Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
3 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński platforma w objęciach sld Zygmunt Jan Prusiński - NOWA SIŁA DLA SKRZYDŁA WADLIWYCH SPECÓW

                                                                               „Platforma w objęciach SLD”                                                                                                    Adam Lipiński

Moja niekochana „Platforma Obywatelska” – nie prawica schodzi do skrzydła ku pomocy darmozjadów z lewicy. Pani Zosiu, kup pani kwiaty dla ślicznotek: Tuska, Rokity, Komorowskiego, za zacność przymierza dłoni i serca. Jestem z tego przymierza zadowolony; burdel trwa z otwartymi dzióbkami piskląt – chcą szybko wzlecieć, korytko jest coraz ciaśniejsze, młodzież odbiera „starzyźnie” przedmioty władzy, czyli atrybuty dalszego burdelu. I tak „krążę” namacalny już 12 lat w kraju po trzynastoletniej banicji, i zastanawiam się, co było lepsze: polityczna emigracja w Austrii czy zjednoczenie głupoty porośniętej grzybicą o nazwie BOLSZEWIZM. Jeżeli bolszewizm, to automatycznie nazywam to:

a n a l f a b e t y z m e m !

Po przegranych wyborach PO i SLD, pomyślałem sobie, jacy oni są do siebie podobni. Nie ukrywałem radości z wygranej PiS-u, podparłem swoimi głosami Ligę Polskich Rodzin, głos na prezydenta oczywiście od początku na Lecha Kaczyńskiego. Cieszyłem się naprawdę, mówiąc głośno publicznie, że pierwszy raz od roku 1945 wybory w Polsce są po myśli i życzenia narodu polskiego. A ci z PO, to jakby się cofali w dzidziuszenie, no tak się porozbierali do naga swoim nieudaczcnictwem, że tylko staniki i majtki damskie kupić, i ich poubierać. Nudziła mnie ich ta nieprzytomna gadka. Co chwilę zwoływano media, i jak ta terkotka płakali nad swym politycznym losem. Panie Tusk, Donaldzie Tusku, ja panu nie zapomnę tej nocy, w obaleniu gabinetu rządowego Jana Olszewskiego. Nie zapomnę żadnego tamtejszego i ówczesnego zdrajcy. Narodowy poeta to pamięta. Zapamiętaj i pan, iż rozwalił się fundament oczyszczający to zgniłe przez żydokomunę państwo. Dołożyliście starań wraz z Lechem Wałęsą..., dlaczego się przestraszył tej dekomunizacji, tej lustracji, kto kim był i czym pachniał. Wiadomo, bali się ci, co mieli zapis na sumieniu. Panie Donaldzie Tusku, dlaczego ja się nie boję? A przecież jestem na tzw. "Liście Wildestaina". Na dodatek jest w Polsce dwóch Zygmuntów Prusińskich, drugi to ksiądz. Bywa często na misjach... Ale wolałbym, żebym to ja był a nie ten ksiądz. 

Oczywiście, że długo czekałem na wystarczające potknięcie. I stało się. Tylko nie oglądając ostatnio prasy, bo uciekam od tej koszerny, żeby całkowicie nie zgłupieć od kłamstw i bełkotu, myślałem że do Izraela udał się prezydent Lech Kaczyński. Jak zobaczyłem (niby to prezydenta) przy "ścianie płaczu" w tej jarmułce, to mi księżyc spadł na ziemię. Jak to, przecież on reprezentuje większość a nie mniejszość, dlatego te skakańce rozrabiają w Polsce i ją dławią, i wciąż biedną szkalują. Nie wytrzymałem napięcia i napisałem ekspresowo wiersz pt. "Jarmułka i prezydent". Psia krew! Jedzie za moje między innymi świadczenia podatkowe i przebiera się w żyda ?! No to to robił Olek I Izaak, syn tow. Stoltzmana Zdzisława. Tu i ówdzie. Oczywiście wiedziałem od dawna, że Kaczyńscy mają też pochodzenie żydowskie ze strony ojca; mają też zmienione nazwisko jak każdy niepewny., no bo dlaczego zmieniają te nazwiska na polskie nazwiska? Czy wszyscy muszą być winni? W czym winni? Przecież sam nie wierzę, iż wszyscy żydzi są czegoś winni? Kto jest winny to my Polacy wiemy. Internet aż huczy od informacji, i dzięki Bogu, choć i tam żydowska łapa cenzurę czyni i blokuje do otwartej konwersacji. Ciekawy jestem, ile ich kosztuje materialnie to blokowanie? Niczym za okresu żydokomuny w PRL, i w tej części sprzedanej Kremlowi wschodnio-środkowej Europy, kiedy to zagłuszano rozgłośnie radiowe. To była "zimna wojna", ale dzisiaj, dzisiaj, przecież - podobno - jest tak demokratycznie, tak demokratycznie, iż na taką demokrację chce się chętnie kupę zrzucić! 

Wiersz ma swój urok... Ale, gdyby pojechał premier Jarosław Kaczyński, to też by tę jarmułkę założył. A dlaczego by miał nie założyć. Nacisk i szantaż polityczny był zawsze od istnienia świata. 

Co do tej "nowo-starej" miłości PO plus SLD, to będzie "posld", gramatycznie, to będzie: po SLD, bo PO nieświadom swoich odruchów politycznych zniszczy przekonująco tę bryzdę - nie wiem czy istnieje takie słowo "bryzda", ale niech będzie, podoba mi się, takie śpiewne i podobne do czegoś innego. Zrozumcie poetę, on ma swój świat. A że musi w tym brudzie pospolitym brać udział, to pewnie to jego przodkowie się w nim odzywają. Niech żyje swołocz ! Niech żyje !!! Niech żyje !!! Jędruś, wracajmy do tartaku, trzeba drzewo piłować na deski. Trzeba budować dom. Dom Polską zwaną. (Jędruś, to mam na myśli mojego rodzonego brata, Andrzeja). Nie mylić z innym "Jędrusiem"... Ten dopiero nadaje., ale o nim przy okazji, w głębokiej jesieni.

14-15.09.2006 Ustka

 Motto: Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji -  A TO TEN, OD BARANÓW! 

 ROZTAŃCZONE  BAŁWOCHWALSTWO
Błazny i judasze
"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum” 

LIST OTWARTY - PONAGLENIE!  Prezydencie III RP!  POUCZENIE PREZYDENTA.  Do mediów w kraju i za granica...

LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO
POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Podobne tematy znajdziesz w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia

 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników
i wiele innych w kolejnych w działach czasopisma "AFERY PRAWA"

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Maverick
20-12-2014 / 19:13
I think you hit a buellsye there fellas!