Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Zawiadomienie Zbigniewa Kękus dla prof. dr hab. Andrzeja Zolla.

Kraków, 24 lutego 2009r.

Zbigniew Kękuś

Prof. dr hab. Andrzej Zoll
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Katedra Prawa Karnego
ul. Gołębia 24
31-007 Kraków

„Nieważne, jak długi jest pas startowy,
świnia i tak nie wzbije się w powietrze
.”

Ken Blanchard, Mark Miller: „Tajemnice wielkich liderów”, Wydawnictwo Studio EMKA, Warszawa 2008s, s. 80

Wielce Szanowny Panie Profesorze,

Przed kilkoma dniami zadzwoniła do mnie znajoma i przeczytała mi dotyczący Pana artykuł z wydania „Rzeczpospolitej z dnia 10 lutego 2009r., o treści:

„Poseł PiS Arkadiusz Mularczyk chce, by RPO wystąpił o kasację decyzji krakowskiego Sądu Okręgowego w sprawie Andrzeja Zolla. Uznał on, że były Prezes Trybunału Konstytucyjnego jest chroniony immunitetem sędziowskim i nie może być pociągnięty do odpowiedzialności karnej. – Sąd dokonał błędnej interpretacji przepisów – twierdzi Mularczyk.

- Nie będę tego komentować – ucina Zoll.

Mularczyk pozwał go za wypowiedź dla Radia TOK FM. Były prezes TK w maju 2007r. komentując wystąpienie posła przed Trybunałem w sprawie ustawy lustracyjnej, zarzucił mu, iż umyślnie wprowadził w błąd TK i dążył do zablokowania jego prac. W grudniu ub. R. Sąd Okręgowy w Krakowie umorzył postępowanie, uznając, że Zolla chroni immunitet sędziowski. To stanowisko podtrzymał Sąd Apelacyjny. – Jeśli RPO nie wniesie kasacji, wystąpię do TK o uchylenie Zollowi immunitetu – zapowiada Mularczyk. Poseł twierdzi, że zaproponował byłemu Prezesowi TK ugodę i opublikowanie przeprosin w „Rz”. – Nie dostałem takiej propozycji – odpowiada Zoll.

RPO nie chce komentować sprawy przed otrzymaniem pisma od Mularczyka” Źródło: „Mularczyk chce interwencji RPO w sprawie Zolla.”, Rzeczpospolita 10.02.2009r., s. A5

Gdy przed kilkoma miesiącami opowiadałem tej samej znajomej, w jaki sposób traktował Pan, jako Rzecznik Praw Obywatelskich w latach 2002 do 2006 moje małoletnie chore dziecko, aby na koniec w 2006 roku obciążyć mnie zeznaniami i w 2007 roku mnie uczynić przestępcą, który Pana rzekomo znieważył i zniesławił – art. 226 § 3 kk, art. 212 § 2 kk – ta powiedziała, że Panu trzeba by „urwać jaja”.

Przeczytawszy mi zacytowaną wyżej informację, moja znajoma powiedziała.

„Zbyszek, nie ma co rwać. Andrzej Zoll nie ma jaj.”

Rzeczywiście.
Wydaje się, że Pan ma – prawie - wszystko, tj.:

 1. Chroniący Pana immunitet
 2. Małżonkę, jak Pan oszustkę, adw. Wiesławę Zoll
 3. Synka, którego z całą pewnością nie rehabilitował Pan przez telefon, jak mnie Pan rekomendował w sierpniu 2002 roku wobec mojego wtedy 13-o letniego chorego dziecka, pozostając w tym stanowisku do końca trwania Pana, jako RPO kadencji w lutym 2006 roku.
 4. Kolegę z pracy, prof. dr hab. nadzw. UJ. adw. Zbyszka Ćwiąkalskiego, który razem z Prokuratorem Rejonowym Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście Wschód, Krystyną Kowalczyk i prokuratorem tej Prokuratury, Ewą Sacha utworzyli w 2008 roku związek przestępczy, celem ratowania Pana przed moim zarzutem niedopełnienia obowiązków i działania na szkodę mojego interesu prywatnego celem osiągnięcia korzyści osobistej /art. 231 § 1, § 2 kk/
 5. Trzódkę broniących Pana pań … Kryś, Ewuś, Martuś, Ań, Beatek, Sylwiuniek, itp. itd.
 6. Promotorów w osobach – między innymi - Adama Michnika, Władysława Frasyniuka /szef demokraci.pl widział w Panu w 2005r. kandydata na prezydenta RP, a Pan – przypomnę – nie mówił nie, gdy „Gazeta Wyborcza” pytała Pana o stanowisko/ Jacka Żakowskiego /w 2007r. zgłosił Pana jako … kandydata na premiera, prezentując Pana jako tzw. … niekwestionowany autorytet J/

„Jaj” nie ma Pan – kandydat Pana środowiska na prezydenta oraz na premiera Rzeczypospolitej Polskiej - natomiast z całą pewnością.

Moja znajoma prosiła – na w razie czego, tj. gdyby Pan nie zrozumiał o co chodzi - bym Panu wyjaśnił, że ona oczywiście nie uważa Pana za eunucha.

Twierdzi, jak ja i jeszcze kilka innych osób w Polsce, że jest Pan – po prostu - wyjątkowym, żenującym tchórzem.

Brak Panu zresztą nie tylko „jaj”, tj. odwagi, ale także honoru i ambicji.

Uzasadnienie dla mego w sprawie oceny Pana osoby stanowiska znajdzie Pan na stronie: www.zkekus.pl.

Na stronie www.zkekus.pl /oraz na innych stronach internetowych/ znajdzie Pan także zapis dźwiękowy posiedzenia prowadzonego w dniu 5 lutego 2009r. przez asesora Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia Wydział XIV Karny /sygn. akt XIV Kp 1315/08/S Łukasza Sajdaka w sprawie karnej przeciwko Panu, ze mną w charakterze skarżącego.

Usłyszy Pan, jak Pana – oraz Pana małżonki, adw. Wiesławy Zoll – gorliwa protektorka, Prokurator Rejonowy Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście Wschód, Krystyna Kowalczyk wraz z jej podwładną, prokurator Ewą Sacha działają w utworzonym z inspiracji byłego Prokuratora Generalnego, Zbigniewa Ćwiąkalskiego, związku przestępczym, którego celem było:

 1. uczynienie życzliwej Panu Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście Wschód właściwą miejscowo – zamiast Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście - do rozpoznania złożonego przeze mnie w dniu 22 września 2008r. na adres Prokuratora Generalnego RP, Pana kolegi z pracy, Z. Ćwiąkalskiego, zawiadomienia o popełnieniu przez Pana, gdy był Pan Rzecznikiem Praw Obywatelskich, przestępstwa niedopełnienia obowiązków i działania na szkodę mojego interesu prywatnego, w celu osiągnięcia korzyści osobistych art. 231 § 1, § 2 kk.
 2. Wydanie korzystnego dla Pana postanowienia o odmowie wszczęcia śledztwa.

Z takim zapleczem kłamców, tj. – ustawowo – „nieskazitelnych charakterów”, Pan, Przewodniczący Rady utworzonego przez Metropolitę Krakowskiego, Kardynała Stanisława Dziwisza, Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”, rzeczywiście nie musi się lękać poniesienia odpowiedzialności za Pana czyny.
Jak wielkimi nie byłyby łajdactwami i nikczemnościami, tylko dlatego nie posiadającymi statusu przestępstw, żeś Pan „święta krowa”.

Mam wszak nadzieję, że o sobie samym na urzędzie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przestał Pan już – z przyczyn, jak w motto niniejszego pisma - myśleć.

Zbigniew Kękuś
Ojciec Przestępca


„Robert Mazurek: „Jak się właściwie należy do pana zwracać? Panie doktorze, rzeczniku, ministrze? Janusz Kochanowski, Rzecznik Praw Obywatelskich: Po prostu ekscelencjo.” /„Kochanowski: Jestem organem konstytucyjnym, wywiad Roberta Mazurka z RPO, Januszem Kochanowskim, Dziennik, 19-20.01.2008r. s. 24, 25.

2009.02.05 Notatka dźwiękowa z rozprawy w wersji elektronicznej z posiedzenia Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia Wydział XIV Karny, prowadzonego w dniu 5 lutego 2009r. przez asesora Łukasz Sajdaka w sprawie zawiadomienia Zbigniewa Kękuś z dnia 22 września 2008r. o popełnieniu przestępstwa z art. 231 § 1, § 2 przez Rzecznika Praw Obywatelskich, Andrzeja Zolla.

2009.02.16 Zawiadomienie Z. Kękuś o braniu przez Prokuratora Generalnego, Zbigniewa Ćwiąkalskiego, prokuratora Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście Wschód, Ewę Sacha oraz Prokuratora Rejonowego Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście Wschód, Krystynę Kowalczyk udziału w związku przestępczym – art. 258 § 1 kk - mającym na celu popełnienie przestępstwa niedopełnienia obowiązków i przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych w celu obrony Rzecznika Praw Obywatelskich, Andrzeja Zolla przed zarzutem popełnienia przestępstwa niedopełnienia obowiązków i działania na szkodę interesu prywatnego Z. Kękuś – art. 231 § 1, § 2 kk

Załączniki:

 1. Prokuratura Rejonowa Kraków Śródmieście Wschód, sygn. akt 4 Ds. 1427/08, postanowienie prokurator Ewy Sacha z dnia 18 listopada 2008r.
 2. Prokuratura Rejonowa Kraków Śródmieście Wschód, sygn. akt 4 Ds. 1427/08, pismo Prokuratora Rejonowego Krystyny Kowalczyk z dnia 22 grudnia 2008r.
 3. Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia Wydział XIV Karny, sygn. akt XIV KP 1315/08/S, protokół z posiedzenia w dniu 5 lutego 2009r.,s. 2
 4. Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia Wydział XIV Karny, sygn. akt XIV KP 1315/08/S, protokół z posiedzenia w dniu 5 lutego 2009r., s. 3
 5. Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia Wydział XIV Karny, sygn. akt XIV KP 1315/08/S, protokół z posiedzenia w dniu 5 lutego 2009r., s. 1

Linki do tekstów Zbigniewa Kękuś

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~wiizz
22-07-2013 / 00:00
kękuś ale ty świr jesteś - zawsze byłeś, a do tego kretyn