Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
16 stycznia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

ODEZWA DO NARODU POLSKIEGO - Do wszystkich Polaków w Polsce i poza Polską.

Dzisiaj już jest aż nadto widoczne, jak i w jaki sposób zostaliśmy pozbawieni wszelkich własności, produkcyjnych, wytwórczych, usługowych i wydobywczych miejsc pracy. Bezrobocie rosnąc będzie wprost proporcjonalnie do wyprzedawanego majątku narodowego, a środki finansowe zdobyte w bandycki sposób spekulacyjny zostały przerzucone poza granice naszej Ojczyzny.
Zwracamy sie do Wszystkich Polaków: żołnierzy, policjantowi, ochroniarzy, górników, hutników, stoczniowców i tych wszystkich osób, co jeszcze mają prace, by wspólnie niezwłocznie zaczęli myśleć o przyszłości własnego Narodu Polskiego. O przyszłości własnych dzieci i wnuków, bowiem ta przyszłość każdego z nas Polaków dotyczy, bez względu na status społeczny, bez względu na otrzymywane wynagrodzenie, bez względu na zajmowane stanowisko i bez względu na miejsce zamieszkania.

Lichwiarska finansjera doprowadziła naszą Ojczyznę do astronomicznego zadłużenia finansowego, które przekracza już 10 krotną wydolność produkcyjną i usługową. LICHWIARZE zrobili z nas BANKRUTÓW i niewolników we własnym kraju i za nasze własne pieniądze, tylko dlatego, że większość z nas wciąż przekonana i upajana jest przez żydowskie “osrodki masowego rażenia” o finansowym sukcesie w wersji “gierkowskiej” czy “balcerowiczowskiej”…

W obecnej sytuacji tragicznego stanu gospodarki, ekonomii, zanikającej wszelkiego rodzaju produkcji, usług wydobywczych i twórczych, sytuacja bezrobocia, utraty mieszkania czy domu dotyczyć będzie każdego z nas, bez względu na prace, zarobki czy stanowisko w chwili obecnej zajmowane czy otrzymywane.
Lichwiarska finansjera od dawna postanowiła zlikwidować nasza Ojczyznę w sensie statutu wpychając nas w “jewRopejski kołchoz” zarządzany przez żydowskich “wybrancow” ziemi, a ilość Polaków ma być zredukowana do 12-15 milionów za pomocą różnorakich szczepionek, eutanazji, żywności modyfikowanej, likwidacji zasiłków, drastycznych redukcji rent i emerytur przy jednoczesnym podnoszeniu wszelkiego rodzaju podatków nałożonych od powietrza aż do “efektu cieplarnianego”.

Jeśli dzisiaj Polacy się nie dogadają, nie zorganizują we wspólnej walce z żydowskim pasożytem lichwiarskim okupującym banki, kne-Sejm, kne-Senat, samorządy terytorialne i inne ważne dla funkcjonowania naszego państwa urzędy, to Zycie każdej Polki i Polaka zakończy się dokładnie tak samo: na wysypisku śmieci – bez domu, bez grosza, bez żadnej tożsamości narodowej – I dzisiaj jest to już kwestia niedalekiej przyszłości, którą “nasi” organizatorzy z “jewRopejskiego kołchozu” nam wszystkim Polakom skrupulatnie przygotowują na naszych wciąż zaspanych oczach w biały dzień.
Czy ma to być ostatnia chwila naszej juz ostatniej narodowej tragedii? Innej już nie będzie!!! Nas po prostu już nie będzie!!!
Zostaniemy zlikwidowani raz na zawsze nie tylko z mapy Europy, ale zostaniemy zlikwidowani jako Naród Polski ze świata!!!
Czas sie wreszcie przebudzić!!!
Polonijne Stowarzyszenie Narodu Polskiego

Toronto, Ontario, Canada
11.09.2010 (911)…
=====================================
Zapodał:
jasiek z Toronto

Stowarzyszenie “Otwarta Rzeczpospolita” boi się dyskusji

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Oskubana
28-09-2010 / 00:00
Na wybory trzeba iść przez szacunek dla tych co o to prawo walczyli dawno temu.Jeśli nie będziemy głosować to stracimy to należne nam prawo.Jeśli nie ma na kogo to na mniejsze zło.A co do Kaczek to i oni też by byli zlustrowani.Jak wszyscy to wszyscy...Kaczkom dzioby zamknęli,Ziobrze,Kamińskiemu i już nikt nie podskakuje.Co to za zmiana systemu bez oczyszczenia.
~Oskubana
24-09-2010 / 00:00
Przez Polskę przeszły wojny i powstania.Ludzie odważni wyginęli.Rozmnożyli się ci co siedzieli jak myszy pod miotłą.Dzisiaj już wiadomo o znaczeniu genów.Dlatego jest jak jest.Kaczory chciały lustrować to krzyk się podniósł.Bo 9 na 10 polaków ma nieczyste sumienie.Wszędzie kolesie i układy.
~heniek1950
23-09-2010 / 00:00
Media iti,agora zatruli życie 50% narodu ale tylko biorących udział w wyborach.Jest jadno wyjście zamach stanu i zrobienie porządku z POtworami .W przeciwnym wypadku -taniec z gwiazdami będzie trwał wiecznie.Tak jak hasło-5 miesięcy mija czy to Polska czy rosija.Zycze powodzenia durnemu na własne życzenieNarodowi Polskiemu.
~Friend
16-09-2010 / 00:00
Wołanie w pustkę - szanowny Panie Jaśku z Toronto. Ludziom brakuje opamiętania i dali sobie wmówić to, czego nie udało się wmówić w czasach ruskiej komuny. Faktem jest że terytorium Polski zamieszkuje 38 mln ludzi, ale Polaków jest tylko 10 mln. Reszta posiada obywatelstwo polskie, ale nie czuje się w żaden sposób związana z tym krajem. Nie mają wykształcenia, nie mają korzeni, nie wiedzą co to tożsamość narodowa, nie szanują i nie znają swoich przodków. Takie stado kundli którym pan rzuca resztki ze stołu i pozwala mieszkać w nędznej budzie na terenie swojej posesji w zamian za szczekanie na tych którzy nie przypadają do gustu ich panu. W Polsce mamy 28 mln głupców wśród których 60% szczyci się wykształceniem które ja nazywam indoktrynacją. Takie tresowane stado baranów.
~ciociababcia
14-09-2010 / 00:00
Popieram. Dlaczego ludzie przechodzą obok peotestów? Dlaczego tylko narzekają - nieliczni próbują protestować.Przecież to do nas, do suwerena należy kontrolowanie władzy !!!