałdiusz to tylko wesołek. Ogólnie nuda i chłam. Jakby np wywiad pszeprowadził Zygmunt Jan Prusiński to byłoby z jajcem. A tak to totalny bełkot. Największy błąd Raczkowskiego to karne usunięcie Redaktora Prusińskiego!