Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA manipulowani przez media upadłe autorytety

Media ciągle manipulują społeczeństwami - Upadłe autorytety cz. 1

Gdy byłem dzieckiem uczono mnie szacunku do niektórych osób. Trzy kilometry za Elbląg z rodzicami chodziliśmy słuchać „Wolnej Europy”. Teraz wiem, że szacunek należy się autorytetom. Nie zgodzę się, że radio Wolna Europa było zażydzona, nawet o ile pracowali tam Żydzi to musimy pamiętać że Polak jest nierówny Polakowi tak jak Żyd, Żydowi .

Wielkim autorytetem był Kościół blask jego minął wraz z wiedzą, że 15% to UB iSB konfidenci. Udział w zdradzie Magdalenki jak i okrągłego stołu kleru też nie przysporzył splendoru. W Magdalence uczestniczyli przedstawiciele Kościoła katolickiego - ks. Alojzy Orszulik, ks. Bronisław Dąbrowski, ks. bp Tadeusz Gocłowski.
Z łezką w oku przypominam sobie moją pierwszą komunię świętą i wspaniałego księdza Ludwika Ciułę. To był kapelan na miano historii, szalejące prześladowania Sbeckie a on spacerował z nami.
Pod kościół podszywały się „żydomasoństwo” i "katolewica" - wylęgarnia i kuźnica: "Znak" , "Więź" , "Tygodnik Powszechny" , "PAX" , "KIK" (Klub Inteligencji Katolickiej) - od 1989r wmawia się, że było to wielkie zwycięstwo.

W praniu mózgu biorą udział polskojęzyczne media. Polecam stronę Internetową Polanica net cytat: Komunistyczne, lewicowo-liberalne żydogadzinówki: ·”Trybuna" , "Rzeczpospolita" , "Polityka" , "Agora" , "Przegląd Polityczny" , "Res Publica" "Fakty i mity" , "Res Publica Nova" , "Życie Warszawy" , "Przegląd Tygodniowy" , "Przekrój" , "Dziś" , "Press" , "Gazeta Polska" , "Kultura" paryska , "Zeszyty Literackie" , "Nowy Dziennik" w Nowym Jorku , "Dziennik Chicagowski" w Chicago.
Kilka słów to tych polskojęzycznych mediach: Gazeta Wyborcza" propaganda żydów, dywersantów i zdrajców, arcy-bydlę żyd Aaron Szechter vel Adam Michnik, syn żydowskiego komunisty ukraińskiego, zbrodniarza agenta i kata NKWD Ozjasza Szechtera, brat żydowskiego zbrodniarza i kata UB Stefana Szechtera vel Szwedowicza. "Jest to gazeta – żydowska….ona doskonale odzwierciedla mentalność żydowską." ks. prof. Waldemar Chrostowski
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny." Zbigniew Herbert

Adam Michnik: tu mi włos wyrośnie, jak oddamy władzę!

Lepper w programie telewizji stwierdził, że Wyborcza przegrała ponad 300 spraw o pomówienie.

A gdzie jest tzw. wymiar sprawiedliwości przypomnę prawo prasowe: Art. 22.
Organ rejestracyjny może zawiesić wydawanie dziennika lub czasopisma na czas określony, nie dłuższy niż rok, także Kk. Art., 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję itd. Art., 216. § 1. Kto znieważa inną itd. Polskojęzyczne media są bezkarne, bo piszą paszkwile w kraju bezprawia.

Następne rodzynki w tym bezprawiu:
Nie
" - redaktor naczelny prowokator Josek Urbach vel Jerzy Urban.
Wprost
" redaktor naczelny komunista, były sekretarz KC PZPR żyd, mason Marek Król; Członek ZSMP od 1979 należał do PZPR …ciągłego oskarżania Polaków o antysemityzm… współgra z ciągłymi ośmieszaniem polskości i patriotyzmu.
Przegląd" - mason, żyd komunista Aleksander Małachowski- Jakub Goldsmith żyd komunista Krzysztof Teodor Toeplitz, żyd komunista Piotr Gadzinowski Od 1981 członek PZPR, Dziennikarz, "GW", zamiłowaniem do malowania w jak najczarniejszych barwach Polaków jako narodu.

Wiadomości Kulturalne" - redaktor naczelny żyd komunista Krzysztof Teodor Toeplitz, jeden janczarów jaruzelszczyzny należał do autorów wyszydzających całą historię Polski Bez Dogmatu" - ordynarnie antykatolickie i antyreligijne czasopismo ateistów, żydów, masonów i wszelkiej maści bluźnierców.

Tak więc używając nazewnictwa Polanicy Net te gadzinówki w sposób systematyczny wpływają na opinię publiczną wmawiając wyższość liberalizmu nad tradycjami narodowymi. Krótka opinia:
- Liberalna demokracja to reżim, w którym demokracja poniża wolność zanim ją zdławi
.
- Demokratyczne wybory rozstrzygają o tym, kto będzie uciskany w majestacie prawa. Nicolas Gomez Davilla
„Nie ma suwerenności bez wymiaru sprawiedliwości”

W kraju nad Wisłą chyba największym upadłym autorytetem jest Polski wymiar sprawiedliwości. Wystarczy przeczytać jak obecny minister Kryża skazywał opozycję.

Strona Internetowa „Afery prawa” aż kipi od przykładów bezprawia.

Prasa powołuje się a taki tzw. autorytet jak próbuje nazwać Wiesławę Szymborską Rottermund która zasłużyła się już w 1953r, gdy z garstką krakowskich intelektualistów domagała się przyspieszenia wykonania wyroków śmierci na krakowskich księżach.

A może powinien zaproponować laureat nagrody Nobla Günter Wilhelm Grass on był tylko z zbrodniczej Waffen-SS też laureat nagrody Nobla. Honorowy obywatel Gdańska. Proponuję żeby Gdańszczanie wystawili mu pomnik za życia dla ułatwienia podpowiem projekt tego pomnika. Günter Wilhelm Grass w mundurze Waffen-SS trzymający pistolet a przednim klęczące dziecko żydowskie i polskie, które daje kawałek chleba. Waffen-SS mordowało całe Polskie rodziny za pomaganie Żydom.

"Powinniśmy potępić samą myśl, że jedni ludzie mają prawo prześladować drugich. Przemilczając zło możemy spowodować, że powstanie w przyszłości tysiąc razy gorsze, a młodzi ludzie będą przekonani, że zło nigdy nie jest ukarane, a zawsze przynosi korzyści"
Sołżenicyn

2007-06-23 Bogusław Maśliński www.victoria .go.pl

Od redakcji:
Manipulacje faktami przez media, otumanianie społeczeństwa wyjątkowo jaskrowo widać w komentowaniu szczytu UE.
Zobacz : Prodi 'zdegustowany' po szczycie i podane linki do tekstów na kolejnych stronach przez Gazete...

I PODOBNE TEMATY w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.