Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
26 października 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 25-11-2014

Piotr Moskwa: Podziękowania serdeczne w tak trudnym dla mnie i mojej rodziny czasie 

Polacy – Rodacy ! 

Dziękuję wszystkim serdecznie, którzy wspierają mnie finansowo.

Dzięki Waszej ofiarności i wierze w to, co robię dla Polski i Polaków mogę kupić chleb, dokonać bieżących opłat i kupić opał.

Jak powiadają nie na darmo „szewc bez butów chodzi”, to ja podobnie wylądowałem w tym roku. Kiedy protestowałem w Szczecinie, od kiedy zabrali mi na zlecenie dwie córki, potem jeździłem po Polsce z misją „Przeciwko Bezprawiu Sądowemu, Przeciwko Bezprawiu Władzy i Przeciwko Wojnie” i ws. Marii Ziemiańskiej do Krakowa i w przeróżnych sprawach, czas zleciał momentalnie. Nie zarobiłem w tym czasie ani złotówki przy pracach dorywczych. Żona moja nie ma renty. Tak wyszło jak wyszło, że zostałem bez opału na zimę.

Dziś dzięki pomocy Polaków z Polski oraz Polonii zakupiłem dwa metry drewna na opał. Brakuje mi jeszcze dwa, aby mieć zabezpieczenie na zimę całą. Panu Bogu dziękuję i ludziom, którzy rozumieją mój trud walki o Polskę dla Polaków i zdecydowali się mi dać wsparcie.

W zeszłym roku robiłem dla Polaków V Zbiórkę opału na zimę, w tym zaś roku – nie robię, bo za dużo mam zajęć. Wszystkiego się zrobić nie da. Działania takie wymagają ogromu poświęcenia, a ja niestety nie dam rady się rozdwoić, aby wszystkiego dopilnować. Swoją pracę opisuję w artykule pt. Cały czas trwa V Akcja Zimowej Pomocy. Zbieramy opał dla najuboższych w całej Polsce

Z pieniędzy nadesłanych opłaciłem bieżące płatności, aby długi mi się nie zwiększały, no i zostało mi na bieżące zakupy, na przysłowiowy chleb. W Boga wierzę i w ludzi, którzy tak samo jak ja myślą i dzięki nim będę mógł bez szwanku żadnego wyjść ze wszelkiej opresji, nadto wykonywać nieprzerwanie swoją misję, którą rozpocząłem w Krakowie 18 sierpnia 2014 roku.

Wiem iż ojczyzna moja – Polska jest w potrzebie, dlatego się staram jednoczyć ludzi, edukuję ich i informuję na każdym kroku. Nie mogę patrzeć jak inni tworzą celowe zamieszanie, podziały i myślą o podbijaniu świata dla zniewolenia ludzi, dlatego ja Polaków staram się jednoczyć w Duchu Narodowym, z Bogiem i Honorem – prowadząc ku Odrodzeniu Potęgi Polski. Ktoś powie jak to możliwe ? Wszystko jest możliwe, kiedy się ma tyle werwy, siły mentalnej, wiary w to co się robi i kroczy się z Mocą Ducha Świętego, w imię Boga i Syna Jego Jezusa Chrystusa.

Cóż więcej pisać mogę. Jezus Chrystus kazał się nam modlić nawet za wrogów. Zło dobrem potrzeba zwyciężać, choć może się to wydać niepojęte ?!

Ku zrozumieniu i przestrodze 

Pomimo tego iż pomoc z braku realnego dochodu, czyli udokumentowanego – mi i żonie się należy, nie idę do urzędu.

Raz wziąłem pomoc finansową dla dobra dzieci w roku 2013-tym i się okazało iż po 6 miesiącach – za tą „pomoc” zabrano mi i żonie dwie córki.

Raz tylko wziąłem „pomoc”, po tym kiedy córka wówczas 13-sto letnia moja będąc podjudzona – przez „babcię” (czytaj: moją teściową, która bzdur naopowiadała do akt sądowych) głupotami jakimiś – na głowę mi sprowadziła urzędników z MOPRU. Zgodziłem się wziąć „pomoc” dla dzieci, bo się należała.

Dziś po tym doświadczeniu mówię, że choćbym miał puszki zbierać po piwie, złom i inne surowce, usługi wszelkie, jako „Złota rączka” wykonywać – do czego mnie ta hołota od sierpa i młota doprowadziła – do urzędu pseudo polskiego po pomoc nie pójdę nigdy więcej.

 Kochani Moi – Polacy Rodacy !

 Polacy mieszkający w Polsce – zanim podejmiecie decyzję o wpuszczeniu urzędników OBECNEGO SYSTEMU do swojego domu – zastanówcie się bardzo mocno, abyście Demona w ludzkiej skórze – nie wpuścili, a ten pod pozorem „pomocy” zabierze Wam dzieci, a jak nie dzieci to dom lub mieszkanie itd., stracicie pracę, może i firmę.

Nie wpuszczajcie żadnych urzędników TEGO SYSTEMU dobrowolnie, kiedy nie musicie. Ktoś, kto chce do Was wejść do domu – musi mieć NAKAZ pisemny urzędowy.

Wasz Dom jest Waszą Twierdzą. Brońcie swojego domu, brońcie swojej rodziny, w tym dzieci jak ktoś będzie Was chciał najść. Pilnujcie swojego mienia i całego życiowego dorobku.

Dziś żyjemy pod OKUPACJĄ ludzi, którzy nie są Polakami z pochodzenia, nie są Polakami z krwi i kości. Siedzą ukryci w strukturach instytucji państwa i GNOJĄ NAS Polaków – na potęgę.

Ja ze swej strony powiedzieć mogę, że to, co w ramach SIERPNIA 2014 roku zapoczątkowałem, a nazywa się to: Polski Ruch Oporu Narodowego i słusznych decyzji wynika oraz Polskiej Racji Stanu – kontynuować będę przy Waszym finansowym wsparciu.

Moja misja to dziś moja praca i wielkie wyzwanie. Tak być musi. Kto to rozumie godzien jest przyszłości i Polską Potęgę Odbuduje na Wieki. Jak mawiam – jest późno, ale nie jest za późno. Czas nagli – potrzeba działać. Dziękuję za wsparcie wszelkie wszystkim raz jeszcze.

 Z Bogiem w zdrowiu pozostańcie wszyscy.

Silną wiarą twórzcie zjednoczenie na odzyskanie Polski dla Polaków.

Z pozdrowieniami Piotr Moskwa


Możesz teraz Komentować artykuł. Zapoznaj się z informacją na ten temat. Przeczytaj artykuł pt. Komentowanie artykułów w serwisie Infoekspres.pl – ponownie jest dopuszczone !


Inne artykuły warte przeczytania:

Henry Ford: Żydowska potęga pieniężna – 94 lata po publikacji w THE DEARBORN INDEPENDENT

Henry Ford: Żydowska potęga pieniężna – 94 lata po publikacji w THE DEARBORN INDEPENDENT

Henry Ford: Żydowska potęga pieniężna   Wyższe sfery finansów żydowskich nawiązały po raz pierwszy kontakt ze Stanami Zjednoczonymi za pośrednictwem Rothschildów. Co więcej, można powiedzieć, że Stany Zjednoczone założyły podwaliny pod fortunę Rothschildów. A jak się to często zdarza w historii bogactw żydowskich, fortunę tę zrodziła wojna. Pierwsze dwadzieścia milionów dolarów, jakie mieli Rothschildowie do […]

O żydowskiej potędze pieniądza już wkrótce – Henry Ford publicysta i producent samochodów

O żydowskiej potędze pieniądza już wkrótce – Henry Ford publicysta i producent samochodów

Artykuł Henry Forda pt. „Żydowska potęga pieniężna” doczekał się ponownie publikacji po 94 latach.   W tej chwili następuje jego automatyczna aktualizacja i zostanie przywrócony z Archiwum Infoekspres.pl: Rok 2012 – do powtórnej emisji. Z artykułu Henry Forda dowiemy się między innym, jak zrodziły się fortuny żydowskie na wojnach ? W przykładzie bogacenia się klanu […]

Piotr Moskwa Komentuje na gorąco na Monitorze Polskim wydarzenia z udziałem Grzegorza Brauna !

Piotr Moskwa Komentuje na gorąco na Monitorze Polskim wydarzenia z udziałem Grzegorza Brauna !

Piotr Moskwa komentuje na gorąco tematy w Monitorze Polskim pod adresem www.monitor-polski.pl   „Tego Grzegorza Brauna „wielkiego polaka” rozszyfrowali w wydziale kryminalnym Dziennikarskiego Biura Śledczego, oddziale w Poznaniu. 7,5 miesiąca jeździli za Braunem, Morawieckim i innymi „patriotami” etc. ustawionymi agentami przez Żydów, Krypto-Żydo, Szabes Gojów – KOLABORANTÓW OKUPACYJNEJ władzy. RUCH NARODOWY i Marsze 11 Listopada […]

Bez tytułu – wiersz Krzysztofa Szczurko ps. Trybun Ludowy z Rzeszowa

Bez tytułu – wiersz Krzysztofa Szczurko ps. Trybun Ludowy z Rzeszowa

„Bez tytułu”   Zmarł Tadeusz Mazowiecki, – znany też od ,,Grubej Kreski”. I powiedzieć tu nie wstyd, – to był Wielki Polski Żyd. Kraj dziękuje mu za zmiany, – że do biedy jest zapchany. I za przemysł rozłożony, – nędzę widać z każdej strony. Za fabryki też sprzedane, – a następnie zamykane. I do cna […]

Piotr Moskwa Komentuje na gorąco wydarzenia na Monitorze Polskim !

Piotr Moskwa Komentuje na gorąco wydarzenia na Monitorze Polskim !

Piotr Moskwa komentuje na gorąco tematy w Monitorze Polskim pod adresem www.monitor-polski.pl   „Brak jest jak zwykle tematów w Monitorze Polskim do dyskusji, które mogą i mają służyć Polsce i dla Polaków. Ci sami ludzie z uporem maniaka LANSUJĄ tutaj Ozajasza Goldberga, który mówi najpierw o bandytach i faszystach: iż potrzeba ich zamykać, a potem […]

ZAGROŻENIE PRZEZ NARODU ZAŚLEPIENIE – wiersz Krzysztofa Szczurko ps. Trybun Ludowy z Rzeszowa

ZAGROŻENIE PRZEZ NARODU ZAŚLEPIENIE – wiersz Krzysztofa Szczurko ps. Trybun Ludowy z Rzeszowa

,,ZAGROŻENIE PRZEZ NARODU ZAŚLEPIENIE”   Problem walki dziś z Żydami, – to jak walka z ,,wiatrakami”. Z nimi walczyć nam nie trzeba, – lecz wyprosić . A gdy się nie da. Deportować od nas z kraju, – niech tu też nie robią raju. Raj niech robią w Izraelu, – tam ich może mieszkać wielu. Walczyć […]

23 listopada 2014 roku. Od wczesnoporannych godzin trwają testy Radia „Na Żywo” o zasięgu europejskim !

23 listopada 2014 roku. Od wczesnoporannych godzin trwają testy Radia „Na Żywo” o zasięgu europejskim !

Wydarzenie dnia !   Infoekspres.pl 23 listopada 2014 roku. Dzień dobry ! Przy mikrofonie Piotr Moskwa. Od wczesnoporannych godzin trwają testy Radia – „Na Żywo” o zasięgu europejskim !   „Z chwilą niewielką po tym, jak ruszy w końcu internetowe Radio w ramach serwisu i wydawnictwa Infoekspres Polska – ruszymy setki spraw, potem tysiące, w […]

Prawdziwe piekło jest na Ziemi, innego biblijnego nie ma – Piotr Moskwa, Wolna Misja Bractwo Chrześcijańskie

Prawdziwe piekło jest na Ziemi, innego biblijnego nie ma – Piotr Moskwa, Wolna Misja Bractwo Chrześcijańskie

„Prawdziwe piekło jest na Ziemi, tu człowiek człowiekowi je przygotowuje.” – Piotr Moskwa Prawdziwe piekło budują wtajemniczeni urzędnicy, biznesmeni, ekonomiści, wojskowi, miliarderzy, globaliści – masoni, Żydzi, którzy tworzą lożę B’nai B’rith i inne twory – niebezpieczne dla całej ludzkości, bo chcą rządzić całym światem, budując od lat wizję – „JEDNEGO ŚWIATOWEGO RZĄDU”. Wraz z rozwojem […]

Piotr Moskwa: Podziękowania serdeczne wszystkim składam za wsparcie finansowe. Dzięki Wam Polacy mam na chleb, opłaty i opał ! – Nie idę do urzędu !

Piotr Moskwa: Podziękowania serdeczne wszystkim składam za wsparcie finansowe. Dzięki Wam Polacy mam na chleb, opłaty i opał ! – Nie idę do urzędu !

Piotr Moskwa: Podziękowania serdeczne w tak trudnym dla mnie i mojej rodziny czasie   Polacy – Rodacy !   Dziękuję wszystkim serdecznie, którzy wspierają mnie finansowo. Dzięki Waszej ofiarności i wierze w to, co robię dla Polski i Polaków mogę kupić chleb, dokonać bieżących opłat i kupić opał. Jak powiadają nie na darmo „szewc bez […]

Stawiają się Ponad Prawem – uważając się za „Wybrańców” – są Żydami, Krypto-Żydami i Szabes Gojami, czyli Nie-Żydami kolaborantami OKUPANTÓW – Nauki TALMUDU

Stawiają się Ponad Prawem – uważając się za „Wybrańców” – są Żydami, Krypto-Żydami i Szabes Gojami, czyli Nie-Żydami kolaborantami OKUPANTÓW – Nauki TALMUDU

„Wybrańcy” posługują się Talmudem, który mówi o „koniecznej eksterminacji chrześcijan” i wszystkich Gojów, czyli Nie-Żydów.  Eksterminacja to wymordowanie ludzkości, inaczej depopulacja. Biorąc naukę z TALMUDU napisali „Protokoły Mędrców Syjonu” – rzec można zasadę szeregu działań, które dziś są widoczne gołym okiem. Aby „uśpić” narody twierdzą przez kontrolowane media – głównego nurtu iż to są bzdury, […]

Zbigniew Kękuś na Twitterze i swojej kolejnej stronie www – Zaprasza. Czytaj i komentuj !

Zbigniew Kękuś na Twitterze i swojej kolejnej stronie www – Zaprasza. Czytaj i komentuj !

„Siła wody to jeden z żywiołów, obok ognia ! Skoro kropla drąży skałę, to ile kropel ją rozbija, a ile ich więcej działa jak dynamit ? Teraz porównajmy powstające polskie niezależne media w Internecie – podobne kroplom wody. Z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Powoli „nasze krople” przeradzają się w dynamiczną falę, która […]

Piotr Moskwa: Wszelkiej maści dewiantów – Sodomitów i Gomorytów, którzy próbują publicznie promować HOMOSEKSUALIZM potrzeba izolować i leczyć

Piotr Moskwa: Wszelkiej maści dewiantów – Sodomitów i Gomorytów, którzy próbują publicznie promować HOMOSEKSUALIZM potrzeba izolować i leczyć

Piotr Moskwa: „Wszelkiej maści dewiantów – Sodomitów i Gomorytów, którzy chcą propagować i promować HOMOSEKSUALIZM, GENDER, KOLOROWĄ TĘCZĘ itp. szatańskie nauki – potrzeba izolować i leczyć. Nie może być tak, aby mniejszość narzucała większości bluźniercze zachowania wobec całego Narodu Polskiego, wobec Prawa Boskiego i Ludzkiego. Nie potrzeba być człowiekiem wierzącym w Boga, aby rozumieć iż […]

Piotr Moskwa: Wszystkie postanowienia wydane przez antypolskich sędziów – przeciwko rodzinie są zgodne z TALMUDEM, który mówi iż dzieci GOJÓW są zwierzętami !

Piotr Moskwa: Wszystkie postanowienia wydane przez antypolskich sędziów – przeciwko rodzinie są zgodne z TALMUDEM, który mówi iż dzieci GOJÓW są zwierzętami !

Nauki Talmudu: „Wszystkie dzieci Gojów są zwierzętami” „Łowcy dzieci grasują i wybierają co słabsze ofiary, żeby je zabrać z ich rodzin” – pisze Janusz Wojciechowski na swoim blogu.   Polska. Jeżeli Polaków sądzą Żydzi, to nigdy nie będą to sądy polskie i zgodne z Konstytucją, ale zawsze obce i zgodne z TALMUDEM. Demaskować wszystko, co […]

Janusz Wojciechowski – „Łowcy dzieci grasują i wybierają co słabsze ofiary, żeby je zabrać z ich rodzin” – ujawnia Dziennikarskie Biuro Śledcze Kontrwywiad Deix

Janusz Wojciechowski – „Łowcy dzieci grasują i wybierają co słabsze ofiary, żeby je zabrać z ich rodzin” – ujawnia Dziennikarskie Biuro Śledcze Kontrwywiad Deix

Czego naucza TALMUD ? Cytat: „Wszystkie dzieci Gojów są zwierzętami” Polska. Poznań. To co pisze i mówi parlamentarzysta z Polski – Janusz Wojciechowski na swoim blogu w istotny sposób pokrywa się z Prawdą głoszoną przez Piotra Moskwę ze Szczecina, którego rodzina padła ofiarą łowców dzieci. Jego przypadek jest jednak inny, bowiem dzięki niemu dowiadujemy się […]

Patriotyczny Protest Piotra Moskwy we Wrocławiu – Publikacja dwóch części filmu z Protestu w dniu 20 września 2014 roku
 

Patriotyczny Protest Piotra Moskwy we Wrocławiu – Publikacja dwóch części filmu z Protestu w dniu 20 września 2014 roku

Piotr Moskwa we Wrocławiu w ramach dużej serii Protestów pod hasłem: „Przeciwko Bezprawiu Sądowemu, Przeciwko Bezprawiu Władzy i Przeciwko Wojnie”   Cykl Patriotycznych Protestów Piotr Moskwa rozpoczął 18 sierpnia 2014 roku w Krakowie przy pomniku Adama Mickiewicza. Przedstawiony Protest odbywał się w dniu 20 września 2014 roku przy pomniku Aleksandra Fredry we Wrocławiu.   W […]

Piotr Moskwa: W odpowiedzi na pytania o dane potrzebne do przekazu pieniężnego, pocztowego etc. – na cel pomocy mi i mojej rodzinie, na misję dla Polski i Polaków
 

Piotr Moskwa: W odpowiedzi na pytania o dane potrzebne do przekazu pieniężnego, pocztowego etc. – na cel pomocy mi i mojej rodzinie, na misję dla Polski i Polaków

Dla wszystkich zainteresowanych: Dane potrzebne do wypełnienia przekazu pieniężnego, pocztowego etc. – na cel pomocy dla mnie i mojej rodzinie, a także na nieprzerwaną, silną i skuteczną – misję dla Polski i Polaków za jej granicami i w Polsce, czyli kraju OKUPOWANYM.   Szanowni Państwo ! Rodacy – Polacy z Polski i Polonii !   […]

Dmitrij Miedwiediew Premier Rosji potwierdził zakaz GMO w całym kraju – Władmir Putin Prezydent Rosji zakazał paradować homoseksualistom w miejscach publicznych
 

Dmitrij Miedwiediew Premier Rosji potwierdził zakaz GMO w całym kraju – Władmir Putin Prezydent Rosji zakazał paradować homoseksualistom w miejscach publicznych

Stanowcze „Nie !” dla Sodomy i Gomory w miejscach publicznych. Stanowcze „Nie !” dla „genetycznie modyfikowanych upraw laboratoryjnych pod nazwą GMO i produktów.   Rosja. Z postanowienia Władmira Putina o zakazie paradowania w miejscach publicznych trzymających się za ręce lub całujących się homoseksualistów – ciszą się wszyscy normalni ludzie. W okresie miesiąca lutego roku 2014-tego […]

Prośba o wsparcie finansowe dla Marii Ziemiańskiej z Krakowa
 

Prośba o wsparcie finansowe dla Marii Ziemiańskiej z Krakowa

Prośba o wsparcie finansowe dla Marii Ziemiańskiej ofiary stalinowskiej „psychuszki”   Zainteresowanych problemami Marii Ziemiańskiej Polaków – prosimy o wsparcie finansowe. Potrzebne są jej pieniądze na podłączenie prądu w domu, opłaty, jedzenie etc. Maria Ziemiańska ma zadłużenie, które jej się zwiększyło, kiedy bezprawnie porwano ją z ulicy – na jeden miesiąc czasu do „stalinowskiej psychuszki” […]

Piotr Moskwa: Komentarz do Demokracji Kulistej według Krzysztofa Puzyny z OBCZYZNY

Piotr Moskwa: Komentarz do Demokracji Kulistej według Krzysztofa Puzyny z OBCZYZNY

Dotyczy artykułu z Monitora Polskiego pt. Zamiast iść do nieweryfikowalnych wyborów, podpisz Akt Woli Narodu   Piotr Moskwa – komentuje: Żadna demokracja Polsce, a już szczególnie wzorowana od Szwajcarii, w czasie krytycznym nie jest jej potrzebna !   Szwajcaria to nie jest Polska ! Polska Szwajcarią nie będzie z wielu powodów ! Demokracje z USA […]

Źródło informacji: www.infoekspres.pl

***************************************************
Pocztę przesłano z alternatywnego adresu dla:

***************************************************

Polskie Media Niezależne
Portal Infoekspres.pl
Centrum Prasowe Info-24h
Niezależna Grupa Informacyjna

 „Pamiętajmy na wieki o nauczaniu Prawdziwej historii Polski - swoich dzieci i wnuków, wtedy nasza potęga będzie trwała wieczność !

Z wiarą w słuszność takiego postępowania, z wiarą w Boga – zawsze „Zwycięży Orzeł Biały” - zwycięży polski interes narodowy, zwycięży Polska !” - Piotr Moskwa

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Reggie
09-11-2016 / 03:21
~Carli
08-11-2016 / 23:10
~Denver
14-10-2016 / 09:32
~Sagi
05-10-2016 / 15:10
~Baśka
02-12-2014 / 19:11
Następny kandydat do pasożytowania na naszych podatkach. Widać renta socjalna z powodu choroby psychicznej to dla tego pana mało. A do roboty leniu, spłodziłeś dzieci to je utrzymuj ze swoich zarobków a nie z naszych podatków.
~waldizzagranicy
25-11-2014 / 18:16
ale mi i afera nie on jeden zalatwion przez pejsube i nkwude,a jest jakas organizacja lub instytucja do ktorej mozna pisac o pomoc,o porade