Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 01-07-2014

Uciekać do Polski przed niemieckim Jugendamtem - porywanie polskich dzieci aprobowane przez sędziów w Lęborku i Bytowie?
 

Mowa o 14 letniej dziewczynce Alishy Melissy Stewart (obywatelce USA i RFN), która 3.03.2014 (6-ta i skuteczna próba ucieczki) uciekła z przytułku Jugendamtu do swoich rodziców po 9 miesiącach przetrzymania jej tam w izolacji od rodziców, rodziny i znajomych. Dziewczynka została przemocą zabrana z domu przez 2 aktywistów Jugendamtu w asyście 6-ciu policjantów posługujących się m.in. paralizatorami i osadzona w przytułku Jugendamtu. Alisha Melissa, która była jedynie ze względów finansowych przetrzymywana w przytułku Jugendamtu była tam świadkiem samobójstwa jednego z „podopiecznych”. Nie chciała być bezpodstawnie zabrana i izolowana od swojej rodziny, bardzo cierpiała z powodu rozłąki. W końcu zaplanowała i przeprowadziła udaną ucieczkę z Jugendamtu i z Niemiec do Polski, gdzie znalazła się w dniu 4.3.2014, w którym to razem ze swoją matką i babcią skontaktowała się mailowo z niżej podpisanym prosząc o pomoc. Alisha, jej matka i babcia uzyskali natychmiastową potrzebną pomoc Polskiego Stowarzyszenia Dyskryminacja.de, a ich sprawę nasza instytucja skierowała do znanego m.in. z głośnej sprawy niemieckiej rodziny Schandorff (wrzesień 2013) w Bytowie oraz sprawy rodziny Grychtoł (lipiec 2012) w Bytomiu mecenasa Markusa Matuschczyka, by ją nadzorował prawnie.Od czasu gdy rodzina przyjechała do Bytowa w dniu 6.03.14, wszyscy zamieszkali w spokojnym miejscu nadrabiając ukradziony im czas, a dziewczynka dochodziła do siebie po traumatycznych przeżyciach, które zaserwował jej Jugendamt. Była szczęśliwa będąc razem z bliskimi w spokojnym i bezpiecznym miejscu. Rodzina starała się o pracę w Bytowie i o szkołę dla Alishy. Wszystko szło w dobrym kierunku.

W dn. 25 maja 2014 nastąpił szok: sędzina Sądu Rejonowego w Lęborku, Wydziału Rodzinnego i Nieletnich w Bytowie, pani Chwal-Iskierska wydała na wniosek Policji w Bytowie absurdalne postanowienie, będące absolutnie sprzeczne z obowiązującym prawem dot. międzynarodowego uprowadzenia dziecka w trybie Konwencji Haskiej. Efektem ww. działań było siłowe odseparowanie dziecka w miejscowości odległej 40 km od miejsca pobytu matki i babci. Tam zawezwano Jugendamt i PCPR w Bytowie, które chciało wydać Alishę tej nagminnie łamiącej elementarne prawa człowieka organizacji. Jedynie dzięki zdecydowanemu oporowi opiekunki zastępczej, niżej podpisanego oraz Minister Anny Fotygi i posłanki Doroty Arciszewskiej-Mielewczyk (które z niżej podpisanym przybyły na miejsce w dniu 29.04.14 ok. godz. 19.00) w stos. do bezprawnego działania Jugendamtu na terenie Polski, który omijając wszelkie cywilizowane procedury dosłownie wyszarpywał dziecko opiekunce zastępczej i matce z babcią. Dwa dni później w dniu 1-go maja Alisha i jej babcia zniknęły z miejsca, z którego PCPR w Bytowie na podstawie absurdalnego, błędnego i nieprawomocnego postanowienia ww. sędziny chciał ją wydać organizacji Jugendamt z naruszeniem wszelkich procedur prawa dot. podobnych przypadków. Wg. naszej wiedzy babcia z Alishą mają się wyśmienicie, są szczęśliwe, iż poprzez tzw. „porwanie rodzicielskie” udało się zapobiec bezprawnemu wydaniu Alishy Jugendamtowi.


Sprawa rodziny Stewart staje się coraz bardziej znana w Polsce po kilku na ten temat polskojęzycznych publikacjiach. Swoje zainteresowanie przybyciem na organizowaną przez nas konferencję prasową zapowiedzieli polscy, niemieccy oraz amerykańscy przedstawiciele mediów i polityki. W sprawę złego potraktowania obywateli USA przez posthitlerowski Jugendamt i ww. sędzinę zaangażowało się na prośbę wpływowej, b. dużej i rozgałęzionej w USA rodziny Stewart (wielu wysokich rangą oficerów armii USA oraz pracownicy FBI) wielu wpływowych i znanych polityków. Konsekwencje i reperkusje szykanowania przez w tym kształcie założoną przez Adolfa Hitlera organizację Jugendamt (i umożliwienie panoszenia się tej organizacji na terenie Rzeczpospolitej Polski) tej następnej rodziny sięgną bardzo daleko o co nasze Polskie Stowarzyszenie – www.dyskryminacja.de – będzie także gorąco zabiegało.


W linkach poniżej załączam informacje prasowe dot. rodziny z portali: Prawy.pl, Fronda.pl, „Dziennika Bałtyckiego” i „Głosu Pomorza”:
 

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140430%2FPOMORZE%2F140439993

http://www.prawy.pl/z-kraju/5660-niemcy-kradna-dzieci-lapami-polskich-sadow

http://www.prawy.pl/z-kraju/5461-niemcy-rozpoczynaja-masowo-osiedlac-sie-w-polsce

http://www.fronda.pl/a/wojciech-pomorski-dla-frondapl-jugendamt-zarzucil-polskim-matkom-ze-sa-pedofilkami,35989.html

http://bytow.naszemiasto.pl/artykul/wojciech-pomorski-pomaga-kolejnym-niemcom-o-wsparcie,2206930,t,id.html?utm_source=share-nm#minus

http://bytow.naszemiasto.pl/galeria/opis/co-ciekawego-w-dzienniku-powiatu-bytowskiego-m-in-niemcach,2205262,galeria,t,id,tm.html?fb_action_ids=835929599754366&fb_action_types=og.likes&fb_ref=.UywADRu1MyA.like&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582#minus

Z poważaniem 
mgr Wojciech Leszek Pomorski

Prezes

Polskie Stowarzyszenie Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech t.z. - www.dyskryminacja.de
interweniuje
w sprawie trójki polskich dzieci zabranych przez Jugendamt polskiej rodzinie.

Mowa o znanej sprawie - pierwsza głośna rozprawa i konferencja prasowa w tej szeroko komentowanej w mediach sprawie odbyła się  w dniu 9.12.2013. Przypomnę: sprawa dotyczy trójki chłopczyków - Bartłomiej (3 l.), Tobiasz (1,5 l.), Cyprian (5 l.) - którzy zostali na podstawie donosu skonfliktowanego z rodziną sąsiada, obywatela Turcji, nocną pora i przemocą odebrani rodzicom z rodzinnego domu przez ośmiu policjantów w asyście wielu aktywistów organizacji Jugendamt.

Przemocą wyrwane z domu dzieci zostały osadzone przez działaczy Jugendamtu w przytułku, który od tego czasu jest dla nich więzieniem. Jedyny kontakt z rodzicami odbywa się w formie ciągle torpedowanych przez aktywistów Jugendamtu tzw. spotkań dozorowanych, podczas których muszą rozmawiać ze sobą tylko w języku niemieckim (mimo, że wszyscy są Polakami) i zabrania się rodzicom okazywania dzieciom jakichkolwiek uczuć, gdyż „to źle wpływa na dzieci i nie pozwala im w pełni zintegrować się z nowym środowiskiem”. W efekcie tych nieludzkich praktyk rodzina nie widzi się tygodniami. Ze względu na uzasadnione przesłanki pedofilii mającej miejsce na dzieciach w przytułku Jugendamtu toczy się równolegle śledztwo dot. molestowania dzieci Państwa Tatera przez personel przytułku.

Jugendamt nie chce oddać dzieci, gdyż pozbawiłby się intratnego źródła dochodów - pobiera za całą trójkę polskich dzieci ok. 17 tys. euro miesięcznie, a rodzicom przysyłane są do domu rachunki za pobyt dzieci w przytułku na ww. sumę (do wglądu na miejscu).

O sprawie jako pierwszy relacjonował dziennik „Fakt” w dniu 23.11.2013: link: http://fakt.onet.pl/dramat-polskiej-rodziny-w-niemczech,artykuly,430514,1.html, a następnie – po procesie i konferencji prasowej w dniu 9.12.2013 polskie media - linki: „Głos Wielkopolski”: http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/1063594,rodzina-z-pily-zostala-rozdzielona-w-berlinie,1,id,t,sa.html, „TV Trwam”: http://www.youtube.com/watch?v=uVOEffCyXf

Rodzina Tatera po zgłoszeniu uzyskała natychmiast pomoc od Polskiego Stowarzyszenia Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech t.z. - www.dyskryminacja.de, a ich sprawę od tego czasu prowadzi polsko-niemiecki adwokat mecenas Markus Matuschczyk, współpracujący z Polskim Stowarzyszeniem - www.dyskryminacja.de i doskonale znany opinii publicznej z głośnych i uwieńczonych pełnym sukcesem spraw przeciw Jugendamtowi o polskie i niemieckie dzieci, jak m.in:

- 14 letniej Niemki Antonii Schandorff uciekinierki z Jugendamtu do Bytowa w Polsce (wrzesień 2013),

- 6-cio tygodniowego Wiktorka Ciemała z Berlina (czerwiec 2013),

- rodziny Grychtoł (3 i 4 letni synowie) w Bytomiu (czerwiec/lipiec 2012 r.) i wielu innych mniej przez nas nagłaśnianych.

W imieniu wszystkich, którym leży na sercu los polskich dzieci i bezprawie jakie wyrządza się Polakom w Niemczech, serdecznie zapraszam Państwa na zorganizowaną przez nas konferencję prasową i rozprawę.

Przypominam, że organizacja ds. zarządzania dziećmi i młodzieżą "Jugendamt" w czasie okupacji Polski w latach 1939 – 45 odebrała, wywiozła do Rzeszy i zgermanizowała jak się szacuje 200 tys. polskich dzieci od rodziców, z których jedynie niespełna 20 tys. zostało odnalezionych po wojnie i repolonizowanych jak np. szeroko znany Państwu z książki „Szkoła Janczarów” Pan Alojzy Twardecki, który został nominowany do „Honorowego Członkostwa” w „Polskim Stowarzyszeniu Dyskryminacja.de”.

Z poważaniem

Wojciech Leszek Pomorski

Polskie Stowarzyszenie Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech t.z.

www.dyskryminacja.de - tel.kom.(Polska): +48-694-384-788


--
Tel: +4940-53206306, e-mail: w.pomorski@gmail.com
Adres: Wojciech Pomorski, Ernst-Mittelbach-Ring 36, 22455 Hamburg, Germany

Cel Stowarzyszenia:
Polskie Stowarzyszenie Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech t.z:
założone 18 II 2007. Zajmuje się obroną praw rodziców i dzieci pokrzywdzonych przez organizację Jugendamt i wymiar sprawiedliwości Niemiec i Austrii.
Członkowie walczą głównie o respektowanie Traktatu Polsko-Niemieckiego w Niemczech, praw człowieka w Niemczech i w Austrii i o prawo do wychowywania dzieci we własnej kulturze i języku.

Ziel des Verbandes:
Polnischer Verband Eltern gegen Diskriminierung der Kinder in Deutschland e.V.:
gegründet am 18 II 2007.Beschäftigt sich mit dem Schutz der Rechte der Eltern und Kinder, die durch die Organisation Jugendamt und die Justiz in Deutschland und Österreich diskriminiert wurden. Die Mitglieder kämpfen hauptsächlich um Einhaltung des Deutsch-Polnischen Vertrages in Deutschland, der Menschenrechte in Deutschland und Österreich sowie um das Recht zur Erziehung eigener Kinder in eigener Kultur und Sprache.

Purpose of the Association:
Polish Association Parents Against Discrimination of Children in Germany
founded at 18 February 2007. It deals with the defense of the rights of parents and children abused by the organization Jugendamt and justice in Germany and Austria. Members are fighting primarily to respect the Polish-German-Treaty in Germany, human rights in Germany and Austria and the right to educate their children in their own culture and language.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~gal anonim
02-07-2014 / 07:54
Jugendamt już dawno tu jest Zdrojewski i Gulbinowicz to zrobili.
~100nka
01-07-2014 / 07:30
obce państwo VATICANO za przegraną P0d Grunwaldem obecnie przejęło finans Rodaków. Wydymani płacą ok 2O mld zł rocznie do tego dają im swoje małoletnie dzieci. Brawo. Zostaliście P0dbici. Wasale.