Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA GRZEGORZ MICHALSKI PETYCJA O ZMIANĘ USTAWY LUSTRACYJNEJ. UJAWNIAMY ZDRAJCÓW NARODU POLSKIEGO.

POLONIA nie poddaje się - Petycji o zmianę ustawy lustracyjnej pozwalającej na ujawnienie zdrajców Narodu Polskiego.

Panika zdrajców i złodziei III RP.

Kiedy 13 grudnia 1981 roku wprowadzono stan wojenny, a do więzień wtrącono ponad 10,000 kobiet i mężczyzn, a parę dni później padły mordercze strzały w kopalni Wujek - nikt wtedy nie mógł przypuszczać, że Solidarność powoli zaczęła ulegać dwom głównym podziałom.
Z jednej strony internowani
często bici, szczuci psami, poniżani ze swoim przywódcą łapiącym ryby w rządowym ośrodku wypoczynkowym, na zewnątrz
zaś , - Solidarność walcząca, i ugodowa, w której właśnie reżim upatrywał przyszłych przywódców związkowych.
Wreszcie
społeczeństwo w większości bierne z 400,000 donosicieli.

Wstępne uzgodnienia strony rządzącej doprowadziły do wytypowania ugodowych przywódców ze strony Solidarności, którzy mogli brać udział w rozmowach tzw. "okrągłego stołu".
Strona rządowa zachowała prawo do resortów siłowych, strona solidarnościowa do wydawania zupy bezrobotnym. Ogłoszono wtedy wielki sukces co dziś, uznaje się za zdradę narodową, za zdradę nie do powetowania. Nasiadówka bez poparcia społecznego zakończyła się ogólnym pijaństwem . SB i służby specjalne rozpoczęły niemal natychmiast akcje niszczenia tajnych akt, gmatwania faktów, przekształcania historii.
Rząd J. Olszewskiego który rzetelnie zabrał się za ujawnienie agentów, został obalony przez Wałęsę, któremu wtórowali, późniejszy bywalec sal sądowych Wachowski, obecny szef PO Tusk i reszta. Na czele gangsterskich band ustawiono wypuszczanych za łapówki przestępców, tworzono fundacje przez które przepływały miliony dolarów. Cudem tylko nie zdążono opylić starym towarzyszom ze wschodu polskich rafinerii i kopalń węgla.

Po 17 latach bezprawia, złodziejstwa, Polska dostała jakby druga szanse od Boga. Wybory miały zdecydować, czy mamy dość oszustów i złodziei czy wreszcie dorośliśmy do bezpardonowego rozliczenia się z przeszłością.
Niestety, znów podzieliliśmy się prawie idealnie na polowe. Zwycięstwo Kaczyńskich nie zagwarantowało przewagi w Sejmie i doprowadziło do szachowego pata. PO znów zapragnęła resortów siłowych dążąc do utajnienia prawdy, jednocześnie PIS został wepchnięty w koalicje z samoobrona i LPR, żeby uzyskać przewagę do przeprowadzania ustaw.
NIESTETY, PRZY WYBORACH ZAPOMNIELIŚMY ZNÓW O BITYCH, POMORDOWANYCH, INTERNOWANYCH. Potrafimy zapomnieć mordercom, ale nie potrafimy darować ciężarnej kobiecie wchodzącej bez kolejki do spożywczego.

DZIS GWIAZDY ANTYKOMUNIZMU ŚLINIĄ SIĘ W NIEDŹWIEDZICH UŚCISKACH Z POSTKOMUNISTAMI.
Panie Onyszkiewicz opamiętaj się Pan ze względu na własną żonę, która jest wnuczka marszałka Piłsudskiego!!! Senator Romaszewski broni wejścia ustawy lustracyjnej bo donosiciel mógł zdradzić własna żonę , a to może zaszkodzić jego opinii. Kiedy biegał pan po dachach Warszawy z radiostacja radia S, nikt nie mógł przypuszczać, ze Pan Panie Romaszewski zgłupieje!! Czy zdrada małżonka jest bardziej tragiczna od zdrady narodowej?? Wałęsa, Onyszkiewicz, Mazowiecki, Geremek, Frasyniuk i inni - 26 lat temu byliście idolami, herosami a DZIŚ JESTEŚCIE ZDRAJCAMI, DZIŚ REPREZENTUJECIE NAJBARDZIEJ ZAWSZONE ŚRODOWISKO POLITYKÓW !!!
BEZ IDEAŁÓW, BEZ ZAPLECZA, a przecież żebyście się tam dostali, to harowało na was dziesiątki tysięcy ludzi. Zapłacili oni własną wolnością, często kalectwem jak również i życiem!! TAK IM SIĘ ODPŁACILIŚCIE !!!
Dziś wierze głęboko, ze jesteśmy blisko, blisko prawdy, blisko zwycięstwa. Wierze, że Polska tym razem wygra z fałszem, obłudą, zakłamaniem i zdradą!
Wierze głęboko, że wszyscy winni zdrady Narodu Polskiego, staną przed Trybunałem Stanu.

Jestem w posiadaniu wywiadu jakiego udzielił Prezydent RP Ulysse Gosset dla France24. Powiedział : ze Kwaśniewski nawet jeśli jest człowiekiem z innej opcji politycznej niż moja, był mniejszym zagrożeniem dla demokracji , niż Wałęsa. Brawo Panie Prezydencie, wierze, że pod Pana przywództwem wygramy.

Dziś priorytetem naszym musi być dążenie do jak najszybszej zmiany ustawy lustracyjnej, aby mogły być podstawy do opublikowania tzw. Listy 500. Panika zdrajców, TW służb PRL-u, KTÓRZY WYSTĘPUJĄ OBECNIE W ROLACH AUTORYTETÓW MUSI BYĆ UJAWNIONA.
Wrogowie lustracji panicznie
się tego boja, a wiec do dzieła !!
Nie oddajmy Polski pod
władanie zdrajców.

Naród
Polski ma prawo wiedzieć kto ich zdradził, ma prawo do prawdy!!!!
Reakcje
Wałęsy [Bolka] na wypowiedz Prezydenta, pozostawiam bez komentarzy.

Zwracam się do wszystkich prawdziwych patriotów, prawdziwych Polaków, przyjaciół, do FOPP i Dariusza Michalskiego, do Marka Podleckiego, do KPA o wysyłanie petycji z poparciem dla rządu oraz jak najszybsza zmianę ustawy lustracyjnej pozwalającej na ujawnienie zdrajców Narodu Polskiego.

PIS- biuro biuro@pis.org.pl

PIS- klub poselski kp-pis@kluby.sejm.pl

Prezydent RP listy@prezydent.gov.pl

Grzegorz Michalski

były członek ZR Wlkp NSZZ S, internowany w Gebarzewie k/Gniezna przedstawiciel St. Internowani.pl w USA/Kanada

I PODOBNE TEMATY w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Williamfluro
06-03-2017 / 01:54
doxycycline no prescription 100mgdoxycyclinehyclate.bid/ doxycycline hyclate tablets doxycycline" rel="nofollow">100mgdoxycyclinehyclate.bid/">doxycycline hyclate 100 mg buy doxycycline hyclate 100mgdoxycyclinehyclate.bid/>http://100mgdoxycyclinehyclate.bid/ doxycycline hyclate 100mg capsule
~Jameswog
01-03-2017 / 16:16
total synthesis of sildenafil 20mgsildenafilcitrate100mg.bid/ sildenafil online apotheke sildenafil" rel="nofollow">20mgsildenafilcitrate100mg.bid/">sildenafil online sildenafil effect on heart rate 20mgsildenafilcitrate100mg.bid/>sildenafil dosage what is sildenafil used to treat
~Jameswog
01-03-2017 / 10:34
prolonged use of sildenafil citrate 20mgsildenafilcitrate100mg.bid/ sildenafil methemoglobinemia sildenafil" rel="nofollow">20mgsildenafilcitrate100mg.bid/">sildenafil citrate online sildenafil for raynaud's 20mgsildenafilcitrate100mg.bid/>sildenafil 100mg sildenafil free shipping
~Kgrtkuar
13-08-2015 / 14:03
~Caelyn
19-02-2015 / 08:44
taken edtriallpacks.com clear well known toppharamacy.com about protective stress bestdrugustore.com renal vitamins drugssonline.com soul searching
~Teboho
25-12-2014 / 10:28
Musisz zmienić dietę ( w myśl" rel="nofollow">kcwqggq.com"> zsaday "byle co zjadła - byle co gada"). Nie dość, że żadniej mizerii tu nie widać, to jeszcze emocje przez Ciebie pokazane, są jakoś bliskie tym pokazanym przeze mnie. Cholernie mi się podoba !!!
~Josef
21-12-2014 / 00:29
No zdecydowanie poraepim dziewczyny. Lanie Ci się należy jak nic, za wygadywanie takich głupot :)Scrap jest świetny, owszem, trochę niepokojący, ale przecież wcale nie musi być słodko i rf3żowo ;)