Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA MATACZENIA SĘDZIÓW SĄD OKRĘGOWY W WARSZAWIE

Izolować niepoczytalnych sędziów - pismo do ministra Zbigniewa Ćwiąkalskiego 

Bogdan Goczyński                                     Dnia 21 listopada 2008r. 

Sz.P.
Minister Sprawiedliwości
Zbigniew Ćwiąkalski 
 

Dotyczy przestępczej działalności i prawdopodobnej niepoczytalności sędziów z sądów: Okręgowego w Warszawie, sygn. akt IVC 2888/05 i Rejonowego w Tarnowskich Górach, sygn. akt Nsm 106/06  

Szanowny Panie, 

Niniejszym zwracam się do Pana ze skargą na ewidentnie przestępczą działalność wyżej wymienionych sądów. Od ponad trzech lat moje małe dzieci, z którymi byłem bardzo związany, są izolowane ode mnie. Działalność wymiaru sprawiedliwości jest tym bardziej perfidna, że córki moje są przede mną ukrywane i nie mogę do nich nawet zadzwonić. Pracownicy instytucji państwowych jak np. szkoły w Tarnowskich Górach, do której dzieci podobno uczęszczają, są poinstruowani aby nie dopuszczać do jakiegokolwiek kontaktu moich dzieci ze mną. Dzieje się tak, mimo, że mam pełnię praw i władzy rodzicielskiej.

Postanowienie sądu o kontaktach zostało tak skonstruowane aby maksymalnie utrudnić ów kontakt. Na przykład żeby zniechęcić mnie, dzieci wywieziono ok. 300km i zażądano ode mnie 180zł „opłaty za obecność kuratora” przy spotkaniu. Gdy mimo wszystko wymagane pieniądze zapłaciłem i usiłowałem w wyznaczonym czasie spotkać się z córkami, były one wywożone do nieznanego miejsca za wiedzą i przyzwoleniem sądów.

Obecnie zaś prezes sądu w Tarnowskich Górach, Teresa Żyłka, grozi mi więzieniem za próbę zbliżenia się do miejsca przetrzymywania moich córek, pomimo postanowienia (pokrętnego ale jednak postanowienia) Sądu Apelacyjnego w Warszawie o prawie do spotkań z córkami w każdą sobotę w miejscu ich zamieszkania.

Ostatnio, 31 października br, matka dzieci zaproponowała spotkanie w Ośrodku Pomocy Rodzinie w Zabrzu. Dyrektor Ośrodka wyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom i udostępnił w tym celu pokój, pomimo że była piękna jesienna pogoda i można było spotkać się w parku. Matka dzieci stawiła się jednak sama na spotkanie i odmówiła udostępnienia dzieci, tłumacząc to brakiem kuratora. Sąd w Tarnowskich Górach był pisemnie poinformowany o moim przyjeździe i poproszony w zlecenie obecności kuratora, jednak nie raczył nawet odpowiedzieć na tę prośbę.

Na spotkania z dziećmi jeździłem już 5 razy, kosztem sporego wysiłku i wydatku (ok. 600km w obie strony). Wyjazdy tez zawsze były w czasie oznaczonym przez sądy lub uzgodnione z matką dzieci. Ani razu nie udało mi się spotkać z córkami.

Sądem właściwym do orzekania w sprawie dzieci jest Sąd Okręgowy w Warszawie, prowadzący sprawę rozwodową. Jednak wszelkie moje wnioski o kontakty z dziećmi poza miejscem zamieszkania są oddalane lub krążą miedzy Tarnowskimi Górami a Warszawą pod pretekstem braków formalnych, zgubionych dokumentów itd. Sędziami bezpośrednio odpowiedzialnymi za oszustwa w Warszawie są: bezpośrednio prowadzący sprawę Sędzia Grzegorz Tyliński i nadzorujący ją Sędzia Jerzy Paszkowski. W sprawę jest również zamieszany Sąd dla Warszawy-Śródmieścia i prokuratura, która otwarcie potwierdziła fakt ukrywania moich dzieci przede mną. W Tarnowskich Górach bezpośrednio odpowiedzialny za manipulacje jest sędzia Adam Skowron.

Osobą bardzo dobrze zorientowaną we wszystkich oszustwach jest adwokat Jacek  Brydak, pełnomocnik matki dzieci. Interesującym aspektem sprawy, który być może tłumaczy moje „trudności”, jest żądanie „władz” zapłacenia im przeze mnie ok. 200 tys. zł haraczu.

Ilość osób zamieszanych w sprawę oraz inne podobne historie, świadczą, że nie jest to odizolowany przypadek lecz zorganizowana przestępczość, połączona z epidemią zaburzeń funkcji umysłowych wśród urzędników.

W związku z powyższym, zachodzi pilna potrzeba odizolowania urzędników sądowych ze względu na zagrożenie jakie stwarzają. Z powodu ilości osób dotkniętych epidemią, proponuję zorganizować dla nich specjalne ośrodki odosobnienia. Przypuszczam, że w aparacie bezpieczeństwa państwowego są jeszcze ludzie, którzy pamiętają jak się to robi z czasów stanu wojennego.

Jednocześnie proszę o pilną pomoc w wyegzekwowaniu prawa dzieci i mojego, do spotkań.

Pismo to przesyłam do wiadomości Afer Prawa, z prośbą o śledzenie jak sprawa ta jest przez Pana traktowana.

Bogdan Goczyński

W załączeniu

Pismo do sądu w Tarnowskich Górach z prośbą o obecność kuratora

Do wiadomości:
Afery Prawa; www.aferyprawa.com.
Rzecznik Praw Dziecka, ul. Śniadeckich 10, Warszawa.

Inne artykuły na temat związane z  opisaną sprawą  

Sztuka rozbijania rodzin. Sąd Okręgowy w Warszawie, sędziowie Paszkowski i Tyliński.

Prorodzinna” polityka władz RP, czyli jak rozbija się rodziny.

Dowody zorganizowanej korupcji wymiaru „sprawiedliwości”.

Dzieci w roli zakładników – metody działania mafii wymiaru „sprawiedliwości”.  

Dobro dzieci w polskim sądzie - czy dobro szajki? Przykłady oszustw Sądu Okręgowego w Warszawie.

Ojciec bez szans w polskich sądach - haracz dla wymiaru sprawiedliwości.

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI 
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Tess
04-01-2015 / 18:50
You saved me a lot of halsse just now. vmlbikspgc.com [url=fewvhtd.com]fewvhtd[/url] [link=oldmcnv.com]oldmcnv[/link]
~Aminial
24-12-2014 / 01:54
Bogusiu miło mi, dziękuję.Aśku Piotrek zrf3bmy tak, Wy napiszecie jak to jest poockha" rel="nofollow">vjexqjhy.com">poockhać swoją fotografkę ślubną, a ja wydam część drugą jak to jest poockha" rel="nofollow">vjexqjhy.com">poockhać swoich klientf3w )) Wydamy od razu na rynek amerykański, bo tam wiadomo milionowe nakłady i tantiemy )) I znowu pojedziemy do USA promować te bestsellery Buziaki :***
~Khokon
20-12-2014 / 13:19
drogi vasylu o gucstah się nie dyskutuje- a co ja poradzę, że mi się polskie zespoły podobają??? A klaiber 44 akurat nie??? Baw się dobrze słuchając tego co lubisz- a ja dobrze się bawiłam na Czesławie. Ale nie to mi przecież zarzucasz??? Zapewniam cię, że napisałam ten tekst nie ze swojej głowy a skąpe twoim zdaniem informacji biorą się z prostego faktu, iż m tekst ma być zaproszeniem dla dalszych poszukiwań a nie zbiorem wszystkich informacji o zespołach. I nie musisz już się martwić!!!!! Zapewniam cię że zarf3wno ja jak i inni uczestnicy offu poradzą sobie nawet po przeczytaniu tego tekstu Pozdrawiam- autorka