Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
13 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-04-2016

Komunikat ws. skasowanych artykułów „Prosto z Łowicza” Marii Bejda i Teresy Wojda - Zacznijmy wypędzani sędziów i psychiatrów.

W dniu 12 kwietnia 2016 roku została podjęta decyzja o skasowaniu dwóch artykułów autorstwa: Marii Bejda i Teresa Wojda z Łowicza, opublikowanych 8 kwietnia pod tytułami:

„Prosto z Łowicza: Zacznijmy wypędzanie od sędziów i psychiatrów !”
„Prosto z Łowicza: Oficerowie pokoju udaremnią dokonywanie zbrodni psychiatrycznych !!!”

Przyczyną skasowania wymienionych artykułów było znalezienie przez dziennikarzy śledczych oszczerczych antypolskich informacji dotyczących Piotra Moskwy i jego działalności społeczno-publicznej, w tym dziennikarskiej, na prowadzonym przez Marię Bejda i Teresa Wojda serwisie: wojdabejda.wordpress.com oraz w serwisie Neon24.pl pod adresem: polskiruchoporu.neon24.plteresa.wojda.i.maria.bejda.lowicz

Jak dowodzą dziennikarze śledczy Maria Bejda i Teresa Wojda prowadzą wrogą Polsce i Polakom działalność – udając prześladowane bojowniczki za walkę o sprawiedliwość i wolność Polaków. W artykule pt. „Odrodzony militaryzm i rewizjonizm niemiecko-żydowski zagraża Polsce i światu !” z dnia 29.06.2015 roku, z serwisu wojdabejda.wordpress.com wynika, że Piotr Moskwa nie służy Polsce i Polakom, jak to stwierdzają bez żadnych dowodów autorki. Piszą one następująco:

„Nie dajmy się zwodzić fałszywym obrońcom Narodu Polskiego podtykanym nam przez żydowskiego okupanta a zwłaszcza fałszywemu ruchowi oporu z udziałem żydów, takich jak np..organizacja polska państwa podziemnego, polskie media niezależne, system global infoekspres. Ten fałszywy ruch bezpodstawnie wykorzystuje nazwisko Pana Tadeusza Cichockiego i znieważa autora najwyższych aktów prawnych pisanych w imieniu i interesie Narodu Polskiego. Jest to celowe działanie agenturalne obcych służb dla zdyskredytowania Pana Tadeusza Cichockiego, który jest niepodważalnym liderem a wydane przez niego dokumenty są pod względem prawnym nie do podważenia. Dają każdemu Polakowi prawo do powoływania się na zapisy tych najwyższych aktów prawnych, bo wydanych w imieniu i w interesie zwierzchnika wszelkiej władzy w Polsce, Suwerena-Narodu Polskiego.”

Maria Bejda i Teresa Wojda ten sam tekst zamieściły w serwisie polskiruchoporu.neon24.pl pod innym tytułem.

Kiedy Piotr Moskwa dowiedział się kilka dni temu iż nieznana mu patriotka Teresa Wojda potrzebuje pomocy w Łowiczu, aby nagłośnić jej sprawę – zamieścił jej i siostry artykuły w Infoekspres.pl i zaproponował, że może przyjechać w określonym czasie na protest. Aby uzgodnić temat Piotr Moskwa powiedział, że zarejestruje i poprowadzi legalne zgromadzenie przed Sądem w Łowiczu, skąd uczestnicy przejdą przez miasto. Kiedy Piotr Moskwa już uzgodnił sprawy techniczne przeszedł do finansów. Powiedział iż przyjedzie do Łowicza, jeżeli otrzyma zwrot kosztów, czyli tzw. dietę. Teresa Wojda stwierdziła iż to będzie problem, bo nie ma pieniędzy i nie pracuje. Piotr Moskwa umówił się z nią, że czeka na odpowiedź telefoniczną w niedzielę 10 kwietnia 2016 roku. Następnego dnia przy wyżej wymienionych artykułach zostały znalezione obrażliwe komentarze Marii Bejda (patriotki przebywającej w Niemczech) skierowane do Piotra Moskwy. Umówionego telefonu od Teresy Wojda o określonym czasie nie było.

Wielkie było zdziwienie Piotra Moskwy, kiedy dowiedział się, że w odpowiedzi na jego ofertę pomocy dla Teresy Wojda ukazał się kolejny oszczerczy artykuł w serwisie polskiruchoporu.neon24.pl, który został zabezpieczony dla organów ścigania, podobnie jak pierwszy. Oto, co napisały kolejnym razem bez żadnego dowodu – Maria Bejda i Teresa Wojda, w artykule pt. „Fałszywi obrońcy krążą po Polsce i w internecie !” I tak czytamy:

„Polski Ruch Oporu nie chce mieć nic wspólnego z antypolskim fałszywym obrońcą Polaków P. Moskwa, próbującym wyłudzać od Polaków pieniądze, obrażać Polaków z całego świata w haniebnym wpisie o wsparcie finansowe dla jego partii, która praktycznie nie istnieje, bo nie podane są dowody jej rejestracji.

Piotr Moskwa zadzwonił 08.04.2016r. do Teresy z domu Znyk z propozycją urządzenia pikiety przed gmachem prywatnej firmy handlowej “Sąd Rejonowy” w Łowiczu, 18.04.2016r., w dniu zaplanowanej rozprawy o wykroczenie, rzekomego naruszenia porządku publicznego przez obrończynię Narodu Polskiego Teresę Wojda w dniu 25.06.2014r.

polskiruchoporu.neon24.pl/post/130805,oficerowie-pokoju-udaremnia-zbrodnie-psychiatryczne

P. Moskwa zażądał od prezes Teresy z domu Znyk pokrycia kosztów przejazdu i pobytu oraz zapewnienia frekwencji. Gdy prezes stwierdziła, że sama nie ma pieniędzy na życie, nie zarabia na działalności w Polskim Ruchu Oporu, to on stwierdził, że bez pieniędzy nie będzie pikiety. Stawianie takich warunków przez P. Moskwę wobec osoby, która od 5 lat za darmo, za swoje bardzo skromne środki, broniła mieszkańców Łowicza i okolic jak też Polaków w Polsce, było przykrym przeżyciem.

Prezes doszła do wniosku, że nie chce żadnych pikiet, bo i tak one jej nic by nie pomogły a byłyby tylko okazją do promowania się fałszywych obrońców, nowych ruchów i partii, wbrew nawoływaniom, wskazaniom Polskiego Ruchu Oporu z siedzibą w Łowiczu. Nie czas na pikiety, protesty, demonstracje ! Polski Ruch Oporu stawia za główny cel zamianę talmudycznych sądów na Sądy Prawa Zwyczajowego oraz wypędzanie prześladowców Narodu Polskiego.

Piotr Moskwa, podający się za dziennikarza śledczego i prowadzący stronę www.infoexpres.pl dopuścił się w ubiegłym roku opublikowania w internecie oszczerczego artykułu pod naszym adresem, gdzie bezpodstawnie zarzucał nam i Panu Cichockiemu żydowskie pochodzenie. Powoływał się na rzekome dowody zebrane przez jego kolegów, dziennikarzy śledczych, ale żadnych dowodów nie przedstawił. Takim działaniem próbował się uwiarygodnić jako najaktywniejszy obrońca Polaków, objeżdżający polskie miasta i organizujący w nich pikiety przeciwko rządzącym. Obecnie ten artykuł jest niedostępny, a P. Moskwa zapiera się i oskarża nas o oszczerstwo, żąda dowodów.

P. Moskwa używa często wulgaryzmów i dziwnym zbiegiem okoliczności nikt mu w tym obrażaniu okupacyjnych władz nie przeszkadza. Za takie obraźliwe słowa Polak-Patriota zostałby natychmiast zaaresztowany ! Jednak Panu Moskwie jest wszystko wolno i bez żadnych problemów otrzymuje zgodę na organizowanie pikiet przeciwko rządzącym.

Dla uwiarygodnienia jego działań na obecnym etapie na jego stronie internetowej są artykuły o rzekomym jego prześladowaniu, ale nie ma na to wiarygodnych dowodów. Pan Moskwa ma do dyspozycji telewizję, (udaje biednego, a skąd miał na zakup sprzętu do nagrywania ?) a dziwnym trafem nie filmuje, ani karetki pogotowia, która rzekomo na niego czekała przed rozprawą, ani przebiegu rozpraw.

https://www.youtube.com/watch?v=oZkSasGsVDY

P. Moskwa umieścił na swojej stronie internetowej nasze ostatnie dwa artykuły z podaniem źródła, ale w taki sposób, że część tekstu jest niewidoczna… (…)”

Maria Bejda i Teresa Wojda, tak się właśnie uwiarygodniają wszystkim Polakom w Polsce i na Obczyźnie od dnia 29.06.2015 roku (czytaj: pierwszego skrytobójczego antypolskiego ataku na Piotra Moskwę), jako: „obrończynie Narodu Polskiego”, a też rzekomo pomówione przez Piotra Moskwę artykułem, którego nie ma i nie było. Piotr Moskwa buduje partię i ma prawo prosić o wsparcie w jej budowie. To nie jest przestępstwo. Nie jest to wyłudzanie. Piotr Moskwa nikogo nie obraża podczas protestów. Mówi jak jest w Polsce bez ogródek. W żadnym razie Piotr Moskwa nie występuje przeciwko władzy i rządowi, ale przeciwko wszystkim ukrytym bandytom, w tym przebierańcom o obcym pochodzeniu. To jest wielka różnica, jednak tego Maria Bejda i Teresa Wojda – nie rozumieją. Oto „obrończynie Narodu Polskiego” z Łowicza, które mają zadanie robić RAJWACH i podważać wiarygodność Piotra Moskwy, niszczyć jego dobre imię, a wszystko po to, aby nikt jego nie wspierał finansowo, aby przestał działać dla Polski i Polaków, nadto nie mobilizował ludzi do walki z bezprawiem. Piotr Moskwa wg Marii Bejda i Teresy Wojda ma im finansować pomoc i narażać swoje zdrowie i życie. W swych wypocinach „obrończynie Narodu Polskiego” Maria Bejda i Teresa Wojda sponiewierały Piotra Moskwę – bez żadnego dowodu. W konsekwencji za swoje czyny muszą się liczyć z odpowiedzialnością karną i cywilną. To, że nie uznają Sądu w Polsce i żadnej władzy, jak piszą, nie oznacza iż mogą działać bezkarnie siejąc antypolskość i oszczerstwa.

Grażyna Matuszek

Tematy  w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY  PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.eu
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~DDD
08-06-2016 / 17:31
Oj, trafiła kosa na kamień. Opluwający wszystko i wszystkich bez żadnego powodu i dowodu sam został opluty w taki właśnie sposób? No i co to będzie teraz? Trzeba będzie iść do sądu, który tym razem nie będzie już sprzedajny, szczególnie gdy wyda wyrok korzystny dla osoby pomówionej? Przy okazji wyszło, że te wszystkie komitety obrony i pomocy to nie żadne tam szczytne działania celem pomocy ludziom krzywdzonym przez system, a tylko normalny biznes, sposób na życie, na zarabianie pieniędzy: bronimy tylko tych, którzy nam zapłacą, a tych których nie stać na taką "usługę" wysyłamy na drzewo, niech system ich dalej tłamsi. To nie jest żadna szczytna działalność, tylko ordynarne cwaniactwo! Fuj!
~retro
06-06-2016 / 02:14
ODEZWA do Polaków i tylko Polaków ! Jeśli Pan Panie Rzepliński mówi o „ Jednowładztwie „ to rozumiem że mówi Pan o sobie i sądownictwie w Polsce o kolesiach , o łapówkach i procesach za kasę , o nepotyzmie i braku kręgosłupa moralnego u Pańskich kolegów sędziów, o całych rodzinnych watahach w sądach i prokuraturach i wśród przekupnych papug ! Czy o takim jednowładztwie Pan mówi ? czy po prostu boi się Pan że jeśli się skończy z niezawisłością i nieusuwalnością sędziów jak i z immunitetami które sami sobie nadaliście aby być ponad prawem to i Panu postawi naród zarzuty a przy braku immunitetu pójdzie Pan do kryminału wraz z kolesiami i koleżankami które i mnie orżnęły na duże pieniądze pomijając prawo , prawo wekslowe, zeznania świadków itd itp. Czy o to Panu chodziło ? Pan działa tak jak KOD , PO, i towarzysz Petru i wszyscy tworzycie 5 kolumnę na zgubę narodu Polskiego i Polski a za to może być jedna kara Trybunał Stanu i kara śmierci jak za dawnych dobrych czasów. Powstań Polsko skrusz kajdany , co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy ! My prawdziwi POLACY nie pomioty ze zmienionymi nazwiskami. I to nie rząd PiS u trzeba rozliczyć za pół roku sprawowania władzy z utrudnieniem KOD -ami , Petru i PO i pluciem na Prezydenta i przez tych wszystkich "Polaków" w tych antypolskich organizacjach ale koniecznie trzeba rozliczyć i to bardzo surowo z Trybunałem Stanu włącznie za 8 lat grabieży narodu Polskiego, oddania suwerenności Polski pod pręgierz UE Rozliczyć PO za wszystkie przekręty i odebrać zagarnięte majątki a Petru za jego antypolskie plucie na naród Prezydenta i PiS wydalić z Polski wraz z jego pomagierami . Jeśli PiS to zrobi to Polakom tym prawdziwym Polakom nie Goldmanom ze zmianą nazwiska na Kowalski zrobi się o 85 % lepiej i lżej żyć . Opodatkować żydowskie sieci handlowe w Polsce Wystarczy spojrzeć na twarz przewodniczącego KOD - u aby zrozumieć kim są ci z 5 kolumny działającej na zgubę całego narodu Polskiego. Powstań Polsko skrusz kajdany ! Mamy takie szczęście że ciągle pod zaborami : Szwedzkim, Austriackim, ZSRR, Rosyjskim, Niemieckim i teraz Unii Europejskiej. A może już dość rządów obcokrajców w Polsce ?! Czekam aby ci przyjaciele Pana Buzka zabrali ludzi PO i Nowoczesnej wraz z KOD i wyjechali z Polski i dopiero Polska by odżyła ! A oni chociażby w Czechach czy gdziekolwiek indziej zrozumieliby co to było w Polsce i czy była demokracja czy nie ? Za czasów SLD czy wcześniejszych taki marsz KOD czy manifestacje pajacy typu Petru od razu by ZOMO wypałowało i byłby spokój z wichrzycielami i 5 kolumną. Skąd się wziąłeś Panie Petru i kim jesteś i kto ci płaci za destabilizację w Polsce ale jedno jest pewne że z twoich ust płyną tylko kłamstwa jak chociażby o cenach paliw za dojścia PiS do władzy . Tacy jak KOD (wystarczy spojrzeć na twarz Kijowskiego) i ty Panie Petru czyli 5 kolumna i zdrajcy narodu Polskiego , wichrzyciele i awanturnicy powinni być usuwani z Polski i najlepiej do Syrii gdzie mógłbyś doświadczyć demokracji skoro plujesz na Polskę i naród Polski. Mateusz Kijowski To następny "Polak" nawet z fizjonomii, wichrzyciel i 5 kolumna za pieniądze – czyje ? Ja wiem czyje a Ty czytelniku się domyśl. Też dobrze płaci jak i Petru za udział w marszach nienawiści przeciw PiS –owi, narodowi Polskiemu i prawdziwym Polakom i POLSCE. Mam wiele do przekazania Polakom ale niestety wirtualna polska (wiadomo czyja) blokuje moje posty i nie trafiają do szerokiego odbiorcy. Kolejna kwestia to zmiana Konstytucji . I oczywiście koniecznie ją trzeba zmienić bo i tak nie jest przestrzegana a najbardziej przez "nieusuwalnych" „niezawisłych” jeszcze , sędziów . Nawet prezydent ma swoją kadencję a sędzia dozgonnie jest sędzią i choćby przekręt gonił przekręt to do tyłeczka mu się nie można dobrać bo "immunitet" i to samo ale bez immunitetu jest z następnym parchem w zawodach tj "komornik" robiący najwięcej krzywdy społeczeństwu przy udziale niepolskich sędziów i zarabiający miesięcznie nawet pół mln zł z krzywdy ludzkiej i biedy Polaków. To trzeba zmienić bo art. 32 Konstytucji mówi "wszyscy względem prawa równi" a jaka to równość skoro sędziowie mają immunitety , nieusuwalność , jednowładczość i które notabene sami sobie wymyślili i nadali ?! Co to za równość społeczna skoro sędzia za średnio 3 godziny pracy dziennie otrzymuje 15.000 zł a rencista i emeryt ma żyć za 700 zł a pupcie i gardełka mają takie same ?! i jeść muszą i srać też muszą i nie ważne co jedzą , „ośmiorniczki” w drogich restauracjach czy chleb z masłem to i tak takie samo g… z tego . Co do Kijowskiego z KOD - u i Petru którzy krzyczą na ulicach o braku demokracji ! To czy za czasów PRL - u mielibyście szansę wyjść i opluwać inną partię teraz rządzącą ? czy moglibyście opluwać Prezydenta i naród który Was utrzymuje i karmi ? Czy TK mógłby sobie samym ogłaszać wyroki niezgodne z Konstytucją ? Otóż NIE bo by was zapałowali ZOMO - wcy lub inne prewencyjne oddziały Policji. A wy panowie Petru, Kijowski wraz z waszą nienawiścią do Polski i Polaków i 5 kolumną którą tworzycie już nawet nie przeciw PiS -owi ale przeciwko całemu narodowi Polskiemu występujecie ! Tak Polskiemu ! i krzyczycie i plujecie o braku demokracji. Wy chyba z Polakiem to macie tyle wspólnego że mieszkacie w Polsce i żyjecie na krzywy ryj za podatki ściągane Polakom przez fiskusa który się składa przede wszystkim z tych „pseudo” Polaków. Polacy ci prawdziwi i uczciwi to wyginęli w Powstaniu Warszawskim i w II wojnie światowej i to jest tak jak obecni Warszawiacy mówią o sobie że są z Warszawy a po okupacji tych Warszawiaków było około 5 % a reszta to napływający do pracy z całej Polski naród i powracający z ucieczki do Polski uciekinierzy z Europy , Izraela itd . To wszystko jest wielkim kłamstwem uknutym przeciwko Polsce i Polakom bo nie podaje ile mają na kontach PO – wiacy, PSL – owcy, SLD –owcy, w rajach podatkowych a zwłaszcza Petru który od samych niemieckich żydów otrzymał kilka MLN ZA WYSTAWIANIE Polski i , 5 kolumnę której przewodniczy i destabilizację w Polsce organizując strajki i marsze które mają doprowadzić do upadku rządu Pis – u jako na dziś jedynej partii która powiedziała NIE zachodowi w rozgrabianiu Polski. Ponadto ciekawe skąd tenże "uczciwy" Petru bierze na opłacanie uczestników tychże strajków i pochodów ? Ale to wszystko to jedno wielkie szambo które z daleka cuchnie. Polecam film "Zakładnik z Wall Street" tam jest pokazana prawda o giełdzie którą to można przełożyć na Lotto w Polsce i wystarczy się chwilę zastanowić kto rządzi światem ? MAMONA a za nią stoi „naród wybrany” - ponoć ! i grupa BILDERBERGA do której należą już i Polacy , ci wielcy , bogaci jak chociażby Radosław Sikorski – bojący się o swoje życie tak bardzo że nawet w Sejmie nosi przy sobie broń. Co do Lotto to gram ponad 40 lat i nigdy nie było takich kumulacji jak teraz od początku rządów PO. Przy dzisiejszych możliwościach technicznych przy losowaniu jak i wyliczaniu numerów przez komputery które to liczby "powinny" być wylosowane nie ma z tym najmniejszego problemu a i ochrona danych nie pozwala się dowiedzieć społeczeństwu czy ktoś wygrał i ilu było wygrywających itd. itp. Tak więc nawet gdybyś goju Polaczku wygrał 60.000.000 to i tak się okaże że jest wygrywających kilku a kto co ile i tak się nie dowiesz bo tylko mafia lotto wie o tych przekrętach i kilku prominentów z rządu ale tego PO i PSL i kilku SLD wraz z wysokimi urzędnikami bezpieki. A taki redaktorek syn Izabeli Sierakowskiej może dlatego sobie pozwolić jak i Petru na plucie w twarz Polsce , Polakom i PiS -owi. Co do uchodźców ! Jacy to uchodźcy ? wypasione byczki (95 %) i odrobina starszych osób i dzieci . Kiedyś za normalnych czasów bez UE to traktowano by taki najazd jako inwazję i podjęto brutalne kroki aby to powstrzymać . Dzisiaj Pani Merkel sobie wymyśliła (ale się pomyliła) że nabędzie siły roboczej dla starzejącego się społeczeństwa niemieckiego i nowych podatników a gdy się obudziła (z ręką w nocniku) było już za późno. Bo to ani podatnik ani społeczeństwo do pracy ! Nigdy nie pracowali i nie płacili podatków i nikt ich do tego nie zmusił i nie zmusi. Za czasów wojen w Europie nie było mowy o ucieczce w takich ilościach narodu z żądaniem socjalu i utrzymywania tych z pracy rąk narodu który najechali. Dziś " uchodźcy " uważają że im się wszystko należy i wręcz żądają tego pod groźbami i czynami wbrew prawu w postaci gwałtów, napadów , pobić i poniżania tzw. „niewiernych”. Oprócz socjalu bez pracy i podatków mają do dyspozycji białe kobiety do gwałtów i głupie społeczeństwo do okradania tegoż i życie na jego koszt. Miejsce Syryjczyków jest w Syrii a my Polacy i inne mądre narody jak chociażby Węgrzy powinniśmy im sprzedawać broń aby bronili swojej ojczyzny jak to sami robiliśmy w dwóch wojnach światowych i powstaniach. I to sprzedawać bo z ich wyglądu , telefonów które posiadają za kilka tysięcy zł, słuchawek na uszach z najwyższej półki po kilkaset dolarów, widać iż są to ludzie bogaci, młodzi i nie myślą o pracy a raczej o przygodach w innych państwach i życiu na krechę z pracy narodów najechanych. Niszczenie dokumentów tożsamości i ich nie posiadanie przez prawie 100 % "uchodźców" jednoznacznie wskazuje kim naprawdę są i co mają do ukrycia że tychże danych osobowych nie pokazują i tylko naprawdę głupi naród nie widzi tego w jakie bagno nas pchają ci co za tym stoją a nie są to na 100 % rodowici Niemcy ani rodowici Francuzi ani rodowici Polacy a raczej kolejny odłam „narodu wybranego”. W Polsce referendum na temat uchodźców zakończyłoby się klęską dla tych uchodźców jak i we wszystkich krajach bo to tylko rządy co niektórych chcą napływu tych nierobów i gwałcicieli jako swoich ukrytych ziomków. „Sędziowie nawet w stanie wojennym potrafili zachować godność” - HA HA HA ! To właśnie sędziowie tamci i niejednokrotnie nadal pracujący w resorcie skazywali ludzi na śmierć za tzw niepoprawność polityczną . To ci sami sędziowie wyrokami mordowali ludzi i wówczas i teraz , wówczas przez kary śmierci i więzienia a dziś poprzez komorników i ich poczynania ograbiające naród Polski. Do dziś sędziowie się nie rozliczyli przed narodem w ramach lustracji i wszystko przycichło jak zwykle bo w pracy przeszkadza im brak kręgosłupa moralnego, nepotyzm i nadany (sami sobie) immunitet. Nie będzie w Polsce dobrze dopóki sędziowie będą "nieusuwalni" i nie będą ponosić odpowiedzialności za swoje bandyckie przekręty na społeczeństwie Polskim i chore wyroki godzące w naród POLSKI. Aby wiedzieć więcej prawdy o nepotyzmie ex władzy czytajcie aferyprawa.eu i wszyscy prawdziwi POLACY opowiedzcie się za Polską bez udziału mniejszości narodowych w Polskim Sejmie – (bo takowych w Bundestagu nie ma) i bez tych ze zmienionymi nazwiskami z Goldman na Nowak. POLSKĄ powinni rządzić POLACY a żyć i współżyć na godnych dla nas warunkach powinniśmy i z Niemcami i Rosją i Chinami ! Powstań Polsko skrusz kajdany „Niech Duch Święty zstąpi na ziemię i odnowi oblicze ziemi , Tej Ziemi ! Właśnie tacy kryminaliści jak Kijowski nie płacący alimentów tworzą KOD i w ten sposób próbują sobie załatwić immunitety. Mówiło się że skończono z komuną a syn pani poseł Sierakowskiej Pan Redaktor to kto ? A ten pan Kijowski to nawet z wyglądu to prawdziwy "Polak" HAHA ! Panowie ex Prezydenci to hańba dla was za takie słowa i uczestnictwo w 5 kolumnie. Najwyraźniej śmiertelnie się boicie rozliczenia was przez PiS. To wszystko brednie i mydlenie oczu narodowi Polskiemu. Panom Petru, Kijowski , Komorowski, Kwaśniewski tworzący 5 kolumnę i powodujący destabilizację Polski mają jeden cel - obalić w myśl wytycznych UE ten rząd który chciałby rozliczyć tychże wichrzycieli i walczyć o Polskę dla Polaków a nie dla obcych których my Polacy utrzymujemy swoimi podatkami. Jeśli Panowie z KOD u uważają że nie ma demokracji to mogą spróbować w Syrii bo demokracji nie ma w Wirtualnej Polsce w której nie przepuszcza się negatywnych opinii na temat KODU i tych Panów natomiast przepuszcza się pomówienia, opluwanie i sieje nienawiść artykułami i wypowiedziami przeciwko Polsce, PiS owi i Panu Prezydentowi.
~Misio82
20-05-2016 / 14:06
Lista znanych mi komorników działających wbrew prawu polskiemu (tych zapewne jest więcej): 1. Komornik Sądowy Rafał Wojtyna 2. Asesor Komorniczy Krzysztof Mazuchowski 3. Asesor Komorniczy Maciej Parafiński 4. Asesor Komorniczy Jakub Siadul 5. Asesor Komorniczy Wojciech Andryszczyk 6. SSO Małgorzata Kluziak - dopuszczająca działania komorników oraz sędziów wbrew prawu polskiemu Wszyscy panowie, panie pracują w jednym z najbardziej znanych i przestępczych sądów w Warszawie przy al. Solidarności 127. Bogdan Goczyński "należy uderzać bezpośrednio w ich przełożonych" Polska cały czas znajduje się pod kontrolą żydowskiej mafii - zapamiętajcie dobrze ich nazwiska. Pojawią się one na oficjalnej liście wrogów Polski. fakty.interia.pl/malopolskie/news-dramat-w-krakowie-mezczyzna-zabil-