Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 września 2020
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Rafał Lewicki wolny. Sukces akcji Porozumienia Rawskiego.

Zgodnie z zapowiedzią, w piątek 20 sierpnia, ojcowie z Porozumienia Rawskiego zorganizowali pikietę przed Sądem Okręgowym w Olsztynie. Tego dnia rozpatrywane było zażalenie na zamknięcie Rafała Lewickiego w więzieniu pod zarzutem uprowadzenia swoich własnych dzieci. Gwoli przypomnienia, Rafał po prostu zabrał swoich synów na wakacje, do czego miał pełne prawo. Artykuł 113 kodeksu rodzinnego i opiekuńczego wprost nakazuje kontakt rodziców z dziećmi i daje im prawo do zabierania dzieci poza ich stałe miejsce zamieszkania. Warto dodać że „organy” nie interweniowały gdy była żona Rafała uniemożliwiała mu zabieranie dzieci na weekend zgodnie z postanowieniem sądu. Nie ulega zatem wątpliwości, że zamknięcie Rafała Lewickiego był świadomą prowokacją ze strony rzeczonych organów.

Sąd drugiej instancji w przypływie rozsądku, czasem, choć nieczęsto spotykanego w tej instytucji, stwierdził, że zatrzymanie Rafała było bezzasadne i nakazał jego zwolnienie. Było to już jego drugie zamknięcie pod tym samym zarzutem i drugie zwolnienie. Osobnicy z wymiaru jakoś nie mogą zrozumieć podstawowych zasad prawa i że nie można czynić rodzicowi zarzutu z wykonywania w sposób rozsądny i odpowiedzialny, władzy rodzicielskiej.

Ostatnio w rozmowie z jednym ze znajomych padła propozycja akcji zbierania kaftanów bezpieczeństwa dla dewiantów w togach czy to prokuratorskich czy sędziowskich. Kaftany takie można wysyłać na adres:

Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie, ul. Wojska Polskiego 35,
10-228 Olsztyn, z dopiskiem: dla użycia wobec Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe lub Prokuratury Rejonowej w Ostródzie. Kaftany nie muszą być nowe.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z pikiety.

lew.prot.11.jpg (35842 bytes) lew.prot.12.jpg (33040 bytes) lew.prot.13.jpg (31367 bytes) lew.prot.14.jpg (28788 bytes)

Afery Prawa

Sądy karne niekonstytucyjne? Ławy przysięgłych w Polsce? Telewizja społeczna 11 minut.

Zwolnić Rafała Lewickiego. Protest w przed prokuraturą w Olsztynie 9 sierpnia 2010.

Rafał Lewicki znów w areszcie.

Historia Rafała Lewickiego.

Rzeczywiste oblicze polityki prorodzinnej.

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Prateek
20-12-2014 / 12:05
Wow Katina - these look very, very yummy. How clever to make your own florews and butterflies - they look amazing - just like what you would buy in fancy cake shop. I didn't know they ran cupcake decorating courses! I bought a book on how to do some fancy ones but mine didn't quite look like the pictures in the book LOL!{{hugs}}Jocelyn