Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
26 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA TV MANI I OGŁUPIA TV globalnego kłamstwa, obłudy, ogłupiania, destabilizacji, tworzenia cywilizacji roboto ludzi, świata MATRIXA...

Zabicie komunikacji i obiegu informacji między ludźmi to hollywoodski majstersztyk i największy sukces współczesnej najpotężniejszej w historii świata globalnej machiny kłamstwa i propagandy, która rzekomo w imię rozwoju komunikacji i lepszego wzajemnego zrozumienia miedzy narodami globu generuje akurat tego przeciwieństwo - niemożność jakiegokolwiek porozumienia i dogadania się, jak +/- wcześniej wspomniał tu Szan. P. Maggellan. Czyżby ciągle i celowo powtarzana była na nas z wieży Babel historia o pomieszaniu języków ?

I korci tu dodać, że PRAWIDŁOWOŚĆ ta występuje nie tylko wtedy kiedy zachodzi potrzeba porozumienia się między najwyższymi specjalistami od najbardziej zawężonych specjalności, ale za sprawą obecności zbyt wielu elektronicznych mediów we współczesnym życiu. OKALECZENIE TO - ta niemożność porozumienia się zatacza coraz szersze kręgi i dotyka już codziennej egzystencji wszystkich ludzi.

Każdy przecież zauważa, że coraz mniej między ludźmi łączności osobistej, coraz mniej wymiany myśli, opinii poglądów, zrozumienia, prób dogadania się czy zwyczajnego pogadania, że coraz więcej ludzi zaszczutych, że postępuje odizolowanie się każdego w swojej własnej indywidualnej samotności.
Czy ma to związek ze współczesnym stylem życia z tym ze kiedy po 8 godz. pracy i niewidzenia się z dziećmi, żeby być razem zabieram je do kina i kiedy siedzimy tam obok siebie przez 2godz. to czuję że wcale nie ma nas tam ze sobą razem tak jakbym chciał, że te 2 godz. w kinie jesteśmy właściwie całkiem osobno. I przez te 2 godz. każdy z nas jest z samym sobą, każdy w swojej własnej głowie myśli i każdy swoją myślą obrabia treść filmu, a jeszcze bardziej prawda jest ze to film obrabia co mamy w głowach... Przez 2 godz. nie ma między nami rozmowy, dyskusji, wspólnych zamierzeń, planów, oczekiwań, nadziej, marzeń, nie ma wielopłaszczyznowego bycia razem, wymiany myśli opinii uczuć spojrzeń, uśmiechów, ciepła i rodzinnej interakcji...

Że zamiast być razem normalnie i rodzinnie ,zamiast jakieś gry grac, rysować, wycinać kleić sprzątać szorować malować ,ciastka piec i żyć... mamy kinową jałowość... w drętwym półtransie na siedząco z wyłączoną WYOBRAŹNIĄ i z wyłączoną WIĘKSZOŚCIĄ FUNKCJI UMYSŁOWYCH dajemy się im, tym zza ekranu prowadzić na sznurku... po takich ścieżkach myślenia po jakich oni chcą nas wlec
i pozwalamy ukrytym za filmowymi obrazami hollywoockim specom od wykoślawiania charakterów umysłów i serc odwracać nam do góry nogami nasz normalny ludzki świat normalna hierarchie wartości. I tak niby razem ale bardzo bardzo osobno i od siebie daleko każdy zapatrzony w ekran we własnym wnętrzu odbiera przeprogramowanie...

Wyłączone nasze mózgi podstawiamy pod obróbkę specom przeinaczającym interesująco się zapowiadające młode umysłowości moich dzieci na tuzinkowe móżdżki pomniejszanego do roli globalnego roboto-ludo matrixa jutra.
I to umniejszanie i wykoślawianie, pranie mózgów i odczłowieczanie ludzi ma miejsce i dzień po dniu i wszędzie tam gdzie tv-wizyjny komunikator - zbliżator między wszelkiego rodzaju maniakami, i zboczeńcami, mordercami, degeneratami homoseksualistami i politycznymi hochsztaplerami jest włączony.

...I w kółko 24h/dobe,7x/tydzień w dwugodzinnych odcinkach ciągle w kółko wszystkim pokazywane jest jedno i to samo, przez 24 godz. biega po ekranie jakiś szaleniec z pukawką, żeby drugiego szaleńca zatłuc, raz za razem tuż przed upływem 2 godz. szaleniec nr.1 wypróżnia swoja pukawkę najpierw i zaraz potem wypróżnia swój gruczoł rozporkowy z jakąś damską kukłą ...chwila ulgi i koniec filmu.
I w kółko, dzień po dniu zawsze i wszędzie to samo... w aucie, w kolejce, w szkole, w restauracji w poczekalni u dentysty, na dworcu, na lotnisku i ciągle i wszędzie odbywa się to HIPNOTYZOWANIE ludzkich mas pokazywaniem polowań na ludzi, trzymaniem za rozporek i negatywnością.
I nawet już w wózku dziecinnym... dzieciakom ..matki wręczają małe komputery z ekranikami-obrazkami /gameboy/ i w parę sekund, w moment dzieciak wyłączony jest z życia w największym zapamiętaniu zapatrzony w coś tam w tej grze. I gra mały na cały gaz ... zaabsorbowany totalnie w popychanie kolorowych plamek po ekraniku,,, I od małego deformowany ,zarażany trądem... ćwiczy niskie odruchy wściekłej agresji bo wszystkie te gry sprowadzają się do: ...a popchnij to, walnij w to, kopnij w to niszcz to, zbombarduj to, rozstrzelaj to, sponiewieraj to, podeptaj mu twarz, unicestw, zniszcz to ...niby gra a właściwie trening ,trening-sesja w nienawiści... czyżby tresura .. wychowaniu soldiers PRZYSZŁYCH. Czy jak ten dzieciak tak gra czy wtedy to dziecko i ta matka są choć trochę razem z sobą? - wcale nie ,w momencie miedzy nimi mur ..2M MURU MIEDZY NIMI - ŻADNEJ WIĘZI międzyludzkiej, rodzinnej ..rezonansu żadnego żadnej więzi z matką, z otoczeniem, ze światem wokół elektroniczny postęp??? komputerowe gry dla każdego, zanik uczuć i więzi rodzinnych atrofia a przy okazji przyjaźni i życzliwości do świata też.

PROGRAMOWA DEHUMANIZACJA RODZAJU LUDZKIEGO czy w zamian za akceptacje tzw. postępu/?/i ekspansji zabawek elektronicznych w naszym życiu dostaje się nam zanik więzi rodzinnych i społecznych. Dokonuje się dyspersja, klas społecznych, społeczeństwa, związków grup, dokonuje się jakby bloku piaskowca=społeczeństwa rozpad w sypkie pojedyncze i b. jednakowe miliony samotnych ziaren piasku.. I znikają prawdziwe ludzkie i międzyludzkie rozmowy, przepływy ludzkich emocji, emocjonalnych energii i ludzkiego ciepła. I coraz każdemu zimniej i samotniej na tym świecie i wraca era lodowców w międzyludzkich układach i coraz bardziej nieludzki staje się ten świat.

A jeszcze nie tak dawno ludzie żyli po ludzku, byli dla siebie obecni ,rozmawiali, dyskutowali, wymieniali poglądy bawili się przebywali z sobą chętniej.
Dziś nawet sąsiedzi czy znajomi z pracy, ze szkoły, z dzieciństwa... nikt za bardzo nie chce z nikim gadać.
..ZASZCZUCI, ZAPĘDZENI W KOZI RÓG W POSZUKIWANIU NOWYCH BODŹCÓW, MAJAKÓW, PRZYWIDZEŃ LEPSZEGO ŻYCIA DLA POZORÓW ROZRYWKI zagonieni przed swój TV ekranik zamykają się W SWOIM BOKSIE, KLATCE, /M3/4/ I W SOBIE. I W ZAPAMIĘTANIU CHŁONĄ Z TV W SIEBIE GŁUPOTY , TOKSYNY I KŁAMSTWA..

DZIŚ 99%.ludzi 99% ich wiedzy o świecie poza progiem własnej klatki/celi?/czerpie z GENERATORA KŁAMSTW i maszynki do prania po mózgach - z.TV. Z tego narzędzia OKŁAMYWANIA I OGŁUPIANIA MAS I NAS Z TV ODBIORNIKA i jeszcze 90% ich bierze to za dobra monetę.. i oddają za to za te zach. szajsy w aluminiowe poowijane złotka ..swoje pieniądze /oplaty/obcym TV sieci właścicielom za szajsy oddają. I CHŁEPCĄ GŁUPOTY... PO CZYM GŁUPOT OCHŁEPTANI WYBIERAJĄ PRZYGŁUPA NAM, choćby TUSKA platfuska. Mogilnie wiec i znikąd ratunku nie widać.

I pozostaje tylko JEDEN sposób ocalenia i uchroniona się od ZBIOROWEJ CHOROBY UMYSŁOWEJ I UWIĄDU MÓZGÓW.....szybka nacjonalizacja mediów i WYKOPANIE wychowanych na zachodzie managerów i folksdojczskich, pseudo-polskich pseudo-polityków.

z poważaniem
Znachor

Czym dla nas jest MATRIX ?

1. Systemem wartości Kultury, który zniewala jednostki, które mogą się wyzwolić jedynie mocą zbiorowej Kontestacji i obalenia Fałszywych Bóstw. System pozornych "motywatorów" w sztuczny sposób popychających jednostki do spędzania życia, w kołowrocie fałszywych potrzeb, i realnej ofiary by im sprostać. (pogląd Marcina Majewskiego).

2. Postacią Matki, która zniewala nas Swoją Dobrocią i Opiekuńczością, poczuciem bezpieczeństwa, przez co nigdy nie zdobędziemy się , na wyrwanie ku Światu Autonomiczmemu i Niezależnemu, Światu własnej Wolności. Wyzwolenie się z Matrixu w takiej wizji to wyzwolenie się z obłędnej chwilami potrzeby poszukiwania bezpieczeństwa i dobrobytu za cenę psychicznej i fizycznej zależności. (Głos Henryka)

3. System masek, i póz jakie przybieramy wcielając nie swoje cele. System powszechnego znieczulania, wobec rzeczywistości taką jaka ona jest. System rozpraszania jednostek i Stawiania ich osobno wobec Monstrum Systemu, który Wyzwolił się spod Ludzkiej Świadomej Kreacji i Formuje się Sam, zmuszając do podległości poddane mu jednostki. Systemem Wartości pozornych, wytwarzanych Wirtualnie , które wypierają to co ludzkie i pełne zwykłych ludzkich uczuć. (głos Dorren.)

4. System Wartości wciskany niedojrzałemu organizmowi w rodzinie. Efekt skrzywionego wychowania nastawionego na realizacje ''celów społecznych" a nie potrzeb naszych dzieci "bo przecież muszą wyjść na ludzi" . Problem braku Wartości Autentycznie przeżywanych w rodzinie, i wartości które tłuczone w słowach stają się tylko martwymi sloganami . (pogląd Ani Pietury)

5. System reguł który wytwarzany jest przez cząstkę ludzkiej świadomości, regulujący przepływ energii zbiorowej. Świadomość Istnienia Matrixu dociera do nas wtedy gdy ta cząstka zbiorowej świadomości (forma życia) zaczyna przerastać jej drugą składową (treść życia) w sposób emocjonalnie dojmująco odczuwalny. Wtedy słowa Stają się puste, i Matrix przechodzi z Argumentacji Żywym Mitem, na argumentację prostą siłą i równie prostym zastraszaniem. Matrix obowiązuje pierwszorzędna Idea Sprawiedliwości/Niesprawiedliwości. Natomiast "Siły Życia" że tak to ujmę operują na "wielkości kanałów przepływania żywej energii" i tu możemy objąć to ideą Wolności/Zniewolenia. Matrix jest sposobem zbiorowego znieczulania na "rzeczywistość" taką jak ona jest (pogląd Rodmana po wysłuchanej Audycji)

Jak wyzwolić się spod Matrixu.

1. Przebudowywując System Społeczny, obalając jego represyjne formy Kultury. Przejęcie kontroli nad Matrixem nie jest spod jego Władzy wyzwoleniem. (M.M.)
2. Przez Inicjację do Świata Męskiego , i obalenie Wizerunku pożerającej wszystko Macicy. (H.K.)
3. przez budowanie Wewnętrznych "prawdziwych" światów Autonomicznych, (ostoi przede wszystkim w NAS SAMYCH i naszych najbliższych), i instrumentalizację Świata MATRIXU na zewnątrz realizującego wyłącznie nasze cele materialne. A tym sensie Świat zewnętrzny będzie zawsze światem bezdusznych Agentów. Przejęcie kontroli nad Matrixem Wyzwala Nas. (D.)
4. Nie wiem jaka jest opinia Ani w tym względzie, nie ujawniła się w czasie Audycji. Ale było coś o Wyzwoleniu przez zapewnienie sobie warunków materialnych na Samodzielną i niezależną egzystencję.
5. Matrix staje się zagrożeniem gdy staje się NIESPRAWIEDLIWY, a stać się może takim tylko wtedy gdy włączy się weń "całkiem nieformalne, bo życiowe pożądanie ZNIEWALANIA INNYCH". Wyzwoleniem spod Matrixu może przynieść wyłącznie WALKA (R.)

Ze swej strony Wyróżniam 2 fazy Ekstremum wobec Matrixu.

1. "Stary Świat umiera". Jego Mity stają się dla jednostki puste. Ze słów wypierane jest ich pierwotne znaczenie. Przekazy jakie do niej docierają zaczynają brzmieć złowrogo . Traci ona ufność w pierwotną jednowymiarową prawdziwość Światoobrazu.

Wraz z narastającą nieufnością, i próbami .... odskoczenia od wyjaławiającej się Komunikacji ze Starym Światem , rośnie agresywna Walka Systemu o .... przywrócenie" Starej Wymiany energetycznej. Napięcie narasta. I nadchodzi moment WYŁĄCZENIA JEDNOSTKI ze Wspólnoty. Jest to Pierwszy kryzys i pierwsza "energetyczna wojna". Całkowicie defensywna i dla większości przegrana. Sytuacja Ekstremalna, która najczęściej kończy się zastraszeniem i powrotem do "matczynego łona" zalęknionych buntowników. Tak jest z większością, ale nie ze wszystkimi. Śmierć starych Znaczeń i Starych Wartości, można jeszcze przetrwać. Przeżyć w gnijącej skorupie, w jakimś przypadkowym okopie, nieprzypadkowej Cząstce własnego Istnienia.

2. Jeśli to przetrwamy czeka nas .... budowanie własnego Świata na nowo, od całkowitego minimum, ad Stanu Anamnezji w Świecie Znaczeń i Bytów. Od zera.

I gdy coś takiego zaczyna się składać do kupy, nieubłaganie musi nadejść moment gdy do "2 wojny" Stanąć musimy po raz drugi. Tym razem konflikt ten siłą musi dorównać poprzedniej eksterminacji przez siły zewnętrzne. I tą Wojnę musimy wywołać Sami. Wojnę o prawomocne Istnienie Naszego Świata .... w naszych oczach.

I musimy dojrzeć , aby na coś takiego było nas kiedykolwiek stać.
A co Wy o tym sądzicie ?

RODMAN

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.