Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Rafał Gawroński „Gwałt zbiorowy ze szczególnym okrucieństwem” i „podziemie decyzyjne”, czyli c.d. wyboru Prokuratora Generalnego w Polsce.

O podziemiu decyzyjnym czyli juncie urzędniczej z b. Szefem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Agencji Wywiadu Panem, Bogdanem Święczkowskim rozmawiają autor i Dariusz Wernicki, reporter z „Kuriera codziennego” i Radia Polonia 2000 w Chicago (plik w załączeniu).

W związku z tym, że zawsze gdy to jest możliwe pragnę upewnić się że moja teza o działalności junty urzędniczej w Polsce jest słuszna pragnę uczestniczyć w wydarzeniach które są uzewnętrznieniem mojej tezy wraz z dostarczeniem bezpośrednich dowodów na jej istnienie.

Postanowiłem uczestniczyć w publicznym wysłuchaniu kandydatów na Prokuratora Generalnego w Polsce w siedzibie Krajowej Rady Sądowniczej. Szanowne podobno gremium pragnie wytypować kandydata na to stanowisko przyszłego cara mojej Ojczyzny.

Spektakl się zaczął i przy expose jednej z kandydatek na to stanowisko, które de facto obnażyło wszystkie antykonstytucyjne aspekty działalności Ministerstwa oraz Ministra Sprawiedliwości / Prokuratora Generalnego, postanowiłem bić brawo po zakończeniu jej odczytu uznając wystąpienie za szczególnie owocne, merytoryczne i potwierdzające moją tezę o istnieniu podziemia decyzyjnego w Polsce, a co ja nazywam juntą urzędniczą.

Okazało że byłem sam nagradzając wystąpienie oklaskami i zdając sobie sprawę z odbywającego się tam spektaklu w dodatku fatalnie wyreżyserowanego, z kiepskim antykonstytucyjnym scenariuszem i aktorach tych pierwszoplanowych jak i zakulisowych z podziemia decyzyjnego, którzy grają żałosne przedstawienie za publiczne pieniądze podatników.

Ale nie dla aktorów tej sceny tam się zjawiłem, większość znam osobiście lub miałem możliwość ich oceny poprzez wymianę licznej korespondencji z nimi przekonując się że w środowisku tym ścierają się grupy interesów komercyjno-politycznych na podłożu czysto kryminalnym.

Proszę nie być zszokowanym tym sformułowaniem „o podłożu czysto kryminalnym” ma to uzasadnienie w faktach i wydarzeniach. Te ostanie są raczej smutne bo wygląda na to że „państwo” powróciło do starych metod mordowania bezbronnych ludzi w więzieniu. Dodatkowo nie jest w stanie wyjaśnić śmierci gen. Marka Papały, który naraził się podziemiu decyzyjnemu myśląc, że to on jest Komendantem Głównym Policji.

Generał był człowiekiem ambitnym więc musiało dojść do konfrontacji i z niej Komendant wyszedł nogami do przodu. Ale należy się pocieszyć że ten młody funkcjonariusz nie poległ sam. Nasza nowożytna historia zna wiele przypadków rzekomych nieszczęśliwych wydarzeń kończących się śmiercią.

Jest to typowa specjalizacja dawnych służb bezpieczeństwa w Polsce w przeciwieństwie do Bułgarów specjalizujących się w śmiertelnych nakłuciach parasolem zakończonym zatrutą igłą w miejscach publicznych oraz w tłumie osób.

Profesor Marian Filar, obecnie poseł na Sejm RP, stwierdził że „przepisy z krajów europy zachodniej dot. wymiaru sprawiedliwości to gwałt zbiorowy ze szczególnym okrucieństwem na polskim prawie i czy w związku z tym kandydat ma propozycję rozwiązania tego problemu”?

Kandydat odpowiedział zdecydowanie, że nie da się uniknąć problemu i wszyscy muszą zacząć się uczyć. Według mojej opinii jest to niemożliwe dla środowiska, ponieważ sędziowie i prokuratorzy nie uczyli się czytania ze zrozumieniem, a jest to czynność niezbędna do nauki i ważniejsza niż genetyczne predyspozycje do sądzenia przeciwników politycznych zwłaszcza tych posiadających własność prywatną pokaźnych rozmiarów, którą należy ukraść na zasadzie nowego ładu społecznego.

Dodatkowo oprócz kwestii prawnych i merytorycznych jest to parada błaznów demokracji pod dyktando Krajowej Rady Sądownictwa i polityków. Stanowi świetny przykład syndromu sztokholmskiego doznanego przez dużą ilość ludzi w Polsce po wypowiedzeniu wojny mojej Ojczyźnie przez znanego obecnie z ław sądowych jaruzelskiego, swego czasu dyktatora (nie mylić z Karlem Lagerfeldem lub Jean-Paul Gouthier).

Krajowa Rada Sądownictwa nie posiada delegacji ustawowej do tego typu spektakli. Wprawdzie Ustawa z dnia 27 lipca 2001 roku o Krajowej Radzie Sądownictwa w swym artykule 2 umożliwia Radzie wykonywanie zadań określonych w ustawach, jednak ustawodawca wymienił te zadania w ustawie.

W żadnym przypadku Ustawa o Krajowej Radzie Sądowniczej nie wspomina o opiniowaniu prokuratorów. Prokurator Generalny jest też prokuratorem. Konstytucja RP w artykule 186 pkt. 1 jednoznacznie określa zadania Rady. (Krajowa Rada Sądownictwa stoi na straży niezależności sądów i niezawisłości sędziów).

Ustawa zasadnicza określiła te zadania i osobiście nie znam kraju w Unii Europejskiej aby tak ważna instytucja była formą prawną pozakonstytucyjną. To świadczy o tym że panująca nam z całym okrucieństwem junta urzędnicza w Polsce umacnia swe struktury umożliwiając tym samym dalszą bezkarności części obywateli RP.

Wynika to także z oświadczeń sporej grupy kandydatów na stanowisko Prokuratora Generalnego, którzy bez żenady oświadczali że chcą pełnić rolę służalczą wobec sądów i sędziów. Wynika z tego wprost że aktorzy z Krajowej Rady Sądownictwa nie rozumieją swojej roli i chcą wybrać ich sługusa na stanowisko ścigacza demokracji, uczciwych przedsiębiorców, rolników i rzemieślników oraz zagwarantować bezkarność sędziom wydającym wyroki wbrew obowiązującej Konstytucji RP i Umów Międzynarodowych.

Dodatkowo prokuratura i podziemie decyzyjne postanowili że ich gescheft, będzie nową formą cywilizacyjną opartą nie na trójpodziale władzy (ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej), lecz dodadzą swój biznes do kolejnej i nowej formy pozakonstytucyjnego ładu zrealizowanego w Polsce przez skundlonych polityków.

Rafał Gawroński.

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.

Email: rafal-gawronski@wp.pl

Autor zastrzega sobie wszelkie prawa do tej publikacji.

Załączniki:

plik z nagraniem p. Bogdana Święczkowskiego - format WMA

Gwałt zbiorowy i rodzimie decyzyjne - plik w pdf

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~nvflxlqox
04-02-2013 / 06:51
~rrmnhodc
03-02-2013 / 13:16
~Gabrielle
02-02-2013 / 12:12
Ale przecież "praworządne" śledztwo, zgnidoe z zawartą ( czy niezawartą, ale niemniej - niewypowiedzianą umową) formalnie prowadzi Rosja, czyli my możemy, sobie a muzom.A oni nic nie muszą.
~Darek
01-02-2010 / 00:00
Panie Rafale nie zwracaj na tą ANNE uwagi bo to UBecka wtyka. Jej chodzi tylko aby mieszać,czasem jej to wychodzi ale ja ją TRAFIŁEM kim ona jest już ponad pół roku temu.Normalni i inteligentni z pewnością dokładnie rozumieją przesłanie i sens tego artykułu ,a wywiad z tym "prorokiem" pokazuje OBRAZ tego co che Pan pokazać !!! Dlatego jeszcze raz mój i nie tylko apel jednoczmy siły bo OSTATECZNA BITWA o POLSKĘ jest bliska,dlatego WIDŁY i ..........
~emma
31-01-2010 / 00:00
Użytkownicy tego forum sami są dotknięci bezprawiem i łamaniem ustaw jakiego doświadczają w sądach. Autor tego artykułu przytacza kolejny przykład związany z wyborem kadydata na stanowisko Prokuratora Generalnego. Krajowa Rada Sądownicza organ konstytucyjny nie może wyłaniać osób na stanowisko PG. Biorą pod uwagę fakt, iż w składzie tej Rady zasiadają m.in. prezesi Sądów Najwyższych, którzy świadomie działali antykonstytucyjnie - to nie należy mieć złudzeń co do przestrzegania prawa przez sędziów, a także co do dochodzenia swoich słusznych praw przed sądami polskimi.
~Gawronski Rafał
31-01-2010 / 00:00
Do Anny. Nienawiść do mego stanu rolnika jest wielka i niepojęta. Radzę Ci niewiasto w domu mężowi usługuj zanim wyrokować będziesz. Tam twoja rola żony i matki.
~Autor
31-01-2010 / 00:00
Dla KOS. Naczelna zasada totalitaryzmu wpojona policjantom, prokuratorom, sędziom stosowania prawa przeciwko ludziom, a nie dla ludzi to całe zło w państwie. Należy dodać kształcenie nowych adeptów prawa, którzy wiedzą wszystko o manipulowaniu prawem a nie znają przyzwoitego stosowania prawa wprost aby oszukać klienta, ciemniaka lub zwykłego człowieka który z byle powodu ma do czynienia z prawem.