Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA POLSKA DO NAPRAWY

POLACY PRZEBUDŹCIE SIĘ !!!

Gdy byłem bardzo, bardzo młody, pamiętam od domu do domu chodzili świadkowie Jehowy i roznosili ulotki w których był poruszający tytuł „przebudźcie się” . Nikt tych ulotek na pewno nigdy nie czytał, bo cały wic polegał na tym, jak tych natrętnych przybyszów po prostu się pozbyć, bo to nauczać i od razu chcieli a i na następne spotkanie niechybnie zamiar umówić się mieli, a i po prostu obciach był nieziemski bo to zaraz sąsiedzi szeptać zaczynali, że to do ‘’kociej wiary „ się tam zapisać chcą ci co za rzeką mieszkają.

Ja oczywiście ani wtedy ani teraz nic przeciwko żadnej wierze nie mam i nie miałem nigdy, bo człek sam powinien o swoim życiu decydować i jak chce nawet w gołą dupę wierzyć to prawdę powiedziawszy jego niezachwiana wiara cuda czynić może i nie nam zwykłym ludziom sądzić jest dane skąd naprawdę jego cuda pochodziły będą.

My Polacy na ten przykład wierzymy, że w naszym kraju kiedyś będzie dobrze, wspaniale, że będzie nas na wszystko stać, ( jesteśmy młodzi pełni siły) - no i tej niezachwianej wiary, a nagle oglądamy się za siebie życie przeminęło a nam zostaje wiara w gołą dupę.

Więc gdzie upatrywać przyczyny tragizmu naszego Polskiego narodu – skąd to się bierze, że na ten przykład Włosi mają swoje Ferrari , Amerykanie swojego Mustanga, Niemcy Adolfa…….. przepraszam Mercedesa - no można by tak bez końca, ale my już nawet syrenki poczciwej nie mamy, no nawet tych kółek rolniczych, my już nawet gołej dupy nie mamy.

No co my mamy długi oczywiście i mięliśmy kilka rządów podobno polskich- tylko Polacy ja was bardzo proszę przebudźcie się, to nie były POLSKIE rządy one były żydowskie i żydowskie są nadal.

Dzielny wojak Wałęsa no kto to był ? po nim był dzielny prezydent wszystkich Polaków Kwaśniewski- Boże mój, że tez piekło nie pochłonie tych zdrajców narodu Polskiego? rozkradli i rozprzedali jak prawdziwe żydy wszystko co się dało . No i teraz mamy Kaczyńskiego, lecz już wiemy wszyscy przecie że to kaczki z tej samej paczki.

Nie owijając w bawełnę, i posługując się rozprawkowym językiem licealisty, stwierdzę – i to na bazie doświadczeń – iż przyszedł taki czas, iż mądrzej jest być bezmyślnym, niż myślącym. W dobie pogodni za Gołą Dupą, ukształtował się trend – nazwijmy go – koniunktura tandety. Dziś każdy, kto chce ukoić swoje ego krzyczy – jestem „ZA”. Możesz być debilem, który zanurza rękę w klozecie szukając zatopionej gąbki do mycia naczyń, możesz być po klasie „0” albo i niżej nawet, ale powiesz; jestem „za” i wszystko zostaje ci przebaczone. Możesz być łajdakiem, miernotą, kompatybilnym imbecylem – ale „za” zrobi swoje i jak dla Dyzmy otwiera salony.

Jeśli złapiesz nas na przekrętach, łapówkarstwie, machlojach, ale cichutko wyszepczesz ; jestem „za” – jesteś gość.
A ja mam to wszystko w mojej gołej d…., mogę narobić na swój dywan, krzątać się bezczynnie po obcej ziemi i powiem; jestem PRZECIW!
Mam już dość zakompleksionej polski, 160 cm kwaczącej władzy, kupczyków, i sprzedawczyków gorszych niż plew.

Czy ktoś wie, dlaczego się tak dzieje? A powiem wam; bo WY nie macie nic , oprócz własnej beznadziei. Za każdym razem niemalże modlicie się do cielców ulanych z własnych naiwności, po to tylko, aby ostatecznie przeżyć swoje życie się chorobliwie rozczarować i popaść w kolejną skrajność. Nienawidzicie tego, od czego jesteście uzależnieni w beztrudzie postawienia pierwszego kroku, w bezgłosie powiedzenia; jestem przeciw.

Chodzicie do pracy, której nienawidzicie; gdzie „ bosso” po 4 klasach zrobionych na bazie” Talmudu” miesza was z błotem każdego szarego dnia tygodnia. I czym to wszystko skutkuje? Iż z pogardą i niewyżytością patrzycie okazji zemsty na każdym, kto potencjalnie ma lepiej.

Najsmutniejszy jest w tym wszystkim fakt, że jesteście „zadowo-lenie” z biedy i prostactwa. I nie kieruje mną żadne wysublimowanie, ale fakt, iż co dzień staram się poprzeczkę podnosić. Umiem skarcić siebie. Karcić innych jest łatwo. Prosto…ba nawet przyjemnie.
Przędziecie swój żywot jak wieczną pokutę za bycie Chrystusem Narodów w tym samym czasie kiedy prezydent i inni jeżdżą w ciepłe kraje opalać swoje wredne dupy, ale……
Z utęsknieniem czekacie na emeryturkę dziadków, by wymienić gnijące koło volkswagena ’89. Idziecie do pracy i bez żenady chwalicie urodę brzydkiej jak noc szefowej lub szefa żony, po to , by czasem nie urwała się pasa zwana „od pierwszego do pierwszego”.

Czy chociaż wiecie dlaczego tak się głupio dzieje?

Bo pozwalacie na to, by wami kierowano. Marionetkowość – nazwijmy to tak. Wmówiono wam, że muszą być lepsi od was, byście wy mogli egzystować. WY musicie być po to, by opluwać tych co mają lepiej. Brednie- no ale jak realnie prawdziwe. Przyzwyczajeniem stało się poniekąd , że Polska to ma być ugór zapomniany przez Boga, a za granicą pytają czy światło mamy w domach.
To jest niemoc, skurwysynskie, źle pojęty sentymentalizm, który wy z kolei nazywacie patriotyzmem, bo żydowska nauczycielka języka polskiego w liceum powiedziała, że tak to się nazywa.
Jeszcze wykrzykiwać wam każą; „niech żyje matka polska żydowska” i osiągniemy „pełnię”, a w „Izraelu”, kiwający się pod „ścianą płaczu” orgazmów dostaną, czego rezultatem będzie kolejny sędzia polskiej niesprawiedliwości.

Polska sień europy.
Niech się pocznie NORMALNOŚĆ! Bo może tak to trzeba napisać żeby drgnęło coś w sercach.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Emilia Cenacewicz, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu niejawnych sympatyków AP

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.