Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
4 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Szpital Psychiatryczny w Straszęcinie k/Dębicy zatrudnia chorą psychicznie ordynator Barbarę Pawłowską-Milówka. Kiedy lekarz przestanie szkodzić zdrowiu pacjentów?

Redakcja AFER PRAWA otrzymała opinię psychiatryczną dotyczącą biegłej sądowej Barbary Pawłowskiej-Milówka.
Z dokumentacji możemy wyczytać, że przebyła typowe choroby zakaźne, że nie sprawiała wprawdzie kłopotów wychowawczych, ale w jej rodzinie były osoby cierpiące na dolegliwości depresyjne, paranoidalne i urojeniowe- a wiadomo, że te choroby często są dziedziczne i ujawniają się w późniejszym wieku. Wprawdzie Barbara Pawłowska zaprzecza urazom głowy z utratą świadomości, oraz próbom samobójczym, samouszkodzeniem itp. ale wiadomo, że takie osoby ukrywają swoje dane i przejścia.

Z OPINII PSYCHIATRYCZNEJ
Wynika, że Barbara Pawłowska neguje "ciągi alkoholowe" i palimpsesty.
W czasie badania kontakt werbalny był wyraźnie ograniczony, była napięta i niespokojna, świadomość jasna, zaburzenia percepcji i omanów nie stwierdzono. Procesy myślowe sztywne, nieelastyczne, bez odpowiedniego sposobu refleksyjności, co skutkuje dychotonicznym postrzeganiem rzeczywistości i trudnościami w uwzględnieniu wieloaspektowej sytuacji. Zauważalna agitacja i wzmożony poziom leku. Tok myślenia urojeniowy.

OMÓWIENIA I WNIOSKI
Po przeanalizowaniu danych z otrzymanych informacji, wywiadu oraz dokumentacji medycznej badania przedmiotowego - rozpoznano u badanej zaburzenia schizotypalne z komponentą aktywną.
Analiza przebiegu zaburzeń pozwala domniemywać, że chora ma często zniesioną zdolność kierowania swoim postępowaniem, ma ograniczoną zdolność rozpoznawania i rozumowania faktów.
W TAKIEJ SYTUACJI NIE POWINNA SPRAWOWAĆ ŻADNYCH ODPOWIEDZIALNYCH FUNKCJI.
Wskazane leczenie w szpitalu psychiatrycznym na oddziale sądowym o wzmocnionym zabezpieczeniu.

Dla weryfikacji doniesień o niekompetencji lekarza psychiatry Barbary Pawłowskiej-Milówka na prośbę rodziny redaktorzy udali się do Szpitala Psychiatrycznego w Straszęcinie k/Dębicy celem przeprowadzenia wywiadu z 57-letnim schorowanym pacjentem, który bezprawnie przetrzymywany jest na Oddziale Psychiatrii Sądowej od dnia 20.11.2008r. za rzekome znęcanie się nad żoną i 31-letnim synem. W istocie chodziło o przejęcie gospodarstwa rolnego, domu i jego renty, co - raczej nie za darmo - załatwiono w skorumpowanym sądzie strzyżowskim.

Co najmniej nieetyczne jest, żeby chory u którego zdiagnozowano m.in. choroby: wieńcowa serca ( choroba niedokrwienna , bradykardia), choroba wrzodowa żołądka , choroba zwyrodnieniowa mózgu, zapalenie błony śluzowej, zapalenie żył, nadciśnienie tętnicze, stan po urazie głowy, eozynofilia płucna, przebyte kwasochłonne zapalenie płuc w 2005r., przewlekły nieżyt oskrzeli, zwyrodnienia kręgosłupa, anemia - leczony był w szpitalu psychiatrycznym przez lekarza który nie posiada niezbędnej wiedzy (specjalizacji) do leczenia tak skomplikowanego przypadku. W czasie pobytu chorego w Straszęcinie dochodziło do omdleń jak i całkowitego spadku ciśnienia, ujawniła się również anemia i astma. W związku z problemami pulmonologicznymi , przebywał on np. w dniach; od 13.05.09 do 25.05.2009 r. w Specjalistycznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc w Rzeszowie gdzie na chwilę doprowadzono go "do normalności". Niestety, po ponownym powrocie do szpitala psychiatra Barbara Pawłowska-Milówka niewłaściwym leczeniem szybko doprowadziła pacjenta do stanu zagrożenia życia
Pacjent ma nienormalnie opuchniętą twarz, sine ręce i nogi, krwawe wybroczyny na ciele, skarży się na ból głowy, kołatanie serca, ścierpnięte i sztywniejące całe ciało.
Zgłaszane dolegliwości pacęjta są traktowane przez personel jako urojenia.


Co ciekawe - biegła sądowa Barbara Pawłowska-Milówka i Robert Gubernat w podpisanej przez siebie opinii wyraźnie stwierdzają, że dopóki pacjent nie zrezygnuje ze swych roszczeń w stosunku do sposobów traktowania go i leczenia w szpitalu - to będzie tam dalej na siłę leczony psychotropami aż jego mózg zmieni się w gąbkę. Należy też zwrócić organom nadrzędnym uwagę, że jak tylko nieetyczna psychiatra była na urlopie to pacjent wyraźnie lepiej się czuł. Tak więc mamy ewidentny dowód, że lekarz popełnia bład w sztuce albo świadomie zatruwa organizm pacjenta.

Po przebyciu do szpitala Redaktora AFER PRAWA Z. Raczkowskiego wraz z siostrą pacjenta - ordynator lekarz psychiatria Barbara Pawłowska-Milówka zachowywała się typowo dla osoby chorej psychicznie:

1/ Nie zgodziła się na wywiad z pacjentem, jak też na udzielenie informacji na temat stanu jego zdrowia, pomimo że o te informacje zabiegała najbliższa rodzina ( jego siostra) jak też sam pacjent.

2/ Lekarka zaatakowała Redaktora AP i szarpała go próbując mu wyrwać komórkę na której nagrywany był wywiad.

3/ Zablokowała drzwi wyjściowe czasowo pozbawiając wolności dziennikarza śledczego AP i odwiedzającą brata siostrę.

4/ Po przybyciu policjantów próbowała wprowadzić organa władzy w błąd fałszywymi paranoidalnymi pomówieniami. Dopiero uwagi policjantów, że na nasze zawiadomienie może ten incydent zakończyć pobytem w celi uspokoił ją.

W TEJ SYTUACJI, ZGODNIE Z OPINIĄ PSYCHIATRYCZNĄ DLA PSYCHIATRY BARBARY PAWŁOWSKIEJ-MILÓWKA - WNOSIMY O PODDANIE JEJ LECZENIU I POZBAWIENIE DALSZYCH MOŻLIWOŚCI DZIAŁANIA NA SZKODĘ PACJENTÓW.

Redakcja AP

W tym temacie - wybrane oszustwa z udziałem chorych psychicznie psychiatrów:

Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu obozem koncentracyjnym? Eksperymenty na pacjentach prowadzone przez psychiatrę Piotra Ciska?

Jarosław - sprawa Kazimierza Kalisza - nieetyczni psychiatrzy Andrzej Kuliński oraz Stanisław Adamik na usługach skorumpowanych prokuratorów ze Strzyżowa Jacka Złotka i Zbigniewa Husa.

Klinika Leczenia Niepłodności Małżeńskiej "Kriobank" Białystok, ul Stołeczna 11... i metoda "na viagre" leczenia przez Waldemara Kuczyńskiego bezpłodności kobiet.

Sanok - przekręt "na wariata" w wykonaniu v-prezesa SSR Mariusza Hanusza i prokuratora Adama Sawickiego - z cyklu patologie organów (nie)sprawiedliwości.

Głogów - numer na pedofila przez skorumpowanych prokuratorów: Joanna Kiełkowicz, Monika Pieczonka, Bogdan Myrna, Łukasz Kudyk i psycholog Lucyna Adamowicz-Gabryś - z cyklu patologiczne organy (nie)sprawiedliwości.

Wywiad udzielony przez „prof. dr hab. UJ” Krzysztofa Józefa Gierowskiego, demaskujący „jasnowidza” i oszusta „na usługach prawa”. Andrzej Kursa

Kolejne dowody korupcji sędziów krośnieńskich i lekarzy psychiatrów z Jarosławia: Piotr Cisek, Anna Kontek-Olejarska, psycholog Krystyna Blok.

Psychiatryczne opinie lekarskie są manipulowane - kolejne dowody oszustwa lekarzy psychiatrów.

Antoni Ferenc - żydowski lekarz psychiatria?, ordynator szpitala w Jarosławiu, alkoholik?, biegły sądowy?, ukrywający się przed PRAWEM? - kim naprawdę jest???

Psychuszka dla dzieci? - Degeneracja urzędników władzy, czy lekarzy psychiatrów dawno sięgnęła poziomu szamba.

Górzyński W CIENIU "PSYCHUSZEK" - Inicjatywa Przeciwko Niesprawiedliwości

Więcej spraw nieetyki biegłych sądowych w dziale "wyceny"


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Andrzej
23-09-2010 / 00:00
IAAPA Sekcja Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Przeciwko Przemocy Psychiatrycznej prosi o zgłaszanie nadużyć w psychiatrii; szczegóły na: www.anty-psychiatria.info/cms/pages/zglos-naduzycie-w-psychiatrii.ph