Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
31 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński Aleksander kwaśniewski żyd forum dyskusyjne Prusiński - NIE ZAWSZE SCHODY PROWADZĄ DO NIEBA - ku pamięci Olusia K...

Zygmunt Jan Prusiński

Motto: Kochaj żyda, żyd ci nigdy biedy nie da ! – Z.J.P.

Jakieś pokraczne to wszystko, niewytłumaczalne nawet na straganie w najbiedniejszym zakątku świata, bo podniecają się na takim poziomie i akurat (takim wyspecjalizowanym egzemplarzem), jakim był jest i będzie – mój – ulubieniec, nie, zapomniałbym, ostatnio otrzymał Oluś I przydomek ode mnie, „Dzidziuś”!

Gdzieś w publicznym miejscu zajrzałem przez ramię do „Super Expressu” i widzę zdjęcie a na nim uśmiechnięte buzie, szczęśliwe do samego nieba, bo oto Izaak Stoltzman – Aleksander Kwaśniewski pokazał się w stolicy żydów, więc i ci warszawiacy i turyści szybciutko pobiegli (do swojego bożka), żeby tylko rączkę jego dotknąć, ba, chociaż paznokietek u najmniejszego paluszka; takie kici-kici-ci, o jej, żeby tylko nie zemdleć z wrażenia. Uważajcie żydki, żeby mojemu Dzidziusiowi krzywdy tylko nie uczynić, nie pchajcie się, bo do rowu zepchniecie go z tej miłości, a wiecie jaka medycyna w „Osten-Israel” jest droga. – Kto za to zapłaci, gdyby tak złamał sobie rączkę czy nóżkę czy jeszcze coś intymnego...

I słyszę ten jazgot, te żydowskie chorągwie zwycięstwa a na ich tle chóralny zniewieściały krzyk mężczyzn: Oluś wróć ! Oluś wróć i popędź to bractwo patriotów, to bractwo narodowców, to bractwo radykałów, to bractwo wrogów naszej świetlanej przyszłości żydokomuny !!! I zza zakrętu słychać orkiestry dęte i ulubione marsze, które niczym z nieba dziarsko idą na przestrzał wprost na Pałac Stalina, brzmi to jak czysty surrealizm zapomnianych dziewic, które głodne poznania fantastycznych fantazji wnętrza podniecają się na samą myśl kreacji w nagiej prawdzie. Król nie jest nagi, nagi jest jego lud !

Jakaś zabiedzona niewiasta biega z ulotkami i z własnym tekstem pod Pałacem Kultury, bo tęsknota jest wielka a pragnienie niczym na gorącym piasku, jak rozgrzana dziwka z rozgrzanym alfonsem, niby anonimowa para, a za nimi w tle obrazu gra orkiestra z marszu., no tylko zwariować ze szczęścia ! Autoreczka Gabrysia wysmarowała poważny tekst i mądry, bo to urodzona zwolenniczka chamstwa żydowskiego ! I tnie jak kosą po różach: „Panie Kwaśniewski ! Panie Kwaśniewski Aleksandrze, ja muszę stwierdzić, że za pana kadencji było w kraju dobrze, szanował nas świat i ludzie żyli spokojniej bez stresów, bez walki o przeszłość. Było po prostu dobrze. Panie Kwaśniewski ! Panie Aleksandrze Kwaśniewski”!

(Panie Boże, gdzie ja jestem)? Czy to jest Polska czy jakaś zastępówka z ZSMP – korytarz do piekieł ?!... A przecież tak ładnie śpiewali, tow. Wałęsa ze swoimi towarzyszami, z tą żydowską świtą z UB i SB ! Przecież tu miał być RAJ na ziemi ! Już nie potrzebowaliśmy tego NIEBA, pamiętacie ! Transformacja to drabina, tylko szczebelki ktoś powyłamywał. Jakiś Maksymilian wrzeszczy głośniej niż syrena Straży Ogniowej: „Aleksandrze Kwaśniewski, czy to się moherom podoba czy nie zawsze będziesz lepszy od obecnego”! Zareagowałem natychmiast, bo brzuch mnie zabolał z tej nadludzkiej mądrości. – Skąd to się bierze ? Czy oni to ci czerwoni Marsjanie !? Ale jakiś facio pcha się łokciami i też krzyczy: „Gdyby była taka możliwość, ponownie oddałbym głos na pana panie prezydencie”! No to już szczyt wszystkiego. Nie, nie dam wam się wykąpać w Wiśle, to sobie to z głowy wybijcie szaleńcy !

Tak, to może byli ci, którzy (głowy mają gdzie dupy a dupy tam gdzie głowy). Z tego wszystkiego zrozumiał tylko były towarzysz Oleksy Józef, który tak o moim Dzidziusiu się między innymi wyraził, cytuję: „Zegarków miał od cholery złotych i nosił je, ch... wie po co”? Na jak to po co ? Józek, każdy dzidziuś lubi się bawić świecidełkami... Taki jeden z kilku noszonych, no taki pospolity nic ważnego wyceniony był na 120 000 żydowskich euro ! Jeśli miał ich podobno Olek I aż osiem, to ogólna wartość opierała się na 1 milion 200 tysięcy euro ! Milion dwieście tysięcy euro razy cztery, to równa się (4 800 000 złotych)! Słownie: cztery miliony osiemset tysięcy złotych ! Nie, to chyba nieprawda, taki porządny z niego człowiek, nieprawdaż ? To że troszeczkę zaciągał nóżkami, bo faktycznie te nogi miał zawsze słabe, od urodzenia słabe. Nawet po mleku mu się chwiały niczym paprotki na wietrze...

Uważam, tak na poważnie, że w pierwszym kwartale 2007 roku bohaterem w polityce jest na pewno, i nie ma tu żadnej z mojej strony kokieterii, to tow. Józef Oleksy. Główne jego hasło brzmi:

„MOJA SITWA MIAŁA POLSKĘ W DUPIE”

A o moim Dzidziusiu twierdzi: „Aleksander Kwaśniewski nigdy nie będzie w stanie wytłumaczyć się ze swojego majątku”. Czy: „Oluś zawsze był krętaczem” – tak mówi Oleksy o byłym prezydencie „wszystkich Polaków”, przepraszam, prezydencie dla swojej żydowskiej sitwy. Wielki Al Capone został załatwiony inteligentnie przez prokuratora generalnego USA, jestem ciekaw jak sobie z tym fantem poradzi prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Na to czekają kilkadziesiąt milionów Polaków na świecie, czy ta komunistyczna sitwa zostanie rozliczona inteligentnie, według prawnych zasad: Skąd masz i w jaki sposób to zdobyłeś ? Przecież każda praca w publicznym sektorze jest konstytucyjnie podana w sumach, że prezydent ma tyle a tyle, i zero więcej. A jeśli ma, hoduje prosiaka w łazience, to też musi się z tego rozliczyć... Zatem wszyscy dżentelmeni – rycerze – mężczyźni, bierzcie się do roboty bo nas pochłonie ta brzydota antyludzka ! A jak nie umiecie tego dokonać i zrealizować, to zostawcie to Narodowi – Polakom, a naród skrzywdzony wie, jak się z takimi palantami robi. – Nie ma tolerancji ! – Nie ma odpuszczenia ! – Nie ma przebaczenia ! Krzywdy muszą być wyrównane do punktu zerowego. Bo na krzywdzie narodu nie zbuduje się cywilizacji.

10.04.2007 - Ustka

* * *
A teraz kilka szkiców literackich – które poświęciłem mojemu Dzidziusiowi, Aleksandrowi K. z domu Stoltzman:

LEWI DO LEWA

Motto: „Czy ojcem zjednoczonej lewicy może być Aleksander Kwaśniewski”. „Jest to wielce prawdopodobne”.
- Usechłbym z tęsknoty, gdyby nie było lewicy w Polsce. Moja specjalna miłość do Kwacha jest rzadką odmianą ludów zadawnionych.

Pamiętam gdy Oluś był malczykiem, na bosaka śmigał jak strzała. Już wówczas wiedziałem, że to specjalny dar od Boga i dar od Szatana.
Zjednoczone Królestwo Olusia jest takie ciche i zaćmione. Wiecznie paruje gejzerami: czy wieczny ślad po nim zostanie ?
A może za tysiąc lat ktoś znajdzie szczątki mojego Aleksandra. Żeby tylko później nie wygłupił się, że pochodzą z okresu Rzymian.

19.01.2005 – Ustka

TO DRZEWO, TEN KWIAT, TA MIŁOŚĆ

Jeśli drzewo, to dąb. Jeśli kwiat, to tulipan. Jeśli miłość, to ta z Wiejskiej... Otaczam się wiekuistą alabastrą, ściągam słoneczne chmury jako kołdrę by przykryć swoje sny. Wyrażam się potajemnie i modlę się do Wielkiego Aleksandra – podobno był ostatnim Apostołem, szedł za Jezusem jako dobry uczeń.

Wtapiamy się w te ciepłe ślady, wąchamy wspólnie zapach Chrystusa. Ty wybrałeś drogę cnót i sławy, Ja nadal rozwiązuje krzyżówki. Wiem że te drogi się zejdą – już niedługo skończysz słodką misję. Pójdziemy na wysoką górę, będę ci czytał erotyczne wiersze. Oj mój Aleksandrze ! Widzisz tę rzekę ? W niej zamoczysz stopy – jak czynił to Święty Jan Chrzciciel.

Zygmunt Jan Prusiński
20.01.2005 – Ustka

MÓJ ULUBIONY ALEKSANDER - bajeczka

Mój ulubiony Aleksander umie rozmawiać z narodem. Nie jest on okrzesany, i nie brudny. Nosi w sobie język soczysty, język hasłowy – wystarczy krzyknąć: „Patrzmy w przyszłość”! – Wiedział że się pomylił, że zadarł z narodem, pewnie i zadrwił... Po pięciu latach zrozumiał, więc wydobył z siebie basowy głos i ponownie krzyknął przed cieniem i przed kałużą choć dawno nie padało: „Przywrócić normalność”! – prawie zakrztusił się i ochrypł. Choć to było już bardziej romantyczne, filozoficzne, socjologiczne, społeczne – nic z ulicy i spod gołębiarskich zapatrzeń na niewinny błękit nieba. Minęły zatem następne pięć lat, a normalności jak nie było tak nie ma. A tu kariera się kończy z nadwagą i licznymi majątkami, że biedak sam nie wie ile ich ma – nie tylko w kraju.

Mój ulubiony Aleksander, prima, pierniczek z kokosami, miód z wrzosu więc wrzoskwiniowy, słodka buzia – tylko mu buzi dać.

Zygmunt Jan Prusiński
20.01.2005 – Ustka

PRZEWROTY CIAŁ NIEBIESKICH

Nauczyli się badać… ziemię, najpierw zawiesili niebieski sztandar bo chcieli być niebem, albo do nieba za to pójść... Nazwali się – jako banda – SLD ! Ja proponuję odwrotnie – DLS, jako Demokratycno-Ludowy Socjalizm !!! Bo tak wygląda dzisiaj Polska, wystarczy popatrzeć rezerwowymi oczami.

Depesza do księżyca:
„Pamiętajcie tam na księżycu, nigdy nie dajcie wiz dla SLD – jeśli chcecie zostać... księżycem”!

Zygmunt Jan Prusiński
19.01.2005 – Ustka

ZACZEKAJCIE DO JUTRA

Te słowa, nie moje, ale są ważne. To ładne hasło. „Zaczekajcie do jutra”, pa, do jutra zaczekajcie ! – Myślicie, że zaczekają ? Jesteście pewni, że Prof. Janusz Czapiński, psycholog społeczny, może, może uratować od samobójstw przyszłych samobójców ? Przypomina mi się niedawno takie hasło: „Będzie praca – czy dacie pracę, to urodzę (wam) dzieci”! – A co to za szantaż !? To co, dla rządu SLD będziesz rodziła, niewiasto ?

- Przestań Ewka, bo mnie krew zaleje albo szlag trafi ! A cóż to, ty jesteś niewolnicą komunistów ?! Toż to nie PRL ! W mordę, w PRL-u nie pytałaś się nikogo, urodziłaś mi siedmiu synów ! I też z pracą było krucho, a jak była, to za „bydlęce” pieniądze. Przepraszam, tu bydło jako zwierzęta nie są winne, to z nas chciano zrobić bydlaków. I zrobiono, w wielu polskich rodzinach.

Ale co ten przebiegły psycholog ? Profesor Janusz Czapiński, naukowo stwierdza – utwierdza, oto dowód: „ – Zaczekajcie do jutra – radzę wszystkim osobom, które zamierzają popełnić samobójstwo. Nawet jeśli sytuacja się nie zmieni, to zmieni się coś w naszych głowach. Każdy z nas posiada instynkt samozachowawczy. Nawet jeżeli on zanika, to nie na stałe, dlatego przeczekanie myśli samobójczych jest takie istotne”.

Panie Prezydencie Kwaśniewski ! Pani prezydentowa Kwaśniewska ! – Co się dzieje w Polsce ? – Czy po to się jest prezydentem, żeby ludzie kończyli w taki sposób swoje życie !!!???

Posłuchajcie: POLACY SIĘ ZABIJAJĄ

W 2004 roku odebrało sobie życie 4893 Polaków, z czego aż 4104 mężczyzn. Połowa desperatów odbiera sobie życie we własnych mieszkaniach. Wbrew pozorom, samobójcami nie są mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego (336), a województwa śląskiego (644). W zeszłym roku było więcej przypadków odebrania sobie życie niż rok wcześniej. Smutny rekord samobójstw dzierży 1997 rok, gdy z własnej woli zginęło 5614 osób.

- Panie Kwaśniewski, co może prezydent III RP na to odpowiedzieć ? Naród naprawdę oczekuje odpowiedzi. Jeżeli jest pan odważny, to proszę zadzwonić do radia „Supermova” w Londynie, do redaktora Jerzego Izdebskiego i, w wolnym radiu odpowiedzieć na ten dramat i tragedie ludzi, którzy ciągle wierzą w normalne życie. W normalne życie, jakie jest w krajach Beneluksu, w krajach niemieckojęzycznych, w krajach skandynawskich. Dlaczego Polacy nie mogą żyć, „normalnie”?

Zygmunt Jan Prusiński
29.01.2005 – Ustka

______________________________________________________

Z twórczości Z. J. Prusińskiego:
W KSIĘSTWIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

PRZYGODA INTELEKTUALNA Z PREZESEM ZLP Krzysztofem Gąsiorowskim

PIONIERSKI MARSZ MISTRZA .... Junga
INTELIGENCJA ZAWIESZONA O BRZEG NUTY

ZAĆMIENIE ZAWSZE PRZYCHODZI BEZ PUKANIA

Motto: Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu - POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!

dyktator Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy - ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI

CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

 ROZTAŃCZONE  BAŁWOCHWALSTWO 
Błazny i judasze
"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum” 
LIST OTWARTY - PONAGLENIE!  Prezydencie III RP!  
POUCZENIE PREZYDENTA. 
 Do mediów w kraju i za granica...
LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO
POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Projekt ustawy o ujawnieniu pochodzenia narodowościowego osób pełniących funkcje publiczne

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Margie
05-01-2015 / 06:38
An intgnlieelt answer - no BS - which makes a pleasant change zopgjadwf.com [url=ofqgodwudjh.com]ofqgodwudjh[/url] [link=fhcvpxf.com]fhcvpxf[/link]
~Nirbahadur
25-12-2014 / 08:47
It's always a relief when someone with obvious exsritepe" rel="nofollow">qyvxoypjde.com">exsritepe answers. Thanks!
~James
20-12-2014 / 21:25
An inelglitent point of view, well expressed! Thanks!