Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA PETER FUSS ARTYSTYCZNA PROWOKACJA ŻYDZI WON Z KATOLICKIEGO KRAJU

Balcerowicz wreszcie odszedł - odszedł cesorz - czy żydowskie banki będą mogły funkcjonować w Polsce bez oszukiwania i okradania Polaków?

... nie tak szybko. Żydzi są wszędzie. Mają polskie banki, sejm , senat, mają władzę i pieniądze. Polacy mają na nich pracować oddać im przedwojenne majątki, których przecież ich nie zabrali... Jakoś nikt nie pisze o majątkach Polaków, którzy przez wojnę wszystko stracili. I jak tu mówić o równości, jak nie mieć pretensji do śwatowych złodziei i oszustów - Żydów?

ODSZEDŁ CESORZ NA SŁONECZNĄ TRAWKĘ

Odszedł cesorz – umysł ekonomii,
ludziom nakazał jeść kurze grzbiety
i świńskie ogony.

Pamiętajcie mnie na całe życie,
jest jeden „Balcerowicz” – nie ma
innych, fałszywych nie słuchajcie –
nie kochają was.

Lud poszedł do ogrodu, zerwać
ostatnie złote jabłko – dzielą się,
bo są solidarni.

Teraz położą się na trawie,
i będą podglądać cesorza stopy !

Zygmunt Jan Prusiński
27 stycznia 2007 - Ustka

Spojrzałem dzisiaj wieczorem na Waszą witrynę, i zdziwiony... Co to, Polski już nie ma ?
Przecież Wasza Witryna brzmiała tak:
"Żydzi * Polacy * Chrześcijanie" - Wówczas pomyślałem, czemu nie:
"Polacy * Żydzi * Chrześcijanie"... przecież żyjemy wszyscy w Polsce, na kupę !
A teraz co widzę ? "Żydzi * Chrześcijanie * Muzułmanie"
Pytanie: A gdzie jest Polska ? Przecież "chrześcijanie" to także POLACY -
którzy reprezentują wiarę "Rzymsko-Katolicką"!
Muzułanów w mojej Ojczyźnie jest mało, a Polaków 38 milionów !!!
Proszę mi to wyjaśnić i moim przyjaciołom w kraju i za granicą.
Z góry dziękuję -
Zygmunt Jan Prusiński (narodowy poeta w Polsce)
Logiczne jest, że dowodem władzy żydowskiej jest zamknięcie 26 stycznia koszalińską Galerię Scena, która pokazywała kontrowersyjną wystawę prac Petera Fussa. Artysta jest też autorem billbordu, który wywołał oburzenie - na plakacie pod wizerunkiem 56 znanych polskich artystów, polityków i dziennikarzy Fuss umieścił napis "Żydzi won z katolickiego kraju".

www.peterfuss.com Plakat, na którym pod wizerunkiem 56 znanych polskich artystów, polityków i dziennikarzy Fuss umieścił napis "Żydzi won z katolickiego kraju", wywołał oburzenie W czwartek koszalińska policja wszczęła postępowanie w sprawie billboardu. Plakat, na którym znalazły się wizerunki m.in. Lecha Kaczyńskiego, Ludwika Dorna, Andrzeja Leppera, Jana Rokity, Andrzeja Wajdy, Agnieszki Holland, Leszka Balcerowicza, Marka Kondrata, Gustawa Holoubka, Lecha Wałęsy, Moniki Olejnik, Kuby Wojewódzkiego, Wojciecha Manna, Bronisława Wildsteina, Jerzego Owsiaka, Kazika Staszewskiego, Maryli Rodowicz i Wisławy Szymborskiej, przez kilka godzin wisiał na billboardzie stojącym w największej dzielnicy mieszkaniowej KoszalinaśPółnocy, w pobliżu kościoła pw. Ducha Świętego.

W czwartek wieczorem w koszalińskiej Galerii Scena otwarto wystawę prac Fussa.
Prowadzący Galerię Scena Roberth Knuth, zastrzegł, że galeria nie ma nic wspólnego z plakatem i nie bierze za niego odpowiedzialności.
Knuth, który jest plastykiem, dodał, że jego zdaniem "plakatu nie należy odbierać jako propagowania antysemickich treści, tylko jako głos w dyskusji na temat ksenofobii i homofobii".
- Jest to działanie wywołujące problem i przez kontrowersyjną treść zmuszające do zastanowienia się nad tym. Artyści mają prawo do otwartego mówienia, co myślą o otaczającej nas rzeczywistości - stwierdził w Knuth.

O Peterze Fussie, który jest przedstawiany jako autor szokujących i nielegalnie umieszczanych prac w przestrzeni publicznej, wiadomo tylko tyle, że mieszka zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii. Jego plakaty są zawsze czarno-białe i komentują aktualne wydarzenia w Polsce i na świecie.

Plakat - na polecenie policji - został zaklejony przez pracowników firmy wynajmującej billboardy. Postępowanie w tej sprawie policja prowadzi na podstawie przepisów Kodeksu karnego, mówiących o znieważeniu funkcjonariusza publicznego. Grozi za to grzywna, ograniczenie wolności lub dwa lata więzienia.

I tu mamy dowód nierówności traktowania pewnych obywateli wobec prawa - konkretnie w tym przypadku wynika że Żydzi są czymś lepszym od Polaków?

Fakt wszczęcia postępowania z urzędu przez prokuraturę dowodzi kolejny raz, że pracujący tam funkcjonariusze nie znają prawa, albo świadomie go łamią.
Prokuratura nie ma prawa wszczynać dochodzenia w sprawie znieważenia funkcjonariusza jeżeli on sam nie złoży zawiadomienia z uzasadnieniem do sądu że został np. znieważony.
Zgodnie z orzeczeniem TK z urzędu można wszczynać dochodzenie tylko jeżeli obrażono funkcjonariusza podczas pełnienia służby.
Bez wątpliwości Peter Fuss osobiście nie spotkał się z żadną z osób które umieścił na swoim plakacie.
Ale jak wiele razy pisaliśmy, korupcja (albo głupota) władz nie ma granic...

APEL

Polacy ! Pomóżcie zatrzymać żydowskie barbarzyństwo w Polsce!

20 lutego br. minie 10 lat od uchwalenia przez posłów RP i podpisanej przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego ustawy dotyczącej restytucji mienia pożydowskiego należącego do 1939r do gmin wyznaniowych żydowskich i zwrotu tych majątków w ręce Zarządu Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP.

To historyczne wydarzenie, miało przynieść korzyści dla kolejnych pokoleń Polaków i Żydów. Miało też być świadectwem, iż hitlerowskim Niemcom nie udało się do końca wykonać plan Judenrein na polskiej ziemi.

Tymczasem okazało się inaczej !

Zarząd ZGWŻ objął dzieci komunistycznych pachołków, którzy są marionetkami w rękach organizacji żydowskich z Ameryki. Wraz ze Światowym Kongresem Żydów, zarządzanym przez Edgara Bronfmana i jemu podobnym degeneratom moralnym, doprowadzają do całkowitego wymazywania z krajobrazu naszego kraju, materialnych śladów Polskich Żydów.

W całej Europie szantażem i groźbą wymuszają zwrotu pozostałego mienia pożydowskiego, którego Hitler i Goebels nie zdołali zniszczyć. Oni w ramach stworzonego Przedsiębiorstwa Holocaust dorabiają się na pozostawionych majątkach przez prawdziwych właścicieli, bestialsko zgładzonych podczas okupacji hitlerowskiej. Za ich zgodą oraz błogosławieństwem ich rabina z Ameryki Michaela Schudricha, zwanego naczelnym rabinem RP – dokonują ostatecznej likwidacji, tych cudem ocalałych zabytków żydowskich.

Ponad 90% z oddanych już przez Państwo Polskie majątków, zostało sprzedanych, rozgrabionych lub całkowicie zniszczonych. W ich miejsce nowi właściciele pobudowali domy mieszkalne, parkingi lub zorganizowali w tych świętych żydowskich miejscach kultu religijnego - restauracje, puby, sklepy i inne biznesy.

Niestety, ta Restytucyjna Zagłada dokonuje się przy akompaniamencie władz polskich i szeroko udzielanej pomocy ze strony władz kościelnych innych wyznań, jak też ze strony organizatorów Dialogu Chrześcijan i Żydów, co dobrze widać podczas organizowanych Dniach Judaizmu, zajmujących się nie tylko sacrum, ale i profanum. W realizacji tej perfidnej profanacji pomagają też niektóre media zamieszczając artykuły dezorientujące społeczeństwo, odnośnie stosunków polsko-żydowskich, tak przeszłych, jak i obecnych.

Na szczęście są też publicyści, którzy piszą rzetelne artykuły, nie bojąc się oskarżeń o antysemityzm, który jest natychmiast wysuwany ze strony obecnych Herodów wobec tych, którzy odważą się napisać słowa prawdy.

Na prośbę wielu z naszych adresatów przesyłamy w załączeniu artykuł z Gazety Polskiej z dnia 20 grudnia 2006 roku, napisany przez Pana Leszka Misiaka pt. Apartamenty na synagogach.

Hanna Gronkiewicz-Waltz rusza do boju o warszawski ratusz i już czytamy kolejne pierdoły Hanki-żydówki. Stolica pod jej rządami ma być: przejezdna, przyjazna dla obywateli i otwarta dla inwestorów - czyli mamy kolejny kit dla wyborców. Fałsz i obłuda wzięte z życia Hanny Gronkiewicz-Waltz, albo tak naprawdę Hajki Grundbaum.

Gronkiewicz-Walc - "syrenka" z platformy kameleonów prezentuje program na wybory.
ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY o przestępstwie Hanny Gronkiewicz-Waltz

Milionowe bankowe przekręty pod ochroną Leszeka Balcerowicza i Hanny Gronkiewicz-Waltz, czyli Bolek i operacje Art B z cyklu "niebezpieczne tematy: polityka, pieniądz i władza...

CASE - żydowskie prywatne Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych w Polsce. Czy Sejmowa Komisja Bankowa skontroluje fundacje Balcerowicza?

Ciemna strona "jasnej mocy" Donalda Tuska?

"niebezpieczne tematy" - lista Żydów i osób pochodzenia żydowskiego o zmienionych nazwiskach

Trochę prawdy na temat PO i Donalda Tuska.

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA
Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Janusz Górzyński, Zygmunt Jan Prusiński, Mariusz Pogorzelec, Zygfryd Wilk, Grzegorz Bentkowski i SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: redakcja@aferyprawa.com alternatywnie: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.