Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
17 października 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 05-03-2014

Prezes Sądu Okręgowego we Wrocławiu Ewa Barnaszewska cenzuruje portale Salon24 Blog.pl

SKARGA NA CENZUROWANIE

 Czy w "demokratycznym państwie prawnym", w którym wolność słowa gwarantuje obywatelom konstytucja, możliwe jest ocenzurowanie wielotematycznego bloga w całości? Na podstawie nieskonkretyzowanego (bez wymienienia choćby tylko tytułów rzekomo niedozwolonych wpisów) zarzutu ujawnienia danych osobowych i naruszenia dóbr osobistych osób publicznych z jednej prawniczej rodziny?

 Jest możliwe jak najbardziej! Pod warunkiem, że doniesie o tym administratorom blogów rodzina Ewy Barnaszewskiej, będącej prezesem Sądu Okręgowego we Wrocławiu i członkiem Prezydium Krajowej Rady Sądownictwa.

 Kierownictwo Salonu24 i Bloga.pl dało się zastraszyć i posłusznie spełniło j ej "prośbę". Wywaliło w kosmos wszystkie - również te chwalące polski "wymiar sprawiedliwości"! - moje teksty opublikowane w obu serwisach.

 Jestem emerytowanym dziennikarzem znającym prawo prasowe. W moim przekonaniu, pisząc o Ewie, Bogusławie i Marcie Barnaszewskich nie naruszyłem ich prawa do prywatności ani innych dóbr osobistych.
Interesowali mnie oni wyłącznie jako osoby publiczne. A jak wiadomo, dane osobowe takowych nie podlegają bezwzględnej ochronie.

 W przypadku Ewy Barnaszewskiej recenzowałem jej co najmniej nieetyczne postępowanie w sprawie moich roszczeń finansowych za bezprawne (fakt bezsporny, stwierdzony przez sąd pracy) decyzje urzędników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 Pisałem o bezkarnym - niekontrolowanym przez nikogo spoza sądowej sitwy - przyzwalaniu przez Ewę Barnaszewską na orzekanie przez nadzorowanych
sędziów niezawiśle od litery ustaw: o świadczeniach przedemerytalnych oraz o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (to ewidentne przestępstwo przekroczenia uprawnień).

 Pisałem o awansowaniu przez Ewę Barnaszewską na przewodniczącą i zastępcę przewodniczącej Wydziału Cywilnego Odwoławczego Sądu Okręgowego we Wrocławiu sędzi blokujących wznowienie procedury i zmianę absurdalnego wyroku (dostałem symboliczne zadośćuczynienie i ani grosza odszkodowania), nie tylko nierekompensującego moich - wyliczalnych z dokładnością do jednego grosza - strat materialnych, lecz nawet niepokrywającego poniesionych kosztów procesu.

 Pisałem o przyjęciu przez Ewę Barnaszewską zaproszenia na uroczystość jubileuszową we wrocławskim oddziale ZUS - instytucji bodaj najczęściej pozywanej do sądów przez pokrzywdzonych obywateli.

 W przypadku męża Ewy Barnaszewskiej - Bogusława Barnaszewskiego - powtórzyłem za Instytutem Pamięci Narodowej, że w stanie wojennym był ławnikiem w sądzie wojskowym.

 Natomiast w przypadku córki Ewy i Bogusława Barnaszewskich - Marty Barnaszewskiej - wspomniałem o jej karierze radcy prawnego.

Podkreślałem, że jeśli w moich blogach są jakieś informacje nieprawdziwe, po ich wskazaniu jestem gotów natychmiast je sprostować lub usunąć. Zero reakcji. Przypuszczam, że Ewie Barnaszewskiej nie spodobały się nie tyle fakty nie do podważenia, ile moje opinie o niej.
Domagając się ocenzurowania ocen, dokonała gwałtu na konstytucji.

 Zniknięcie moich blogów w serwisach Salon24 i Blog.pl przypomina mi swą tajemniczością "Proces" Franza Kafki. Dowodzi istnienia w III RP decyzyjnej samowolki pod dyktando prominentnej funkcjonariuszki tzw. wymiaru sprawiedliwości.

Do wiadomości:
Prezydent RP, Pan Bronisław Komorowski  
Prezes Rady Ministrów RP, Pan Donald Tusk  
Rzecznik Praw Obywatelskich, Pani Irena Lipowicz

 PS. O szczegółach mojej sprawy przeciwko ZUS można przeczytać w nowym blogu pod adresem http://adam-klykow.blogspot.com/. 

Z poważaniem 
Adam Kłykow

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe 
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.


Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~P0lityk
05-03-2014 / 21:16
sz P Adamie . Chyle czoła za ujawnienie w/w chciałbym Panu przekazać zgromadzone materiały na temat szefowej sadu gosP0darczego XV Wrocław i jej rodzinki kobiety Iwankiewicz. Proszę o kontakt afery@onet.pl
~jerozolita
05-03-2014 / 20:32
z całego serca dzięki za ten artykuł ta kobieta brała udział w legalizowaniu fikcyjnej firmy reprezentowanej przez adw Koksztysa " afera mieszkaniowa Wałbrzych + www.krd.pl u Kaczmarskiego" Strona okradnięta na sfałszowanej dokumentacji była reprezentowana przez kancelarie M w której pracował P0seł, radny miasta Wrocław, wice prezydent Sławomir Piechota - mecenas... Sprawa ma drugie dno zabójstwa Aleksandra Salomona z Pasteura przez układ ratuszowy kradnący mieszkania wraz z MSWiA. Ci ludzie nie żartują. www.youtube.com/watch?v=i5e60lTmves tak się bawia za nasze na tym P0dwódku... Rozpracowaliśmy prwie cały układ " morderczy" morderstw Politycznych było więcej - bezkarnych.. polska.newsweek.pl/tato-go-zmiksowal,91007,1,1.html . Szef sędzia organizacji Justitia też z Wrocławia - lobbysta wawa chyba już nic nie sypnie na wieki.... w 2016 y. Niemcy wykupia ok 70% terenów P0lski i wtedy oberwiemy , że hej...