Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI MAŁŻEŃSKIEJ KRIOBANK BIAŁYSTOK WALDEMAR KUCZYŃSKI

Klinika Leczenia Niepłodności Małżeńskiej "Kriobank" Białystok i "przekręt na bezpłodność"- czyli leczenie kobiet viagrą przez prof. Waldemara Kuczyńskiego cd.

Może byśmy kolejny raz nie poruszali metody leczenia niepłodności viagrą wypracowaną przez pseudo-prof. Kuczyńskiego gdyby nie fakt, że ten szarlatan od pół roku zawraca d... polskim sądom i prokuraturom czepiając się bezzasadnie redaktora AP Z. Raczkowskiego.

Zaproponowaliśmy szarlatanowi Kuczyńskiemu ugodę, ale on woli czary od wiedzy - cóż jak taki mądry to kolejny raz, tym razem medialnie informujemy go, że czasopismo AP zarejestrowane jest w Dublinie i ten sąd jest właściwy do rozpatrzenia sporu niekompetencji i niefachowości W. Kuczyńskiego a faktami podanymi w artykule. Zwłaszcza że chodzi o oszukaną klientkę z Anglii.
Oczywiście, że od ostatniej publikacji nasza redakcja dostała szereg informacji o kolejnych przekrętach i nieetyce pseudo-prof. Kuczyńskiego któremu jak nas poinformowano tytuł prof. nadała mu podobno jakaś wschodnia pseudouczelia.

Bez wątpienia "numerem na bezpłodność" W. Kuczyński zarobił (bez opodatkowania dochodów) sporą kasę od "leczących" się viagrą naiwnych kobiet. Od powstania kultury greckiej, czyli grubo przeszło 2tys. lat temu wiadomo było już, że na d... robi się najlepszy biznes. Na tym przekręcie Kuczyński wybudował sobie sporą chałupę włącznie z hotelem gdzie obowiązkowo naciągane są leczące się na bezpłodność łatwowierne kobiety.

Reasumując.
Od pół roku między sądami Białystok - Sanok krążą pisma, który sąd ma rozpatrzyć sprawę niby pomówienia artykułem AP W. Kuczyńskiego. Logiczne że żaden sędzia nie chce nam podpaść i być wpisanym na "czarną listę AP" np. za sprzedanie się aferzyście.
Ponieważ nie ma czasu na szukanie wszystkich "śmieci" otrzymywanych z obydwu sądów załączamy ostatnie postanowienie które informuje, że znajomości Kuczyńskiego są albo "za cienkie", albo za mało płaci urzędnikom sądowym żeby ci chcieli narażać dla niego swą karierę.
Tak więc kolejny raz zakupieni przez niego mierni prawnicy, którzy niejednokrotnie próbowali zastraszyć redakcję AP, powinni przede wszystkim uzupełnić swą fachową wiedzę w sprawie prawa unijnego.
W postanowieniu mamy: Istotnie, rację mają oba Sądy twierdząc, że w niniejszej sprawie nie da ustalić miejsca popełnienia przestępstwa z uwagi na jego wirtualny charakter. Z zebranego materiału dowodowego nie wynika, gdzie przebywali oskarżeni pisząc i umieszczając artykuł w Internecie...

kucz.post.s1.gif (15704 bytes) kucz.post.s2.gif (20851 bytes) kucz.post.s3.gif (23626 bytes)

Haa, chyba tak łatwo jak sobie wymarzył kombinator Kuczyński to mu nie pójdzie...
AP jest na tyle popularnym czasopismem, że dochód z oszustw i hotelu W. Kuczyńskiego przekrętem "na bezpłodność leczoną viagrą" znacznie spadnie.
Zainteresowanych sprawą informujemy, że P. Anna po zmianie kliniki jest już w 6 miesiącu ciąży. Czy to tylko niekompetencja pseudo-prof. W. Kuczyńskiego czy umiejętności i wiedza zwykłych lekarzy nie będziemy dywagować...


REDAKCJA AFERY PRAWA


Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Emilia Cenacewicz, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Bogdan
07-08-2012 / 03:48
To już do H..A nie podobne