Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
30 listopada 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA MANIPULACJE I MATACZENIE DZIENNIKARZY GAZETY WYBORCZEJ.

Stoczniowcy demonstrują przed Ministerstwem Skarbu a koszerna GW bezkarnie manipuluje faktami.

Przedstawiamy wyraźny dowód jak koszerna GW manipuluje informacjami, wciska kit i oszukuje czytelników.

Wojciech Karpieszuk dziennikarz GW pisze na temat demonstracji w Warszawie w dniu 2008-06-20
Przeanalizujmy, co ukrywa, gdzie manipuluje i czym bajeruje warszawska GW.
W.K pisze dużymi literami w tekście pt. Demonstrujący stoczniowcy palili opony przed Ministerstwem Skarbu
Wczoraj przez Warszawę przeszły trzy demonstracje.
AP. A może by tak nierzetelny dziennikarz Karpieszuk tak na początku poinformował czytelników kto demonstrował, jakie były postulaty manifestujących, co na to władza? Tego oczekuje się od rzetelnego dziennikarza, ale niestety do takich jak widzimy nie zalicza się Karpieszuk...

GW; czytamy: Najbardziej dali się we znaki stoczniowcy z Gdańska, którzy pod Ministerstwem Skarbu palili opony i rzucali jajkami.
AP; Pytamy: a jak sprawdził to W.K. - a może to nie byli stoczniowcy ale pejsaci prowokatorzy? - wszak mieli maski...

GW; Zamiast zapowiadanych kilku tysięcy do Warszawy autokarami z Gdańska przyjechało ok. 150 osób.
AP tylko dlaczego inne media wspominają o wielokrotnie większej liczbie - kto tu manipuluje nie tylko ankietami?

GW; Protestowali m.in. przeciwko zwolnieniom w Stoczni Gdańsk. Skarżyli się również w petycji do premiera, że "nieprzychylni stoczni urzędnicy sfałszowali dokumentację o pomocy publicznej i tak spreparowane dokumenty przesłali do Unii Europejskiej".
AP; cały protest w jednym zdaniu... dziwne że dla powiedzenia jednego zdania stoczniowcy aż z Gdańska do Warszawy jechali. Jak z relacji wynika nie mieli po co....

GW; Swój protestacyjny maraton rozpoczęli pod Ministerstwem Skarbu. Tam kilku z nich, z zakrytymi twarzami, podpaliło opony. Przez kwadrans, zanim nie przyjechała straż pożarna, nad Kruczą unosiły się kłęby czarnego dymu. W stronę gmachu poleciały jaja. Demonstranci krzyczeli: - Złodzieje, Złodzieje! Po chwili ruszyli, kilku wyraźnie chwiejnym krokiem, pod Sejm i Kancelarię Prezydenta. Po drodze wyśmiali wycieczkę ortodoksyjnych Żydów, a do dwóch mężczyzn, którzy stali w majtkach na balkonie, krzyczeli: "Pedały, schowajcie się do domu!".
AP; No i przypadkiem mamy wyjaśnienie skąd wzięły się opony i kto je podpalał - inaczej po co ortodoksyjni Żydzi stawili by się pod Ministerstwem Skarbu "w odpowiednim momencie"? Każdy normalny człowiek ucieka z miejsc gdzie może oberwać. No i ten chwiejny krok... i pedały... chyba domyślamy się czyja to robota.

A dowód mamy w zamieszczonym do tekstu zdjęciu - wyraźnie widzimy pijanych i pedałów opisywanych przez W. Karpie-szuka. My się też nie możemy doszukać...

GW; Pod Kancelarią Prezydenta apelowali już do Lecha Kaczyńskiego o pomoc w ratowaniu Stoczni Gdańsk. Z kolei pod kancelarią premiera odśpiewali hymn. Zapowiedzieli, że jak nic nie załatwią, to do Warszawy jeszcze wrócą.
AP; A ci pejsaci o co prosili? - może nam GW coś na ten temat doda?

GW; Wczoraj pod Ministerstwem Zdrowia protestowało także kilkuset pracowników sanepidu. Żądali podwyżki płac. A związkowcy, głównie z Sierpnia '80, przeszli spod Pałacu Kultury, Marszałkowską pod Sejm i kancelarię premiera w proteście przeciwko proponowanym zmianom w kodeksie pracy. Na swojej trasie nie spotkali się ze stoczniowcami.
AP; a co pejsaci nie zdążyli? Jakoś czuję niedosyt wiedzy po tej informacji...

GW; - Poza paleniem opon i kilkoma jajkami pod resortem skarbu demonstracje przebiegały spokojnie. Manifestacje nie spowodowały też większych utrudnień w ruchu. Czasowo zamknęliśmy Aleje Ujazdowskie - poinformował nas Marcin Szyndler, rzecznik Komendy Stołecznej.

AP. Dziękujemy dziennikarzowi GW za rzetelne, niezwykle treściwe i wszechstronne informacje o powodach i przebiegu trzech manifestacji organizowanych przez stoczniowców, pracowników sanepidu oraz związkowców Sierpnia 80. Kontem-plując tekst stwierdzamy, że naprawdę nasza wiedza o tych faktach bardzo się poszerzyła i nabrała całkiem innego kontekstu widzenia. Goje mają pracować a nie strajkować. Teraz dowiedzieli się, że koszerne Polskie media będą poruszać poważniejsze sprawy np. antysemityzm, seks i pornografia oraz oczywiście plotki o aktorach. Dla takiej wiedzy nawet mamy stosowną nazwę: "obrzezanie mózgów Gojom"...

Jak media manipulują społeczeństwem na całym świecie

i w Polsce

...manipulacji faktami przez koszernych dziennikarzy Gazety Wyborczej cdn.
Już niedługo jak manipulują i oszukują poszkodowanych media TVN i POLSAT w reportażach (niby) interwencyjnych...

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Poul
20-12-2014 / 17:13
Witam,Jest jedna ważna sprawa w kwsitei utajnienia dokumentf3w w sprawie prywatyzacji SPEC. Jacek Tittenbrun pisał w swojej pracy Z deszczu pod rynnę , że właścicielem koncernu Dalkia jest m.in. Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, ktf3rego to szanowna pani Prezydent była w Londynie swego czasu wiceprezesem. Do tego dochodzą jeszcze kredyty z tego Banku zaciągnięte w czasie jej rządf3w, rzekomo na rozwf3j miasta.