Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2011

Na chama media i politycy wciskają nam globalistyczną propagandę. Nadużycia Izby celnej w Kielcach.

NWO czuje sie coraz to bezczelniej, wywołując kolejne wojny. Obama, największy dyktator i terrorysta ze swoja ekipa lewackich i użytecznych idiotów wywołuje już 12 wojnę jakby na ironie komitetu przyznającego Nagrody Nobla. W akcji "Fast and Furious" wysłał 15 tysięcy sztuk broni automatycznej do Meksyku wspomagając swoje gangi narkotyczne zabezpieczające FBI dystrybucje kokainy. 
 
Łamiąc konstytucje wysłał wojsko do Libii bez zgody kongresu i obywateli. Ich agenci z CIA z MI-6 i służbami z Francji wraz z Al Kajda brały udział w morderstwie przywódcy niezależnego kraju, za co powinni być postawiony przed sądem w Hadze, wraz ze współuczestnikami Sarkozym, Cameronem, Berculosim i paroma przywódcami mniej ważnych krajów NATO za branie w tej nielegalnej operacji udział, jak i za mordowanie ludności cywilnej.
W USA kraju dyktatury korporacyjno-faszystowskie nie ma żadnej demokracji, ludzie są kontrolowani poprzez media będące na użytku tych korporacji. Trudno się spodziewać, że mający lukratywną posadkę gwarantującą milionowe dochody dziennikarz odważy się kwestionować rząd lub korporacje które go kontrolują, czy lobbystów Izraela, korporacji medycznych, olejowych czy innych. 
 
 
Jednak nowa fala protestów sugeruje, że ludzie nie do końca zostali uspani. Wiedza ze politycy lubią wszystko fingować aby uzyskać aprobatę opinii publicznej, przekonać ich do swojej ukartowanej prowokacji jak to było w przypadku 9/11, której głównymi organizatorami byli Bush i Cheney oraz MOSSAD.
Ludzie mówią o ostrzeniu gilotyn i rewolucji, a sytuacja ekonomiczna będzie się tylko pogarszała, bo napadanie na suwerenne kraje nigdy nie zaspokoi bankierów. Na dodatek upodobali sobie przerzucanie kosztów swoich złych decyzji finansowych na obywateli przy tym jeszcze pobierając od transakcji lichwę - całkiem niezły biznes tworzenia pieniędzy z powietrza i przekazywanie za dług odpowiedzialności na nieświadome społeczeństwa. Premier Grecji będąc na liście plac Golden Sachs zainwestował w bezwartościowe papiery i za dobre wynagrodzenia i zapewnił sobie lukratywne życie sobie i przyszłym pokoleniom kosztem całego narodu greckiego, a teraz cała Grecja ma ze jego decyzje płacić. 
Czyżby istniały przestępstwa doskonale?
 
Widać już, że Polscy wazeliniarscy politycy całkowicie oddali Polskę wpływom NWO. Podatki osiągają astronomiczne rozmiary, a ludzie pokornie to znoszą jakby naiwnie wierząc, że rząd i globaliści się o nich zatroszczą. Gdy właśnie mały rząd bez zbędnej biurokracji paraliżującej życie ekonomiczne gwarantuje najlepsza stopę życiową. To właśnie Ameryka po rewolucji gdy nie było podatków najszybciej się rozwijała i od czasu gdy NWO sobie wszystko podporządkował upada i tworzy państwo policyjne, ogranicza swobody obywatelskie niczym w byłym Soviet Union. 
 
Ludzie o mentalności kryminalistów gdy dorwą się do władzy nie różnią się od gangów wymuszającym haracz od sklepikarzy czy biznesów za protekcje.
Polscy oligarchowie nie tylko utrzymują swoje partie polityczne z pieniędzy podatnika, ale tworzą właśnie takie gangi do wymuszania haraczy. Wszyscy znamy przypadek pana Kluski, któremu zniszczyli prosperujący biznes. Sfingowana aranżacja, od której nie można było się odwołać gdy udowodniono im przestępstwo nie było kogo oskarżyć o naprawienie szkód pana Kluski. Co za bezprawie?
 
Ale gdy kolesie oligarchy jak np. premiera Millera gdy był premierem rządu wzięli pożyczkę na budowę fabryki przetwórstwa osacza krwi, i pod presja Millera na banki dano im tą pożyczkę bez stopniowego pokrywania kosztów budowy tylko w całości i bez żadnych gwarancji spłaty. Inwestorzy zwinęli żagle zabierając pieniądze i wynieśli się zagranice. Nie było winnych przestępstwa, a koszty znowu przerzucono na wszystkich, czyli społeczeństwo. Lawirująco tłumacząc się z przestępstwa. Winnych jak zwykle nie było.
 
Nadużycia Izby celnej w Kielcach.
 
W takich celach też działa kielecka Izba Celna, która niedawno dala spory domiar na małego właściciela hoteliku za rzekome inne zużycie oleju opalowego niż ogrzewanie hoteliku.
Fakty były takie, że kupując hotelik w nędznym stanie doprowadził go do rozkwitu -  utalentowanych przedsiębiorców w Polsce nie brakuje. Czego to jest dowodem. Jednak nie zrobiono kontroli zbiorników i ponosił spore straty poprzez wyciek oleju opalowego. Nie tylko poniósł stratę, ale musiał usunąć zbiorniki i zainstalować nowe, czy też odkazić skażony teren. Narzucono mu domiar chyba na Sue około 200 000 tysięcy złotych, gdy w każdym normalnym kraju gdzie nie ma gangów ściągających haracze dla zaspokojenia potrzeb materialnych lokalnych kacyków udających, że są potrzebni dla funkcjonowania państwa, a których w sumie cechuje natura przestępczą, miałby prawo odpisania tych kosztów od zysków bo było nie było jest to koszt prowadzenia biznesu. Poniósł dodatkowe wydatki. Na podstawie wyssanych z powietrza numerków bandyci ustalili sobie wysokość kary i basta. 
 
Co gorsza jak w przypadku pana Kluski, tak teraz nie ma odwołania od decyzji gangsterów ukrywających się w Izbie Celnej. Gdy w każdym normalnym kraju wolni ludzie powinni osądzić te fakty a nie jakiś stronniczy anonimowy sędzia. Na dodatek nominowany a nie wybrany poprzez lokalne społeczeństwo Kielc. Aby demokracja zaczęła być demokracją w Polsce należałoby zmuszać nadgorliwych gangsterów do pokrywania wyrządzonych szkód poprzez sprzedaż ich mienia domów zamrażania kont bankowych a gdyby to nie pokrywało kosztów rekwiracja przyszłych zarobków do 90 %. Gdyby ponosili odpowiedzialność osobistą za swoje gangsterskie decyzje, to może wtedy czuli by odpowiedzialność przed społeczeństwem? Również w przypadku udowodnienia im nadużycia prawa taki sędzia powinien mieć zakaz wykonywania zawodu jak i gangster izby celnej.
 
Gdy sytuacja nie będzie się zmieniała gangsterzy będą myśleli ze są elitami rządzenia i dzielenia, a ludzie mają być ich sługusami, to trzeba będzie postawić na rynku w Kielcach gilotynę. Innego wyjścia w przyszłej rewolucji nie będzie i miejmy nadzieje ze różnej maści Palikoty czy lewacy z SLD nie uprowadzą tej rewolucji w Polsce aby skierować ją na złe tory.
Czas na przyznanie sie do winny gangsterzy z kieleckiej Izby Celnej.
Prawo jest ważniejsze niż wasze urojenia, czy bezprawne decyzje.
 
Zbulwersowany anonimowy obrońca Konstytucji i tępienia bezprawia w Polsce.

Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.