Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
24 października 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Wniosek do ministra sprawiedliwości o poddanie badaniom psychiatrycznym prokuratora Kazimierza Kłokockiego z Prokuratury Rejonowej w Ostródzie.

Nie tak dawno opisywaliśmy sprawę Rafała Lewickiego, ojca, który nie mogąc się pogodzić ze złym traktowaniem swoich dzieci po prostu zabrał je od matki do siebie. Pod absurdalnym zarzutem porwania własnych dzieci i narażenia ich zdrowia i życia został aresztowany, wstępnie na miesiąc. Po presji wywartej przez kolegów z Porozumienia Rawskiego z pomocą Afer Prawa, Rafał został zwolniony a sąd drugiej instancji stwierdził, że nie było podstaw do aresztu. Co więcej w ostatnich dniach całkowicie umorzono postępowanie przeciwko niemu, stwierdzając że przestępstwa nie było. Uczynił to ten sam sąd, który wcześniej zatwierdził wniosek prokuratora o tymczasowym areszcie. Widać wyraźnie, że urzędników organów władzy i funkcjonariuszy prokuratury w Ostródzie należałoby w trybie pilnym odizolować od społeczeństwa.

Poniżej przedstawiamy wniosek do ministra sprawiedliwości o to by prokurator Kłokocki został poddany badaniom psychiatrycznym.


dnia 21 stycznia 2010r.

Ministerstwo Sprawiedliwości

Al.Ujazdowskie 11

00-567 Warszawa

Wniosek o badanie psychiatryczne prokuratora Kazimierza Kłokockiego z Prokuratury Rejonowej w Ostródzie, w związku ze sprawą o sygn. akt. IIkp 535/09 i 1 Ds. 1892/09?

Niniejszym proszę o pilne zbadanie psychiatryczne prokuratora Kazimierza Kłokockiego z Prokuratury Rejonowej w Ostródzie w celu stwierdzenia:

1. Czy cierpi on na niedorozwój umysłowy, chorobę psychiczną, bądź innego rodzaju zakłócenia czynności psychicznych?

2. Czy w chwili popełnienia zarzucanych mu czynów miał on zachowaną zdolność rozpoznania ich znaczenia i kreowania swoim postępowaniem, jeśli nie to w jakim stopniu była ona ograniczona?

3. Czy w przypadku zaistnienia przesłanek z art. 31 § 1 i 2 kk pozostawienie w/w na wolności zagraża porządkowi prawnemu?

4. Czy w aktualnym stanie zdrowia w/w może brać udział w czynnościach procesowych oraz czy w toku postępowania jego poczytalność nie budzi wątpliwości?

UZASADNIENIE

Wymieniony Kazimierz Kłokocki w dniu 23 grudnia 2009r. nakazał aresztowanie mnie, przy zarzutach niemających żadnego oparcia w faktach. W szczególności oskarżył mnie o uprowadzenie moich własnych dzieci, podczas gdy miałem i mam pełnię władzy rodzicielskiej. Oskarżył mnie również o narażenie moich dzieci na utratę życia lub zdrowia bez jakichkolwiek dowodów w tym względzie. Było porost przeciwnie. Dzieci moje, gdy były pod moją opieką były zadbane i bardzo związane ze mną, na dowód czego mogę przedstawić zeznania świadków, w tym personelu Biura Rzecznika Praw Dziecka, dokąd udałem się w listopadzie 2009r. po przejęciu synów pod moją opiekę.

Prokurator złamał prawo przetrzymując mnie w areszcie 72 godziny bez nakazu sądowego i bez jakiegokolwiek uzasadnienia. Jego wniosek o tymczasowy areszt wobec mnie, został odrzucony przez Sąd Okręgowy w Elblągu, jako bezzasadny.

Zachowanie się prokuratora Kłokockiego, arbitralne aresztowanie mnie oraz grożenie aresztem mojej rodzinie, mogą świadczyć o poważnych zaburzeniach psychicznych wyżej wymienionego. W związku z szerokim zakresem władzy jaki posiada prokurator Kłokocki, stanowi on zagrożenie dla społeczeństwa. Dlatego w trybie pilnym należy go odsunąć od wykonywanych obowiązków i poddać badaniu psychiatrycznemu.

podpis nieczytelny

"Rafał Lewicki wolny. Organom kazano odpuścić" ?

Porozumienie Rawskie.

Protest ojców przed więzieniem.

Łapy precz od Rafała Lewickiego. Prokurator Kazimierz Kłokocki z Ostródy zamyka przykładnego ojca.

Kim są obecni nietykalni? Prokurator Kłokocki.

Właśnie porywam swoich synów! Ojciec bierze sprawy w swoje ręce.

SS (służby sądowe) atakują. Aresztowania ojców.

Wigilia u Tuska. Czy SS (Służby Sądowe) potrafią mówić ludzkim głosem.

Polska prokuratura i sądy. Specjaliści od prowokacji, fałszywych oskarżeń i rozbijania rodzin.

Jak sądy niszczą polskie rodziny.

Współudział urzędników Ministerstwa Sprawiedliwości w promowaniu metod rozbijania rodzin

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~rolex replica
03-12-2016 / 03:22
Since its inception in 1755, Vacheron Constantin www.web-farm.co.uk has never stopped production, is the world's oldest manufacturer of watches. www.toprolexsreplicauk.co.uk The brand launched first gold Chronograph can be traced back to 1928, this is www.replicaonlinesuk.org.uk the Harmony series and pillow shaped appearance and contemporary design inspiration. Elegant design case through remodeling the line equipped with high complexity and excellent function of complex movement.
~duanxiaomei
16-03-2016 / 04:05
The www.highqualitywatch.co.uk replica watches uk is powered by two Japanese quartz movements – a feature that Alm says is key to the quality of the design."I personally started looking at movements back in 2013 because of my own interest," said Alm. "It's been a tough process to find a manufacturer that could deliver a quality based on our requirements."Seconds by Nocs Atelier Both the rose gold and silver versions of Seconds are available now at Dezeen www.moveyourmind.co.uk swiss replica watches Store.
~darrendemers12
09-04-2015 / 09:29
Nie tak dawno opisywaliśmy sprawę Rafała Lewickiego, ojca, który nie mogąc się pogodzić ze złym traktowaniem swoich dzieci po prostu zabrał je od matki do siebie. www.getyournjexpiredhomesold.info www.homesforsaleinspringfield.info www.homeycomob.info www.homenrg.info www.theparisilawfirm.info www.parisilawfirm.info www.sezalaw.info www.dereklawless.info www.explodeyourlawpractice.info Pod absurdalnym zarzutem porwania własnych dzieci i narażenia ich zdrowia i życia został aresztowany, wstępnie na miesiąc. Po presji wywartej przez kolegów z Porozumienia Rawskiego z pomocą Afer Prawa, Rafał został zwolniony a sąd drugiej instancji stwierdził, że nie było podstaw do aresztu. Co więcej w ostatnich dniach całkowicie umorzono postępowanie przeciwko niemu, stwierdzając że przestępstwa nie było. Uczynił to ten sam sąd, który wcześniej zatwierdził wniosek prokuratora o tymczasowym areszcie. Widać wyraźnie, że urzędników organów władzy i funkcjonariuszy prokuratury w Ostródzie należałoby w trybie pilnym odizolować od społeczeństwa.
~radvollus355
11-06-2011 / 21:12
Szanowny Panie Ministrze Sprawiedliwości ! Jakkolwiek by Pan nie chciał patrzeć na słowa które tu przytoczę , nie da się ukryć że jesteśmy wychowankami tej samej sławetnej Alma Mater Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Prawa , ale to, co dziś czynicie , jest hańbą dla całej braci prawniczej !!! Jest profanacją prawa !!! Jest kompromitacją i jakkolwiek dzisiaj odbywają się JESZCZE pokojowe manifestacje , kiedyś Ci ludzie mogą nie wytrzymać i nad tym powinniście się zastanowić , oby nie powtórzyła się historia !! tego już za wiele !!!
~radvollus355
11-06-2011 / 21:10
Szanowny Pani Ministrze Sprawiedliwości ! Jakkolwiek by Pan nie chciał patrzeć na słowa które tu przytoczę , nie da się ukryć że jesteśmy wychowankami tej samej sławetnej Alma Mater Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Prawa , ale to, co dziś czynicie , jest hańbą dla całej braci prawniczej !!! Jest profanacją prawa !!! Jest kompromitacją i jakkolwiek dzisiaj odbywają się JESZCZE pokojowe manifestacje , kiedyś Ci ludzie mogą nie wytrzymać i nad tym powinniście się zastanowić , oby nie powtórzyła się historia !! tego już za wiele !!!