Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ZGWAŁCONA PRZEZ NAWIEDZONYCH MOHEROWYCH I KLER Wielokrotnie gwałcona 14-latka - tylko dowodem głupoty "nawiedzonych moherowych"?

Trauma, którą przeżyła to dziecko to za mało dla "moherowych babek" którzy wszystko robią żeby to dziecko nie wróciło do normalnego życia, do społeczeństwa, żeby dziewczynka odzyskała równowagę psychiczną i zaczęła normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Ze sprawy jak najbardziej osobistej zrobiono sobie typową komunistyczną propagandę.
Już dawno kler podpadł za to że zagląda pod pościel kto z kim i jak to robi.
Ale taka nagonka na bezbronne dziecko to już szczyt debilizmu.
Czy ta dziewczynka musi popełnić samobójstwo żeby została uznana wina "nawiedzonych" !?!

PAP info - Wspólnicy gwałcicieli

Zgwałcona czternastolatka przyjechała do warszawskiego szpitala, by usunąć ciążę. Ale krok w krok za nią podążał ksiądz i działaczki z organizacji obrońców życia. Postawili zarzut nakłaniania małoletniej do aborcji, prokuratura bada sprawę. A zabieg się nie odbył - pisze "Gazeta Wyborcza".

Czternastoletnia Agata ma prawo do legalnej aborcji, gdyż ciąża jest wynikiem gwałtu. Potwierdziła to lubelska prokuratura.
Dziewczyna chciała dokonać aborcji w Lublinie, gdzie mieszka. Jednak dwa szpitale odmówiły. W jednym z nich podczas rozmowy dziewczyny i jej matki z ordynatorem nagle pojawił się ksiądz. Zaczął przekonywać nieletnią, że powinna urodzić.
Od tej pory księża, kobiety i psycholodzy z organizacji antyaborcyjnych nie dają jej spokoju. Dlatego matka Agaty poprosiła o pomoc Federację na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, która pomagała znaleźć szpital, w którym dokonają zabiegu. Miał się odbyć w tym tygodniu przy ul. Inflanckiej w Warszawie. Dziewczyna przyjechała w środę rano. Według przedstawicielek Federacji następnego dnia w szpitalu pojawił się ksiądz z Lublina i kobiety z organizacji pro-life.

Według opowieści pracowników szpitala, gdy do lecznicy przyjechali przeciwnicy aborcji, rozpętało się piekło. To był koszmar - opowiada pracownica. Oni ją zaszczuli. Prócz księdza pojawili się także dziennikarze albo z radia Maryja, albo z Telewizji Trwam. A kobiety z organizacji antyaborcyjnej okupowały sekretariat.
Dyrekcja szpitala potwierdza, że pacjentka leżała na oddziale, ale do zabiegu nie doszło.

Otrzymaliśmy faksem pismo z sądu, że zabieg nie może się odbyć, dlatego pacjentka została wypisana - mówi Janusz Siemaszko, dyrektor szpitala przy Inflanckiej. Jakie pismo? Dyrekcja nie chce pokazać, zasłaniając się tajemnicą lekarską. Nieoficjalnie "GW" dowiedziała się, że chodzi o postanowienie sądu rodzinnego o umieszczeniu małoletniej w Pogotowiu Opiekuńczym w Lublinie na czas zakończenia sprawy o pozbawienie matki Agaty władzy rodzicielskiej.

Postępowanie związane ze zgłoszonym podejrzeniem przestępstwa nakłaniania do aborcji prowadzi Prokuratura Warszawa Śródmieście- Północ. Trwają przesłuchania świadków - mówi Agnieszka Muł, szefowa tej prokuratury.

Komentarz prawniczy oparty na precedensach w krajach cywilizowanych:

Zarzut nakłaniania nastolatki do aborcji jest WADLIWY PRAWNIE.
1. zgwałcona nastolatka ma co najwyżej głos doradczy w tej sprawie. O ewentualnej aborcji powinien zadecydować jej opiekun prawny albo sąd. Możliwa jest nawet aborcja wbrew woli zgwałconej nastolatki, jeśli zdaniem sądu przemawiają za nią ważne względy natury społecznej.
2. Zarzut nakłaniania do aborcji jest zasadny tylko w przypadkach (większość) gdy taka aborcja byłaby przestępstwem. Opisany przypadek jest wyjątkiem nie podlegającym ograniczeniu aborcji, bo dziecko zostało poczęte w wyniku gwałtu i rozumiem że istnieje prawomocne orzeczenie tego zajścia.
3. Pojawienie się księdza w czasie poufnej, bo objętej tajemnicą lekarską, rozmowy bez zgody zainteresowanych jest przestępstwem naruszenia tajemnicy lekarskiej, prywatności itp.

Natomiast na miejscu opiekunów zgwałconej dążyłbym do uzyskania notarialnych oświadczeń od księdza i od pań z organizacji charytatywnej o przejęciu odpowiedzialności materialnej za nienarodzone dziecko

Artur Łoboda
To wręcz symboliczny przykład "etyki" katolickiej.
Polska powstała w wyniku gwałtu dokonanego na ludach słowiańskich - zadanego przez zachodnich agresorów - posługujących się ideologią wynikłą ze starożytnej mitologii żydowskiej.
Teraz każą nam czcić ten gwałt i nieść jego ciężar. Oczywiście jako niewolnicy, poddani - którzy proszą się by niewolnikami pozostać - aż do końca świata.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.