Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
22 października 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Rafał Lewicki wolny. Organom kazano odpuścić.

Jak się dowiedzieliśmy, w środę 13 stycznia Rafał Lewicki został wypuszczony zza krat. Minister sprawiedliwości wraz z „niezawisłym” sądem w Elblągu wykazali się minimum rozsądku i doszli do wniosku, że awantura się nie opłaci. Sprawa stawała się zbyt głośna. Porozumienie Rawskie protestowało u ministra. Artykuły z Afer Prawa były przedrukowywane na innych portalach wraz a dodatkowymi protestami. Rafał stawał się kłopotliwym więźniem, tym bardziej, że podstawy prawne aresztu były co najmniej wątpliwe.

Z informacji jakie otrzymaliśmy, prokuratura w swej genialności zmieniła kwalifikację „przestępstwa” z porwania własnych dzieci (art. 211 kk) na art. 160 kk (narażenie na utratę życia lub zdrowia). Jak widać, paragraf zawsze można znaleźć i trudno przewidzieć co jeszcze wpadnie to tępych esbeckich głów. Jeśli ktoś był zagrożeniem dla dzieci, to na pewno nie Rafał, lecz właśnie SS (Służby Sądowe), które siłą wyrwały dzieci z ich domu. Ojca wraz z synami spotkałem na początku listopada w Warszawie i jakoś nie widziałem żeby chłopcy się go bali. Wprost przeciwnie, byli do niego przywiązani i nie odstępowali na krok.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, Rafał Lewicki został aresztowany 23 grudnia, przed wigilią. Okoliczności aresztu wskazują na typową prowokację esbecką. Tego dnia przyjechał wraz z dziećmi na święta do rodziców. Dowiedział się wówczas o groźbach kuratorów pod adresem jego rodziny. Nieświadom niebezpieczeństwa, wybrał się do kuratorów żeby o tym porozmawiać. Nie zdawał sobie sprawy, że kuratorzy, opieka społeczna i policja wraz z prokuraturą i pokrewnymi instytucjami, to spójny system Służb Sądowych. Ludzie tam zatrudnieni, jak prokurator Kłokocki, wywodzą się albo bezpośrednio, albo w drugim pokoleniu, z urzędniczo-esbeckiej warstwy, wiernie służącej każdej władzy i chorobliwie nienawidzących normalnych polskich rodzin. Tak więc rozmowa z kuratorkami była przeciągana, żeby dać czas na przyjazd policji. Rafał został brutalnie zakuty w kajdanki i zamknięty w miejscowym areszcie policyjnym w Ostródzie.

Rozpasana mafia SS nie musi się przed nikim tłumaczyć. Areszty dokonywane są w stylu Gestapo czy KGB na podstawie ustnych poleceń. Zarzutów nie ma potrzeby uzasadniać, bo „niezawisły” sąd zatwierdzi każde żądanie prokuratury a paragraf zawsze się znajdzie, tak jak w tej sytuacji. Na komendzie zatem Rafał spędził 72 godziny bez nakazu zatrzymania, po czym sędzia Robert Różalski z Ostródy bez zbędnych pytań zatwierdził areszt tymczasowy. Jak widać z załączonego dokumentu, w postanowieniu sędziego nie ma żadnego uzasadnienia areszt ani długości pobytu w więzieniu. SS są nawykłe do kompletnej arbitralności. Nie po to zdobyli władzę, żeby się tłumaczyć przed zwykłym śmiertelnikom.

Podczas pobytu w areszcie policyjnym Rafał był kilkakrotnie przesłuchiwany przez policjantów Maryńczaka i Adamczyka. Wygrażano mu i straszono długim zamknięciem. Grożono zamknięciem całej jego rodziny. Rafała przesłuchiwał też prokurator Kłokocki. Proponował mu zwolnienie w zamian z informację o miejscu pobytu dzieci. Jednocześnie mówiono mu, że dzieci trafią do rodziny zastępczej. Z kolei sędzia Różalski zarzucał Rafałowi znęcanie się nad dziećmi, mimo że nie bardzo wiadomo na czym owo znęcanie miało polegać. Prawdopodobnie miał to być pretekst do umieszczenia chłopców w rodzinie zastępczej. Jak widać był to czysty terroryzm i handel żywym towarem. SS uważają, że dzieci są ich własnością i mogą z nimi robić, co chcą. Ostatecznie, służby same znalazły dzieci i oddały je matce. Stało się tak mimo, a może właśnie wskutek poświadczonych przez psychologa zeznań dzieci o ich złym traktowaniu. Zasadą bowiem SS jest przekazywanie dzieci gorszemu z rodziców. Chodzi o to żeby dzieci były źle wychowane a rodzice ze sobą skłóceni.

Z aresztu w Ostródzie, Rafał trafił do wydziału śledczego więzienia w Iławie. Więzienie opisuje jako prymitywne i brudne. Jedzenie kiepskie, typowo więzienne, żeby pogorszyć samopoczucie i obniżyć odporność psychiczną więźnia. Prysznic raz na tydzień, co dla człowieka nawykłego do normalnego czyli codziennego poziomu higieny jest szokiem. Przez kanalizację do celi dostawały się szczury. Jedyną rozrywką były przekazywane sobie prywatnie wśród więźniów stare gazety i książki. Zgodnie z przepisami, SS dawało im codziennie pół godziny spaceru. Poza tym, pozostawało jedynie leżenie na pryczy. Jak twierdzi Rafał, do celi dano mu prowokatora, który usiłował wyciągnąć od niego różnego rodzaju informacje. Mimo, że był to formalnie areszt śledczy, żadnego śledztwa nie prowadzono i Rafał nie był przesłuchiwany przez prokuraturę. W sposób oczywisty areszt był narzędziem represji ze strony psychopatów z SS. 5 stycznia został zawieziony do szpitala psychiatrycznego na badanie, rzekomo żeby upewnić się czy chroniąc dzieci przed nadużyciami i zabierając je do domu, był poczytalny. Temu samemu miało służyć spotkanie w więzieniu z psychologami.

Przez cały czas Rafał był izolowany. Rodzinie odmówiono spotkań. Dopiero po dwóch tygodniach jego brat uzyskał widzenie. O tym, co się działo za murami, o staraniach kolegów z Porozumienia Rawskiego o zwolnienie go, nie miał żadnych wiadomości. Słyszał tylko o proteście na zewnątrz więzienia, którego efekty odczuł w postaci szykan ze strony klawiszów. O zwolnieniu dowiedział się 13 stycznia, w środę po południu.

Po awanturze z więzieniem, antagonizm pomiędzy rodzicami dzieci jedynie wzrośnie, a chłopcy stracą resztki zaufania do matki. I zapewne o to chodzi. O maksymalne skłócenie ludzi, o uniemożliwienie im normalnego życia i pracy. Jest to powtarzający się schemat a nie odosobniony przypadek, jak usiłują twierdzić propagandziści z ministerstwa „sprawiedliwości”. Na pewno mitem jest obarczanie odpowiedzialnością feminizacji urzędu sędziego. Ostatecznie sędzia Różalski kobietą raczej nie był. W moich sprawach odpowiedzialnym za fabrykowanie oskarżeń i wydawanie lewych wyroków są mniej więcej po równo sędziowie kobiety i mężczyźni. Jest ewidentne, że są to wszystko działania sterowane odgórnie, najprawdopodobniej właśnie przez ministerstwo, które jest inicjatorem ustaw i zaleceń mających na celu dywersję społeczną. Naiwnością byłoby sądzić inaczej.

Bogdan Goczyński

Linki do publikacji związanych z powyższym artykułem

Porozumienie Rawskie.

Protest ojców przed więzieniem.

Łapy precz od Rafała Lewickiego. Prokurator Kazimierz Kłokocki z Ostródy zamyka przykładnego ojca.

Kim są obecni nietykalni? Prokurator Kłokocki.

Właśnie porywam swoich synów! Ojciec bierze sprawy w swoje ręce.

SS (służby sądowe) atakują. Aresztowania ojców.

Wigilia u Tuska. Czy SS (Służby Sądowe) potrafią mówić ludzkim głosem.

Polska prokuratura i sądy. Specjaliści od prowokacji, fałszywych oskarżeń i rozbijania rodzin.

Jak sądy niszczą polskie rodziny.


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Williamfluro
06-03-2017 / 06:10
~Jimmy
19-02-2015 / 09:50
second drugssonline.com some developers cure bestdrugustore.com even find hand edtriallpacks.com promotes named pfizer toppharamacy.com named pfizer
~Kalea
04-01-2015 / 23:55
I read your potsing and was jealous lmzyzvlfkwg.com [url=cvhezbkahf.com]cvhezbkahf[/url] [link=bfrtzidw.com]bfrtzidw[/link]
~Darek
16-01-2010 / 00:00
Czytam i analizuje wasze komentarze i dlatego czasem przyglądając się z boku widzi się więcej.Wracając do 7.01.2010r.czyli do protestu przed więzieniem w Iławie,podsunąłem ten pomysł Kolegom nie po darmo gdyż wiedziałem że tego przestraszą się najbardziej!!!Czyli możliwości stworzenia BUNTU we więzieniach w całym Kraju,a całe rodziny osadzonych ściągnąć na naszą stronę.Nie muszę chyba tłumaczyć że tam siedzi bardzo liczna rzesza niewinnie osadzonych i gnębionych,a zarazem OSAMOTNIONYCH !!! Dlatego moja propozycja zacznijmy coraz to częściej organizować takie protesty pod więzieniami,ale w SOBOTY lub NIEDZIELE,wtedy kiedy są widzenia w danym więzieniu.Oczywiście cel musi być podstawowy czyli zgromadzenie tych ludzi przy nas,a zarazem danie im szansy gdy ROZPIEPRZYMY tą BANDĘ uwolnimy co najmniej 60% !!! Uwierzcie że to może być strzał w 10 ,i to może być tym punktem zwrotnym w tym do czego dążymy,a brak ludzi i determinacji w tym co robimy nie będzie naszą bolączką gdy przyłączą się do nas rodziny osadzonych w więzieniach. Dlatego mam pytanie ,co wy na to? Jeśli ktoś ma lepszy pomysł by tworzyć STRUKTURY ,a przede wszystkim by w końcu zaczęli się nas bać,to proszę o przedstawienie swoich pomysłów by w końcu raz na zawsze zrobić PORZĄDEK i posprzątać w naszym DOMU !!!
~andrzejslony
16-01-2010 / 00:00
Rafał, byłeś czy jesteś z nami ?. może opiszesz starania " konkretnych osób", a zwłaszcza ich personalia. Pozdrawiam, Andrzej
~gawronski-rafzen
16-01-2010 / 00:00
Artykuł oddaję ducha sprawy, ale trudno mi się zgodzić na zatajanie prawdy Panie Goczyński. To nie Porozumienie Rawskie protestowało u Ministra, a konkretne osoby o których Pan celowo nie wspomina. Świetna manipulacja.
~Aborter
16-01-2010 / 00:00
[quote]Krzysztof Galla 2010-01-16 Od dawna proponuję zorganizowania ARMII KAJOWEJ - Bis... 3 miliony Polaków jest potrzebnych do tej zbrojnej organizacji w Imieniu Narodu...[/quote] Świetny pomysł. Gorzej z realizacją i weryfikacją. Polskie społeczeństwo powoli dojrzewa do rewizji zasadności istnienia pewnych instytucji i osób za nimi stojących. W razie czego - może Pan na mnie liczyć w szeregach AK bis. Pozdrawiam wszystkich Polaków patriotów.