Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA O CZYM POLAKOM NIE WOLNO MÓWIĆ I PISAĆ...

Polska z lotu KACZKI - czyli o tym, co z nami Polakami nie tak? - z cyklu o czym Polakom nie wolno mówić i pisać.

No więc co jest z nami Polakami nie tak ? Inne narody żyją sobie spokojnie, nikt się ich nie czepia, nikt ich o nic nie szarpie, a do nas zawsze ktoś cos ma, zawsze ktoś coś pije.

Jak nie do naszej ziemi to do tego co na tej ziemi stoi, jak to nie wypali to znów zadość uczynienie pieniężne i tak zdrajcy narodu Polskiego cały czas na około knują i kombinują (najlepiej po cichu żeby się nikt nie zwiedział) potężne odszkodowania podobno dla tych, co żydami byli i uciekli przed jakimś bliżej niewiadomym prześladowaniem a teraz są „farbowanymi” polakami i czują się polakami, więc odszkodowania od Polaków chcą, bo czują się skrzywdzonymi polakami przez tamtych Polaków.

Oczywiście dziwnie jakoś nasz Polski a naprawdę żydowski rząd i palce i dupę i łeb w tej odszkodowawczo grabieżczej polityce ma umoczone, no i oczywiście atoli chętnie w tych zabiegach też pomaga żydowski sąd, który na swej żydowskiej piersi polskiego orła wiesza i w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej wyroki wydaje.

I nie daj Bóg jak do żydowskiego sądu Polak z krwi i kości trafi….. oj wtedy to najlepiej ten rasizm żydowski do Polaków widać, jak to żydowski sędzia się wykrzywia z jaką odrazą do tego człowieka się zwraca, jak to piętnuje jego uczynki, jak to go zastrasza wyrzuceniem z sali sądowej. Ten biedny Polak ma być cicho kiwać głową lepiej jak Icek dupą i pejsami i pamiętać aby cały czas przepraszać za to co zrobił i za to czego nie zrobił, no i za to co zrobi jeszcze albo najlepiej w ogóle za to ze jest jeszcze w Polsce, a nie w nagrodę na Syberii albo Kamczatce.

Jeżeli przesadziłem to ja też przepraszam bo teraz kierunki migracji się zmieniły i nie koniecznie trzeba migrować w „NAGRODĘ” OD POLSKIEJ RZECZYPOSPOLITEJ „LUDOWEJ”.

A gdyby taki Polak zamarzył czasem o jakiejś dumie Polaka, butności czy tam sarmactwie ( pojęcie całkiem żydom nie znane) to od lat żydowski sąd wypracował technikę zwaną potocznie” sztuka walki bez walki „ ( zależy od regionu) albo ” aikito” – nie mylić z aikido

Czyli wysyła się niepokornego MILICYJNIE ZWANEGO pieniaczem na badania psychiatryczne i tam po odpowiedniej dawce „uzdrawiających” lekarstw na „otrzeźwienie umysłu” delikwent dostaje prikaz malowania kwiatuszków, drzewek, krzaczków, cipeczek, kutasików, kotków, myszek, – słowem co dusza zapragnie.

I tak nawet jakby namalował bitwę pod Grunwaldem to wróci z opinią że jest pierdolnięty całkiem zdrowo, co znaczy żydowski sąd wydaje werdykt –przegrałeś z kretesem bo głupi racji nigdy mieć nie może.

I tak na ten przykład ten żydowski sąd za każdym razem jak tylko jakaś afera do niego trafi na wokandę tak pilnuje i tak sprawę prowadzi ażeby nigdy jej wyjaśnić się nie udało. Chcecie przykład? taki pierwszy lepszy? - Kopalnia Wujek - ile rozpraw się odbyło, ile pieniędzy to podatnika kosztowało, ile razy wznawiano proces i przepraszam za wyrażenie - gówno wyjaśniono.

To tylko jeden a jakbym się postarał to pewnie bym książkę o tym napisał no ale po co powielać publikacje Pana Pająka

Nasze kochane rządy w Polsce odkąd pamiętam to tylko fumum vendere nawet teraz Tusk vendere taki fumum o Irish celtic tiger. Żeby choć ten kaszub wiedział o czym on bredzi i na litość diabelską kto mu te głupie pomysły podsuwa z tym celtyckim tygrysem i drugą Irlandią, a z resztą kto Wałęsie podsuwał pomysły z drugą Japonią i z jego cyt.. nie o take Polskie walczyłem …… to chyba ci sami styliści image – i jak mój przyjaciel powiedział cyt. „Mordę pajaca można zmienić ale za sznurki zawsze ten sam kuglarz będzie pociągał.” Nasz sławny Tusk ostatnio zaszokował jakiegoś dziennikarza, bo chciał mu się zwierzyć, że jego dziadek służył w wermachcie, a on o tym nic nie wiedział. Z tego wszystkiego cały świat obiegła informacja, że dzidek Tuska to żyd, który służył w wermachcie – czy jakoś tak – że to Niemiec z wermachtu, który naprawdę był żydem. W takim razie, kim w końcu jest ten Tusk?

Jakby dobrze poszperać, to by się okazało, że dzidek Tuska to Yeti, a biedny Tusk też kurwa o tym nie wiedział. Jestem pewien, że Tusk też o tym nie wie, że ja o nim coś napisałem. Chociaż mój artykuł obiegnie cały świat, to czy to cokolwiek zmieni, że tak naprawdę Tusk to żyd z krwi i kości. No dobra – przepraszam…..tylko z krwi, a czy z kości, to się okaże.

I tak dochodzę do uzasadnionego wniosku iż już się chyba nabawiłem telewizorowstrętu…. no bo kanałów telewizorni od cholery a ja by chciał po dniu pracy choć chwile polski język posłuchać no i tak włączam polski kanał, a tam ryj jakiegoś wrednego polityka ( nie podam nazwiska żeby nie reklamować ), no jeszcze bym to jakoś zniósł, ale czekam i czekam a…. ta morda nie znika, ba ma tak wiele do powiedzenia, że jeszcze chwila, a zacznę mu wierzyć i wrócę do polski pracować za darmo, płacić podatki i utrzymywać tego chama który przecież mnie tak naprawdę okrada, wiec dla bezpieczeństwa zmieniam kanał ale niestety znów ten ryj- no chyba wszyscy już wiedzą kogo mam na myśli prawda?

Mamy też jakiś cyrk, z taką paniusią co się zwie Kotecka, no i oczywiście z laptopem nieszczęśnika Ziobry. Złośliwi mówią, że Ziorbo na swoim biurku potrzebował więcej miejsca dla Koteckiej, i niestety musiał zwalić laptop….
Gdyby iść tym tropem, to pewnie zwalił i Kotecką i laptopa. No ale cóż nie wchodźmy w szczegóły, pruderia nie wskazana, gdyż ani laptopem ani Biurkiem ministra nie byłem. Ale powiedzmy prawdę – laptop uszkodzony i afera jest, a tego niszczarką załatwić się nie da.

I tak żyjąc w kręgu niszczarek, afer, żydowskich biurek, fruwających kaczek, dziadków wiernych ideałom Talmudu i III Rzeszy, gdzie ich wnukowie są wierni ideałom IV RP – (czytaj; żydo - pochodnej) patrzymy na to wszystko z lotu …..nie koniecznie kaczki. I czas najwyższy pomyśleć o tym, że może by się tak w końcu zesrać na nich z góry rzadkim , śmierdzącym tumiwisizmem.

Polecamy artykuły:

WYMIANA SEGMENTÓW MÓZGU - deprecjacja Polaków przez Żydów.

Obrona Interesu Narodu Polskiego przeciwko wystąpieniu Kongresmenów USA w ramach Komisji Europejskiej d/s Bezpieczeństwa i Współpracy - list otwarty do Ministra Skarbu Państwa i TK.

STRACH pomyśleć - GŁOS GMINY STAROZAKONNYCH

Tomasz Gross – czy to profesor od żydowskiej historii, czy być może histerii Żydów uwłaczających Polakom?

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Emilia Cenacewicz, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu niejawnych sympatyków AP

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Jacklynn
05-01-2015 / 00:06
~Ahmad
24-12-2014 / 03:55
I much prefer initvmaofre" rel="nofollow">zslicep.com">initvmaofre articles like this to that high brow literature.