Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE FASZYZM W POLSCE

Faszyzm w Polsce? - Cmentarzu Powązkowskim 11.11.2005 - lewackie bojówki faszystowskie Antifa zaatakowały członków Stowarzyszenia na rzecz Tradycji i Kultury "Niklot" i Stowarzyszenia Patriotycznego "Szaniec"

Dnia 11.11.2005 grupa członków Stowarzyszeń "Niklot" i "Szaniec" jak również nie zrzeszone osoby zainteresowane udały się na warszawski cmentarz Powązki Wojskowe celem zapalenia zniczy na grobach.
W trakcie zapalania zniczy na grobach 15-osobowa grupa /w tym kilka kobiet/ została zaatakowana przez około 25 osobową bojówkę uzbrojoną w kije i butelki. Grupa atakująca z okrzykiem "Antifa" rzucała również znicze zabrane z grobów.

Tomasz Szczepański: -Zostałem zaatakowany przez 3 napastników, z których jeden uderzył mnie butelką w głowę, szkło rozbiło się tnąc i oszałamiając mnie, a inny powalił kopniakami i ciosami drewnianej pałki. Upadłem słysząc jak jeden z bojówkarzy woła do innych, że powinni już się wycofać bo czas się kończy. Byliśmy zaskoczeni - nie spodziewaliśmy się napadu na cmentarzu. W wyniku tej akcji 3 osobom z grupy członków i sympatyków Stowarzyszeń Niklot” i „Szaniec” udzielono pomocy w szpitalu. Jednym z pobitych był niepełnosprawny z widocznym, także dla napastników niedowładem ręki.

Policja która szybko zjawiła się na miejscu zdarzenia nie zastała już sprawców, którzy zręcznie ewakuowali się. Polityczny podtekst tego zajścia jest oczywisty – "Antifa" jest bojówką środowisk lewackich. Grupy: „Radykalna Akcja Antyfaszystowska z Białegostoku” i „Antifa” z Łodzi, jak same informują w internecie: http://www.decentrum.most.org.pl/raaf/raafx.htm jako jedyne prezentują opcję bojową ruchu”.
Środowiska lewackie nienawidzą wszelkich przejawów patriotyzmu polskiego stąd też akt oddania hołdu bohaterom narodowym w dniu Święta Niepodległości musi ich oburzać, jako widoczny "przejaw faszyzmu".

Istotniejszy jest jednak fakt, że zdarzenie miało miejsce na cmentarzu, szczególnym cmentarzu jakim są Powązki Wojskowe w Warszawie, gdzie spoczywają powstańcy z okresu zaborów, Powstańcy Warszawscy, Bohaterowie - obrońcy Ojczyzny z czasów II wojny światowej oraz inni zasłużeni.
Zasadniczo wszelkie cmentarze w naszej kulturze są szanowane jako miejsca pamięci i nie odbywają się tam żadne rozróby, z jakimkolwiek tłem.
Bojówkarze "Antify" pokazali, że istnieje w naszym kraju margines dla którego cmentarz nie jest miejscem świętym, a upamiętnienie bohaterów narodowych - czymś oczywistym.
Ciekawe czy w tej sprawie służby naszego Państwa na progu nowego politycznego etapu, okażą się skuteczne?

Tomasz Szczepański

Niezależne Czasopismo Internetowe 
"AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" 
Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
www.aferyprawa.com  

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.